Nika.r
16.02.16,13:22
Ahojte poraďáci. Spracovala som klientom "Dohodu rodičov o úprave výkonu rodič. práv a povinností" .
Všetci je tam krásne a prehľadne napísané, rodičia sa dohodli aj na výške výživného v sume 70€ mesačne (otec je teraz nezamestnaný).
Matka by ale chcela zakomponovať do tejto dohody, že ak si otec nájde robotu alebo sa mu zvýši príjem, bude platiť viac.
Ja by som to tam nedávala a riešila by som to spísaním Návrhu na zvýšenie výživného zo strany matky.
Lenže matka by sa už teraz chcela "zabezpečiť", že otec bude platiť vyššie výživné v budúcnosti (ak si napr. nájde robotu).
Je to možné???
Bude to súd akceptovať?
misoft
16.02.16,12:28
Nie som v tomto odborník, ale! Matka síce bude mať v zmluve zakomponované, že výživné sa zvýši na xxx€ v prípade, ak druhá strana dohody si nájde prácu. Ale čo na to tá druhá strana? Ju to už totiž nebude motivovať, aby si skutočne našiel prácu legálne (pretože tam sa "vidí" koľko dostal), ale bude naďalej nezamestnaný a bude makať "na čierno" - bez zdokladovania príjmu.
Presvedč matku skôr na to, aby to riešila až potom, ak bude zamestnaný, tým Návrhom.
Mária27
16.02.16,15:53
Pravdaže je to možné, len to treba správne naformulovať v zmysle § 36 občianskeho zákonníka.
profesional
18.02.16,10:10
Principiálne to nie je v rozpore so zákonom. Ale odkladacia podmienka je jedna vec a iné je podmienka na základe ktorej sa bude výživné zvyšovať, pričom bude musieť byť presne uvedený vzťah nárastu príjmu k nárastu výživného. Inak by sa dohoda považovala v tejto časti za neurčitú a nezrozumiteľnú a bola by v tejto časti neplatná. Aj keď je pravda, že sám som zvedavý, do akej miery s tým schvaľujúci súd nebude mať problém. Nakoľko aby nedošlo k obchádzaniu zákona a na hodnotu výživného majú vplyv aj iné faktory ako len samotná výška príjmu povinnej osoby. Takže je možné, že súd nebude takúto vec posudzovať tak jednoducho, ako sa to môže teraz zdať.