Chrusťa
17.02.16,19:11
Zdravím poraďáci. Nájde sa medzi vami niekto kto pôsobí vo výrobe a čo to rozumie aj tvorbe cien, kalkulácii výrobkov a správneho "nastavenia" ceny vyrábaného produktu? Zaujímalo by ma, ako to reálne funguje v praxi, čo všetko zahrńate do ceny výrobku. Samozrejme okrem priamych nákladov a nepriamych nákladov. Zahrňate do kalkulácie resp. výrobnej ceny aj admin. náklady, teda náklady správy- ako sú napr. mzdy admin. pracovníkov, režijné náklady správy, kanc. potreby, odpisy. nemám skúsenosti s výrobným sektorom preto by som uvítala akékoľvek cenné rady ohľadne cenotvorby a určenie výrobnej ceny vyrábaných produktov/výrobkov. ďakujem
jslancik
17.02.16,18:31
ono je to asi individuálne a závisí to od druhu firmy a od jej rozdelenia na strediská. A nevieme, ako to u vás funguje. Nevieme, či zastupuješ jednoduchého živnostníka/malú firmu, ktorej nastavuješ ceny, alebo veľkú firmu s viac oddeleniami.

Polož si otázku inak - kto iný si dá do nákladov tie náklady správy, odpisy, atď.? kto ich zaplatí? Určite treba s nimi počítať pri tvorbe cien. Jedine vtedy nie, ak máte viac stredísk/úsekov (alebo ako to voláte) - teda ceny sa počítajú na viac úrovniach. Dá sa povedať, že výroba to "predá" na úsek odbytu, ten si na to nahodí svoje ceny (a zahrnie svoje náklady), a predá ďalej.
Ak ale fungujete "jednoducho", teda výroba a predaj majú jednotné ceny, tak do ceny treba zahrnúť úplne všetko (inak by ste si ukrajovali zo zisku/marže a nemali by ste taký prehľad). Môžeš si ty rozdeliť (mať prehľad) cenu na PVN a iné úrovne. A brať na to ohľad pri individuálnej tvorbe cien - napr. na dôležité zákazky (veľkosť je relatívna a priamo úmerná veľkosti firmy). Ale to sa už bavíme o veľkých firmách s mnohými zamestnancami a úsekmi. Ak by si bola v takej firme, tak by si mala nad sebou šéfov, ktorí majú jasnú predstavu, ako funguje tvorba cien.

Myslím, že väčšina firiem má prehľad o cene na všetkých úrovniach - PVN, PVN+odpisy, + režijné náklady. Resp. majú to dané %. Napr. že z ceny tvorí x% zisk, y% réžie, z% odpisy, a zvyšok je PVN. A vedia, že absolútne najnižšia cena, za ktorú chcú predať, je napr. PVN+odpisy+ niekoľko % zisk.

Bolo by fajn, keby sme vedeli niečo konkrétnejšie. Takto môžeme hovoriť iba veľmi všeobecne.
Dav
17.02.16,19:55
Podľa kalkulačného vzorca, aj administratíva-správa a réžia - a zisk si stanoviť tak, aby bol produkt predajný. Dobrý link http://referaty.aktuality.sk/naklady/referat-5512
Chrusťa
18.02.16,11:19
na doplnenie. sme malá firma vyrábame čistiace látky, žiadne strediská. administratívu tvorím ja a konateľ, kt. je súčasne zamestnancom. vo výrobe sú piati zamestnanci. Zaujímalo ma kto "pokryje" náklady nás admin zamestnancov, našu réžiu a pod. Doposiaľ som všetky náklady prepočítavala podľa kalkulačného vzorca, avšak šéfovi sa moja "metodika" nepáčila vraj náklady administratívy ako sú PHM, telefony a pod. /nazvem to réžia/ nemá čo byť zahrnutá do celkového kalkulačného vzorca. Avšak položila som si potom otázku, kto pokryje výdavky aministratívy?Kto "vyrobí" na správu? Vykryje sa to ziskom? Preto som sa obrátila na poradu,že ako funguje taká cenotvorba v malých firmách, kde to nie je rozložené na strediská/úseky. Je mi jasné, že pri kalkulácii je potrebné dosiahnuť takú výrobnú cenu, kt. dokážem byť aj konkurencie schopnou a pri ktorej aj niečo zarobím, aj keď niekedy výrobná cena výjde vyššia ako by som chcela a môj zisk je takmer nulový....uvítam akékoľvek rady a skúsenosti z praxe ako to funguje v malých firmách zaoberajúcimi sa výrobou
jslancik
18.02.16,18:50
Sef je sef, jeho treba posluchat... Alebo mu to vysvetlit, ze ak bude podla jeho predstav, bude mu to ukrajovat zo zisku. Jeho vec...
Dav
18.02.16,19:55
Šéfovi treba vysvetliť, že všetky náklady firmy sa premietajú do ceny výrobku. Bez ohľadu na jeho želanie. Vyrábať stratové výrobky je možné, ALE...tak, že ide o nábeh výroby, získanie trhu, vstupné náklady sú vysoké a nejaký iný výrobok pokryje aj stratu z tohto výrobku. Je dobré vypočítať Nulový bod, bod zvratu - rozdeliť náklady na fixné a variabilné a vypočítať, pri koľkých kusoch sa pokryjú náklady. Zase link https://managementmania.com/sk/bod-zvratu-break-even-point
Chrusťa
19.02.16,19:18
ďakujem za link opäť som o niečo múdrejšia