osky
05.02.16,22:31
kedze som sa po dlhom case odhodlala znova piect vlastne celozrnne pecivo podla receptu z ntu-a jasne ze to nevyslo.....


prosim vas,mate nejake naozaj odskusane dobre recepty na CELOZRNNE pecivo a chlieb peceny Doma,bez pekarne ???
biele chleby sa upiet daju,ja potrebujem taky ,ktory bude mat aspon 2 tretiny celozrnnej muky,a ostatok moze byt zu aj Biela.
jasne ze ideal je zo samej celozrnnej.....

vdaka za kazdy typ.

a hlavne ma nehreste,tie temy ktore tu su,mam zu obcitane milion raz a nic tam pre mna neni....
veronikasad
06.02.16,10:01
Kvaka
06.02.16,11:32
Mám vyskúšaný aj takýto chlieb, len nie je až taký vysoký, ako ten, kde je pomer celozrnnej a hladkej opačný. Pečiem z kvásku, udržiavam ražný kvások už skoro 3 roky. Kvások robím z celozrnnej ražnej múky. Do receptu na tento chlieb ide 300 až 350g kvásku, ktorý už obsahuje cca 150 až 170g celozrnnej múky. Odváž k tomu 150g celozrnnej ražnej, 300g celozrnnej pšeničnej a 250 g múky T 650. Pomer kvásku a múky dávam 1:2, takže na cca 350g kvásku dávam cca 700g múky. Spolu budeš mať teda aj s tou múkou v kvásku 600g celozrnnej a 250 hladkej. Vody daj podľa toho, koľko pýta múka, od 370 do 400g. Kvások robím 12 hod, potom zamiesim chlieb, prvé kysnutie cca 3 hod, poprekladám a druhé kysnutie ešte cca 2,5 hod. Najlepšie bude, ak chlieb budeš piecť v nejakej nádobe, ja dávam druhé kysnutie do nerezového kastróla, vystlaného pečiacim papierom, po vykysnutí povrch trochu porežem, prikryjem alobalom, vložím do rúry vyhriatej na 250°C. Po 15 minútach znížim na 200, po 30 minútach znížim na 175, dám dole alobal a po 25 minútach vyklopím a poklopem po spodku chlebíka. Ak je dutý zvuk, nechám na mriežke chladnúť 4 hodiny, ak nie je, ešte dopečiem na plechu cca 10 minút. Nesmie sa krájať skôr ako za 4 hodiny.
Pozri si tu recepty a postupy, každá múka je iná, každý chlieb inak popraská, inak kysne, inak sa zdvihne, ale vždy je mňam..
http://conovehonakopci.cz/?page_id=1430
Anika61
06.02.16,16:53
A tento si skúsila-je to menší chlebík ,ale radšej treba spraviť dva aby dobre vykysol a aj sa prepiekol- ja masť naň nedávam pri pečení-po upečeni potriem vodou na chvílu prikryjem utierkou a potom nechám vychladnúť volne na mriežke..
http://www.chleba.sk/?recept=klasicky-razny-chlieb&go=recept&typ=1&id=48
osky
06.02.16,17:46
jaj Kvaka,dakujem ti velmi,ale ja zu som pecenie s kvaskom davno vzdala-mam osvedcene recepty od rodinnych prislusnikov,ale mne sa este nikdy nepodaril-vzdy sa mi s tym kvaskom daco porobilo,takze zu sa dam len na normalny kvasnicovy....ale zistujem,ze ani to neni take lahke.....som nemehlo na chleba...
osky
06.02.16,17:47
hmmm,vyzera dobre,najblizsie ho vyskusam.dakujem
Anika61
06.02.16,17:50
:-) :-)
misomiso
06.02.16,19:13
Nechapem, ako mozes mat problem s kvaskom.

Jediny problem moze byt s vypestovanim kvasku z niciho, z nuly, teda z cietej muky. Ale ked ti niekto da vitalny kvasok, tak ten kysne lepsie, ako kvasnice.

Chlieb z neho je ovela chutnejsi, vonia za chlebom a nesmrdi po kvasniciach. Je zdravsi, lebo ma natravene niektore zlozky skrobov, obsahuhe kvasinky zdravej crevnej mokroflory a je trvanivejsi, nechyta ho tak rychlo plesen.
osky
07.02.16,10:34
joooj,no to nechapem ani ja.ver mi ze zu som ich upiekla niekolko,este tak najviac sa podaril ked som to nechala na pekaren,no ale nebol chlieb v pravom zmysle slova,ale aspon sa upiekol....

neviem to s tym kvaskom,uz som mala aj darovany,roky pestovany,vzdy fungujuci....ale mne sa chlebik nepodaril nikdy.
jasne ze kvaskovy by sme aj my najdradsej,kupujem si ho niekedy,taky malinky nic stoji skoro 4 eura,no ale co zu....
arizona
07.02.16,15:15
Osky,z akej muky pecies?
osky
08.02.16,06:05
ari,no z celozrennej bio spaldovej alebo psenicnej alebo v kombinacii s raznou,ale vzdy si dam 2 tretiny tej celozrnnej a zjemnim len trochou hladkej,snazim sa tu bielu muku moc nedavat,ja chcem celozrnny chlieb.
arizona
08.02.16,08:09
Dik. A kde kupujes?