Žanette
08.02.16,09:19
Zdravím Vás
mám jednu otázku, mám záujem podať prihlášku do Pezinku na PZ... všetky info už mám, len by som chcela ešte vedieť infošky o internátnom živote v Pezinku, strava, ubytko, sociálne zariadenie a pod.. volný čas.. ak máte niekto info alebo je niekto práve na škole budem rada :)
dmc
08.02.16,10:06
Prihlasku do PZ ?? Kam ????

Ak je to Policajny zbor -

No neviem ake infosky mas ale pre upresnenie. prihlasku nedavas do skoly v Pezinku ale podavas ju na okresnom riaditelstve PZ v mieste pozadovaneho vykonu sluzby. Tam si ta preklepnu a pokial vyhovujes - budes pozvana na vyberove konanie. Ak uspejes aj tam pojdes na zdravotne prehliadky + psychotesty. Ak prejdes - ides na primacie skusky.
Ak spravis - super.

Nastupujes na utvar- kam ta zaradia a az tam ta tvoj nadriadeny vysle do skoly - nemusi hned.

Skola - samostatne umiestneny objekt na okraji mesta. Izby - 4 miestne - socialne zariadenia spolocne na chodbe (ak sa nic nezmenilo -skor nie ako ano)
Žanette
08.02.16,10:18
A čo sa týka "nočného života" a ubytko ženy vs muži spoločné či oddelene?
dmc
08.02.16,10:21
samostatne zenske izby - muzske izby.... zase tyn zenskych izieb bude zopar.

A co ta vedie k tomu ist k PZ. Aka je tvoja predstava a ocakavania.
kopretinka
08.02.16,10:31
tuším ju najviac zaujíma ten nočný život a spoločné izby.....
kopretinka
08.02.16,10:32
a aké info už máš,keď ani nevieš,kam dať prihlášku?
lujza.j
08.02.16,12:10
....každý má iné priority:D :---
Žanette
08.02.16,12:13
kopretinka: Neviem čo je na tom keď ma zaujíma aj ten nočný život... všade sa píše len ako sa tam dostať, fyzické a psychické testy atď..tak sa pýtam o.i. aj na toto, čo je celkom zaujímavé...:)