Kabaka123
18.02.16,06:11
Ak používam dva prehliadače, jeden z nich je vždy predvolený. Ale je možné, aby mi niektoré odkazy na ploche otváralo cez jeden prehliadač (IE) a niektoré napr. gmail otváralo cez iný prehliadač (MF).


VYRIEŠENÉ

Vyriešené cez zástupcov nie odkazy!
misoft
18.02.16,05:35
Mám dojem, že to tak jednoducho moťné nie je. Systém má vždy určený jeden program (prehliadač) určený ako predvolený, ktorý prioritne používa. Nemôže mať dva predvolené programy (s rovnakou prioritou).
Kabaka123
18.02.16,06:16
však áno to viem, že je vždy jeden predvolený... len som chcela vedieť či sa to nedá nejako obísť, ale chcem nemožné...
misoft
18.02.16,08:16
Obísť sa to normálne nedá. A potom len otvárať pomocou kontextovej ponuky....
Kabaka123
18.02.16,08:30
cez kontektovu ponuku mi to otvorí v programe, ktorý je predvolený, nemám tam vybrať si z ponuky IE alebo MF
mahony1
20.02.16,10:59
Da sa to vyriest z inej strany. Daj si na plochu jeden odkaz na IE - tzv. spustaciu ikonku (ktorou spustis IE) a v IE si nastav ako domovsku stranku tu, ktoru najcastejsie cez tento prehliadac pouzivas. Ked kliknes na ikonku na ploche, spusti sa ti IE a otvori ti hned tu stranku, ktoru si si nastavila ako domovsku.

Zaroven si daj na plochu inu ikonku na spustenie MF a v nom si zase nastav ako domovsku stranku ten GMAIL. Hned ked spustis ikonku, otvori sa ti MF a spusti GMAIL.

Dosiahnes rovnaky vysledok, len z inej strany. Ikonky si mozes aj premenovat - napr. ikonku na MF si nazves GMAIL :-)
misoft
20.02.16,11:03
Tiež dôvtipné riešenie - cez zástupcov....
Kabaka123
20.02.16,12:16
tak takto mi to nenapadlo... ďakujem