andrea2112
14.02.16,14:13
Dobrý deň,
kúpila som si kožené čižmy v ECCO. Naimpregnovala som ich a popraskali. Je toto dôvod na reklamáciu? Ešte nie sú nosené.
Ďakujem.
Andrea
ivka70
14.02.16,13:50
Ak si ch naimpregnovala spravnym sprejom a postupom, tak ano.
buchač
14.02.16,14:19
Podľa mňa nie.
Nové čžmy nie je potrebné impregnovať.
------------------------------------------------

Očistenie a ošetrenie znečistenej obuvi

V prípade znečistenia textilných častí odporúčame jednoduché čistenie vlažnou vodou a špongiou či kefkou s možným použitím mydlovej vody (nie prášku na pranie alebo saponátu). Nečistoty opatrne odstráňte kefkou či špongiou.

Povrch obuvi zo syntetických materiálov sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Topánky po umytí ošetrite čistou suchou handričkou. Obuv z hladkých usní po očistení kefkou alebo jemne navlhčenou handričkou ošetrite krémom na obuv vo farbe materiálu a po uschnutí preleštite flanelovou handričkou. Na zlepšenie vzhľadu, životnosti a zvýšenie vodoodolnosti môžete použiť bezfarebné impregnačné prípravky (podľa farby materiálu).

Topánky zo svetlých usní po ošetrení vhodným krémom mierne stmavnú. Pred ošetrením skontrolujte symboly na etikete s informáciou o druhu materiálu a jeho odporúčanom spôsobe ošetrenia.
lujza.j
14.02.16,14:24
v živote som taký sprej na boty nedávala...neviem dajako mi to príde ako umelý marketingový produkt....
buchač
14.02.16,14:28
Ja tiež nie...existujú iné spôsoby. ;)
veronikasad
14.02.16,14:38
Posledné čížmy som kupovala v januárových výpredajoch v predajni Ľubica v Blave. Priamo v predajni majú stroj na impregnáciu zakúpenej obuvi (za poplatok) - s touto službou som spokojná.
lujza.j
14.02.16,15:36
hlavne bez chémie.....
kukučka
14.02.16,22:12
Reklamuj, nové čižmy nemajú čo praskať, predpokladám, že si použila prostriedok na kožu.