Ingrid79
10.02.16,06:36
Súčasnému zamestnávateľovi mám podať žiadosť na vykonanie ročného zúčtovania do 16.2.2016, ale ešte nemám všetky potrebné podklady. Z bývalého zamestnania mi pani ekonómka odpísala, že ročným zúčtovaním preddavkov sa bude zaoberať po výplatách, vo februári a v marci. Pre mňa to bude už neskoro, keďže termín podania žiadosti je o pár dní. Neexistuje presný dátum, dokedy by mali ročné zúčtovanie preddavkov za uplynulý rok ( aj bývalým zamestancom) zamestnávatelia vystaviť?
kn-alka
10.02.16,05:44
M.Anka
10.02.16,10:50
Keď máš podať žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania u súčasného zamestnávateľa, tak potrebuješ od bývalého zamestnávateľa potvrdenie o zdaniteľných príjmoch za rok 2015 a nie ročné zúčtovanie preddavkov
Tweety
10.02.16,10:52
Súčasnému zamestnávateľovi mám podať žiadosť na vykonanie ročného zúčtovania do 16.2.2016, ale ešte nemám všetky potrebné podklady. Z bývalého zamestnania mi pani ekonómka odpísala, že ročným zúčtovaním preddavkov sa bude zaoberať po výplatách, vo februári a v marci. Pre mňa to bude už neskoro, keďže termín podania žiadosti je o pár dní. Neexistuje presný dátum, dokedy by mali ročné zúčtovanie preddavkov za uplynulý rok ( aj bývalým zamestancom) zamestnávatelia vystaviť?
Nepotrebuješ ročné zúčtovanie preddavkov, správne RZD. Potrebuješ potvrdenie o príjmoch zo ZČ a to si mala dostať po skončení PP.
Takže žiadaj to alebo pohľadaj, či ho už dávno nemáš.