Kellnerova1
11.02.16,12:59
kolko zamestancov musim riadit aby som ako uctovnicka mohla mat priplatok za riadenie? kde sa to pise?
Mila123
11.02.16,12:03
prepáč, ale ty chceš riadiť niekoho? pretože Tvoj písomný prejav je katastrofálny, otázka je položená v záhlaví, nič konkrétne neuvádzaš, aspoň rezort v ktorom pracuješ (určite verejná či štátna správa, že?)
ja osobne volám štátnu správu ako ŠPATNÁ.............
Kellnerova1
11.02.16,12:09
nepytala som sa na tvoj nazor...myslim ze otazka je jasna...pekny den
kn-alka
11.02.16,12:16
nie je jasná, napríklad v súkromnom sektore je to úplne jedno, koho a čo riadiš
Mila123
11.02.16,12:25
pre Teba áno, no pre mňa nie, a ako vidím, čítam ostatní tiež budú z Tvojej otázky mierne v rozpakoch
karakul
11.02.16,13:40
to sme sa dopracovali... kvalifikovanú, presnú a rýchlu odpoveď, prípadne už aj priamo príplatok dajte, názor nie!
avalik
11.02.16,14:07
otazka nie je jasna, neuvadzas podla, ktoreho zakona si odmenovana

ak podla zakona 553/2003, musis byt zaradena na funkciu veduceho zamestnanca a musis riadit aspon jedneho zamestnanca ... kompetencie, zodpovednost a pravomoci su uvadzane v organizacnom poriadku ... tam byva uvedene napr. u ekonomickeho oddelenia, ze veduci ekonomickeho oddelenia priamo riadi zamestnancov oddelenia - a to mozu byt rozni odborni zamestnanci, referenti a podobne ale aj veduci dalsich nizsich organizacnych zloziek patriacich pod toto oddelenie

to, ze napr. ty si uctovnicka a nejaka kolegyna ma v pracovnej naplni spracovanie podkladov do uctovnictva, este neznamena, ze si v pozicii veduceho zamestnanca s narokom na priplatok za riadenie
avalik
11.02.16,17:56
ivka70 - pri zadavani otazky je uvedene: "Vystihnite otázku jednou vetou, ostatné napíšte do podrobností." - mam za to, ze zmena na "Priplatok za riadenie" to zadanie nesplna - otazok k priplatkom za riadenie moze byt nespocetne vela a takyto nazov otazky neprispieva k prehladnosti porady. otazka mohla ostat tak ako bola, zadavatelka ma moznost ju doplnit.