Dušan Vit.
15.02.16,13:00
V rámci akcie na tovar " v kamennom" obchode som zaplatil plnú cenu za tovar (elektrickú šroubovačku) dňa 11.02.2016, ale nakoľko tovar nemali už na predajni,vystavili mi faktúru - daňový doklad s dátumom odloženého výdaja na 15.03.2016. Medzičasom som si túto kúpu rozmyslel a dnešného dňa t. j. 15.02.2016 som požiadal osobne o zrušenie uvedenej objednávky a následne na ich kópiu faktúry som ručne požiadal o zrušenie objednávky a vrátenie peňazí v hotovosti. Postupoval som správne, alebo predajňa má nárok na iný postup (výmena tovaru za iný bez možnosti vrátenia peňazí?) Ďakujem Dušan Vit.
misoft
15.02.16,14:59
Môj názor (nemusí byť zhodný s názormi iných):
Keďže nebol tovar fyzicky prevzatý a bola len vystavená faktúra - nejedná sa o priamy predaj, ale o tzv. objednávku - tedy by bolo možné objednávku zrušiť (a je jedno, či to bola akcia, alebo nebol na sklade - dôležitý fakt je ten, že tovar nebol prítomný a musel sa doobjednať, aby bol neskôr vydaný zákazníkovi - a toto už nie je priamy predaj).


Inak by to bolo v prípade, že by sa tovar zakúpil, fyzicky prevzal a potom by zákazník chcel ho vrátiť (teda zrušiť transakciu medi obchodom a zákazníkom) - toto obchod robí len vo výnimočných prípadoch, ale v tomto by nepochodil.
Melko272
15.02.16,15:16
minimálna lehota na odstúpenie od zmluvy v kamennom obchode je 7 dní od prevzatia tovaru
niektoré obchody si túto lehotu predlžujú, je to ich právo, nemôže byť ale kratšia ako tých 7 dní

takisto si treba dať pozor na ďalšie podmienky, môže byť že budú žiadať nepoškodený tovar, v originálnom balení a pod.
jslancik
15.02.16,15:24
Ty na com slapes, prosim ta? Mas teplotu? Alebo zijes v inej krajine?
buchač
15.02.16,16:04
minimálna lehota na odstúpenie od zmluvy v kamennom obchode je 7 dní od prevzatia tovaru
=============================

CITUJ zákon, inak je to len info od agentúry JPP.