kajab
14.02.16,11:00
Už som prečítala veľa článkov o práci nadčas, ale asi tomu stále nerozumiem. Chcela by som si to len zosumarizovať. Pracovník (THP, skladník) čiže nie vedúci pracovník, má v zmluve napísané, že v mzde má už zohľadnenú mzdu za nadčasy. Mzdu má mesačnú. V januári odpracuje 180 hodín (12 hodín nadčasu).
1) odvolávka na nadčasy v pracovnej zmluve môže byť? Ak áno, mám to chápať tak, že do 150 hodín ročne (na základe príkazu vedúceho), sa nebudú nadčasy preplácať a ani nemajú nárok na príplatok?
2) ak by to nemohlo byť v pracovnej zmluve: za nadčasy v januári musím preplatiť mzdu, ak sa dohodli na čerpaní náhradného voľna v budúcom mesiaci? A vtedy by som preplatila mzdu + príplatok 25% za nadčasy, lebo v zákonníku sa píše, že náhradné voľno sa chápe ako odpracovaný čas. Ďakujem
veronikasad
14.02.16,10:12
Pracovná zmluva je uzatvorená v rozpore so Zákonníkom práce. Za prácu nadčas pracovníkovi patrí náhradné volno, alebo mzda za nadčas + nadčasový príplatok.
kajab
14.02.16,16:29
Dobre. To je odpoveď na 1. otázku. A kedy preplácať mzdu za nadčasy: v mesiaci, kedy odpracoval nadčas alebo keď si bude čerpať náhradné voľno?
veronikasad
14.02.16,16:34
Pokial si čerpá NV, mzdu za nadčas nepreplácaš, odpracované hodiny len eviduješ a mzdu vykážeš v čase, keď si čerpal náhradné volno.
ja neviem
14.02.16,18:46
Nemoze mat v zmluve napisane ze zohladnuje mzda nadcas. Len veduci zamestnanec moze toto mat v zmluve. Vsetko preplatit alebo vycerpat nv.