Juro88
13.02.16,13:43
Chcel by som si kúpiť cestný bicykel, no vôbec sa neorientujem v značkách - akurát viem, že najlepšie aj najdrahšie sú Merida a že Dema sú nekvalitné. Nevedeli by ste poradiť, nejaké dobré značky, prípadne modely atď. Vďaka
lujza.j
13.02.16,12:47
http://www.bike-forum.cz/
najdi tému...ak nie založ a opýtaj sa...alebo najdi si iné bike forum
Taserda
13.02.16,14:05
Odkiaľ vieš že Dema je nekvalitná? Bicykel je rám+ zvyšok. O rám sa postará akože "značka" a zvyšok čiže komponenty sa nakupuje a montuje. Ak porovnáš lacní bicykel Dema a drahý Merida tak Merida bude kvalitná. Kupuj podľa toho aké komponenty na bicykli sú. Bral by som bicykel s uhlíkovou kostrou a komponenty Shimano Ultegra, cena asi 2000€. Oplatí sa dačo prečítať na Mtbiker.sk. Nebránil by som sa ani jazdenkám, majú tam bazár...
Maro1981
13.02.16,14:20
Nedá sa to takto selektovať, či najdrahšie sú Merida ,nekvalitné Dema.
Koľko km prejdeš na akom bajku teraz? V akej cene sa chceš pohybovať?
Základ je aby ti sedela geometria rámu, najlepšie sa to rieši v kamennom obchode. Značky v našich končinách ako CTM, Dema aj český Author(ten je predražený moj názor),Pells, Superior,Maxbike atď ponúka slušné stroje. Ak si náročnejší zákazník poobzeraj sa po renomovanejších značkách: Specialized, Focus, Canyon
alebo viac rád sa dočítaš na mtbiker.sk
HorSa
14.02.16,08:38
Urcite sa pozri aj na ine znacky (Bianchi, Scott, Trek, Kellys, Cannondale, Duratec, Strada, Simplon) vsetko zavisi od ceny po ktoru si ochotny zajst. Nevranil by som sa preto bikom z bazaru (uz mam tak druhy a vsetko je super) do 1500e mozes mat z bazaru bike ktoreho potencial aj tak vyuzije obycajny clovek minimalne. Ps: na meridu sa vykasli. www.mtbiker.sk pozri bazar
bubkoch
06.07.16,18:41
k tym kvalitnejsim patri aj Cube:
http://www.cube.eu/sk/bicykle/
Kabaka123
16.05.17,19:40
duves
06.06.17,12:39
SalmaKoko
19.11.17,12:44
Dobrý deň, zháňam pre manžela na Vianoce bicykel, zaujal ma Kaktus bike, čo myslíte?
duves
21.11.17,11:21
Kaktus bike je predajňa.
vicktor
21.11.17,11:25
Nech si vyberie sam.
Mne manzelka kedysi kupila aj bicak aj mobil ako darceky a mal som problem utajit nespokojnost s jej vyberom.
lujza.j
21.11.17,11:35
Su veci ktore sa ako darceky-prekvapko nekupuju...teda ja to tak....lebo su veci,ktore su specificke.....a bike je urcite taka vec....ktoru si dany jedinec ma kupit sam....
Predpokladam...ze prispevok je ako reklama...
SalmaKoko
23.11.17,21:19
Máte pravdu, aspoň sa tam s nimi poradím