Laurinkai
09.02.16,11:05
Ahojte poradaci. Chcela by som poznat Vas nazor. Ide o stravne listky. Stravne listky vydavame dopredu, cize na zaciatku mesiaca za aktualny mesiac. Stane sa, ze zamestananec si za prislusny mesiac z roznych dovodov, ktore neriesim, kupi mensi pocet stravnych listkov nez na aky mu vznikol narok a po skonceni mesiaca si chce este za predchadzajuci mesiac tieto SL dokupit.. V smernici mame zakotvene, ze spatne sa stravne listky kupit nedaju. T.z,., ze v marci mu uz SL za februar nemozem predat. Neviem, ci je to spravne, aj ked je to mozno logicke, ze spatne sa za tie SL nenaje. Vie mi to niekto trosku objasnit? Vdaka.
Tweety
09.02.16,10:15
Tento postup nie je práve najsprávnejší. Zamestnávateľ má povinnosť zabezpečiť stravovanie za každú zmenu dlhšiu ako 4 hod. . Na začiatku mesiaca treba rozdať SL podľa počtu dni v mesiaci, veď aj tak za nich platia raz mesačne cez VL alebo cez pokladňu. Potom ďalší mesiac nárok krátiť o dni, na ktoré nevznikol nárok.
Laurinkai
09.02.16,10:38
Mam zosit na cely rok. V januari dam plny pocet a v dalsich mesiacoch sa vzdy odrata PN,SC,Dovca, atd. Ale stane sa, ze napr. pride vo februari, ma narok na 21 listkov, ale mi povie, ze bude mat dovolenku 5 dni a chce si teda zobrat len 16 listkov. Ja mu ich vydam. Ale potom z dovolenky zide a zabudne si prist tych 5 listkov dokupit. No a pride v marci, ze ich chce, ale podla nasej smernice ja mu tie listky uz nepredam. Toto riesim. predat ci nepredat spatne? Fyzicky ja tie listky mam.
Tweety
09.02.16,10:39
dať mu dopredu bez ohľadu na to, že on povie, že možno bude mať D
Laurinkai
09.02.16,10:55
Nie je to take jednoduche. Su pripady, ked si po tie SL nepride vobec. Ja predsa ich nie som povinna nahat. Zamestnavatel zabezpecil SL, tak nech si to ustriehnu. Je to cudne, ale je to tak. Toto riesim kazdy mesiac. Po skonceni aktualneho sa zbadaju, ze nemaju listky a chcu ich spatne za predchadzajuci. Toto je problem..
Zdemar11
09.02.16,21:31
Ale nie sú na trhu. Raz chcú-raz nechcú. Urob si s nimi poriadky. Zamestnanec sa nemôže rozhodnúť, či chce, alebo nie a kedy sa to jemu hodí. Nabalíčkuj podľa počtu dní v mesiaci, odovzdaj proti podpisu a sumu za SL stiahni zo mzdy. Nejaká smernica, že spätne lístky nedávaš ťa nezachráni - podľa zákona ty im tie lístky musíš dať, aby si dodržala zákon. Smernica nie je nad zákon.
Orsz
09.02.16,21:39
Smernicu by ste mali v tomto zmeniť, lebo nie je v súlade so zákonom - stravné ste povinní poskytovať aj spätne - problém je už s tým, či spätné poskytnutie lístkov je daňovým nákladom - sú v tomto 2 rozpory, v jednom sa hovorí, že je daň.náklad, v druhom, že nie je, lebo sa nesplnil účel poskytnutia stravného v čase, kedy to bolo potrebné.
Wotan
10.02.16,07:00
co to je ze ci chcu nechcu? U nas ked este sme mali gastrolistky, tak kazdy si za podpis musel prebrat svoju zalepenu obalku s adekvatnym poctom kusov. Suma za listky sa odratala vo vyplate zamestnanca. A dalsi mesiac dostane o tolko menej ak bol na dovolenke atd. Teraz mame karty, netreba riesit nic, nabehnu paniaze kazdemu.
Laurinkai
10.02.16,07:25
Balickovanie listkov v mojom pripade by bolo na maslu pri takom velkom pocte zamestnancov. Z mojho hladiska je pre mna lepsie, ked si po listky pridu. Ale ine chcem povedat. V komentari enoviny .sk som citala iny nazor. "Zabezpecit stravovanie zamestnacovi je mozne len v realnom case, v ktorom zamestnance splnil podmienky pre vznik naroku na stravovanie.Tento princip vylucuje moznost spatneho poskytovania stravy, co sa vztahuje aj na dodatocne poskytnutie stravnych listkov." Ale aj tak si myslim, ze na tie listky maju narok. Zakonnik prace hovori len o vzniku naroku. No je to ...
Chobot
10.02.16,08:39
Komentár môže napísať hocikto. Je to len jeho názor a nie výklad zákona. Zákon jednoznačne priznáva zamestnancovi nárok na stravu za odpracovaný deň a nerieši, či je to spätne alebo nie. Zamestnanec sa môže niektorý deň rozhodnúť, že si nedá obed a na druhý deň si dá v závodke aj guláš aj šúlance ako dezert. Zamestnávateľ nemá čo rozhodovať, ktorý deň si má obedový lístok vyčerpať.

NA základe tohto princípu, že má nárok aj spätne si skús zaviesť taký interný postup. ktorý ti uľahčí prácu so zúčtovaním. Tak ako vyššie uviedli - na začiatku mesiaca im daj plný nárok a v ďalších mesiacoch vždy zohľadni skutočný nárok za daný mesiac.

Ak im umožníš dokúpiť si lístky (na čo v zmysle zákona majú nárok), tak si len skomlikuješ robotu, lebo budeš musieť viesť priebežnú evidenciu celého roka. Ďo keď si niekto zmyslí v máji si dokúpiť lístky za január, lebo vtedy si kúpil menej?
Laurinkai
10.02.16,09:10
Ano ta otazka je spravna. V maji si zmysli, ze v januari kupil menej. Evidenciu SL spracovavam v excelli na cely rok s tym problem nemam, pekne to pri kazdej zmene prepocita az po december. Mam na to vzorce,. Ale ak vyjde ciern ecislo, co znamena, ze si kupil malo listkov, tak tieto uz nepredavam. tak je to tu zavedene, neviem preco. Ale som tiez toho nazoru, ze na ten listok ma narok. Vsetkym Vam velmi dakujem za tuto diskusiu. Utvrdili ste ma v tom, co som si myslela.