onomatopoye
16.02.16,18:10
Zdravim, prosim o radu. Poslal som peniaze z paypal uctu na bankovy ucet cez ich funkciu "withdraw to bank account" este 3. januara a peniaze stale na bankovy ucet nedorazili. Pisal som im dva krat cez "message center", ale neodpovedali. Vedel by mi niekto poradit co s tym?
duves
16.02.16,18:00
maš k paypal kontu priradeny bankovy účet?
onomatopoye
16.02.16,18:02
Ucet mam pridany aj overeny, stiahli 1,5€ ktore potom vratili spat.
duves
16.02.16,18:05
kontrolu účtu by som ešte vykonal
onomatopoye
17.02.16,08:26
Na paypal ucte ukazuje transakciu ako vybavenu, ucet z banky je tam pridany aj kreditka, internet banking som pozeral kazdy den aby som neprehliadol ak to pride, ale nic. Netusim, kde moze byt problem. Chcel som tam aj volat, ale neviem aku tarifu si uctuju.
duves
17.02.16,08:49
myslel som IBAN udaje o tvojom účte, či to maš spravne zadané
misoft
17.02.16,08:57
Keďže posielal 3.1. - istotne napísal číslo účtu v klasickom tvare XXXXXXXXXX/YYYY - lenže banky už používajú IBAN - a nemýliť sa, že len od začiatku februára - začali skôr používať IBAN, len doteraz bolo u nás "prechodné obdobie", kedy sa používali obe formy zápisu čísla účtu. Je teda možné, že PayPal nedokáže prekonvertovať klasické číslo účtu na IBAN a prachy sú niekde v medzipriestore....:D
duves
17.02.16,10:27
no neviem to teraz skontrolovať, lebo mam nadefinovany bankovy účet už dlhšie. Cez nahlad nevidno žiadny detail. Iba viem odobrať bankove konto a pridať nové. Ale IBAN platil pre medzinarodne platby už dlhšie. Oni by to nevedeli pred rokom poslať na: XXXXXXXXXX/YYYY
onomatopoye
18.02.16,09:01
Sakra, tak toto mi vobec nenapadlo, ze tam moze byt problem. Len, ci sa to teraz da zmenit, ked mi tam ukazuje tiez len vymazanie uctu v tom nahlade.
onomatopoye
18.02.16,09:07
Keby sa s nimi aspon dalo komunikovat, ze by ma naviedli jak to teraz fixnut.
belinka31
23.02.16,09:10
Ja by som potrebovala tiež poradiť, v niečom podobnom, nam posielali peniaze späť za nedodaný tovar, a ukazuje nám ich na paypal účte ale nepripíše nam ich na bankový účet, to bude určite preto, že tam nie je pridaný, ale nevieme ho tam pridať. Stále nám vypisuje, že momentálne nie je možné pridať účet.. Niekto s týmto skúsenosti popr. poradiť postup ? Ďakujem