nela07
18.02.16,02:29
Ahojte, chcela by som sa poradiť - som na rodičovskej dovolenke a muž je zamestnaný len na čiastočný úväzok pre svoj zdravotný stav. Predtým bol na úrade práce. Plánujeme, že by nastúpil na rodičovskú dovolenku a poberal by materské. Nárok má (spĺňa podmienku 270 dní v posl. 2 rokoch). Ja by som pracovala z domu na čiastočný úväzok u iného zamestnávateľa ako u toho, z ktorého som na rodičovskej dovolenke. Otázka:
- môžem požiadať svojho pôvodného zamestnávateľa o neplatené voľno a popri tom vykonávať prácu na čiastočný úväzok u iného zamestnávateľa?
- musím si popri tom platiť zdravotné poistenie ako samoplatiteľ? Alebo stačí ak za mňa bude platiť nový zamestnávateľ odvody z čiastočného úväzku?
brčko
18.02.16,15:13
Pozor, aby vzniko nárok na mateské, nestačí splniť len jednu podmienku - mať aspon 270dní nem.poistenia v období 2roky pred požiadaním o materské. Dalšou základnou podmienkou pri uplatnení nárok zo zamestnania je aj trvanie nem.poistenia alebo byť v tzv. ochrannej lehote po ukončení zamestnania v čase požiadania o mateské. A ochranná lehota je pre chlapa max. 7dní po ukončení nem.poistenia (ak nem.poistenie trvalo aspon tolko dní, ak trvalo menej dní, tak tolko, kolko poistenie trvalo). tj. nárok v ochr. lehote by mu vznikol, ak by požiadal o materské do 7dní od ukončenia poistenia zamestnanca.
Ak čerpáte rodič.dovolenku alebo neplatené volno u jedného zamestnávatela, môžete pri tom vykonávať prácu na čiastočný pracovný uväzok u druhého zamestnávatela, len vyhlásenie k dani treba podpísať len u jedného a ak by išlo o konkurenčné činnosti, potrebujete podla Zákonníka práce súhlas pôvodného zamestnávatela. Ak pôjde o prac.pomer, budete aj zdravotne, aj v soc.poistovni poistená z čiastočného uväzku a namusíte si platiť žiadne poistenie. Treba sa ale odhlásiť ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov (ak ste si dala prihlášku po pôrode, ak ste chcela byť dôch.poistená štátom), lebo nemôžete byť súbežne dôch.poistená štátom a aj ako zamestnanec. V zdravotnej poisteni treba nahlásiť ukončenie poberania RP.
Inak, myslím, že rodič.dovolenku v zamestnaní môžu čerpať obaja rodičia súbežne, tam myslím nie je problém, len poistenia treba doriešiť a poberanie rodič.príspevku/či materského.
nela07
19.02.16,00:36
Ďakujem pekne za odpoveď. Muž je momentálne zamestnaný na čiastočný úväzok a z tohto úväzku pôjde na rodičovskú a vymením ho ja.