stefaneli1
08.02.16,09:28
manzelka ma vlasy do hneda a chce na blond. skusala aj kadernicku aj rozne farby ale jej to spatne chyta.ako postupovat aby sa jej ten odtien podaril teda blond
Tweety
08.02.16,08:31
Nájsť si dobrú kaderníčku, ktorá jej poradí, čo a ako.
mareko
08.02.16,09:59
Tmavé vlasy sa nepodarí na prvý krát odfarbiť na blond. Je to potrebné robiť postupne. Možno na druhý, tretí krát budú vlasy blond. To medziobdobie je potrebné vydržať :)
lujza.j
09.02.16,10:13
určite by som si doma netrepala na vlasy "jednu farbu za druhou":eek:...ak už takúto radikálnu zmenu iba u kaderníčky.....
inak neodporúčam.....som tmavovlasá....v jednej fáze môjho života ma kaderníčka/poznáme sa "1000" rokov/ nahovorila na blond.....a ja som sa dala.....vlasy vyrastajú rýchlo treba ich farbiť velmi často....ja som ich mala vtedy velmi krátke...tak to nebol problém....ale dlho som blond nebola...lebo som to nebola JA...nebola som s tou farbou stotožnená.....
evuš
09.02.16,10:23
...no, každý vlas je iný, inak reaguje, takže, čo jednej babe chytí hneď, druhej to treba opakovať viackrát...ja som tmavovlasá a nikdy by som nemenila....raz sa mi páčil jeden strih a farba - modrá, chcela som to kúsok vpredu...bol to nádherný odtieň...kaderníčka bola šikovná...no, farba chytila namiesto do modra do hnedo-blonďavej farby, tak som chodila, dokým mi vlasy neodrástli ako nepodarený škrečok.... odvtedy si na vlasy nepatlem nič okrem z času načas šampónu, aby mi zakryl začínajúce šediny...
Anika61
09.02.16,12:18
Nech vyskúša najskôr svetlý melír-vyzerá to prirodzenejšie a dlhšie vydrží ako farba,potom následne za nejaký čas zafarbiť na požadovaný odtieň-prevdaže u kaderníčky radšej.
Tweety
09.02.16,12:23
melír to je moja šálka kávy len neviem, či na prekrytie šedín sa dá, ja nemám šediny
misoft
09.02.16,12:33
:D:D:D - to aby som ja použil potom tmavý melír.....
Anika61
09.02.16,12:35
Áno dá sa:-) :-) mala som dosť šedín a sama som bola prekvapená,že po melíre sa tie vlasy tak zjednotili a tie šedivé nebolo vidieť a hlavne pol roka som si na vlasy nemusela dávať žiadnu farbu nebolo vidno ani dorastajúce vlasy ako to býva pri farbení-po pol roku som potom použila svetlú perleťovú blond.....ale potom som sa vrátila ku svojej pôvodnej''hnedej-stále som mala totiž pocit,že sa zo zrkadla díva na mňa cudzia blondína hihihi
vicktor
09.02.16,13:57
Prosim porad sampon co zakryje zacinajuce sediny.
Ja mam pokrocile (mozno az velmi, pokrocilejsie nez moji rovesnici). Pred 3 rokmi som dostal super :) napad zafarbit si vlasy. Kedysi som bol tmavovlasy, tak kupil som cierny Schwarzkopf. Kedze na chlapovi je to smiesne, tak som zarobil iba stvrtinu zmesi a nechal si ju polovicny cas - chytilo to do oranzova?!
lujza.j
09.02.16,16:40
prepáč...ale chlap farbiaci si vlasy mi je smiešny.....moj chlap začal šedivieť v 20tke a neriešil to:)....inak sú aj farby pre chlapov...ak teda musíš....alebo ako chytilová o chlapoch..."šediny ich zdobí"
http://media.loupak.cz/soubory/obrazky/_vlastni/sranda/30ae1e2c23e8e0ec10339ed9792ca80b.jpg
alaya1
09.02.16,16:43
Ak sa prechadza na blond, stahuje sa farba najskor melirom, ale to by som doma nerobila, zverit sa treba skusenej kadernicke.
misoft
09.02.16,17:06
Tak, tak.... i moja 3/4 mi stále vraví, že ušetrí zo svojej farby a nafarbí mi moju gebuľu :D - ja však rezolútne odmietam - je to moja gebuľa a bude mať "moju" farbu - prírodnú.... teda už sivú - ako Gandalf Sivý :D:D:D
lujza.j
09.02.16,17:13
už ja trpím ked si dávam -dobrovolne na vlasy ten chemický bordel....chlapi si to môžu "užiť"že môžu byť bez:)a ešte aj sexy:---alebo mať glávu na holo:D
Anika61
09.02.16,17:23
Chlapci šediny u chlapa sú sexi-zafarbený chlap bŕrrŕŕ a ak to naozaj potrebujete tak dobrá kaderníčka,keď sa objednáš ani ťa tam nemusí nikto vidieť:-) :-)
lujza.j
09.02.16,17:25
lebo šedivé nie su len vlasy:D:---
evuš
09.02.16,17:29
Chlape, čo si padol z jahody, mne sa chlapi so šedinami páčia...je to naozaj sexi.....
tom_i
10.02.16,07:09
vymeniť kaderníčku v prvom rade a potom je to na dlho lebo najprv melír, potom poriadne odfarbiť nechať vlasy odpočinúť ak bude treba znova odfarbiť a až potom farbiť na požadovaný odtieň čo sa nie vždy musí podariť a inak manželka nevie? šak nech napíše na babské fóra kde jej poradia dokonca aj dobrú kaderníčku
vicktor
10.02.16,13:08
Zial znacku samponu nikto neporadil... :(
Ja sa nechcem prefarbit aby som mal havranie vlasy ako Winetou, prave naopak nech nie som smiesny (pisem to tam hore), ja chcem presedivene vlasy, ale nie striebornu hlavu.
lujza.j
10.02.16,13:20
http://feminity.zoznam.sk/c/880695/je-pre-vlasy-lepsia-farba-ci-tonovaci-sampon

ved ideš na drogérie a popýtaš sa kde majú tonovací šampon.....:)