petkor
17.02.16,09:14
Zamestnanec u nás končí pracovný pomer dohodou k 21.2.2016, ale pýta odo mňa popredu zápočtový list, vraj to potrebuje pre nového zamestnávateľa v Rakúsku, aby mu mohol vystaviť pracovnú zmluvu.
Môžem vystaviť Zápočtový list so skorším dátumom, ako končí pracovný pomer? Zamestnanec si už teraz čerpá dovolenku.
Ďakujem za rady.
ivka70
17.02.16,08:46
Nie, nemozes.
Lebo nevies, ci zamestnanec nebude nahodou PN do konca PP a pod. Moze mat uraz, moze nedajboze zomriet pred koncom PP ....

A dost pochybujem, ze rakusky zamestnavatel potrebuje slovensky zapoctovy list.
Ak zamestnanec chce, vystav mu na jeho ziadost potvrdenie o trvani zamestnania s predpokladanym ukoncenim PP ...koniec PP podla dohody.
petkor
17.02.16,08:49
No veď práve, preto sa pýtam, či sa to môže, tiež ma to napadlo. A mne je to tiež čudné, že to rakúsky zamestnávateľ pýta.
A na to potvrdenie o trvaní zamestnania s predpokladaným ukončením PP je nejaké tlačivo, alebo iba normálne ako list to mám napísať?
ivka70
17.02.16,08:52
Ako list, s tym, ze zdoraznis na konci, ze potvrdenie sa vydava na ziadsot menovaneho.
petkor
17.02.16,08:53
Super, ďakujem veľmi pekne.
veronikasad
17.02.16,10:58
Ivka, prac.pomer končí dohodou, tu príp. PN-ka na platné ukončenie PP nebude mať žiadny vplyv. Aj napriek tomu nedoporučujem zápočtový list alebo potvrdenie o dobe zamestnania vystaviť skôr ako posledný deň trvania prac.pomeru.
mzdarka renca
17.02.16,11:14
veronika, ale do ZL, resp. potvrdenia o dĺžke zamestnania sa uvádza aj prehľad PN za posledný kal. rok ku dňu skončenia prac. pomeru.
veronikasad
17.02.16,11:15
to ma v tej chvíli nenapadlo ...