felicitta
05.02.16,18:33
vie mi prosim niekto poradit? Dostala som rozhodnutie, kde mi bol priznany ID od novembra 2015. V odovodneni sa vsak pise, ze NAROK mi vznikol v decembri 2012, taisto aj rozhodujuca doba pre vypocet vysky boli roky do roku 2011. Priznany a vyplacany mi je vsak az od r. 2015. Cize narok mam od 2012 ale bez zdovodnenia mi vyplacaju az od r. 2015. Mam este par dni na odvolanie. Mam sa odvolavat, alebo len poziadat o vyplatenie (kedze aj podla Rozhodnutia SP, mi narok vznikol). Dakujem za odpoved
Luboso
21.05.16,04:30
Dobry den chcel by som sa spytat som na inv.dochodku a zacinam v novej praci.Staci zamestnavatelovi predlozit len papier co mi prisiel po prehodnoteni kde mi par vetami odpisali ze mi ID zostava nezmeneny alebo zamestnavatelovi treba ten 4 stranovy doklad co mi prisiel prvy raz.Dakujem.
veronikasad
21.05.16,05:11
Zamestnavatel kvoli vypoctu odvodov potrebuje percento invalidity.ak je uvedene na doklade o prehodnoteni zdr.stavu, staci tento doklad. Celu spravu o zdr.stave mu predkladat nemusis, pre posudenie zdr.stavu na vykon prace ta posle na vsrupnu lekarsku prehliadku.
Luboso
21.05.16,07:39
Dakujem