liluska1506
16.02.16,07:06
o 4 ráno som začala zvracať a trvalo to asi do 8 rana a medzi tým som aj odpadla a udrela som si hlavu o stenu. Išla som na druhy deň k doktorovi a len mi povedal, že to bol taky menší kolaps a, že si mam dávať pozor aby som sa nestresovala, a že ak sa to stane ešte raz tak ma poposiela na vyšetrenia. Myslím si,že mal ma už hneď poposielať a nie čakať kým sa to stane zas. A stále ma tá hlava bolí. Co dalej robiť?
buchač
16.02.16,06:16
....ešte keby si dala to isté info, čo aj doktorovi, tak by to bolo o niečom inom.
To len taká poznámočka k rozhodnutiu lekára. Lebo si myslím, že na základe niečoho usúdil a neposlal na ďalšie vyšetrenia.

Čo robiť ?
...a poviem Ti ? Teraz Ti neporadím, ponáhľam sa ku môjmu lekárovi...ten je normálny. ;)
liluska1506
16.02.16,06:26
toto iste info som dala aj doktorovi!!!
Tweety
16.02.16,06:43
Odpadnúť ráno, zvracať a ísť k lekárovi až na druhý deň, to je čudné. Polepšilo sa ti ten deň? Ak áno, nemuselo to byť nič zvláštne, tak ako usúdil doktor. Ak sa to bude opakovať, tak choď k doktorovi a konaj rýchlo, nie až na druhý deň.
kopretinka
16.02.16,07:27
Ak si odpadla,tak ti mali okamžite volať záchranku,alebo bývaš sama? Mala si si ju teda zavolať sama po prebratí.Mala si ísť k lekárovi okamžite,nie na druhý deň.
Minimálne rontgen hlavy mal urobiť,keď si sa udrela.......čudný prístup....
Môžeš vymeniť obvodného lekára ......
kopretinka
16.02.16,07:32
buchač,zas mudruješ,mňa vozila záchranka na pohotovosť niekoľko rokov,furt sa to uzavrelo ako prepracovanosť,dehydratácia,mala som príznaky,ktoré nikto nebral na vedomie......až keď to vyústilo do klasického tetanického záchvatu,tak obvodná "zrazu" vedela diagnózu........
Anika61
16.02.16,07:59
Nebolela ťa hlava už ráno?mohla to byť migréna-tá sa prejavuje nevoľnosťou a zvracaním zavčasu ráno a po 4 hodinách vracania si už mohla byť dehydrovaná,možno aj z toho ten kolaps.Počkaj deň-dva a ak ťa hlava neprestane bolieť choď znovu za lekárom,že sa necítiš dobre.Doplň si tekutiny-vodu.
buchač
16.02.16,08:42
Jáááj, kopreti...

V súvislosti s info je môj názor jasnejší, viď nižšie:

"liluska1506 (Dnes 08:26) toto iste info som dala aj doktorovi!!! "

Ešte keby si tak prečítala môj komentár poriadne.
Takže znova a zacitujem sám seba, kde príslušné zvýrazním :

" Čo robiť ?
...a poviem Ti ? Teraz Ti neporadím, ponáhľam sa ku MOJMU LEKÁROVI ...TEN JE NORMÁLNY."

Je to už jasnejšie, je to mudrovanie ? ;)