Patrik Murárik
02.03.16,09:33
Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku :D

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
buchač
02.03.16,08:37
Buchač, ona ale nemyslí ...

Iba ak tak...;)
Dáša_
02.03.16,09:02
Šprt našej triedy...excelentný jedničkár vo všetkých predmetoch (okrem telocviku)...absolvent vysokej školy s červeným diplomom...
Vieš ako skončil ?
Ako posledný bezďák, slobodný starý mládenec, ktorý sa upil k smrti a skončil v priekope.

Iný spolužiak, taká tichá myška...ukončil dve vysoké školy (tretiu akurát robil v čase našeho stretka), riaditeľ strednej školy, manžel a otec rodiny...atď.
.
tak, tak. takých príkladov má každý určite viacej.
Dáša_
02.03.16,09:04
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.

volíme charizmatické osobnosti a potom sa divíme, že tam máme bezohľadných psychopatov :(

hmm, otázka je, či by sme v prvom rade nemali voliť dobrých ľudí. Akurát to nemá nikto na čele napísané. A veľkým problém je, že dobrý človek by nemal robiť podrazy nikomu. A žiaľ obávam sa, že bez roznych takýchto vecí málokto v politike vydrží. Alebo málokto vydrží ako dobrý človek
Tweety
02.03.16,09:34
misoft
02.03.16,09:48
Pohľad na vec:
Hranatý dospel do toho štádia, kedy si myslí, že ON je štát, že ON je najmúdrejší, že ON drží túto republiku nad vodou.
Zabúda na jednu vec. ON nie je štát - štát sme my VŠETCI!!!! ON nie je najmúdrejší, ON len omieľa dookola jedno a to isté a stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. ON túto republiku nedrží nad vodou, ON ju skôr potápa.
A zabudol na jeden dôležitý fakt. Právomoc, aby rozhodoval, mu dali voliči (ako ktorí) - teda národ, ktorý tvorí štát. A MAL by sa podľa toho i správať.
Pretože ON nie je našim pánom - ON je našim ZAMESTNANCOM!!!!!

Tak mu zrušme "pracovný pomer" a dajme to jasne najavo 5.3. - MÁŠ PADÁKA!!!!!
Tweety
02.03.16,10:00
jar88
02.03.16,10:06
Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku :D

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
Toto isté si mohol v minulosti (za Mečiara) napísať aj na Fica.
Tiež všetko kritizoval, ale len do vtedy, kým strana nenarástla. Veď práve preto nabral takú voličskú základňu.
--------------------------------
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.
Patrik Murárik
02.03.16,10:15
[/QUOTE]
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.[/QUOTE]

prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať :D
jar88
02.03.16,10:20
Pohľad na vec:
Hranatý dospel do toho štádia, kedy si myslí, že ON je štát, že ON je najmúdrejší, že ON drží túto republiku nad vodou.
Zabúda na jednu vec. ON nie je štát - štát sme my VŠETCI!!!! ON nie je najmúdrejší, ON len omieľa dookola jedno a to isté a stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. ON túto republiku nedrží nad vodou, ON ju skôr potápa.
A zabudol na jeden dôležitý fakt. Právomoc, aby rozhodoval, mu dali voliči (ako ktorí) - teda národ, ktorý tvorí štát. A MAL by sa podľa toho i správať.
Pretože ON nie je našim pánom - ON je našim ZAMESTNANCOM!!!!!

Tak mu zrušme "pracovný pomer" a dajme to jasne najavo 5.3. - MÁŠ PADÁKA!!!!!
Len pre poriadok.:)
My občania SR nie sme štát. Že mi sme štát, je len mnohokrát opakovaná lož.:---
Štát je územie na ktorom parlament, vláda a ostatné inštitúcie zabezpečujú charakter prostredia v ktorom žijeme, alebo len prežívame.:)
duves
02.03.16,10:21
Všetci sa zmenia.
jar88
02.03.16,10:29
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.[/QUOTE]

prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať :D[/QUOTE]

Čítal som všetky volebné programy. Zamyslel som sa nad každou použitou frázou a ak mám napísať pravdivo, čo si o tom myslím, tak najmiernejšie povedané - táraninky, ktoré nemajú reálne prevedenie.:)
---------------------------------
Ak chceš, vyber si nejaký bod z nejakého volebného programu a môžeme ho rozobrať. Zdôvodniť prečo je, alebo nieje realizovateľný.
lujza.j
02.03.16,10:34
http://www.porada.sk/t187683-p8-no-co-koho-budete-volit-pentu-alebo-j-and-t.html
dáška...dúfam,že nebude vadiť...ak daj vymazať:)
kukučka
02.03.16,10:47
SaS - nezabudla som na ostré debaty okolo odvodového bonusu no a včera ktosi kritizoval Nicholsonovú - "zoberme invalidom" :confused:
Dáša_
02.03.16,10:48
http://www.porada.sk/t187683-p8-no-co-koho-budete-volit-pentu-alebo-j-and-t.html
dáška...dúfam,že nebude vadiť...ak daj vymazať:)

:)
Patrik Murárik
02.03.16,10:57
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.

prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať :D[/QUOTE]

Čítal som všetky volebné programy. Zamyslel som sa nad každou použitou frázou a ak mám napísať pravdivo, čo si o tom myslím, tak najmiernejšie povedané - táraninky, ktoré nemajú reálne prevedenie.:)
---------------------------------
Ak chceš, vyber si nejaký bod z nejakého volebného programu a môžeme ho rozobrať. Zdôvodniť prečo je, alebo nieje realizovateľný.[/QUOTE]

ked prídem domov možem niečo vybrať z ich programu :D
ktorá strana je podla teba teda vhodnejšia ? ..pretože neisť voliť sa mi nezdá ako správne riešenie
lujza.j
02.03.16,11:02
ked tu tak masíruješ na "sis a olo"....tak by si mal mať program v malíčku:D
buchač
02.03.16,11:46
prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať :D

Najprv by bola na mieste otázka ..."koľko máš rokov ?"

Ja si dovolím oponovať ohľadom tých hajzlíkov v strane/nách.
Ak by som špecifikoval len tú najsmerovanú,tak tam platí jedno pravidlo.
Tam je hajzel každý...potom by sme mohli ísť podľa následnej postupnosti,t.j...veľký, väčší, najväčší, preceda.

Zvyšok je tiež jasná vec.
Každý, podotýkam a zdôrazňujem...každý sa v politike dostane na určitý stupeň hajzla. To platí nie iba u nás, ale všeobecne vo svete.
Patrik Murárik
02.03.16,11:58
Tak dajme tomu hmotná a strestná zodpovednosť politikov, monopolna daň, odstranenie byrokracie .. heslovite napísané ale zas treba si uvedomiť že jedna vec je predvolebný program a činnosť politickej strany v minulosti ..

Tak to si na velkom omyle, nie každý sa potrebuje v politike zahojiť, spomeňme prípad prezidenta niekde z južnej ameriky ktorý dáva skoro celu svoju vyplatu preč ..
to že su ludia znechutený tomu rozumiem, ale pokial hádžeš všetkých do jedného vreca tak to znamená že si rovnaký ako oni tam v parlamente ..

Čo s tým má spoločné to kolko mám rokov ? niesom nesvojprávny ..
duves
02.03.16,12:01
bjuty smis
02.03.16,12:02
z inej diskusie....:

...data,která se u vás už nesmějí zveřejňovat...

.................................................. ....................

...Preference:
Smer s 27,7 %, Slovenská národní strana (SNS) s 13,1 %, Sieť 13,1 %,MOST-HÍD 10,4 %,OĽaNO-NOVA 7 %, SaS 6,8 % KDH 6,5 %.,...

...Ficův výkon byl zklamáním i pro sympatizanty jeho strany...

... mnohem více pozornosti strhl mladý předseda SNS Andrej Danko...

SNS stále roste a bude zajímavé sledovat, jak moc Danko uškodí Smeru ve volbách...

...Ficovi se nedařilo ani mezi nerozhodnutými voliči, u nich skončil až na čtvrtém místě s 8,6 %...
korela
02.03.16,12:05
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.


ty potrebuješ politikov na to, aby nás obhajovali vo svete ?????

a pred kým - čím, voči čomu nás ako majú obhajovať ?

a kto z ních nás teda obháji ? :))
Ak by to bolo o nás bez nás, tak by sme sa nemali ako obhajovať. V tom máš pravdu.
korela
02.03.16,12:08
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.

volíme charizmatické osobnosti a potom sa divíme, že tam máme bezohľadných psychopatov :(
Jeden sa ide odstrániť, druhý sa bude voliť.
duves
02.03.16,12:08
z inej diskusie....:

...data,která se u vás už nesmějí zveřejňovat...

.................................................. ....................

...Preference:
Smer s 27,7 %, Slovenská národní strana (SNS) s 13,1 %, Sieť 13,1 %,MOST-HÍD 10,4 %,OĽaNO-NOVA 7 %, SaS 6,8 % KDH 6,5 %.,...

...Ficův výkon byl zklamáním i pro sympatizanty jeho strany...

... mnohem více pozornosti strhl mladý předseda SNS Andrej Danko...

SNS stále roste a bude zajímavé sledovat, jak moc Danko uškodí Smeru ve volbách...

...Ficovi se nedařilo ani mezi nerozhodnutými voliči, u nich skončil až na čtvrtém místě s 8,6 %...
Tiež tipujem, že SMER bude mat asi 25% a vlada bude zložená z x stran. Niečo ako rok 1998.
buchač
02.03.16,12:10
Čo s tým má spoločné to kolko mám rokov ? niesom nesvojprávny ..
Veľa....teda aspoň pre mňa.

Ak mi ide dôvodiť mladý, čerstvý absolvent VŠ, bez skúsenosti a praxe...tak sa u mňa proste nechytá.
lujza.j
02.03.16,12:12
Kto ovládne Slovensko? Pozrite si možné scenáre po voľbách


http://dennik.hnonline.sk/slovensko/593128-kto-ovladne-slovensko-pozrite-si-mozne-scenare-po-vo-bach
stále hovorím,že voliči budú sklamaní....že dajú hlas svojemu....lebo teraz kričí NIE s robinom.....ale po volbách už bude po volbách.....
jar88
02.03.16,12:18
SaS a OLANO a vlastne všetci, kto by sa dostali k takému podielu v parlamente, sa zákonite zmenia. Tak chutí moc. Každý z nich si myslí (a aj my ostatní si myslíme, že vieme najlepšie), že práve oni vedia najlepšie, ako to všetko máme robiť. Nikoho z nich nenapadne, že si to každý môže najlepšie robiť po svojom a aj pobabrať po svojom.

prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať :D

Čítal som všetky volebné programy. Zamyslel som sa nad každou použitou frázou a ak mám napísať pravdivo, čo si o tom myslím, tak najmiernejšie povedané - táraninky, ktoré nemajú reálne prevedenie.:)
---------------------------------
Ak chceš, vyber si nejaký bod z nejakého volebného programu a môžeme ho rozobrať. Zdôvodniť prečo je, alebo nieje realizovateľný.[/QUOTE]

ked prídem domov možem niečo vybrať z ich programu :D
ktorá strana je podla teba teda vhodnejšia ? ..pretože neisť voliť sa mi nezdá ako správne riešenie[/QUOTE]
Pre mňa tu nieje žiadna "vhodná strana", nie tak ešte najvhodnejšia.:) Ja nechcem, aby za mňa rozhodoval politik (človek) , ktorý o sebe sám vyhlasuje, že "je napravo od stredu". Že je presvedčený, že nie som schopný sám a zodpovedne rozhodovať o svojom živote. Že ak by som nemal "zákonnú povinnosť" poistiť si náklady na prípadnú chorobu, úraz a podobne, nepoistil by som sa. Je to omyl, určite by som si tie náklady riadne poistil a určite lepšie, ako teraz. Určite by som myslel aj na svoju starobu a určite by som neutratil (neprežral a neprepil) všetko a určite by som sa poistil na staré kolená lepšie a reálnejšie, ako teraz.
-------------------------------
Čo mi títo napravo od stredu, alebo naľavo od stredu vlastne garantujú?:) Dovolím si tvrdiť, že nič. Nič okrem toho, že celé ich sociálne inžinierstvo budem platiť len a len ja. Ja a ty a aj všetci ostatní budeme platiť za ich naivitu a nevyhnutné omyly. Budeme to platiť, aj keby sme nemali na platenie vlastných výdavkov. Aj keby si nemal na nájom, na plyn, na elektrinu, na benzín, na hypotéku a dokonca ani na stravu a ošatenie.:)
-------------------------------------------
Koľko je tu takých, čo majú deti a nemajú kde zložiť hlavu. Nemajú im čo obliecť, obuť a dokonca dať poriadne najesť, ale platiť dane a odvody musia vždy. Dokonca musia strpieť aj exekútora a prípadne stratiť strechu nad hlavou. Ktorá strana toto rieši, alebo aspoň hľadá príčiny? :confused: Žiadna! Jednoducho ich to nezaujíma.
---------------------------------------------------
Napriek všetkému budem na 100% voliť Smer a Fica. Tento národ už potrebuje riadnu príučku, potrebuje padnúť na úplné dno, lebo inak ho nikto neprinúti sa nad niečim vôbec zamýšľať.
jar88
02.03.16,12:27
prepáč ale toto je podľa mna hlúposť, ak sú všetci rovnaký tak to znamená že aj my, to potom nemáme ani právo na život ak sú všetci svine
Ako potom by sme mohli vyriešiť situaciu na Slovensku ? čo si zvolime krála namiesto premiéra ? ..
a ešte raz si dovolim ti oponovať, ako som hore písal Olano má ludí ktorých poznám aj sám bližšie, nie osobne to netvrdím ale viem o nich dosť a poznám ludí ktorý sú doslova ich priatelia. Takže nie nekecám tu len populistické reči ale fakty, to že je snáď v každej strane nejaký hajzlík je možné ale určite nie všetci .. momentálne máme na výber kolko ? myslím že 3300 poslancov a to je podla mňa dosť na to aby si každý vedel vybrať :D

Najprv by bola na mieste otázka ..."koľko máš rokov ?"

Ja si dovolím oponovať ohľadom tých hajzlíkov v strane/nách.
Ak by som špecifikoval len tú najsmerovanú,tak tam platí jedno pravidlo.
Tam je hajzel každý...potom by sme mohli ísť podľa následnej postupnosti,t.j...veľký, väčší, najväčší, preceda.

Zvyšok je tiež jasná vec.
Každý, podotýkam a zdôrazňujem...každý sa v politike dostane na určitý stupeň hajzla. To platí nie iba u nás, ale všeobecne vo svete.

Buchač, otázka veku, je ten posledný (nevhodný) argument.
Aj mladý chlap môže byť rozhľadenejší, ako ty a ja.
-------------------------
Možno naozaj každý sa môže v politike dostať na určitú úroveň "hajzlíka", ale nie v každom politickom prostredí. Pritom to naše prostredie, to priamo vytvára.
duves
02.03.16,12:31
Koľko je tu takých, čo majú deti a nemajú kde zložiť hlavu. Nemajú im čo obliecť, obuť a dokonca dať poriadne najesť, ale platiť dane a odvody musia vždy. Dokonca musia strpieť aj exekútora a prípadne stratiť strechu nad hlavou. Ktorá strana toto rieši, alebo aspoň hľadá príčiny? :confused: Žiadna! Jednoducho ich to nezaujíma.

Múdro píšeš, až mi je to divnô.
Patrik Murárik
02.03.16,12:37
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím
Patrik Murárik
02.03.16,12:39
SaS práve pomáha nejakým ľudom s exekúciami .. nie nemam to na vlastne oči potvrdené ale nemožete sa všetci len sťažovať na tych hore že všetci si tam kopú len za seba ak poznáte len pravdu z televíznych správ ..

Jar88 - ak som teda spravne pochopil, voliť nejdeš ?
lujza.j
02.03.16,12:42
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/sas-chce-pomoct-obetiam-nebankoviek-coze-tak-zrazu-pan-sulik.html

Keď sa však v roku 2014 schvaľoval súčasný zákon, ktorý mal zabrániť úžere, zneužívaniu finančnej tiesne klienta a tiež klepnúť po prstoch chamtivým exekútorom, ani jeden z poslancov zs SaS zaň nehlasoval.
jar88
02.03.16,13:18
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/sas-chce-pomoct-obetiam-nebankoviek-coze-tak-zrazu-pan-sulik.html

Keď sa však v roku 2014 schvaľoval súčasný zákon, ktorý mal zabrániť úžere, zneužívaniu finančnej tiesne klienta a tiež klepnúť po prstoch chamtivým exekútorom, ani jeden z poslancov zs SaS zaň nehlasoval.
Presne tak. Vo väčšine skutočných dôvodov sa Sulík nevie orientovať.
Týmto vyjadrením to jasne potvrdzuje:
--------------------
„Už si na to presne nepamätám,“ vykrúcal sa Sulík. „Zákon, ktorý platil, sa nedodržiaval, čo spôsobilo problémy. Viem si predstaviť, ako ho vylepšiť, ale tomu sa budeme venovať po voľbách,“ povedal.
-------------------------
Mne je úplne jasné, že ak sa niekto o niečo naozaj zaujíma, nemá žiadnu možnosť na ňu niekedy zabudnúť.
bjuty smis
02.03.16,13:20
splietate hrušky z jablkami...to to je politika, nie súťaž o najlepšieho svazáka...
jar88
02.03.16,13:22
SaS práve pomáha nejakým ľudom s exekúciami .. nie nemam to na vlastne oči potvrdené ale nemožete sa všetci len sťažovať na tych hore že všetci si tam kopú len za seba ak poznáte len pravdu z televíznych správ ..

Jar88 - ak som teda spravne pochopil, voliť nejdeš ?
Idem a budem voliť Smer sociálna demokracia (voľte č.1 zobudíte tým všetky "Šípkové Ruženky")
korela
02.03.16,13:27
Šprt našej triedy...excelentný jedničkár vo všetkých predmetoch (okrem telocviku)...absolvent vysokej školy s červeným diplomom...
Vieš ako skončil ?
Ako posledný bezďák, slobodný starý mládenec, ktorý sa upil k smrti a skončil v priekope.

Iný spolužiak, taká tichá myška...ukončil dve vysoké školy (tretiu akurát robil v čase našeho stretka), riaditeľ strednej školy, manžel a otec rodiny...atď.
.
tak, tak. takých príkladov má každý určite viacej.
Vôbec si nepochopila môj text, žiaľ.
jar88
02.03.16,13:34
splietate hrušky z jablkami...to to je politika, nie súťaž o najlepšieho svazáka...
Čo si tým chcel povedať?
Že Sulíkovci vedia aj niečo iné okrem "Odvodového bonusu", Rovnej dani a EU dotáciách.
Neblázni. Veď Sulík nechápe ani to, že OB je len čosi, ako "chozraščot" uplatňovaný v sedemdesiatych až osemdesiatych rokoch v bývalom ČSSR. Jednoduchý podvod, ako dať zúčastneným pocit, že ak viac vyprodukujú, viac dostanú. Áno dostanú viac, ale na úkor iných, ktorí dostanú presne o to isté menej. Jednoducho chozraščot.
bjuty smis
02.03.16,13:37
chcel som tým povedať, že splietaš hrušky s jablkami...
jar88
02.03.16,13:45
chcel som tým povedať, že splietaš hrušky s jablkami...
Akože cozraščot je hruška a OB je jablko?
Alebo, že zriadiť špeciálne dotované výrobné parky a dať zákazku priamo Širokému, sú dve úplne odlišné veci?
Veď to je to isté. Mení sa len počet zúčastnených a objem peňazí.
--------------------------------------
Všetci hľadajú len spôsob, ako sa na tomto nevedomom národe zahojiť a zároveň udržať maximálny tok peňazí do štátneho válova.
korela
02.03.16,14:14
A teraz si dajte ruku na srdce, ktorý z nich má osobnú charizmu a vnútornú silu na to, aby nás vedel zastupovať a obhajovať vo svete. A ste doma. Podľa mňa dvaja. Ostatní sú do počtu.

volíme charizmatické osobnosti a potom sa divíme, že tam máme bezohľadných psychopatov :(

hmm, otázka je, či by sme v prvom rade nemali voliť dobrých ľudí. Akurát to nemá nikto na čele napísané. A veľkým problém je, že dobrý človek by nemal robiť podrazy nikomu. A žiaľ obávam sa, že bez roznych takýchto vecí málokto v politike vydrží. Alebo málokto vydrží ako dobrý človek

Ja by som radšej zvolila iné prirovnanie. Napr. charakterný, vizionársky, vytrvalý, rozhodný, vyrovnaný, mysliaci do budúcnosti, pragmatický, nezávislý, zodpovedný ...
Ja nedám ruku do ohňa za nikoho. Už som tu párkrát písala, že nikto nevieme ani s kým žijeme, nepoznáme jeho najhlbšie poryvy duše, nieto ešte krúžkovať neznámych ľudí.
Ani pani Kramná nevedela s kým žije.
bjuty smis
02.03.16,15:29
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
jar88
02.03.16,15:46
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Toto tvoje vyjadrenie, je naozaj veľmi, ale vééľmi všeobecné.
Čo konkrétne si predstavuješ, pod tým strpčovaním a komplikovaním života.?
---------------------------------------
Dúfam, že nenapíšeš všeobecne vymožiteľnosť práva, lepšie zdravotníctvo, zníženie korupcie a podobne.
Napíš konkrétne čím a ako by to mal niekto zlepšiť. Písať frázy dokáže skoro každý.
sito
02.03.16,15:49
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...

A kto je to, alebo, čo je to štát?
duves
02.03.16,15:49
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Ved hej, lenže bude to ako všetky volby od roku 1998. Nikto nam nemôže splniť to, čo nam dokažu politici naslubovať.
sito
02.03.16,15:54
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Ved hej, lenže bude to ako všetky volby od roku 1998. Nikto nam nemôže splniť to, čo nam dokažu politici naslubovať.

Akože, nemôže? Veď každý má hlavu, aj maslo k dispozícii. Ako jeden na letáku u nás " My nekradneme" Zostane im to, ak postúpia?
korela
02.03.16,17:21
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Toto tvoje vyjadrenie, je naozaj veľmi, ale vééľmi všeobecné.
Čo konkrétne si predstavuješ, pod tým strpčovaním a komplikovaním života.?
---------------------------------------
Dúfam, že nenapíšeš všeobecne vymožiteľnosť práva, lepšie zdravotníctvo, zníženie korupcie a podobne.
Napíš konkrétne čím a ako by to mal niekto zlepšiť. Písať frázy dokáže skoro každý.
Fíni majú nulovú korupciu. Severské národy majú v sebe úplne iný kód ako Stredoeurópania.
Akoby sa tu stratil zmysel pre zachovanie svojho rodu.
BXLmiami
02.03.16,18:05
Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku :D

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
Nebudem nadávať.Ale jednoducho si neviem predstaviť,ako sa zrovna tieto dve strany dohodnú na utečencoch.
buchač
02.03.16,18:10
Fíni majú nulovú korupciu. Severské národy majú v sebe úplne iný kód ako Stredoeurópania.
Akoby sa tu stratil zmysel pre zachovanie svojho rodu.

Ešte furt sa bavíme o voľbách na Slovensku, alebo ide o prieskum svetovej korupcie ...?
korela
02.03.16,18:13
Fíni majú nulovú korupciu. Severské národy majú v sebe úplne iný kód ako Stredoeurópania.
Akoby sa tu stratil zmysel pre zachovanie svojho rodu.

Ešte furt sa bavíme o voľbách na Slovensku, alebo ide o prieskum svetovej korupcie ...?
Nie, o korupciu na Slovensku, prečo?
kopretinka
02.03.16,19:01
.
jar88
02.03.16,19:16
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Toto tvoje vyjadrenie, je naozaj veľmi, ale vééľmi všeobecné.
Čo konkrétne si predstavuješ, pod tým strpčovaním a komplikovaním života.?
---------------------------------------
Dúfam, že nenapíšeš všeobecne vymožiteľnosť práva, lepšie zdravotníctvo, zníženie korupcie a podobne.
Napíš konkrétne čím a ako by to mal niekto zlepšiť. Písať frázy dokáže skoro každý.
Fíni majú nulovú korupciu. Severské národy majú v sebe úplne iný kód ako Stredoeurópania.
Akoby sa tu stratil zmysel pre zachovanie svojho rodu.
A to kto ti dáva také informácie?

Pravdou je, že s vnímaním korupcie sú trošku pozadu a že ju majú menšiu, ale nie nulovú.
Teraz už sa aj u nich zmenilo prostredie (sú v EU) a tak idú pekne hore.
V roku 2013 dosahovali viac, ako polovičnú korupciu v ČR.
http://www.transparency.cz/wp-content/uploads/Spole%C4%8Dnost-bez-korupce_STATISTIKY.pdf
Ešte raz - korupcia nieje daná povahou ľudí, ale povahou prostredia.
buchač
02.03.16,19:49
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím

Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...;)
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/program-sas-zoberieme-invalidom.html
kukučka
02.03.16,19:54
Dala som zmienku aj ja, ale dotyčná pani tvrdí, že je to vytrhnuté z kontextu a že dotyčný bývalý člen SaS sa mstí.
Patrik Murárik
03.03.16,04:21
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím

Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...;)
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/program-sas-zoberieme-invalidom.html

tiež si myslím že je to vytrhnuté z kontextu ale tak OK, beriem je tu ta možnosť že to mohol niekto povedať .. btw - voliť budem aj tak tu druhú stranu lebo mám aj určených ludí ktorých zakrúžkujem a to je pre mňa 100% :D
Patrik Murárik
03.03.16,04:24
Osobne vidím najvyššiu hodnotu vo volení strán SAS a Olano, to je moj nazor takže poprosim žiadne nadávky ..
SaS - podla mňa jeden z top predsedov, kvalitný ekonomický program, myslím že žiadne rokradačske kauzy v ich strane
+ pozrite si aspoň pár videí so Sulíkom z Nemecka, tak ako im tam on nakladá už len preto by som ho volil.
Olano - Mativoč aj keď ho mnoho ludi vidi len ako hulváta je dosť rozumný človek, dokaže sa postaviť sám Ficovi, veľa krát rozprával v parlamente o doležitych témach.
Asi jedina strana ktora sa fakt neboji útočiť a pozerá iným stranám pod ruky.
+ Je tam množstvo poslancov ktorých sa nebojim krúžkovať, ktorý majú správne hodnoty a postavilo sa za nich aj dosť velá lídrov na Slovensku :D

To je moj nazor, som otvoreny diskusii ale prosím žiadne nadávky a pod.
Nebudem nadávať.Ale jednoducho si neviem predstaviť,ako sa zrovna tieto dve strany dohodnú na utečencoch.

akú dohodu o utečencoh ? snáď si aj ty neskočil Fickovy na tie populisticke krivé reči.
Podla oficiálnych informácii by malo Slovensko momentálne prijať keby s tým súhlasí cca 2300 utečencov a nie 200 000 ako tvrdí Fico a spol.
Na druhej strane žiadna poriadna pravicová strana nesúhlasi s kvótami tak teraz neviem či som len nepochopil teba alebo kto koho nepochopil :D
korela
03.03.16,05:12
Nepotrebujeme ziadneho lidra, ziadneho alfa samca....
Potrebujeme, aby nam stat zbytocne nestrpcoval a nekomplikoval zivot...
Toto tvoje vyjadrenie, je naozaj veľmi, ale vééľmi všeobecné.
Čo konkrétne si predstavuješ, pod tým strpčovaním a komplikovaním života.?
---------------------------------------
Dúfam, že nenapíšeš všeobecne vymožiteľnosť práva, lepšie zdravotníctvo, zníženie korupcie a podobne.
Napíš konkrétne čím a ako by to mal niekto zlepšiť. Písať frázy dokáže skoro každý.
Fíni majú nulovú korupciu. Severské národy majú v sebe úplne iný kód ako Stredoeurópania.
Akoby sa tu stratil zmysel pre zachovanie svojho rodu.
A to kto ti dáva také informácie?

Pravdou je, že s vnímaním korupcie sú trošku pozadu a že ju majú menšiu, ale nie nulovú.
Teraz už sa aj u nich zmenilo prostredie (sú v EU) a tak idú pekne hore.
V roku 2013 dosahovali viac, ako polovičnú korupciu v ČR.
http://www.transparency.cz/wp-content/uploads/Spole%C4%8Dnost-bez-korupce_STATISTIKY.pdf
Ešte raz - korupcia nieje daná povahou ľudí, ale povahou prostredia.
Tak z tohto materiálu to radšej sem skopírujem. Nie je to až také zlé s tými Severanmi. Je to výborné. Môžeme zatiaľ iba snívať. Ak máme na mysli obaja to isté pod povahou prostredia, tak vcelku súhlasím.

Stojí to za povšimnutie.
GLOBÁLNÍ BAROMETR KORUPCE
(výsledky průzkumu z r. 2013, který zahrnoval ČR a ze severských zemí Dánsko,
Finsko, Norsko)
 Vnímání sektorů jako zkorumpovaných: Existuje velký rozdíl mezi ČR a severskými zeměmi, především ve vnímání zkorumpovanosti veřejných představitelů a státních úředníků (ČR 71% vs. 11-29%) a oblasti soudnictví (ČR 52% vs. 5-9%); dál politické strany (ČR 73%, vs. 30-41%), parlament/zákonodárný sbor (ČR 59%, vs. 18-31%).
 V ČR vládne oproti severským zemím značná nedůvěra v účinnost vládních opatření (4%, vs. 20-33%), resp. silné přesvědčení o jejich neúčinnosti (72% vs. 28-41%).
 Ochota veřejnosti oznamovat případy korupce je v ČR výrazně nižší než v severských zemích (55% vs. 65-93%), přitom zdůvodnění, proč neoznamovat, se u respondentů z jednotlivých zemí příliš neliší („nic by se nestalo“ ČR 51% vs. 37-48%).
 Placení úplatků: na severu téměř nulové (1-3%), vs. ČR 15%.
 Vnímání míry korupce: v ČR stále převládá přesvědčení, že korupce roste (57%, vs. „zůstala stejná – 36%“), na severu vnímání vyváženější (spíše
„stejná“ – 45-68%).
Nandrolon
03.03.16,05:30
Keďže vidím že sa tu v pohode linkuje, a dávajú rôzne info o stranách, či už pozitívne alebo negatívne, napíšem len jedno k SNS a k Dankovi, o ktorom sa tu tiež diskutovalo.
Ľudia, ktorí budú voliť SNS budú voliť defacto FICA. Jedine SNS-ka dokáže Fica "zachrániť" a udržať mu jeho vládnutie. Ak by sa SNS nedostala do parlamentu /čo je takmer nemožné/, SMER by mal existenčné problémy.
Ja si nerobím ilúzie, že človek ako Danko s takýmto morálnym kreditom http://necenzurovane.net/volby2016/danko.html dodrží to, čo stále verklikuje /že nepôjde s Ficom/...
korela
03.03.16,05:35
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím

Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...;)
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/program-sas-zoberieme-invalidom.html

tiež si myslím že je to vytrhnuté z kontextu ale tak OK, beriem je tu ta možnosť že to mohol niekto povedať .. btw - voliť budem aj tak tu druhú stranu lebo mám aj určených ludí ktorých zakrúžkujem a to je pre mňa 100% :D

Ak poznáš dôvernejšie ľudí z OLANA, krúžkuj. Každý chvíľku ťahá pílku. Vieš čo je tragédiou v tvojom prípade? Slepo veríš v čistotu Maťka. Ja síce hodnotím jeho jeden úspešný krok v parlamente, ale to mi nestačí. Ja som jeho kauze nevenovala doteraz pozornosť. Náhodou som narazila teraz na https://www.youtube.com/watch?v=stamhwpm4Jo&ebc=ANyPxKp5ZloPKzq5M71VdpWdZlZJVUqsSGKwzRiDy4faDJ 4BG4o4FDJ53CBDipI4P_K8rcGVqAonrL-42qmfPtSbfO0jKaEaYA
Nevypočula do konca, ale po 15 minútu ide o pravdu. Ja som nevedela, o ktoré roky ide. Už v tom mám teraz jasnejšie. To nájdené účtovníctvo na povale pravdepodobne niečím zapácha.
Viem, ako začínal podnikať, kým sa obkolesil, a mal už vtedy zrejme namierené do politiky. Hlúpy nie je, ale je bezcharakterný, a už vôbec nie čistý. Som ochotná veriť, že jeho ľudia sú. A je mi ich ľúto. Manipulátor.
bjuty smis
03.03.16,05:47
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím

Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...;)
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/program-sas-zoberieme-invalidom.html

bucháč, preboha....sa tu prezentuješ ako počítačovo gramotný, tak ti isti nebude zaťažko odhaliť to klamstvo....či ??
https://www.facebook.com/lucianicholsonovaverivzdravyrozum/?fref=nf

a jednoduchý prepočet z diskusie...:

Stav dnes: priemerny invalidny s postihnutim nad 70% = 354 eur + mzda, ak pracuje.
V ramci veci, ktore by presadila SaS ak by vladla - program.
Prijem invalida 4*odvodovybonus*%postihnutia = 554 eur a AK pracuje znizeny o 10% zo superhrubej mzdy + mzda (cize tych 10% znizenie ako pri vsetkych ostatnych obcanoch aby ostal zachovany vzorec OB).
Ale, autor sa tu snazi podsuvat, ze:
SaS sa dostane do vlady, nebude odvodovy bonus ALE zoberie 10% invalidom.

Nazor si moze kazdy spravit sam.
korela
03.03.16,05:51
Keďže vidím že sa tu v pohode linkuje, a dávajú rôzne info o stranách, či už pozitívne alebo negatívne, napíšem len jedno k SNS a k Dankovi, o ktorom sa tu tiež diskutovalo.
Ľudia, ktorí budú voliť SNS budú voliť defacto FICA. Jedine SNS-ka dokáže Fica "zachrániť" a udržať mu jeho vládnutie. Ak by sa SNS nedostala do parlamentu /čo je takmer nemožné/, SMER by mal existenčné problémy.
Ja si nerobím ilúzie, že človek ako Danko s takýmto morálnym kreditom http://necenzurovane.net/volby2016/danko.html dodrží to, čo stále verklikuje /že nepôjde s Ficom/...
http://zpravy.idnes.cz/volby-slovensko-fico-koalice-dih-/zahranicni.aspx?c=A160302_094648_zahranicni_pas
.
Slovensko zachráni iba pamäť národa. Starší by nemali vymrieť bez odkazu mladším generáciám.
buchač
03.03.16,06:06
bucháč, preboha....sa tu prezentuješ ako počítačovo gramotný, tak ti isti nebude zaťažko odhaliť to klamstvo....či ??
https://www.facebook.com/lucianicholsonovaverivzdravyrozum/?fref=nf

a jednoduchý prepočet z diskusie...:

Stav dnes: priemerny invalidny s postihnutim nad 70% = 354 eur + mzda, ak pracuje.
V ramci veci, ktore by presadila SaS ak by vladla - program.
Prijem invalida 4*odvodovybonus*%postihnutia = 554 eur a AK pracuje znizeny o 10% zo superhrubej mzdy + mzda (cize tych 10% znizenie ako pri vsetkych ostatnych obcanoch aby ostal zachovany vzorec OB).
Ale, autor sa tu snazi podsuvat, ze:
SaS sa dostane do vlady, nebude odvodovy bonus ALE zoberie 10% invalidom.

Nazor si moze kazdy spravit sam.

Hehehe....ale šak klídek, bony (možno) budou...
Patrik nejak príliš na môj vkus chváli jednu stranu...a nie vždy je zlato, čo sa blyští.
Nicholsonovej oné som čítal....aj Mihálov výrok k danej problematike.

Nezabudnime aj na iné.
Jeden čas chcel Kažko @ company šáhnuť na výsluhové...len im bolo asi po lopate vysvetlené, že by viac stratili, ako získali.
-------------------------------------------------
Mňa Ti vcelku iné komentáre na booku fasov zaujali....tzv. o trafenej husi.
Ak by sa prehodnotili tie invalidné dôchodky, vieš aký by bol výsledok ? Tým invalidom by sa mohlo pridať, ak by odňali neprávom priznané dôchodky... lebo je ich teda veru dosť.
Netrúfam si hodnotiť zdravotný stav jedinca...ALE ak má niekto postihnutú chrbticu, tak by si ju mal aj chrániť adekvátnym spôsobom. No medzi tú ochranu určite nepatrí manuálna práca v záhrade a či lyžovačka v Alpách.
...a dalo by sa pokračovať...takých prípadov je na kvantá.
bjuty smis
03.03.16,06:09
mohol zacitovať, kedy , kde a ktorú stranu príliš chválim ???

aspon jeden citát :)) jeden príspevok...
misoft
03.03.16,06:11
Bla...bla...bla....
Ja viem koho, viem koho nie....ale vám to na nos nezavesím.....
buchač
03.03.16,06:14
mohol zacitovať, kedy , kde a ktorú stranu príliš chválim ???
aspon jeden citát :)) jeden príspevok...
Nie Ty !
Ale ... Patrik Murárik...;)
Tweety
03.03.16,06:20
Patrik Murárik
03.03.16,07:03
Buchač - prezentujem svoj názor, konečné rozhodnutie je vždy len na tebe .. Keď si zoberiem strany ktoré sa možu dostať do parlamentu teda tie ktoré mali aspoň dajme tomu 4-5% v prieskumoch tak budem voliť z nich, može sa ti to zdať zlé ale nebudem voliť niekoho kto nema šancu sa dostať do parlamentu. Z týchto strán mi vyšli len dve mnou spomínané. Vyberám si tú kde poznám najviac ludí, poznám ich minulosť ich súčastn´stav čomu savenujú teraz takže nevidim dovod prečo im nedovoerovať.. Niektorý z týchto ludí mali možnosť kandidovať aj za inú stranu no vybrali si túto pretože tam majú najväčšiu šancu realizácie, či to tak bude aj po volbách slúbiť neviem no veriť im budem.
Nandrolon
03.03.16,07:06
Patrik Murárik.
Prieskumy sú také, ako si ich kto zaplatí... Ak sa riadi niekto podľa nich, splnili presne svoj účel - vygumovanie mozgu málo odolným jedincom.
Patrik Murárik
03.03.16,07:10
Buchač - takže keby som čerstvý absolvent ktorý pomimo školy podniká pár rokov a čo to už napr. precestoval, vyzná sa tak stále takého človek pokladáš za dieťa ? jeden príklad
.. nie nieje to moj prípad, ani neživorím 20 rokov ani sa netvárim že mám celosvetové skúsenosti s politikou ale záujmam sa o svet okolo seba a nehladím na všetko len v čiernom .. to ak si ty sklamaný, znechutený a nemáš už preto záujem o nič s tým ti neporadím

Ani môj...neživorím, žijem,užívam....šak dôchodok do 2.000€ v pohode na vreckové stačí...na kávu a cigy...;)
Manželka potiahne zvyšok....
Takže nechajme sklamanie...znechutený som z iného, trebárs aj teraz, keď velebíš tú SaS.
Takže čítaj a dumaj...ja Ti ale vopred vravím, že také niečo urobí len hajzel.

Program SaS: Zoberieme invalidom
http://kuruc.blog.sme.sk/c/405670/program-sas-zoberieme-invalidom.html

tiež si myslím že je to vytrhnuté z kontextu ale tak OK, beriem je tu ta možnosť že to mohol niekto povedať .. btw - voliť budem aj tak tu druhú stranu lebo mám aj určených ludí ktorých zakrúžkujem a to je pre mňa 100% :D

Ak poznáš dôvernejšie ľudí z OLANA, krúžkuj. Každý chvíľku ťahá pílku. Vieš čo je tragédiou v tvojom prípade? Slepo veríš v čistotu Maťka. Ja síce hodnotím jeho jeden úspešný krok v parlamente, ale to mi nestačí. Ja som jeho kauze nevenovala doteraz pozornosť. Náhodou som narazila teraz na https://www.youtube.com/watch?v=stamhwpm4Jo&ebc=ANyPxKp5ZloPKzq5M71VdpWdZlZJVUqsSGKwzRiDy4faDJ 4BG4o4FDJ53CBDipI4P_K8rcGVqAonrL-42qmfPtSbfO0jKaEaYA
Nevypočula do konca, ale po 15 minútu ide o pravdu. Ja som nevedela, o ktoré roky ide. Už v tom mám teraz jasnejšie. To nájdené účtovníctvo na povale pravdepodobne niečím zapácha.
Viem, ako začínal podnikať, kým sa obkolesil, a mal už vtedy zrejme namierené do politiky. Hlúpy nie je, ale je bezcharakterný, a už vôbec nie čistý. Som ochotná veriť, že jeho ľudia sú. A je mi ich ľúto. Manipulátor.

vdaka, pozriem si to ked budem mať čas dnes ..
Netvrdím že je tam najčistejši z najčistejších ale volbou stray si nevyberáš iba predsedu strany ale aj ludi ktora ťa tam maju zastupovať. Tam je z mojho pohladu obrovsky rozdiel v stranach. Taký voliči Smeru ani nevedia vo väčšine prípadov aký ludia sa tam nachádzaju okrem Fica a možno Kaliňáka, strana mnou prezentovaná má najvac cielených krúžkov ktorý si vybrali samy ludia.
Patrik Murárik
03.03.16,07:14
Patrik Murárik.
Prieskumy sú také, ako si ich kto zaplatí... Ak sa riadi niekto podľa nich, splnili presne svoj účel - vygumovanie mozgu málo odolným jedincom.


Z časti máš pravdu ale na druhej strany si aj zober kolko strán ma naozaj realnu šancu ? kopa z nich su len odpadnutí ludia z iných strán čo si založili vlastnu stranu.
Slovenská pravica je velmi čudná ale vyberám z toho čo je.

Milan Lasica povedal že ide voliť pre to že može ! a nie preto že musí, nejde voliť žiadny ideál ale menšie zlo a kto nevolí menšie zlo volí to väčšie.

Ak ludia neurobia ani to že sobotu zdvihnu riť a nezasunu tam jeden listok tak neurobili absolútne nič pre zmenu a o čom to potom je ?
Nandrolon
03.03.16,07:22
Dá sa súhlasiť, ale osobne sa nad tými prieskumami iba bavím.
Už neviem v ktorej relácii to kto povedal, ale bol jeden rozhovor, kde dotyčný z nejakej agentúry narovinu povedal, že príjde ten a ten, poviem to a to a žiaden prieskum sa v skutočnosti fyzicky ani nerobí. Len sa zverejnia výsledky. Samozrejme to neprebieha takým spôsobom, že niekto nadiktuje presne percentá jednotlivým stranám, ktoré kolidujú s ostatnými prieskumami. Len uvedie, koho "trošku pozdvihnúť" a naopak, "komu ubrať".
Patrik Murárik
03.03.16,07:27
Dá sa súhlasiť, ale osobne sa nad tými prieskumami iba bavím.
Už neviem v ktorej relácii to kto povedal, ale bol jeden rozhovor, kde dotyčný z nejakej agentúry narovinu povedal, že príjde ten a ten, poviem to a to a žiaden prieskum sa v skutočnosti fyzicky ani nerobí. Len sa zverejnia výsledky. Samozrejme to neprebieha takým spôsobom, že niekto nadiktuje presne percentá jednotlivým stranám, ktoré kolidujú s ostatnými prieskumami. Len uvedie, koho "trošku pozdvihnúť" a naopak, "komu ubrať".

Pokial neveríš oficiálnym prieskumom možeš sa cca riadiť aj prieskumami ktoré robia niiektoré stránky prip. noviny. .. ved prieskumy sa robia oficialny vraj na cca 1000 ľudoch a pri niektorých weboch som už videl hlasovanie aj niekolko tisíc ludí. Samozrejme tiež sa tomu neda 100% veriť ale nejaku hodnotu to ma.
pmajap
03.03.16,07:35
Ja neviem koho voliť, nevidím ani pravicu, ani ľavicu len divné zoskupenie ľudí v rôznych politických stranách, ak dám hlas jednému čo sa mi pozdáva volím tú masu s ním, je to zlý, veľmi zlý volebný systém.
misoft
03.03.16,07:35
Hodnota je to len orientačná..... založena na názoroch... niekedy sa priblíži skutočnosti. Ale je to len "vodítko", nedá sa podľa toho presne analyzovať.
korela
03.03.16,07:40
Dá sa súhlasiť, ale osobne sa nad tými prieskumami iba bavím.
Už neviem v ktorej relácii to kto povedal, ale bol jeden rozhovor, kde dotyčný z nejakej agentúry narovinu povedal, že príjde ten a ten, poviem to a to a žiaden prieskum sa v skutočnosti fyzicky ani nerobí. Len sa zverejnia výsledky. Samozrejme to neprebieha takým spôsobom, že niekto nadiktuje presne percentá jednotlivým stranám, ktoré kolidujú s ostatnými prieskumami. Len uvedie, koho "trošku pozdvihnúť" a naopak, "komu ubrať".
Nespomínaš si, kto to bol? Pretože neverím, že by sa prieskum fyzicky nekonal. A za čo si nechajú zaplatiť? Čo dajú do nákladov? Mali by mať evidovaných anketárov, ak sú telefonické, možno sa aj nahrávajú. Na mikrofón sa takéto ankety nerobia, pretože by išlo iba o malú vzorku.
To sa robí inak. Odpracuje sa to, už som to tu popisovala ako.
Patrik Murárik
03.03.16,07:42
Hodnota je to len orientačná..... založena na názoroch... niekedy sa priblíži skutočnosti. Ale je to len "vodítko", nedá sa podľa toho presne analyzovať.

to je jasné, hovorím iba o tom že ludia by si na základe tohto mohli asopň uvedomiť že voliť strany ako strana zelených, tip, vzdor a pod. nemá význam a teraz nehivorím len o tom aký sú tam ludia ale že tie strany sú tam reálne len do počtu ..
Patrik Murárik
03.03.16,07:46
Ja neviem koho voliť, nevidím ani pravicu, ani ľavicu len divné zoskupenie ľudí v rôznych politických stranách, ak dám hlas jednému čo sa mi pozdáva volím tú masu s ním, je to zlý, veľmi zlý volebný systém.

Na jednej strane máš pravdu, daj teda hlas pre teba najmenšiemu zlu, máš šancu niečo zmeniť. Fico tu kraloval 8 rokov a neurobil nič čo by nám pomohlo, teda pardon mne nie určite ! ale verím že ani ostatným velmi nezlepšil život okrem sračiek ako su vlaky ktorými akurat zalepil huby .. tak či tak pracujúci človek ich využiť nemože.
Možno všetci čo su tam su hajzli ale prečo tam nechať dalšie 4 roky toho istého ? ked už nič ine tak nech sa ukaže v pravom svetle aj niekto iný.
Nandrolon
03.03.16,07:48
Na ten rozhovor mi niekto poslal link, neviem či to nebolo zo slobodného vysielača.
Za čo si nechajú zaplatiť? Za to, že urobia prieskum na mieru. Samozrejme že je to podvod, ako úplatky, provízie a podobné nekalé transakcie.
Nehovorím, že všetky prieskumy sú také, ono sa to dá ľahko ovplyvniť, napr. geografickou polohou a podobne.
Píšem to ako raritu, že existujú agentúry, ktoré už sú vo vyššom leveli a rovno tie prieskumy ani nerobia :-)))))))))))))))))))))))))))))
O jednom som ale presvedčený, že každá jedná agentúra ten prieskum "prispôsobí"...
BXLmiami
03.03.16,07:51
Tak ja začnem voliť ked budem vidieť že rozmýšľajú a berú naozaj vážne to čo vravia.Pravica 4 roky spala a spolieha sa na to,že my blbci sa necháme zmanipulovať ako vždy.Keby skutočne chcela realne niečo spraviť a realne splniť aspon tretinu toho čo sľúbila,tak si vie spočítať,že takto roztrieštená nemá šancu.A ked čítam blogy a noviny tak zisťujem,že najväčší problém nie je Fico ale SaS,ešte ani nevyhrali voľby a už útočia sami na seba.To akože má prísť naspať obdobie kedy problém a denne 6 tlačoviek a alfa samci sa vadia a nedohodnú sa ani na farbe ponožiek?
Nandrolon
03.03.16,07:53
Patrik:
To, čo si písal o internetových prieskumoch, mal som to vo svojom príspevku, ale nakoniec som to odmazal, lebo je to na dlhšiu diskusiu..
Tie prieskumy sú "lokálne" teda len maličké percento ľudí chodí na určitú konkrétnu stránku, ktorá má ten prieskum, napr. topky.sk no a ten výsledok znamená výsledok iba pre danú skupinu ľudí.
Ak je to anketa, kde sa zúčastní 4 000 hlasujúcich čo je oveľa viac ako v prieskumoch, dokonca aj geografická poloha je objektívnejšia, lebo môžu ľudia hlasovať zo všetkých kútov slovenska, dokonca sveta.
LENŽE, je tam stále to LENŽE. Aj tých 4 000 hlasov je stále iba jedno POSRATÉ promile zo všetkých, teda 1/1000.
Tweety
03.03.16,08:05
Patrik Murárik
03.03.16,08:06
Na jednej strane tomu rozumiem na druhej neviem čo by ste chceli od strán ktoré neriadia štát a sú len v opozícií ? ..uvedomte si že tu mame jednu vladnucu stranu a ta si može zamietnuť a povtrdiť takmer všetko čo len chce a opozicia si može piskať.
Avšak to že by nikto z opoizicie celé 4 roky nič nerobil nieje pravda, každý poslanec ktorý niečo robil a niečo dosiahol tak si to 100% zverejnil na svojej osobnej stránke, pár sa ich nájde určite.
Inač ešte jedna vec, to že sa niečo schváli nemusi byť vždy len zasluha vladnucej strany, opozicia može posuvať navrhy len vždy je na vladnucej strane čo s tým spravý.
misoft
03.03.16,08:12
.................... ..uvedomte si že tu mame jednu vladnucu stranu a ta si može zamietnuť a povtrdiť takmer všetko čo len chce a opozicia si može piskať.
................................
No PRÁVE!!!! Toto tu už raz bolo!!!! Pred 1989......
http://www.populivox.sk/img_export/4272.jpg
A nezabúdaj, odkiaľ je, kým bol "vychovaný" preceda.... birmovaný....
bjuty smis
03.03.16,08:26
Tak ja začnem voliť ked budem vidieť že rozmýšľajú a berú naozaj vážne to čo vravia.Pravica 4 roky spala a spolieha sa na to,že my blbci sa necháme zmanipulovať ako vždy.Keby skutočne chcela realne niečo spraviť a realne splniť aspon tretinu toho čo sľúbila,tak si vie spočítať,že takto roztrieštená nemá šancu.A ked čítam blogy a noviny tak zisťujem,že najväčší problém nie je Fico ale SaS,ešte ani nevyhrali voľby a už útočia sami na seba.To akože má prísť naspať obdobie kedy problém a denne 6 tlačoviek a alfa samci sa vadia a nedohodnú sa ani na farbe ponožiek?

tak sa tu ale potom nesťažuj....
BXLmiami
03.03.16,08:34
:-) Neviem o tom že by som sa sťažovala.Konštatujem čo nefunguje a ak sa sťažujem tak na novinárov hlavne-keby sme my tak liečili ako oni informujú už by ste boli všetci mrtvi.
bjuty smis
03.03.16,08:43
v temách o zdravotníctve sa - ak sa nemýlim- často sťažuješ..

myslíš, že to nesúvisí z volbami ?
BXLmiami
03.03.16,08:47
Prečítala som poctivo všetky zdravotnícke programy a sledujem veľmi pozorne vyjadrenia no a poznám zákulisie.Takže prehlasujem-nie nesúvisí.
bjuty smis
03.03.16,08:52
a kto je teda zodpovedný za situáciu v zdravotníctve, ak nie politici ?
jar88
03.03.16,08:58
Buchač - prezentujem svoj názor, konečné rozhodnutie je vždy len na tebe .. Keď si zoberiem strany ktoré sa možu dostať do parlamentu teda tie ktoré mali aspoň dajme tomu 4-5% v prieskumoch tak budem voliť z nich, može sa ti to zdať zlé ale nebudem voliť niekoho kto nema šancu sa dostať do parlamentu.

Toto je jedna zo zásadných chýb, ktorými sa ľudia pripravujú o skutočnú zmenu prostredia v štáte. Toto priamo znemožňuje zmenu k ich lepšiemu životu. Takáto úvaha znamená, že občan je už len voličom. Voličom bez vlastnej predstavy o tom, ako by to malo podľa neho byť.
----------------------------------------
Ak tu bude strana, ktorá pôjde po skutočných zmenách, po rozumných zmenách a reálnych zmenách, logicky nebude mať zo začiatku veľké volebné preferencie.

Má to jednoduchú príčinu.

Bežný občan sa skutočné príčiny nezaujíma, lebo terajší politici, mu denno denne predkladajú len demagogické zástupné problémy a ich riešenia. Vymývajú im mozog (možno nie úmyselne) a nakoniec bežným ľuďom vytvoria v hlavách pojmový chaos.
Ten pojmový chaos, následne znemožňuje jednoduché objasnenie príčin a následkov. Objasnenie východísk sa stáva zložitejším a podstatne rozsiahlejším na pochopenie, ako demagógia a populizmus. Väčšina ľudí nemá potrebnú výdrž dlhodobo skúmať problém a jeho riešenie. Tú výdrž má len malá, zanedbateľná časť populácie. No a tým, že je skutočne malá, zákonite musí byť vo voľbách preválcovaná.
----------------------------------------
Jediné momentálne východisko týchto ľudí, je vo voľbe menšieho zla a tým to pre nich šanca končí.
Ale keby pokračovali a stáli by si za svojou snahou o lepší život aj v medzi-volebnom období (nehodili flintu do žita), určite by našli a sústredili viac rozumných ľudí. Ľudí, ktorí majú potrebnú výdrž a schopnosť reálneho posúdenia našej situácie. Tým pádom by mohla vznikať potrebná masa ľudí, ktorí by následne svojim volebným hlasom, dokázali niečo naozaj zásadne zmeniť.
bjuty smis
03.03.16,09:12
murárik má samozrejme pravdu.....

voliť stranu, čo má preferencie 1 % a vznikla rok pre volbami môže iba snílek, alebo skôr človek v nej zainteresovaný...čo niečo z toho bude mať...

a bola by to zásadná chyba.....
ked tá strane presvedčí voličov ludí svojím programom a bude mať šancu dostať sa do parlamentu, môžem uvažovať o hlase pre ňu...

takto by to bol iba hlas pre fica....ale kedže ty ho volíš, tak ti to vyhovuje....

napr. sieť to dokázala.......
buchač
03.03.16,09:18
Možno všetci čo su tam su hajzli ale prečo tam nechať dalšie 4 roky toho istého ? ked už nič ine tak nech sa ukaže v pravom svetle aj niekto iný.


Veru tak...s týmto sa nedá nesúhlasiť.
Niečo podobné ako voľba prezidenta. Kiska tiež nič moc...ale aspoň nie je prezident Fico. Veď o to išlo vo voľbách, aby sa prezidentom nestal preceda...veď podľa jeho vyjadrení si donca vedel predstaviť skumulovanú funkciu precedo-prezident...ešte mohol byť aj šéf parlamentu.
...a slováci by sa rovno mohli vešať
Nandrolon
03.03.16,09:28
Bjuty? Sieť a nová strana? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nová strana so starými harcovníkmi z SDKÚ - z ktorej Brblavý utiekol ako potkan s potápajúcej sa lode a Procházka z KDH detto.
Špekulanti, ktorí skúšajú všetko možné aj nemožné ako sa znova dostať ku korytám.
Patrik Murárik
03.03.16,09:28
.................... ..uvedomte si že tu mame jednu vladnucu stranu a ta si može zamietnuť a povtrdiť takmer všetko čo len chce a opozicia si može piskať.
................................
No PRÁVE!!!! Toto tu už raz bolo!!!! Pred 1989......
http://www.populivox.sk/img_export/4272.jpg
A nezabúdaj, odkiaľ je, kým bol "vychovaný" preceda.... birmovaný....

píšem snad niekde že volim Fica ?
bjuty smis
03.03.16,09:32
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Patrik Murárik
03.03.16,09:34
Teraz úprimne, ktorá strana pod 4% je lepšia ako tie nad ? neverím že sa taká nájde a preto tvrdím že voliť tieto strany by bola chyba, nie len tak že preto lebo.
Volím menšie zlo a preto si vyberám z toho ktorá ma reálnu šancu uspieť.
Fico ako prezident by bol výsmech rozumu na Slovensku. Áno Kiska ma všeliake muchy a nie všetko robí správne ale nerobí hanbu ako Gašparovič a o Ficovi sa snáď ani netreba baviť. Prezident neurčuje zákon a Kiska ako prezident nám robí určite lepšiu vizitku vo svete ako predchádzajúci prezidenti.

Btw - to že Procházka kandidoval na prezidenta a teraz má stranu by som velmi netvrdil že je to niečo zlé, tak to robí vela politikov.
pavol54
03.03.16,09:40
Distribútor inzertných novín zarába v Rakúsku toľko čo u nás? Alebo trikrát viac?:
pavol54
03.03.16,09:49
Tak ja začnem voliť ked budem vidieť že rozmýšľajú a berú naozaj vážne to čo vravia.Pravica 4 roky spala a spolieha sa na to,že my blbci sa necháme zmanipulovať ako vždy.Keby skutočne chcela realne niečo spraviť a realne splniť aspon tretinu toho čo sľúbila,tak si vie spočítať,že takto roztrieštená nemá šancu.A ked čítam blogy a noviny tak zisťujem,že najväčší problém nie je Fico ale SaS,ešte ani nevyhrali voľby a už útočia sami na seba.To akože má prísť naspať obdobie kedy problém a denne 6 tlačoviek a alfa samci sa vadia a nedohodnú sa ani na farbe ponožiek?
A na otázku moderátora "Ako to budete robiť ak vyhráte voľby?:" jediná odpoveď ako kradla predošlá vláda Buď by mali ísť na ušné alebo k logopédovi Niektorí politici majú skrátka "svoje dni" počas nich nevedia čo chcú, ale neprestanú dovtedy kým to nedosiahnu
jar88
03.03.16,09:52
murárik má samozrejme pravdu.....

voliť stranu, čo má preferencie 1 % a vznikla rok pre volbami môže iba snílek, alebo skôr človek v nej zainteresovaný...čo niečo z toho bude mať...

a bola by to zásadná chyba.....
ked tá strana presvedčí voličov ludí svojím programom a bude mať šancu dostať sa do parlamentu, môžem uvažovať o hlase pre ňu...

takto by to bol iba hlas pre fica....ale kedže ty ho volíš, tak ti to vyhovuje....

napr. sieť to dokázala.......

Zle si ma pochopil, ja Fica nevolím a nikdy som ho nevolil.:)
Smer a Fica budem voliť len teraz, 5.marca 2016.
----------------------------------------------------------
Socialisti totiž, ešte národu neukázali celú svoju tvár. Tak nech ju ukážu v plnej kráse a hlavne našim mladým. Mladým, ako napríklad Patrik, Nandrolon a v neposlednej rade aj tebe.
-----------------
-----------------
Všetci politici vrátane Sulíka, Procházku, Matoviča, Bugára a tak ďalej, sú len umiernení socialisti.
----------------------------------------
No a Fico a Smeráci? Boli pri kormidle dostatočne dlho na to, aby s legislatívou pohli. To čo urobil Matovič so svojou firmou, je bežný a všeobecne používaný spôsob. Využíva ho skoro každý a je to legálne. Je to v medziach zákona a ten zákon je veľmi ľahko opraviteľný. Nikto však nemá vo svojom programe túto zmenu. Ani pán Procházka, ktorý sa prezentuje, ako odborník na právo. Dokonca na ústavné právo.
Tak o čom to je?
-------------------------

Jediné, čo som v jeho programe našiel je,

Zabránime opakovaniu podvodných reštrukturalizácií a zneužívaniu konkurzov. Odstráni sa možnosť dlžníka navrhovať reštrukturalizačného správcu a schránkové firmy budú automaticky považované sa osoby spriaznené s dlžníkom.
------------------------------
Pritom musí vedieť, že presunu vlastníckych práv, tým nijako nieje možné ovplyvniť, ani obmedziť. A o iné, ako o vlastníctvo v akejkoľvek podobe, sa ani nejedná.
Nandrolon
03.03.16,09:53
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Nemám žiadne iné info. Len je mi smiešne, že starí harcovníci, ktorí boli napchatí v rôznych stranách sa idú teraz vydávať za "akože novú stranu" a "akože nové tváre".
Škoda len, že sa nerealizovali vtedy, keď boli vo vláde.
pavol54
03.03.16,09:56
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Odspodu sa robia cviky na liečbu inkontinecie
Tweety
03.03.16,09:58
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Nemám žiadne iné info. Len je mi smiešne, že starí harcovníci, ktorí boli napchatí v rôznych stranách sa idú teraz vydávať za "akože novú stranu" a "akože nové tváre".
Škoda len, že sa nerealizovali vtedy, keď boli vo vláde.
Aj starý harcovník, terajší pán preceda nebol furt vo smere ale vzišiel z komunistickej strany. Netreba na to zabúdať.
bjuty smis
03.03.16,10:00
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Odspodu sa robia cviky na liečbu inkontinecie

a pomáhajú ti ?
bjuty smis
03.03.16,10:01
murárik má samozrejme pravdu.....

voliť stranu, čo má preferencie 1 % a vznikla rok pre volbami môže iba snílek, alebo skôr človek v nej zainteresovaný...čo niečo z toho bude mať...

a bola by to zásadná chyba.....
ked tá strana presvedčí voličov ludí svojím programom a bude mať šancu dostať sa do parlamentu, môžem uvažovať o hlase pre ňu...

takto by to bol iba hlas pre fica....ale kedže ty ho volíš, tak ti to vyhovuje....

napr. sieť to dokázala.......

Zle si ma pochopil, ja Fica nevolím a nikdy som ho nevolil.:)
Smer a Fica budem voliť len teraz, 5.marca 2016.
----------------------------------------------------------
Socialisti totiž, ešte národu neukázali celú svoju tvár. Tak nech ju ukážu v plnej kráse a hlavne našim mladým. Mladým, ako napríklad Patrik, Nandrolon a v neposlednej rade aj tebe.
-----------------
-----------------
Všetci politici vrátane Sulíka, Procházku, Matoviča, Bugára a tak ďalej, sú len umiernení socialisti.
----------------------------------------
No a Fico a Smeráci? Boli pri kormidle dostatočne dlho na to, aby s legislatívou pohli. To čo urobil Matovič so svojou firmou, je bežný a všeobecne používaný spôsob. Využíva ho skoro každý a je to legálne. Je to v medziach zákona a ten zákon je veľmi ľahko opraviteľný. Nikto však nemá vo svojom programe túto zmenu. Ani pán Procházka, ktorý sa prezentuje, ako odborník na právo. Dokonca na ústavné právo.
Tak o čom to je?


dobre som ťa pochopil...to bol len taký, ako sa tu hovorí " podžub "

ale pointa príspevku bola inde..
bjuty smis
03.03.16,10:02
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Nemám žiadne iné info. Len je mi smiešne, že starí harcovníci, ktorí boli napchatí v rôznych stranách sa idú teraz vydávať za "akože novú stranu" a "akože nové tváre".
Škoda len, že sa nerealizovali vtedy, keď boli vo vláde.

kedy bol procházka " vo vláde " ?
ten rok ?
BXLmiami
03.03.16,10:03
a kto je teda zodpovedný za situáciu v zdravotníctve, ak nie politici ?
Samozrejme,že politici a najviac Smer.Ten je tak prisatý že dovidenia.Takže bude len spravodlívé,ak to zdravotníctvo padne na hlavu Smeru.Tým nechcem povedať,že druhá strana,napriklad KDH sa nepriživujú tiež.My v zdravotníctve máme širokú koalíciu od roku 1995 cez celé spektrum strán.
Patrik Murárik
03.03.16,10:19
murárik má samozrejme pravdu.....

voliť stranu, čo má preferencie 1 % a vznikla rok pre volbami môže iba snílek, alebo skôr človek v nej zainteresovaný...čo niečo z toho bude mať...

a bola by to zásadná chyba.....
ked tá strana presvedčí voličov ludí svojím programom a bude mať šancu dostať sa do parlamentu, môžem uvažovať o hlase pre ňu...

takto by to bol iba hlas pre fica....ale kedže ty ho volíš, tak ti to vyhovuje....

napr. sieť to dokázala.......

Zle si ma pochopil, ja Fica nevolím a nikdy som ho nevolil.:)
Smer a Fica budem voliť len teraz, 5.marca 2016.
----------------------------------------------------------
Socialisti totiž, ešte národu neukázali celú svoju tvár. Tak nech ju ukážu v plnej kráse a hlavne našim mladým. Mladým, ako napríklad Patrik, Nandrolon a v neposlednej rade aj tebe.
-----------------
-----------------
Všetci politici vrátane Sulíka, Procházku, Matoviča, Bugára a tak ďalej, sú len umiernení socialisti.
----------------------------------------
No a Fico a Smeráci? Boli pri kormidle dostatočne dlho na to, aby s legislatívou pohli. To čo urobil Matovič so svojou firmou, je bežný a všeobecne používaný spôsob. Využíva ho skoro každý a je to legálne. Je to v medziach zákona a ten zákon je veľmi ľahko opraviteľný. Nikto však nemá vo svojom programe túto zmenu. Ani pán Procházka, ktorý sa prezentuje, ako odborník na právo. Dokonca na ústavné právo.
Tak o čom to je?
-------------------------

Jediné, čo som v jeho programe našiel je,

Zabránime opakovaniu podvodných reštrukturalizácií a zneužívaniu konkurzov. Odstráni sa možnosť dlžníka navrhovať reštrukturalizačného správcu a schránkové firmy budú automaticky považované sa osoby spriaznené s dlžníkom.
------------------------------
Pritom musí vedieť, že presunu vlastníckych práv, tým nijako nieje možné ovplyvniť, ani obmedziť. A o iné, ako o vlastníctvo v akejkoľvek podobe, sa ani nejedná.


teraz si niesom istý či ti rozumiem, to že budeš voliť Fica chces akože zaistiť aby mladá generácia vedela čo to znamená mať sa zle ?
alebo o čo vlastne ide ?
kukučka
03.03.16,10:23
Pýtala som sa tu Stredoslovákov na skutočné pôsobenie Kotlebu, lebo prepáčte mi ten výraz, ale tie "kydy" novinárov ma len utvrdzujú v tom, že sa ho politici boja jak čert kríža a jeho preferencie sú ďaleko, ďaleko väčšie, ako sa píše. Škoda, nikto nič nenapísal.
Akurát som si vypočula nahrávku údajne dvoch poslancov, ako sa bavia o taktike, lebo má vraj 16%.
Nandrolon
03.03.16,10:30
Kukučka, samozrejme že sa ho boja.
Pozri si na prieskumy.
Musím sa priznať že ešte ani jeden oficiálny prieskum /mimo neoficiálnych internetových/ som nevidel, kde by mal viac ako 2-3 % a podľa mňa má určite viac.
Tých 16% je podľa mňa hlúposť. Ak bude mať ale cez 5% to úplne stačí. Samozrejme čím viac tým lepšie...
ps: ja som sa na základe tej nahrávky uistil, že Matovič a Procházka sú veľkí kamaráti a procházkova platba "bez dokladu" bola iba divadlo...
pavol54
03.03.16,10:31
čo ja viem, procházka vystúpil z kdh, vystúpil aj z parlamentu a začal budovať stranu od spodu....

máš iné info ?
Odspodu sa robia cviky na liečbu inkontinecie

a pomáhajú ti ?
keď už tak niečo sa "buduje zdola", A to druhé, predstav si nie som na to vybavený,
Patrik Murárik
03.03.16,10:34
tiež si myslím že má ovela viac, určite vela ludi čo sa hneva na vladu bude voliť práve jeho
..teoreticky ho tipujem aj nad 7-8% ale zaleži kolko ludi príde voliť..
Pri ňom si myslím že je ťažko povedať či bude dobrý alebo zlý, v jeho kampani je vela dobrých vecí ale myslím že aj pár takých ktoré keby priniesol hneď by mohli pre Slovensko dopadnúť zle.
Ale šancu by som mu dal, za 4 roky sa ukáže či len drístal alebo vie aj niečo skutočne priniesť, aj za predpokladu že bude pravdepodobne len v opozicii.
Veľa čísel hovorí preňho.
Patrik Murárik
03.03.16,10:36
Kukučka, samozrejme že sa ho boja.
Pozri si na prieskumy.
Musím sa priznať že ešte ani jeden oficiálny prieskum /mimo neoficiálnych internetových/ som nevidel, kde by mal viac ako 2-3 % a podľa mňa má určite viac.
Tých 16% je podľa mňa hlúposť. Ak bude mať ale cez 5% to úplne stačí. Samozrejme čím viac tým lepšie...
ps: ja som sa na základe tej nahrávky uistil, že Matovič a Procházka sú veľkí kamaráti a procházkova platba "bez dokladu" bola iba divadlo...

Vie sa už vlastne odkial je tá nahrávka ? nejdem to odmietať ale samo o sebe je to trochu podozrivé.
bjuty smis
03.03.16,10:36
to je fajn...a ešte by bolo, keby si 5.3. ostal doma.... :)
môžeš si napr. listovať v slovníku slovenského pravopisu...
jar88
03.03.16,10:37
murárik má samozrejme pravdu.....

voliť stranu, čo má preferencie 1 % a vznikla rok pre volbami môže iba snílek, alebo skôr človek v nej zainteresovaný...čo niečo z toho bude mať...

a bola by to zásadná chyba.....
ked tá strana presvedčí voličov ludí svojím programom a bude mať šancu dostať sa do parlamentu, môžem uvažovať o hlase pre ňu...

takto by to bol iba hlas pre fica....ale kedže ty ho volíš, tak ti to vyhovuje....

napr. sieť to dokázala.......

Zle si ma pochopil, ja Fica nevolím a nikdy som ho nevolil.:)
Smer a Fica budem voliť len teraz, 5.marca 2016.
----------------------------------------------------------
Socialisti totiž, ešte národu neukázali celú svoju tvár. Tak nech ju ukážu v plnej kráse a hlavne našim mladým. Mladým, ako napríklad Patrik, Nandrolon a v neposlednej rade aj tebe.
-----------------
-----------------
Všetci politici vrátane Sulíka, Procházku, Matoviča, Bugára a tak ďalej, sú len umiernení socialisti.
----------------------------------------
No a Fico a Smeráci? Boli pri kormidle dostatočne dlho na to, aby s legislatívou pohli. To čo urobil Matovič so svojou firmou, je bežný a všeobecne používaný spôsob. Využíva ho skoro každý a je to legálne. Je to v medziach zákona a ten zákon je veľmi ľahko opraviteľný. Nikto však nemá vo svojom programe túto zmenu. Ani pán Procházka, ktorý sa prezentuje, ako odborník na právo. Dokonca na ústavné právo.
Tak o čom to je?
-------------------------

Jediné, čo som v jeho programe našiel je,

Zabránime opakovaniu podvodných reštrukturalizácií a zneužívaniu konkurzov. Odstráni sa možnosť dlžníka navrhovať reštrukturalizačného správcu a schránkové firmy budú automaticky považované sa osoby spriaznené s dlžníkom.
------------------------------
Pritom musí vedieť, že presunu vlastníckych práv, tým nijako nieje možné ovplyvniť, ani obmedziť. A o iné, ako o vlastníctvo v akejkoľvek podobe, sa ani nejedná.


teraz si niesom istý či ti rozumiem, to že budeš voliť Fica chces akože zaistiť aby mladá generácia vedela čo to znamená mať sa zle ?
alebo o čo vlastne ide ?
Nejde mi o to, aby sa mladá generácia mala zle, tej bude zle tak či tak, ale aby raz a prevždy pochopila, čo ich do tej biedy priviedlo. Že je to len dôsledok sociálneho inžinierstva štátu, EU, našich politických strán a v neposlednom rade v ich vlastnej viery v sociálne inžinierstvo, ako také.
jar88
03.03.16,10:37
Veď aj ty veríš v sociálne inžinierstvo, či nie?
pmajap
03.03.16,10:50
Pýtala som sa tu Stredoslovákov na skutočné pôsobenie Kotlebu, lebo prepáčte mi ten výraz, ale tie "kydy" novinárov ma len utvrdzujú v tom, že sa ho politici boja jak čert kríža a jeho preferencie sú ďaleko, ďaleko väčšie, ako sa píše. Škoda, nikto nič nenapísal.
Akurát som si vypočula nahrávku údajne dvoch poslancov, ako sa bavia o taktike, lebo má vraj 16%.
Kukučka presne, ja som znechutená akým primitívnym spôsobom útočia na bbsk, že vraj odmieta peniaze z eurofondov a pritom poslanci mu neschválili povinné dofinancovanie projektov z peňazí vuc, tým neschválili projekt a ľudia sa nevyznajú v podmienkach čerpania z fondov a uverili tomu. Je to strašne nespravodlivé, ale majú nás za hlupákov a manipulujú s nami.
Patrik Murárik
03.03.16,10:50
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Nandrolon
03.03.16,10:54
Dosť často sa hovorí o jednom nemenovanom divadle.
Treba si najskôr zistiť akému úchylnému projektu to vlastne bolo odmietnuté.
Ak niekto má za umenie, že sa po sebe sápajú 2 nahí chlapi, tak nech navštívi nejakú gay párty a bude mať "krásny kultúrny zážitok". Chvála bohu, že to nepodpísal. Tým podpisom by stratil časť svojich voličov.
bjuty smis
03.03.16,10:56
asi nie....

je úplne normálne, ak je mladý človek lavičiar, ...však ti ideály sú pekné...
pavol54
03.03.16,10:59
to je fajn...a ešte by bolo, keby si 5.3. ostal doma.... :)
môžeš si napr. listovať v slovníku slovenského pravopisu...
každý kto ostane doma bude môcť ísť voliť dobre radíš ale ak niekto bude cestovať tak len s voličským preukazom aby jeho hlas nepripadol nejakému debilovi (z môj hlas si politik kupuje dotáciu od štátu však ho nedám takému čo ani daňové priznanie nevie ako sa píše)
misoft
03.03.16,11:01
Najväčšmi milujú svoju vlasť politici. Veď aj majú za čo.

Politik je ako bumerang. Tiež sa ho nezbavíme.
bjuty smis
03.03.16,11:03
to je fajn...a ešte by bolo, keby si 5.3. ostal doma.... :)
môžeš si napr. listovať v slovníku slovenského pravopisu...
každý kto ostane doma bude môcť ísť voliť dobre radíš ale ak niekto bude cestovať tak len s voličským preukazom aby jeho hlas nepripadol nejakému debilovi (z môj hlas si politik kupuje dotáciu od štátu však ho nedám takému čo ani daňové priznanie nevie ako sa píše)


nemal by si takto o precedovi..

čo on za to môže, že má neschopných poradcov a ešte aj tá blbá sis zlýhala ?

a spravil zo seba pred celým slovenskom somára ?
Nandrolon
03.03.16,11:08
Bjuty.
On ako osoba nebol vo vláde, ale bol v strane, ktorá niekedy bola súčasťou vlády. Ak bol v tej strane, musel byť predsa aj jej sympatizant. Pištoľ pri hlave mu nikto nedržal aby bol členom KDH.
No a Brblavý detto.
Mimochodom 8.7.2010 - 4.4.2012 tam boli obaja, i keď nie na vysokých postoch ale boli...
jar88
03.03.16,11:09
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.
-----------------------------------------------------------
Podľa tvojich príspevkov si zjavne za Sulíka.
Alebo sa mýlim?
Ešte ho nepoznáš. Ja ho poznám osobne už z čias, kedy blogoval na sme.sk a po poznaní jeho osobných názorov na podnikanie, slobodu a solidaritu, som si povedal, že s hocikým iným, len nie s ním.
Patrik Murárik
03.03.16,11:21
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
BXLmiami
03.03.16,11:21
asi nie....

je úplne normálne, ak je mladý človek lavičiar, ...však ti ideály sú pekné...
No ano-voľakedy bol vtip:
Ked 18 ročný človek nie je komunista nemá srdce.
Ked človek nad 30 je komunista,nemá rozum.
Patrik Murárik
03.03.16,11:22
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.
-----------------------------------------------------------
Podľa tvojich príspevkov si zjavne za Sulíka.
Alebo sa mýlim?
Ešte ho nepoznáš. Ja ho poznám osobne už z čias, kedy blogoval na sme.sk a po poznaní jeho osobných názorov na podnikanie, slobodu a solidaritu, som si povedal, že s hocikým iným, len nie s ním.

máš pravdu Súlika moc dobre nepoznám ale prišiel mi ako druhá najlepšia možnosť keby náhodou. Avšak jeho voliť nejdem ako som sa vyššiel vyjadril. Idem za obyčajných -ale nejdem nútiť nikoho.
BXLmiami
03.03.16,11:25
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
Tak ja si rada uťahujem-
Smer predsa šiel do volieb s tým,že je Jánošíkovská družina.Neklamal,je.
Máme sa zle-no závisí od toho s kým sa porovnávaš,je to relatívne.
Množné číslo mäkké i-nie sme si vedomí-že sme sprostí...atd.
bjuty smis
03.03.16,11:30
Bjuty.
On ako osoba nebol vo vláde, ale bol v strane, ktorá niekedy bola súčasťou vlády. Ak bol v tej strane, musel byť predsa aj jej sympatizant. Pištoľ pri hlave mu nikto nedržal aby bol členom KDH.
No a Brblavý detto.
Mimochodom 8.7.2010 - 4.4.2012 tam boli obaja, i keď nie na vysokých postoch ale boli...


viem

a ?

ako sa procházka diskvalifikoval za to obdobie ?

ako brblavý ?

však sú snád jediný, čo nemajú za sebou žiadnu kauzu....a ver tomu, že potom, čo brblavý pravidelne zverejňuje ficové rabovanie, najmä v zdravotníctve a školstve ide po ňom sis skoro ako po matovičovi....
Patrik Murárik
03.03.16,11:31
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
Tak ja si rada uťahujem-
Smer predsa šiel do volieb s tým,že je Jánošíkovská družina.Neklamal,je.
Máme sa zle-no závisí od toho s kým sa porovnávaš,je to relatívne.
Množné číslo mäkké i-nie sme si vedomí-že sme sprostí...atd.

jop, pardon, píšem rýchlo medzi robotou ..

ak sa porovnám s Africkými krajinami možno sa máme dobre ale treba porovnávať s lepšími :D
Patrik Murárik
03.03.16,11:33
Beblavý im tam podla mňa ešte porobí divy :D
jar88
03.03.16,11:39
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
Možno máš pravdu, že najlepšia voľba je Matovič a Olano.
Len sa čudujem, alebo skôr som zvedavý, ako ty vnímaš fakt, že ho vykreslujú, ako daňového podvodníka. Pritom práve on najviac poukazuje na smerácke rozkrádanie.
misoft
03.03.16,11:44
Beblavý im tam podla mňa ešte porobí divy :D
No hej.... a potom sa budeme diviť, ako sťa diví robia tie divy.....
korela
03.03.16,11:49
Len tak mimochodom, viete kedy sa zaviedol pojem Slovenský vojnový štát? V 1993. Ani za socializmu sa nevyskytoval. Ako rýchlo sa vžil, a ani sa sami seba nepýtame, prečo je tomu tak. Všetko slepo prijímame.
Tí čo ho zakladali zvečera do rána, pretože nemali inú voľbu, boli všetci národne orientovaní, nerozkrádali, národ začínal od nuly, ľudia s nadšením odovzdávali svoje zlato, šperky do národnej zbierky. Za to krátke obdobie dokázali vytiahnuť prosperitu republiky so svojou menou a urobiť zo slovenskej koruny platidlo zaujímavé aj v zahraničí.
Ja viem, že tu bude niekto namietať, alebo možno iba potichu za klávesnicou, prečo sa však tento úsek našich dejín hlbšie nevštepuje deťom v škole na dejepise? Málokto vie, ako ten proces zrodu prebiehal, prečo sa tabuizuje? Prečo sa niekto snaží stále robiť zo Slovenska vinníka?
Prepáslo Slovensko v 89 príležitosť iba kvôli politikom a ich záujmom. Tiež si myslím ako jar88, fakt nechať padnúť obyvateľstvo na dno, a potom nech to konečne vezmú do rúk mladí ľudia.
korela
03.03.16,11:57
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.
-----------------------------------------------------------
Podľa tvojich príspevkov si zjavne za Sulíka.
Alebo sa mýlim?
Ešte ho nepoznáš. Ja ho poznám osobne už z čias, kedy blogoval na sme.sk a po poznaní jeho osobných názorov na podnikanie, slobodu a solidaritu, som si povedal, že s hocikým iným, len nie s ním.

máš pravdu Súlika moc dobre nepoznám ale prišiel mi ako druhá najlepšia možnosť keby náhodou. Avšak jeho voliť nejdem ako som sa vyššiel vyjadril. Idem za obyčajných -ale nejdem nútiť nikoho.
Neviem, či si niekto uvedomuje, že strana má oficiálny program, a potom v podstate "súkromný". Nikto tam nejde pre službu národu, ale iba pre peniaze a iné záujmy. Od začiatku.
jar88
03.03.16,11:59
Korela, ale je rozdiel, ako to ja myslím a ako to ty chápeš.
buchač
03.03.16,11:59
Len tak mimochodom, viete kedy sa zaviedol pojem Slovenský vojnový štát? V 1993. Ani za socializmu sa nevyskytoval. Ako rýchlo sa vžil, a ani sa sami seba nepýtame, prečo je tomu tak.
Čo všetko sa jeden nedozvie ???
Nože vysvetli....aj s patričnou argumentáciou.
bjuty smis
03.03.16,12:00
pána beka.....

Ekonomika SR
* bola založená na vojnovej konjunktúre
* počas vojny bola ekonomika posilnená kapitálom z Nemecka, najmä čo sa týka zbraní
* výroba sa rozširovala, klesala nezamestnanosť, vzrastala kúpyschopnosť
* prosperovali aj roľníci, pretože stratili konkurenciu maďarských roľníkov z juhu SR
* nezamestnanosť sa darilo odstraňovať aj z týchto dôvodov: 1) židov zbavili povolania a neskôr
ich vyviezli do koncentračných táborov
2) SR vyhnala aj všetkých Čechov
3) Slováci odchádzali do Nemecka
za prácou
* napriek tomu sa nezamestnanosť nedokázala úplne odstrániť
* rástli ceny, prekvital čierny trh
* nie všetci ľudia boli spokojní, ale k vážnejším nepokojom v prvých rokoch nedošlo
* väčšina ľudí priala názor, že to čo sa deje v SR je menšie zlo ako keby nás okupoval Hitler
...

čo z toho teda odporúčaš ?

vyženeme čechov, alebo začneme židov posielať do koncentrákov ??

lebo továrne asi nebudú pre fašistov vyrábať zbrane a muníciu...či ?
BXLmiami
03.03.16,12:01
pána beka.....

Ekonomika SR
* bola založená na vojnovej konjunktúre
* počas vojny bola ekonomika posilnená kapitálom z Nemecka, najmä čo sa týka zbraní
* výroba sa rozširovala, klesala nezamestnanosť, vzrastala kúpyschopnosť
* prosperovali aj roľníci, pretože stratili konkurenciu maďarských roľníkov z juhu SR
* nezamestnanosť sa darilo odstraňovať aj z týchto dôvodov: 1) židov zbavili povolania a neskôr
ich vyviezli do koncentračných táborov
2) SR vyhnala aj všetkých Čechov
3) Slováci odchádzali do Nemecka
za prácou
* napriek tomu sa nezamestnanosť nedokázala úplne odstrániť
* rástli ceny, prekvital čierny trh
* nie všetci ľudia boli spokojní, ale k vážnejším nepokojom v prvých rokoch nedošlo
* väčšina ľudí priala názor, že to čo sa deje v SR je menšie zlo ako keby nás okupoval Hitler
...

čo z toho teda odporúčaš ?

vyženeme čechov, alebo začneme židov posielať do koncentrákov ??

lebo továrne asi nebudú pre fašistov vyrábať zbrane a muníciu...či ?
:-)) no ešte chvíľu počkaj........
misoft
03.03.16,12:03
Ťak,ťak... na Tloventku po tloventky....:D:D:D
jar88
03.03.16,12:06
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.
-----------------------------------------------------------
Podľa tvojich príspevkov si zjavne za Sulíka.
Alebo sa mýlim?
Ešte ho nepoznáš. Ja ho poznám osobne už z čias, kedy blogoval na sme.sk a po poznaní jeho osobných názorov na podnikanie, slobodu a solidaritu, som si povedal, že s hocikým iným, len nie s ním.

máš pravdu Súlika moc dobre nepoznám ale prišiel mi ako druhá najlepšia možnosť keby náhodou. Avšak jeho voliť nejdem ako som sa vyššiel vyjadril. Idem za obyčajných -ale nejdem nútiť nikoho.
Neviem, či si niekto uvedomuje, že strana má oficiálny program, a potom v podstate "súkromný". Nikto tam nejde pre službu národu, ale iba pre peniaze a iné záujmy. Od začiatku.
Presne tak. Bol by som zvedavý, koľkí z nich by išli do politiky, ak by mali riadiť iba štát so základnými povinnosťami štátu.
---------------------------------------------
Štát, ktorý by nemohol stavať (financovať) veľké stavby a vytvárať veľké sociálne a ľuďmi povinne platené experimenty. Štát, ktorý by mal daňový a dlhový strop. Pritom by mal len z daní zabezpečiť aj základné školstvo, základné zdravotníctvo a základné dôchodkové zabezpečenie.
Nandrolon
03.03.16,12:25
Bjuty. Procházka a Beblavý v minulosti?
Ešte sa nediskvalifikovali, lebo "kto nič nerobí, nič nepokazí".
Ja si Brblavého pamätám ako trtka s logopedickou chybou, ktorý málokedy sa vôbec v niečom angažoval.
Vystrkovať rožky a ukazovať zvýšené sebavedomie začal až vtedy, keď sa SDKÚ-DS začala potápať. Zrazu všetko vedel, všade bol, o všetkom brblal, hoci mu niekedy ani nebolo rozumieť...
A Procházka, náš slávny ústavný právnik. Vystupoval vždy s vážnou tvárou ako keby ho išli vystreliť na mesiac. Nevýrazná osoba žijúca v úzadí strany, ale v súkromí úspešný podnikateľ a kolaborant, ktorý už vopred oznámil spoluprácu so Smerom, však údajne: "ľudia si to zaslúžia", ktorú asi na druhý deň hneď dementoval
No a tu článoček z podnikateľskej kariéry Procházku, ktorý sa neštíti šplhať aj po chrbte svojho kolegu Lipšica. http://komentare.hnonline.sk/komentare-hn/514354-ako-prochazka-zarobil-pente-26-milionov
lujza.j
03.03.16,12:36
Brblavy statny tajomnik min.soc.veci...2002_2006
bjuty smis
03.03.16,12:48
????

že je skvelý právnik ??
na rozdiel od fica, ktorý v živote nevyhral ani jeden spor ?

to ho má ako diskvalifikovať ??

nandolon, neviem, či teraz nežartuješ ......štát spravil chybu, porušil práva penty a procházka je zlý....

s tým smerom žartuješ určite, však 100 x jasne povedal, že nie...naposledy včera v poslednej debate na stv...

mimochodom, keby chcel spolupracovať zo smerom, tak čo ? má lepru , alebo by mal skončiť v politike ??
Patrik Murárik
03.03.16,13:01
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
Možno máš pravdu, že najlepšia voľba je Matovič a Olano.
Len sa čudujem, alebo skôr som zvedavý, ako ty vnímaš fakt, že ho vykreslujú, ako daňového podvodníka. Pritom práve on najviac poukazuje na smerácke rozkrádanie.

tak zatial sa nič nepotvrdilo, všetko to znie zvláštne ale nič nieje potvrdené tak uvidíme
ale je zaujímavé ako prišiel Fico rýchlo s tým že Matovič je podvodník keď krátko pred tým prišiel Matovič s ďalšou kauzou na Fica :D
Nandrolon
03.03.16,13:02
Bjuty, vy ste si ako deti nehovorili tú riekanku, že "prvé slovo platí, druhé letí z gatí"???
Počul som to v hlavných správach ako sa mu zakrivili tie kútiky úst do vrchu od radosti a do kamery povedal, že ak nebude iná možnosť, aj so smerom a odôvodnil to, citujem: "ľudia si to zaslúžia".
Ja nechcem voliť smer, preto nevolím SNS, ani sieť, ani KDH /všetko kolaborantské strany, ktoré by bez mihnutia oka išli so smerom/.
Netvrdím, že nemôže ísť so smerom, lenže ak bude mať smer 35 a on 15, tak aj keď s ním "pôjde" smer ho vo všetkom prevalcuje.
Takže výsledok? Pokračovanie vlády Smeru, a druhá strana bude iba "do počtu".
Netreba sa držať iba vyjadrení samotných, treba trochu zaloviť aj vo svojej pamäti, či by také KDH nešlo so smerom, ak by si malo vybrať buď vláda so smerom, alebo ZASE opozícia...
Právnik to môže byť dobrý, v tom sa nehádam, ale to, že oficiálne podvádza /nahrávka matoviča/ a druhá nahrávka /matovič + procházka o kotlebovi/, to sa už z neho nikdy nezmyje.
Právnikov "dobrých" tu je jak nasratých, dokonca sme mali dookola právnikov premiérov a kam sme to s tými "superprávnikmi" dotiahli...
lujza.j
03.03.16,13:12
Matovic je schopny sam seba udat.....
Tweety
03.03.16,13:14
Matovic je schopny sam seba udat.....
Aspoň vidno, že nerobí žiadne rozdiely.
Dáša_
03.03.16,13:22
Matovic je schopny sam seba udat.....
Aspoň vidno, že nerobí žiadne rozdiely.
:D :D :D
jar88
03.03.16,13:22
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
Možno máš pravdu, že najlepšia voľba je Matovič a Olano.
Len sa čudujem, alebo skôr som zvedavý, ako ty vnímaš fakt, že ho vykreslujú, ako daňového podvodníka. Pritom práve on najviac poukazuje na smerácke rozkrádanie.

tak zatial sa nič nepotvrdilo, všetko to znie zvláštne ale nič nieje potvrdené tak uvidíme
ale je zaujímavé ako prišiel Fico rýchlo s tým že Matovič je podvodník keď krátko pred tým prišiel Matovič s ďalšou kauzou na Fica :D

Tak v tomto si na omyle a nič na tom nieje zvláštne.
Ten obchod sa skutočne stal a Matovič to aj verejne priznal. To čo urobil je od A po Z úplne legálne a aj to odstúpenie od zmluvy je v poriadku.
--------------------------------
Tak že ešte raz, ako ty vnímaš fakt, že ho vykreslujú, ako daňového podvodníka?
bjuty smis
03.03.16,13:25
Bjuty, vy ste si ako deti nehovorili tú riekanku, že "prvé slovo platí, druhé letí z gatí"???
Počul som to v hlavných správach ako sa mu zakrivili tie kútiky úst do vrchu od radosti a do kamery povedal, že ak nebude iná možnosť, aj so smerom a odôvodnil to, citujem: "ľudia si to zaslúžia".
Ja nechcem voliť smer, preto nevolím SNS, ani sieť, ani KDH /všetko kolaborantské strany, ktoré by bez mihnutia oka išli so smerom/.
Netvrdím, že nemôže ísť so smerom, lenže ak bude mať smer 35 a on 15, tak aj keď s ním "pôjde" smer ho vo všetkom prevalcuje.
Takže výsledok? Pokračovanie vlády Smeru, a druhá strana bude iba "do počtu".
Netreba sa držať iba vyjadrení samotných, treba trochu zaloviť aj vo svojej pamäti, či by také KDH nešlo so smerom, ak by si malo vybrať buď vláda so smerom, alebo ZASE opozícia...
Právnik to môže byť dobrý, v tom sa nehádam, ale to, že oficiálne podvádza /nahrávka matoviča/ a druhá nahrávka /matovič + procházka o kotlebovi/, to sa už z neho nikdy nezmyje.
Právnikov "dobrých" tu je jak nasratých, dokonca sme mali dookola právnikov premiérov a kam sme to s tými "superprávnikmi" dotiahli...


ach jáááj

oficiálne podvádza....
tak nám teda povedz o tom podvode...koho podviedol ? o kolko ?

a len doplním, tie ústa sa mu krivili na plese spišiakov a nie od radosti, ale od chlastu....
o 02.00 v noci na plese ......tak sa robí seriozna žurnalistika...
bjuty smis
03.03.16,13:26
Matovic je schopny sam seba udat.....


ked ide o dobrú vec, nepozná brata...čo brata,
on nepozná sám seba !
jar88
03.03.16,13:26
Bjuty, vy ste si ako deti nehovorili tú riekanku, že "prvé slovo platí, druhé letí z gatí"???

Právnikov "dobrých" tu je jak nasratých, dokonca sme mali dookola právnikov premiérov a kam sme to s tými "superprávnikmi" dotiahli...

By som chcel vidieť tých právnikov na úrovni Procházku.:)
jar88
03.03.16,13:29
Bjuty, vy ste si ako deti nehovorili tú riekanku, že "prvé slovo platí, druhé letí z gatí"???
Počul som to v hlavných správach ako sa mu zakrivili tie kútiky úst do vrchu od radosti a do kamery povedal, že ak nebude iná možnosť, aj so smerom a odôvodnil to, citujem: "ľudia si to zaslúžia".
Ja nechcem voliť smer, preto nevolím SNS, ani sieť, ani KDH /všetko kolaborantské strany, ktoré by bez mihnutia oka išli so smerom/.
Netvrdím, že nemôže ísť so smerom, lenže ak bude mať smer 35 a on 15, tak aj keď s ním "pôjde" smer ho vo všetkom prevalcuje.
Takže výsledok? Pokračovanie vlády Smeru, a druhá strana bude iba "do počtu".
Netreba sa držať iba vyjadrení samotných, treba trochu zaloviť aj vo svojej pamäti, či by také KDH nešlo so smerom, ak by si malo vybrať buď vláda so smerom, alebo ZASE opozícia...
Právnik to môže byť dobrý, v tom sa nehádam, ale to, že oficiálne podvádza /nahrávka matoviča/ a druhá nahrávka /matovič + procházka o kotlebovi/, to sa už z neho nikdy nezmyje.
Právnikov "dobrých" tu je jak nasratých, dokonca sme mali dookola právnikov premiérov a kam sme to s tými "superprávnikmi" dotiahli...


ach jáááj

oficiálne podvádza....
tak nám teda povedz o tom podvode...koho podviedol ? o kolko ?

Ale veď Nandrolon má v pojmoch totál chaos.
:D
korela
03.03.16,14:23
pána beka.....

Ekonomika SR
* bola založená na vojnovej konjunktúre
* počas vojny bola ekonomika posilnená kapitálom z Nemecka, najmä čo sa týka zbraní
* výroba sa rozširovala, klesala nezamestnanosť, vzrastala kúpyschopnosť
* prosperovali aj roľníci, pretože stratili konkurenciu maďarských roľníkov z juhu SR
* nezamestnanosť sa darilo odstraňovať aj z týchto dôvodov: 1) židov zbavili povolania a neskôr
ich vyviezli do koncentračných táborov
2) SR vyhnala aj všetkých Čechov
3) Slováci odchádzali do Nemecka
za prácou
* napriek tomu sa nezamestnanosť nedokázala úplne odstrániť
* rástli ceny, prekvital čierny trh
* nie všetci ľudia boli spokojní, ale k vážnejším nepokojom v prvých rokoch nedošlo
* väčšina ľudí priala názor, že to čo sa deje v SR je menšie zlo ako keby nás okupoval Hitler
...

čo z toho teda odporúčaš ?

vyženeme čechov, alebo začneme židov posielať do koncentrákov ??

lebo továrne asi nebudú pre fašistov vyrábať zbrane a muníciu...či ?
Na Porade je dobrým zvykom, a nielen na nej, citovaný text vložiť do uvodzoviek a pripojiť meno autora.
http://referaty.atlas.sk/vseobecne-humanitne/dejepis/12431/?print=1 citovať z článku bez autora, to chce odvahu. Nekompletné, pospájané informácie vytrhnuté z kontextu ktovie odkiaľ, nie je hodno nad tým strácať čas.

Nič z toho neodporúčam. Slováci požičiavali Nemcom. Kúpte si Mariána Tkáča, ešte pozháňate po antikvariátoch niečo.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Tk%C3%A1%C4%8D
To spomínané plagiátorstvo, nuž necitoval, ale autorov uviedol. Fatálna chyba. Keď chce niekto niekoho zničiť, cestu si nájde.
korela
03.03.16,15:10
tak zatial sa nič nepotvrdilo, všetko to znie zvláštne ale nič nieje potvrdené tak uvidíme
ale je zaujímavé ako prišiel Fico rýchlo s tým že Matovič je podvodník keď krátko pred tým prišiel Matovič s ďalšou kauzou na Fica :D

Netuším, prečo sa pýtaš na takú elementárnu otázku, ako rýchlo prišiel Fico na Maťka, akoby si bol včerajší, prepáč mi. Veď sa dali obaja na politiku.
buchač
03.03.16,15:24
Netuším, prečo sa pýtaš na takú elementárnu otázku,

PREČO neodpovedáš na elementárnu otázku ???



Len tak mimochodom, viete kedy sa zaviedol pojem Slovenský vojnový štát? V 1993. Ani za socializmu sa nevyskytoval. Ako rýchlo sa vžil, a ani sa sami seba nepýtame, prečo je tomu tak.

Čo všetko sa jeden nedozvie ??? :eek::confused:
Nože vysvetli....aj s patričnou argumentáciou.

???
Mária27
03.03.16,16:30
.
misoft
03.03.16,17:20
Len tak mimochodom, viete kedy sa zaviedol pojem Slovenský vojnový štát? V 1993. Ani za socializmu sa nevyskytoval. Ako rýchlo sa vžil, a ani sa sami seba nepýtame, prečo je tomu tak.
Mimochodom..... Pomenovanie Slovenský vojnový štát vymysleli "historici" (nie skutoční historici!!).
Oficiálne od marca 1939 = Slovenský štát. Potom od júla 1939 = Slovenská republika až do mája 1945......
https://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensk%C3%A1_republika_%281939_%E2%80%93_1945%29
buchač
03.03.16,17:36
Len tak mimochodom, viete kedy sa zaviedol pojem Slovenský vojnový štát? V 1993. Ani za socializmu sa nevyskytoval. Ako rýchlo sa vžil, a ani sa sami seba nepýtame, prečo je tomu tak.
Mimochodom..... Pomenovanie Slovenský vojnový štát vymysleli "historici" (nie skutoční historici!!).
Oficiálne od marca 1939 = Slovenský štát. Potom od júla 1939 = Slovenská republika až do mája 1945......
https://sk.wikipedia.org/wiki/Slovensk%C3%A1_republika_%281939_%E2%80%93_1945%29

Veď práve...
Predsa rok 1993 je totálna hlúposť...preto sa interesujem na zdroje...
Alebo je to niečo iné ? Preklep by som ešte bral...ale iné nič !!!
bjuty smis
03.03.16,17:43
pána beka.....

Ekonomika SR
* bola založená na vojnovej konjunktúre
* počas vojny bola ekonomika posilnená kapitálom z Nemecka, najmä čo sa týka zbraní
* výroba sa rozširovala, klesala nezamestnanosť, vzrastala kúpyschopnosť
* prosperovali aj roľníci, pretože stratili konkurenciu maďarských roľníkov z juhu SR
* nezamestnanosť sa darilo odstraňovať aj z týchto dôvodov: 1) židov zbavili povolania a neskôr
ich vyviezli do koncentračných táborov
2) SR vyhnala aj všetkých Čechov
3) Slováci odchádzali do Nemecka
za prácou
* napriek tomu sa nezamestnanosť nedokázala úplne odstrániť
* rástli ceny, prekvital čierny trh
* nie všetci ľudia boli spokojní, ale k vážnejším nepokojom v prvých rokoch nedošlo
* väčšina ľudí priala názor, že to čo sa deje v SR je menšie zlo ako keby nás okupoval Hitler
...

čo z toho teda odporúčaš ?

vyženeme čechov, alebo začneme židov posielať do koncentrákov ??

lebo továrne asi nebudú pre fašistov vyrábať zbrane a muníciu...či ?
Na Porade je dobrým zvykom, a nielen na nej, citovaný text vložiť do uvodzoviek a pripojiť meno autora.
http://referaty.atlas.sk/vseobecne-humanitne/dejepis/12431/?print=1 citovať z článku bez autora, to chce odvahu. Nekompletné, pospájané informácie vytrhnuté z kontextu ktovie odkiaľ, nie je hodno nad tým strácať čas.

Nič z toho neodporúčam. Slováci požičiavali Nemcom. Kúpte si Mariána Tkáča, ešte pozháňate po antikvariátoch niečo.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Tk%C3%A1%C4%8D
To spomínané plagiátorstvo, nuž necitoval, ale autorov uviedol. Fatálna chyba. Keď chce niekto niekoho zničiť, cestu si nájde.

Neverim, ze sa najde este osoba okrem teba, co nepochopila, ze je to citat..


A je aj zakon zakaz propagovat fasizmus....
buchač
03.03.16,17:46
[QUOTE="bjuty smis"]
Nič z toho neodporúčam. Slováci požičiavali Nemcom. Kúpte si Mariána Tkáča, ešte pozháňate po antikvariátoch niečo.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Tk%C3%A1%C4%8D
To spomínané plagiátorstvo, nuž necitoval, ale autorov uviedol. Fatálna chyba. Keď chce niekto niekoho zničiť, cestu si nájde.

Neverim, ze sa najde este osoba okrem teba, co nepochopila, ze je to citat..


A bol aj dobrym zvykom zakaz propagovat fasizmus....
...aj agentov ŠTB !!!


tkáč Marian 25.09.1949 Ríman, Krajan kandidát tajnej spolupráce, agent
bjuty smis
03.03.16,18:02
[QUOTE="bjuty smis"]
Nič z toho neodporúčam. Slováci požičiavali Nemcom. Kúpte si Mariána Tkáča, ešte pozháňate po antikvariátoch niečo.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Tk%C3%A1%C4%8D
To spomínané plagiátorstvo, nuž necitoval, ale autorov uviedol. Fatálna chyba. Keď chce niekto niekoho zničiť, cestu si nájde.

Neverim, ze sa najde este osoba okrem teba, co nepochopila, ze je to citat..


A bol aj dobrym zvykom zakaz propagovat fasizmus....
...aj agentov ŠTB !!!


tkáč Marian 25.09.1949 Ríman, Krajan kandidát tajnej spolupráce, agent


A pozri, ako vie inspirovat.

...aj bez parochne..

.
korela
.dalsi argument bude Tisov citat?
buchač
03.03.16,18:49
bjuty smis

Som na jednom fóre určitého typu...ak by sa tam niekto takto prezentoval, tak má bez výstrahy utrum...jeho IP adresa a registrácia na veky vekov odmietnutá.

Pár jednotlivcov sa už realizovali...vyslovení provokatéri, buzeranti a trtkovia.
Prišli, jeden čas prispievali...náznaky na ich stupídne príspevky neakceptovali a ešte aj gradovali v tej svojej "neomylnosti". Lenže na tom fóre sú moderátori, ktorí vedia, čo činia a s kým majú do činenia.
Takže ako vravím...výmaz a punktum.
bjuty smis
03.03.16,22:54
bjuty smis

Som na jednom fóre určitého typu...ak by sa tam niekto takto prezentoval, tak má bez výstrahy utrum...jeho IP adresa a registrácia na veky vekov odmietnutá.

Pár jednotlivcov sa už realizovali...vyslovení provokatéri, buzeranti a trtkovia.
Prišli, jeden čas prispievali...náznaky na ich stupídne príspevky neakceptovali a ešte aj gradovali v tej svojej "neomylnosti". Lenže na tom fóre sú moderátori, ktorí vedia, čo činia a s kým majú do činenia.
Takže ako vravím...výmaz a punktum.

Oslovojes ma, ale nechapem ???
Patrik Murárik
04.03.16,04:07
A myslíš že mi si niesme vedomý toho že sa máme zle a kvoli komu sa tu máme zle ?
Otázka nestojí, kvôli komu sa máme zle, ale kvôli čomu sa máme zle.

záleží ako sa na to pozrieš, buď kvoli tomu že sme sprostý že sme ich tu nechali
alebo kvoli tomu že osrali každého a robia si tu svoj biznis

a mimochodom k vláde Fica, jeho vláda má na krku niečo okolo 120 káuz, aspon tie o ktorých sa hovorí .. ak dokáže nejaká vláda tolkoto tak asi nerobí pre ludí
Beriem na vedomie že každá vláda bude mať kauzy ale toto je už privela. To su miliardy €.
Ale ludi to asi nezaujíma pretože ani nevedia kolko ma miliarda núl.
Možno máš pravdu, že najlepšia voľba je Matovič a Olano.
Len sa čudujem, alebo skôr som zvedavý, ako ty vnímaš fakt, že ho vykreslujú, ako daňového podvodníka. Pritom práve on najviac poukazuje na smerácke rozkrádanie.

tak zatial sa nič nepotvrdilo, všetko to znie zvláštne ale nič nieje potvrdené tak uvidíme
ale je zaujímavé ako prišiel Fico rýchlo s tým že Matovič je podvodník keď krátko pred tým prišiel Matovič s ďalšou kauzou na Fica :D

Tak v tomto si na omyle a nič na tom nieje zvláštne.
Ten obchod sa skutočne stal a Matovič to aj verejne priznal. To čo urobil je od A po Z úplne legálne a aj to odstúpenie od zmluvy je v poriadku.
--------------------------------
Tak že ešte raz, ako ty vnímaš fakt, že ho vykreslujú, ako daňového podvodníka?

Na Slovensku už možno nieje nič zvláštne.
Pokial je to legálne tak nieje čo riešiť, potom je to čisto kauza aby Fico od seba odvrátil pozornosť.
Ako to mám podla teba vnímať ? sledujem to trochu, s tým skladovaním účtovníctva to može byť divné no pokial viem žiadny súd, kontrola ani nič iné mu na nič neprišli a keby boli podplatitelný tak sa asi skor nechaju podplatiť vládou ako Matovičom.
Takže zatial to vnímam len ako frašku .. uvidíme čo ďalšia kontrola.
Nandrolon
04.03.16,04:56
By som chcel vidieť tých právnikov na úrovni Procházku.:)

Právnici Penty a J a T.

Doplnenie pre Bjutyho a Jar88
- chcel podviesť všetkých, ktorí platia dane tým, že chcel bez dokladu časť inzercie, stačí?
I keď to zostalo v rovine "pokusu o podvod". Od čestného človeka má na míle ďaleko, podľa mňa ani nevie čo to je.
buchač
04.03.16,05:40
[QUOTE="bjuty smis"]
Nič z toho neodporúčam. Slováci požičiavali Nemcom. Kúpte si Mariána Tkáča, ešte pozháňate po antikvariátoch niečo.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Tk%C3%A1%C4%8D
To spomínané plagiátorstvo, nuž necitoval, ale autorov uviedol. Fatálna chyba. Keď chce niekto niekoho zničiť, cestu si nájde.

Neverim, ze sa najde este osoba okrem teba, co nepochopila, ze je to citat..

A bol aj dobrym zvykom zakaz propagovat fasizmus....
...aj agentov ŠTB !!!


tkáč Marian 25.09.1949 Ríman, Krajan kandidát tajnej spolupráce, agent

A pozri, ako vie inspirovat.
...aj bez parochne..
.
korela
.dalsi argument bude Tisov citat?


bjuty smis

Som na jednom fóre určitého typu...ak by sa tam niekto takto prezentoval, tak má bez výstrahy utrum...jeho IP adresa a registrácia na veky vekov odmietnutá.

Pár jednotlivcov sa už realizovali...vyslovení provokatéri, buzeranti a trtkovia.
Prišli, jeden čas prispievali...náznaky na ich stupídne príspevky neakceptovali a ešte aj gradovali v tej svojej "neomylnosti". Lenže na tom fóre sú moderátori, ktorí vedia, čo činia a s kým majú do činenia.
Takže ako vravím...výmaz a punktum.

Lepšie po zvýraznení ?
Teba som oslovil, no jedná sa o korelu...
Už chápeš ?
jar88
04.03.16,05:46
By som chcel vidieť tých právnikov na úrovni Procházku.:)

Právnici Penty a J a T.

Doplnenie pre Bjutyho a Jar88
- chcel podviesť všetkých, ktorí platia dane tým, že chcel bez dokladu časť inzercie, stačí?
I keď to zostalo v rovine "pokusu o podvod". Od čestného človeka má na míle ďaleko, podľa mňa ani nevie čo to je.

Máš poriadny chaos v pojmoch. Doslova guláš.
To bolo iba predbežné jednanie o zákazke. To je ako pobaviť sa v krčme o robote. To nebolo ani termín "prípravy podvodu".:)
Iné by to bolo, ak by mali podpísanú zmluvu. Iné po zaplatení a iné po doplatení zostávajúcej ceny (sumou) nad rámec fakturovaného.
-----------------------------------------
Právnici Penty a JaJ? To to je tvoja odpoveď?:---
Ty si sa vyjadril, že takých, ako Procházka máme habadej.:)
marleau
04.03.16,05:56
Volím 19, pretože iná cesta k lepšiemu nevedie.
Patrik Murárik
04.03.16,05:58
Ako inač niekedy mám pocit že ľudia riešia až priveľmi a vymýšľajú nejaké konšpiračné teórie a to nechcem nič popierať ale proste niekedy tie rozumy čo ludia vypúšťajú je len kydanie bez dôkazov a prezentujú to ako overené fakty skoro.
Patrik Murárik
04.03.16,05:59
Volím 19, pretože iná cesta k lepšiemu nevedie.

Uvidíme po voľbách, zatiaľ môžme len dúfať :D
Nandrolon
04.03.16,06:02
Jar, nie som právnik, takže ten guláš v tých právnickych pojmoch a kľučkách ma vôbec netrápi.
Morálne u mňa a nielen mňa klesol na samé dno a tam už zostane na veky vekov.
Ty sa asi bežne bavíš v krčme s partnermi ako by ste niekoho o*ebali, že? Lebo osobne som to ešte nezažil, asi máme každý iných kamarátov...
... predbežné jednanie o tom, ako urobiť podvod v danej zákazke.... "to je také "slovenské" :-))
Nandrolon
04.03.16,06:04
... č. 19 bude mať v niektorých oblastiach brutálnu podporu. čo som sa včera bavil, tak asi polovica lekárov v jednej nemocnici ho ide voliť...
... a to sú fakt ľudia vzdelaní, ktorých si vážim...
Patrik Murárik
04.03.16,06:36
... č. 19 bude mať v niektorých oblastiach brutálnu podporu. čo som sa včera bavil, tak asi polovica lekárov v jednej nemocnici ho ide voliť...
... a to sú fakt ľudia vzdelaní, ktorých si vážim...

jeho bude hlavne podla mňa voliť vela mladých a veľmi vela nasratých ludí na celý systém ako to tu funguje
Nandrolon
04.03.16,06:43
Tí, o ktorých píšem majú skoro všetci viac ako 60 rokov, samotného ma to celkom prekvapilo...
Patrik Murárik
04.03.16,07:15
Tak myslím že to je ta kategória tých nahnevaných ľudí, sú to predsa len doktori a oni štrajkujú tiež :D
bjuty smis
04.03.16,07:57
Jar, nie som právnik, takže ten guláš v tých právnickych pojmoch a kľučkách ma vôbec netrápi.
Morálne u mňa a nielen mňa klesol na samé dno a tam už zostane na veky vekov.
Ty sa asi bežne bavíš v krčme s partnermi ako by ste niekoho o*ebali, že? Lebo osobne som to ešte nezažil, asi máme každý iných kamarátov...
... predbežné jednanie o tom, ako urobiť podvod v danej zákazke.... "to je také "slovenské" :-))
Preto, lebo sa bavil a spekuloval o podvode....
Co vyvadza - nie spekuluje,ale vyvadza ten nacek ti nevadi..
Nandrolon
04.03.16,08:02
Bjuty, akože mi chceš povedať, že keby bol Matovič prikývol, tak ten podvod sa nestane??
Koľko podvodov už spravil, ale nikto o nich nevie???
Ty si jeden z tých, ktorý tu chce konkrétne fakty, dátumy, roky.
Takže teraz mám na teba jednu požiadavku:
- čo vyvádza ten "nácek" ???
bjuty smis
04.03.16,08:42
Vsak si vypocuj tu nahravku celu.
Prochazka to sam odmietol, nie matovic..
Pisem len na mobile, ked budem pri pc, dam linky....len tak z hlavy zamestnal si celu rodinu + spolunackov - aj trestanych.
Nacierno zamestnaval - strata eurofondov
Cenzuruje umelcov
Spolupracovnici mu musia platit vypalne
Tweety
04.03.16,08:47
Oliwa
04.03.16,09:37
Pýtala som sa tu Stredoslovákov na skutočné pôsobenie Kotlebu, lebo prepáčte mi ten výraz, ale tie "kydy" novinárov ma len utvrdzujú v tom, že sa ho politici boja jak čert kríža a jeho preferencie sú ďaleko, ďaleko väčšie, ako sa píše. Škoda, nikto nič nenapísal.
Akurát som si vypočula nahrávku údajne dvoch poslancov, ako sa bavia o taktike, lebo má vraj 16%.
Kukučka presne, ja som znechutená akým primitívnym spôsobom útočia na bbsk, že vraj odmieta peniaze z eurofondov a pritom poslanci mu neschválili povinné dofinancovanie projektov z peňazí vuc, tým neschválili projekt a ľudia sa nevyznajú v podmienkach čerpania z fondov a uverili tomu. Je to strašne nespravodlivé, ale majú nás za hlupákov a manipulujú s nami.
Nie som síce zo stredného Slovenska, ani člen Kotlebovho fanklubu, ani nechcem, aby to vyznelo ako propagácia, ale keď sa kukučka pýtala, tak to sem dám: včera bola u nás návšteva, ktorá žije v Banskej Bystrici. Keď prišla reč aj na "koho voliť", jej odpoveď ma prekvapila, ale bola takáto: ešte nie som celkom rozhodnutá, ale asi Kotlebu... Je jediný, kto sa ukáže v obciach, kde za celé štyri roky nikoho z ostatných strán ani nevideli, dal opraviť ľuďom cesty tretej triedy, a tí ľudia si to pamätajú a pôjdu ho vraj preto voliť, prekazil niekomu kšeft s nemocnicou a preto na ňom nenechajú suchú nitku, posypovú soľ cestári vraj kupujú 40 % lacnejšiu ako za Maňku, s tou dotáciou pre divadlo to bolo tak, ako tu spomínal Nandrolon, keď si ide kúpiť do obchodu 2 rožky, tak sú mu vraj v pätách hneď dvaja policajti - skrátka, je si vedomý, že ho sledujú, a preto si dáva veľký pozor na všekto, čo robí...
Toľko jeho "potencionálna" volička. Mimochodom, má 55 rokov, učí na gymnáziu, nestotožňuje sa s jeho názorom na vystúpenie z EÚ a NATO, nechce voliť fašistu, je síce trochu šišnutý, ale... zvažuje, či mu dať svoj hlas...
Podávam tak, ako som počula, bez overovania, preverovania, či gúglenia... Ako jeden názor jedného voliča, ktorý bol včera u nás náhodou na návšteve...
Patrik Murárik
04.03.16,09:44
zaujímavý príspevok Oliwa :D

Inak ak má niekto nejaké poznatky ako funguje v BBS to financovanie stavieb, prestavieb a pod. rád by som počul nejake info, pretože všade sa píše len o tom ako nic nepostavil a kraj chátra, teda či je pravda že aj keď znižuje dlh či kraj ide dole vodou alebo ako to tam v skutočnosti je ?
Patrik Murárik
04.03.16,09:48
btw k tomu divadlu sa s ním aj zhodujem, to čo sa tam malo všetko konať aké akcie a pod. no za to mu fandím že to zrušil. Nie som žiadny homofób a iné blbosti čo sa splietajú, avšak LGBTI a podobné sračky by som na mieste zrušil .. ich uráža to ako je to prirodzené a tvaria sa že su diskriminovaný ale to že tým následne diskriminujú všetkých ostatných akosi už neprekáža ..
Nandrolon
04.03.16,09:59
Bjuty, len v krátkosti.
Zavádzaš tu všetkých, robíš propagáciu a neberieš do úvahy samotné fakty.
Že Procházka to zrušil sám :-)))))))))))))))))))))))
Zrušil to preto, lebo videl že u Matoviča nepochodí. Načo by vôbec o tom ináč uvažoval?
- to, že zamestnáva svojich to je úplne normálne a robí to KAŽDÁ JEDNA STRANA V SR.
Robia to dokonca nie iba v konkrétnych úradoch, ale aj vo firmách, kde ma štát väčšinový podiel, napr. NDS. Tam už pomaly aj upratovačku "schvaľujú" ľudia zo smeru.
Snáď tam nema nechať robiť smeráckych šulinov, ktorý by mu rozvracali úrad "zvnútra"?
Add to výpalné /ja to nazývam členský príspevok/.
To akože strany, kluby, organizácie nemôžu poberať dobrovoľné príspevky, resp. členské? Pokiaľ viem, všetky strany poberajú členské príspevky.
Zamestnáva trestancov :-)))
Trestanec má sedieť vo väzení a nie behať po slobode. Je to v rozpore s nejakým právom, ústavou? Nie? Tak "NO PROBLEMO".
Skôr si myslím a som o tom presvedčený, že Kotleba najviac prekáža "podnikateľom", ktorí sa chceli "nažrať" z eurofondov a z rôznych dotácií pre BB kraj, ktoré by cez ich firmy prešli. Tých mám ja osobne ale v zadku a dokonca som aj rád.
jar88
04.03.16,10:49
Bjuty, akože mi chceš povedať, že keby bol Matovič prikývol, tak ten podvod sa nestane??
Koľko podvodov už spravil, ale nikto o nich nevie???
Ty si jeden z tých, ktorý tu chce konkrétne fakty, dátumy, roky.
Takže teraz mám na teba jednu požiadavku:
- čo vyvádza ten "nácek" ???
Nandrolon, už sa trochu uvedom. Takto hlava nehlava tu kydať nemôžeš. A určite nie na Matoviča, ako podnikateľa.

Veď ten chlap už zaplatil štátu 150 000 000 na dani.
Zrovna on by sa špinil s nejakým nicotným kšeftíkom.
https://www.youtube.com/watch?v=A2NdTvWK1o8
https://www.youtube.com/watch?v=Rl2zGCXd49U&ebc=ANyPxKrS0eSoktL-vsHlSX8ON0n103jg3zo11u0D65qqQy7lpAnt0RrJHZA8s2qYST FU2Y7LzMJaHF38kLUoPj324c5fBXeSYA
keď ničomu nerozumieš, tak sa to douč.
Nandrolon
04.03.16,10:52
Tá veta koľko podvodov už urobil..... bola na Procházku. Ty čudne čítaš príspevky, keď nechápeš o kom vlastne diskutujeme...
jar88
04.03.16,11:15
Tá veta koľko podvodov už urobil..... bola na Procházku. Ty čudne čítaš príspevky, keď nechápeš o kom vlastne diskutujeme...
Ako môžeš nazvať niečo podvodom, ak sa o tom nikto nedozvie?
To ani ten podvedený?
----------------------------------
Najskôr myslím a potom píšem.
Bjuty, akože mi chceš povedať, že keby bol Matovič prikývol, tak ten podvod sa nestane??
Koľko podvodov už spravil, ale nikto o nich nevie???
----------------------------------------------
Ak to malo byť na Procházku, tak tým duplom nieje tvoje kydanie v poriadku.
Na Procházku určite nikto nič trestné nemá. Nemôže mať, lebo to nejestvuje a jestvovať nemôže.
-------------------------------
Jeho môže okydať každý Nandrolon, ale nie normálne uvažujúci jedinec.
Nandrolon
04.03.16,11:22
Ja sa nezaoberám či je odsúdený alebo nie.
Procházka je u mňa tým, čo spravil/chcel spraviť ľudský odpad.

.... "Ako môžeš nazvať niečo podvodom, ak sa o tom nikto nedozvie?
To ani ten podvedený?"

- toto môže napísať len podvodník najhrubšieho zrna.

To akože ak dvaja kamaráti oje*ete tretieho, pričom tretí, nakoľko má IQ 90 sa o tom nedozvie že bol oje*aný, tak ste ho vlastne nepodviedli a všetko je O.K.???
Čudné uvažovanie. Bože ochráň nás, aby ľudí s takýmto uvažovaním bolo v SR čo najmenej.
Jar: sú len 2 možnosti:
1- buď si sám Procházka
2- alebo máš nejakú mentálnu diagnózu.
To, čo si napísal že: "Na Procházku určite nikto nič trestné nemá. Nemôže mať, lebo to nejestvuje a jestvovať nemôže." môže napísať iba Procházka, totálny hlupák, alebo veštec, ktorý má FUNKČNÚ vešteckú guľu.
Patrik Murárik
04.03.16,11:27
je velmi zaujímavé ako ludia pri diskusií o niečom dokážu namiesto uražania niečoho urážať seba navzájom :D
Nandrolon
04.03.16,11:29
Patrik Murárik.

Myslíš, že človek s IQ aspoň 95 môže napísať, že na človeka XY niečo "nemôže existovať"?
jar88
04.03.16,11:43
Ja sa nezaoberám či je odsúdený alebo nie.
Procházka je u mňa tým, čo spravil/chcel spraviť ľudský odpad.

.... "Ako môžeš nazvať niečo podvodom, ak sa o tom nikto nedozvie?
To ani ten podvedený?"

- toto môže napísať len podvodník najhrubšieho zrna.

To akože ak dvaja kamaráti oje*ete tretieho, pričom tretí, nakoľko má IQ 90 sa o tom nedozvie že bol oje*aný, tak ste ho vlastne nepodviedli a všetko je O.K.???
Čudné uvažovanie. Bože ochráň nás, aby ľudí s takýmto uvažovaním bolo v SR čo najmenej.
Jar: sú len 2 možnosti:
1- buď si sám Procházka
2- alebo máš nejakú mentálnu diagnózu.
To, čo si napísal že: "Na Procházku určite nikto nič trestné nemá. Nemôže mať, lebo to nejestvuje a jestvovať nemôže." môže napísať iba Procházka, totálny hlupák, alebo veštec, ktorý má FUNKČNÚ vešteckú guľu.
Nepíš tu o IQ.
Už máš aj v tejto debate chaos.
Bavíme sa tu o podvodoch podnikateľov, politikov, prípadne právnikov a podobne. Nie o tom či si ty niekedy ofikol tatka a nikto o tom doteraz nič nevie.
----------------------------------------------
To nie sú maličkosti.
Nedá sa to urobiť bez písomnej dokumentácie a konkrétnych podpisov.
Bez nich to totiž nemá žiadnu právnu záväznosť a následne právnu vymožiteľnosť.
----------------------------------------------------
A právna vymožiteľnosť je tvoja obľúbená téma. Teda skôr tá NE vymožiteľnosť práva.
Jednoducho, máš v tom chaos. Pojmový chaos.
jar88
04.03.16,11:49
je velmi zaujímavé ako ludia pri diskusií o niečom dokážu namiesto uražania niečoho urážať seba navzájom :D
Nuž čo,
Nandrolon je nick, za ktorým je človek, ktorý vie koľko núl má milión a aj miliarda, ale nevie si predstaviť tú hodnotu. Nechápe, čo všetko sa za tým skrýva. Pritom je schopný spomínať IQ.
bjuty smis
04.03.16,12:02
Bjuty, len v krátkosti.
Zavádzaš tu všetkých, robíš propagáciu a neberieš do úvahy samotné fakty.
Že Procházka to zrušil sám :-)))))))))))))))))))))))
Zrušil to preto, lebo videl že u Matoviča nepochodí. Načo by vôbec o tom ináč uvažoval?
- to, že zamestnáva svojich to je úplne normálne a robí to KAŽDÁ JEDNA STRANA V SR.
Robia to dokonca nie iba v konkrétnych úradoch, ale aj vo firmách, kde ma štát väčšinový podiel, napr. NDS. Tam už pomaly aj upratovačku "schvaľujú" ľudia zo smeru.
Snáď tam nema nechať robiť smeráckych šulinov, ktorý by mu rozvracali úrad "zvnútra"?
Add to výpalné /ja to nazývam členský príspevok/.
To akože strany, kluby, organizácie nemôžu poberať dobrovoľné príspevky, resp. členské? Pokiaľ viem, všetky strany poberajú členské príspevky.
Zamestnáva trestancov :-)))
Trestanec má sedieť vo väzení a nie behať po slobode. Je to v rozpore s nejakým právom, ústavou? Nie? Tak "NO PROBLEMO".
Skôr si myslím a som o tom presvedčený, že Kotleba najviac prekáža "podnikateľom", ktorí sa chceli "nažrať" z eurofondov a z rôznych dotácií pre BB kraj, ktoré by cez ich firmy prešli. Tých mám ja osobne ale v zadku a dokonca som aj rád.

A koho ako propagujem ? V ktorom prispevku?
jar88
04.03.16,12:30
Už to nechajte tak.
Zajtra je váš deň.:) Teda môže byť vašim dňom, účasti na vláde, na spravovaní vlastnej krajiny.:D
-----------------------------------
Potom už zas budete bez tejto čestnej občianskej povinnosti, lebo ju za vás zas preberú tí vyvolení.
https://www.youtube.com/watch?v=OHHO1r7IEkM&ebc=ANyPxKoj0n-BZCUd1tV9uub3JGL9HZ9y7M-ZuiizgaxyhEuswh6TltYjVKaIP-QBVyy8RcU4gDPAl5jcWfPWU2Uq2R4jbj9mpQ
-----------------------------
Ani Kollár nechce od určitého času systém oligarchov.
Mne sa tiež ten systém nepáči, ale mne sa nikdy nepáčil. Vždy som sa tomu vyhýbal a nikdy som sa na tom nezúčastňoval. Nemusel som a dalo sa podnikať aj bez úplatkov.
Ale keď nastala doba, že už nebol žiadny priestor slušne podnikať, zavesil som to na klinec.
Kollár je iný - ide to zmeniť. Zmeniť to tak, aby to nebolo len pre skupinu piatich vyvolených.
bjuty smis
04.03.16,13:28
Snaz sa nezasvinit dalsiu temu...
Skus sa venovat politikom, nie vulgarne urazat tych, co maju iny nazor ako ty..

Napr. Preco chcete - ty aj marleau - teda hornaci spoza ziliny volit nackov ?

Vsak vy tam nemate cigansky teror ako na vychode...
Cim vas presvedcili ?
bjuty smis
04.03.16,14:16
Nevsimol som si, ze ta urazal...ak ano - berem spat..

Takze sam potvrdzujes,ze zid, cigan, madar.....su v ohrozeni, napriek tomu ho volis.
..pekne...
Ja som este nepovedal koho volim, ako vies, ze to je odrbavac?
sito
04.03.16,14:28
Nuž čo,
Nandrolon je nick, za ktorým je človek, ktorý vie koľko núl má milión a aj miliarda, ale nevie si predstaviť tú hodnotu. Nechápe, čo všetko sa za tým skrýva. Pritom je schopný spomínať IQ.

Vyjadrovat sa k Tebe sa mi uz nechce. Vsetko som uz napisal. Si uboziak zrejme s nejakou vaznou diagnozou. Namiesto spominania mojho tatka zanes svojmu radsej kvety na hrob. Pablb.
Myslel som si, že za nickom Nandrolom je človek, ako som napísal, ale omyl, on je to "pablb", zakuklený nácek.:---

Myslieť je hovno vedieť? Je to pravda? Je!!! Hovno viete, pravdu, výsledok, rozsudok v mene republiky sa dozvieme po 24 hod dňa 6.3.2016, už len raz sa vyspíme, šťastie/ nešťastie, že len na štyri roky? Komu sa aspoň raz za života nepodarilo stúpiť do hovna? Aaaa, dnes už ani do virtuáneho sa stupiť neoplatí. Život speje dopredu, teoreticky k záhube, ak nie je kruh?

Aký je rozdiel medzi posmrtným životom a reirkanáciou? Len sa pýtam, všetko neviem, nemôžem, ale ako človek, musím? Či môžem, musím byť zneužitý v prospech vrstvy, kasty ľudí ...

Sme božiace, bežiace či úbožiace, ľudstvo?
bjuty smis
04.03.16,14:32
:))))
Ja prochazku nevolim....
Nandrolon
04.03.16,14:33
Ja viem, vsak tu stale propagujes Matovica, si fakt myslis ze som mimo ako kar88?
Lenze kto voli SNS ten voli vladu smeru.
Kto voli OLANO, ten dava hlas Sieti, najlepsiemu kamaratovi.
Preto dufam, ze to rozbije LSNS so svojimi hlasmi, ktore budu chybat na pohodlne vladnutie aj lavici, aj pravici.
Osobne by som si prial vladu SMER + kolaborantska SIET /vychadzam z reality, lebo Kotleba 40% mat nebude/ a Lsns v ostrej opozicii.
Lsns volici by boli spokojni, smeracki volici spokojni a najviac nasrati by boli volici siete, lebo by videli ako ich Prochadzka verejne a bez okolkov predal :-))))))))))
Matovic ak prekroci 4% tak je frajer. Predsa len Prochazka je oproti nemu vyssi level...
bjuty smis
04.03.16,14:44
Najprv propagujem prochazku. Teraz matovica....
Fajn
Kedze viem, ze taky moj prispevok tu nenajdes. -tak to skratim - u je budem volit sas..
.3 x za sebou...

.
misoft
04.03.16,14:45
Hele! Voľte si koho chcete..... a po voľbách a po "reformách" nadávajte.... buď na toho, ktorého ste volili a je "pri koryte", alebo na toho, ktorého ste nevolili a dostal sa "ku korytu".

Jedno je však isté (a ja to ani nezakrývam) - terajšia garnitúra je záhubou Slovenska! Mocipáni, ktorí boli zvolení, teraz - tri dni pred voľbami pekne potichúčky odklepnú 18mil. € firme, ktorá (i keď sa bráni a "vysvetľuje") nie je celkom kóšer, firme, na ktorej sú podozrenia z podvodov. Potrebovali rýchlo rozhádzať i to málo, čo zostalo.

Je evidentné? že predseda vlády sa správa ako diktátor, ktorý je najmúdrejší, najlepší,.... Že sa bojí toho, že bude odstavený od zdroja, ktorým mohol ovládať národ, bačovať so spoločnými peniazmi (rozumej peniazmi štátu, peniazmi všetkých obyvateľov republiky), bojí sa toho, že po neúspechu sa príde na jeho kšefty a podrazy, ktoré teraz (s pomocou súdruhov v strane a dosadených na vysokých postoch) môže krásne zakrývať. Bojí sa toho, že sa to všetko prevalí (veď aj preto útočí na novinárov - a je jedno, či je to nejaký bulvárny, alebo mienkotvorný a nazýva ich všetkých idiotmi).
Takýto politik už prekročil svoj Rubikon - sláva mu stúpla do hlavy a baží len a len po MOCI!!!!!
Nandrolon
04.03.16,14:51
Najprv propagujem prochazku. Teraz matovica....
Fajn
Kedze viem, ze taky moj prispevok tu nenajdes. -tak to skratim - u je budem volit sas..
.3 x za sebou...

.
Jaj, to je strana, v ktorej som ti vzdy daval za pravdu, nakolko som ich byvaly volic. Sulika a Mihala uznavam ako top kapacity. Lenze maju tam aj inych clenov, s nazormi ktorych nesuhlasim /Krajcer, Poliacik a pod.../
Nandrolon
04.03.16,15:00
Misoft, Jar88 ti ale zachvilu napise ze nic nespachal, vsetko urobil beznym legalnym postupom, ziadne dokazy proti nemu nie su /lebo inac by bol odsudeny/ a ani neexistuju.
Nie je to ziaden podvodnik ani spekulant. Vsetko su iba dohady a chore vyplody....
Alebo toto vsetko plati iba pri zdvihnutych Prochazkovych kutikoch a Fico na to nema narok???
Preco opozicia za toho 1,5 roka co vladli najvacsi odbornici galaxie vratane Prochazku neposadili Fica do basy? Preco ho tu stale mame slobodneho, vysmiateho s hodinkami na ruke a Pociatkovymi olivovymi ocami po boku??
misoft
04.03.16,15:01
Ja toto "počasie" nečítam - mám ho Ignore - tak nech si píše, čo chce, nech hoci aj na kolomaž rozleje - mám ho .... vieš kde....:D
220870
04.03.16,17:25
Keď vám potkany rozbijú na dome okná, vykradnú záhradku , ubijú v škole decko,znásilnia kamarátku , zožerú mačku a ugrilujú psa tiež budete vedieť koho voliť.
marleau
04.03.16,17:30
Nechápem, ako môže niekto nemať vlastný názor a na základe toho nevedieť, koho voliť.
Veď máte svoje priority, viete, čo je zlé a kto to má možnosť a schopnosť napraviť. Akurát vás klame vaša naivita: že naprílad Kolár chce niekomu z nás dobre, ten čo, svoj majetok poctivo nezarobil, ten, čo má deväť detí s desiatimi ženami si dá názov strany sme rodina. Alebo ten feťák, čo si na tričko napíše že jebe rodinu sa ide teraz biť do pŕs, ako nám chce dobre, pritom základne NATO mu tu nevadia. Mám pokračovať?
marleau
04.03.16,17:31
Keď vám potkany rozbijú na dome okná, vykradnú záhradku , ubijú v škole decko,znásilnia kamarátku , zožerú mačku a ugrilujú psa tiež budete vedieť koho voliť.
To by som vedel aj bez tých bonusov, čo popisuješ.
kukučka
04.03.16,20:00
bjuty smis
04.03.16,23:24
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
marleau
05.03.16,05:09
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
bjuty smis
05.03.16,05:25
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
marleau
05.03.16,05:35
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
jar88
05.03.16,06:18
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Si duševný chudák.
jar88
05.03.16,06:23
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
My vieme že duševní chudáci sa majú na piču.

Vždy to na svete tak bolo, že blbému sa aj blbo vodilo. :D
korela
05.03.16,06:28
Vždy to na svete tak bolo, že blbému sa aj blbo vodilo. :D
Až nato, že za jednou pravdou je druhá pravda.
bjuty smis
05.03.16,06:29
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.




Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Aha....
A kanady si si uz vylestil?
jar88
05.03.16,06:29
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....

A naviac, je to ochrana štátu na úrovni, ktorú by sme samostatne nikdy nedosiahli. Ani v prípade, že by sme boli všetci v zbrani. (povinne v domobrane)
sito
05.03.16,06:40
[
My vieme že duševní chudáci sa majú na piču.

Vždy to na svete tak bolo, že blbému sa aj blbo vodilo. :D

My?

Blbého, ani brblavého netreba voliť, vodiť?

Dobré ránko, všetkým!

https://www.youtube.com/watch?v=1U_4hYRYiks

Vyberte si vola, svojho.
pmajap
05.03.16,06:48
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Tí ľudia kvôli ktorým sa tu osočujete vás poznajú a potrebujú len dnes, zajtra na vás zabudnú, ale vy si ubližujete a ani zajtra na to nezabudnete. Klídek, poďme voliť:)
marleau
05.03.16,07:51
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.




Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Aha....
A kanady si si uz vylestil?
Nie, ale ak bude treba, použijem ich na tvojej debilnej gebuli ty smrad.
jar88
05.03.16,07:53
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Tí ľudia kvôli ktorým sa tu osočujete vás poznajú a potrebujú len dnes, zajtra na vás zabudnú, ale vy si ubližujete a ani zajtra na to nezabudnete. Klídek, poďme voliť:)
Napísala si veľkú pravdu.
Oni žijú naozaj svoj svet a na ten náš sa môžu naozaj vytoto. Nič ich nezmení a oni tiež nič podstatné na našom živote nezmenia. Ďalej nám budú brať všetko čo sa len dá a dajú nám len toľko, aby sme im vedeli aspoň niečo dávať.
marleau
05.03.16,07:55
preto treba držať hubu a krok? Kotleba má aspoň výsledky v BBSK.
lujza.j
05.03.16,08:08
Vzdy zasnem ako politika vie ludi rozohnit:eek: rodiny sa vedia rozhadat....kazdy nech si voli koho chce....alebo nevoli ked nechce alebo nema koho.....mne je to suma fuk....urcite by som nevedela niekoho "nutit"aby toho alebo onoho.....a este ja co som bola tak blizko.....
Volim borisa....
pavol54
05.03.16,08:16
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Tí ľudia kvôli ktorým sa tu osočujete vás poznajú a potrebujú len dnes, zajtra na vás zabudnú, ale vy si ubližujete a ani zajtra na to nezabudnete. Klídek, poďme voliť:)
Nielen to že "vás poznajú" ale aj sa poznajú veľmi dobre za socíku povedal môj kolega na margo straníckeho prejednania priestupku.:"psi sa nežerú LEN SA HRYZÚ" (Ale aj tak tr---ká len najsilnejší)
bjuty smis
05.03.16,08:34
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.




Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Aha....
A kanady si si uz vylestil?
Nie, ale ak bude treba, použijem ich na tvojej debilnej gebuli ty smrad.
Fiha, ale mate politicky program :))
A do akej vysky vykopne taky 150 kg nacek?
Ja mam 180 cm..
Kolko aktualne vazis ? Vodca vas za take bravcove hlavy nedrbka?
marleau
05.03.16,08:37
Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.




Kazda vojenska posadka u nas je zakladna NATO....
To vam vodca asi nepovedal....
Každý judáš bude visieť, to vaše tupé hlavy nechápu?
Krasne...
Tvoj prispevok povedal o c.19 viac, ako vodca v tv za 2 hodiny..
Vodca..... dobre sa smejem na tebe. Ty si nechávaš vypláchnuť hlavu proamerickou, probruselskou a protiruskou propagandou, ale my máme vodcu a vy všetci robíte len slobodné rozhodnutia.... Ach ty trpák, kvôli takým ako ty sa máme na piču.
Aha....
A kanady si si uz vylestil?
Nie, ale ak bude treba, použijem ich na tvojej debilnej gebuli ty smrad.
Fiha, ale mate politicky program :))
A do akej vysky vykopne taky 150 kg nacek?
Ja mam 180 cm..
Kolko aktualne vazis ? Vodca vas za take bravcove hlavy nedrbka?
slniečkár, si rád, že stojíš na nohách
misoft
05.03.16,08:52
mimotemy
Už sme to tu raz spomínali!
Skracujte svoje príspevky a necitujte citácie citovaných citácií.... stačí posledná citácia.
Inak sa toto stáva neprehľadným, keď jeden príspevok je skoro na dve stránky v prehliadači.
buchač
05.03.16,08:58
Kúúúúwa....ako tak pozerám ?

Za pár dní viac adresných nadávok ako ja stihnem za pár rokov. ;)

Dobre vám ide...milí bratia v Kristu...a zajtra nezabudnite ísť do kostola po odpustky. :rolleyes::cool:
Oliwa
05.03.16,09:00
Navrhujem autorom skrátiť posledné príspevky tak, aby z nich zostalo - nič. :)

PS: Prepánajána, chlapi, veď si uvedomte, koľko máte ROKOV /nie kg, cm, či aké IQ/ a kvôli komu sa tu takto urážate? :(
misoft
05.03.16,09:09
A keď už takto - silou mocou - si chcú vyjadrovať "city" - nech idú na Knihu Fasov.....
Oliwa
05.03.16,09:18
Ále čoby... vo virtuálnom svete je každý druhý Rambo :D... keď sa už chcú tak veľmi konfrontovať, tak nech si dohodnú všetci stretko niekde v krčme a vydiskutujú si to zoči-voči. Alebo nech sa stretnú niekde vonku a dajú si po hube... reálne... ;) Ktovie, kto by tam aj reálne prišiel... :rolleyes:
Som síce pacifista a nemám rada násilie, ale už čo je veľa, to je moc... Idem radšej variť obed... :)
korela
05.03.16,09:18
https://volebnakalkulacka.sk/, ak si ju ešte niekto bude robiť, odporúčam pri nepreskočiť, neprekročiť, je to presnejšie
asi jedna z najlepších, kto nie je rozhodnutý
Tweety
05.03.16,09:19
buchač
05.03.16,11:49
Ále čoby... vo virtuálnom svete je každý druhý Rambo :D... keď sa už chcú tak veľmi konfrontovať, tak nech si dohodnú všetci stretko niekde v krčme a vydiskutujú si to zoči-voči. Alebo nech sa stretnú niekde vonku a dajú si po hube... reálne... ;) Ktovie, kto by tam aj reálne prišiel... :rolleyes:
Som síce pacifista a nemám rada násilie, ale už čo je veľa, to je moc... Idem radšej variť obed... :)
Hm...žeby v Žilinskom kraji vytvorili volebné miestnosti niekde v krčme a reálne nalievajú/li zadarmiko ...??? :rolleyes:;):---
jar88
05.03.16,11:52
Vzdy zasnem ako politika vie ludi rozohnit:eek: rodiny sa vedia rozhadat....kazdy nech si voli koho chce....alebo nevoli ked nechce alebo nema koho.....mne je to suma fuk....urcite by som nevedela niekoho "nutit"aby toho alebo onoho.....a este ja co som bola tak blizko.....
Volim borisa....

Dobre robíš, že ho volíš.:)
Je to jediný človek, čo priniesol už teraz do politiky niečo nové a prevratné. Ešte ani nieje v parlamente a už sú za ním konkrétne výsledky.
--------------------------------------
Ešte že som sa na obed tak prežral a nestihol voliť.
Zrejme to ešte prehodnotím.;)
jar88
05.03.16,11:59
Tak,tak

Rozkopavaca hlav sme tu este nemali....
Nemali?:D
Keď nemali tak nemal, ale máme ich tu stále dosť.:) Nepamätám, že by niektorý z nich, odtiaľto niekedy vypadol.:D
Nandrolon
05.03.16,12:15
Rano po ceste do PL som so zenou odvolil. Som zvedavy na vysledky.
korela
05.03.16,13:42
Vzdy zasnem ako politika vie ludi rozohnit:eek: rodiny sa vedia rozhadat....kazdy nech si voli koho chce....alebo nevoli ked nechce alebo nema koho.....mne je to suma fuk....urcite by som nevedela niekoho "nutit"aby toho alebo onoho.....a este ja co som bola tak blizko.....
Volim borisa....
Už si bola? Ak áno, je možné, ak prejde, že si mu pomohla vytiahnuť Martinákovú späť na svetlo. Ona je ako spiaca bunka, ešte stále nezrušila svoju stranu, nepustí sa politiky, v čase kedy bola aktívna, nebola pochopená. Majú veľmi príbuzné názvy svojich strán, to zrejme nebude náhoda. Mám dojem, že majú spoločného viac.
Čas ukáže. Niekto je cieľavedomejší ako ona. Nemyslím Borisa.
buchač
05.03.16,15:02
By som bol rád vedieť, že kde sú moderátori ...???

Jasné, ide o moje ogo...ide o to, že ak ja by som tituloval a vyjadroval sa tak vulgárne a urážlivo, už by som mal v súkromných správach nejaké to upozornenie od príslušných, ba dokonca aj od Richarda...

Ale keďže sú demokratické voľby, asi to je potrebné brať tak, že sa jedná o generálny pardón.
lujza.j
05.03.16,15:58
Korela ano uz.....
korela
05.03.16,16:05
Vraj je vysoká účasť ako taká, a ešte na Luníku 9
korela
05.03.16,16:06
Korela ano uz.....

Asisisi pomýlila logiku

Lebo gdo má 7 detí zo 6 ženami (a ani jednu !!!!! si nezobral ) nemal by si písať na plagáte :

Sme rodina
Ahoj, vitaj v rodine.
korela
05.03.16,16:10
Zdá sa, že Patrik už doagitoval. Nejak zdúchol.
misoft
05.03.16,18:28
No hej.... pásomnica dvojmetrová sudová.....:D:D:D
sito
05.03.16,19:36
Aaaa, ľady sa pohli. Aj Titanik vyplával? Ak nie, čo treba potopiť, stopiť ...
lujza.j
05.03.16,19:46
Bola som zastavena na hradnom kopci....okrem inych prenosovych vozov tv...aj tv BiH:eek:
sito
05.03.16,20:01
Bermundský trojuholník? Čo všetko sa tu v ňom stratí ...


Dúšan, studová! A aj 200 cm, aj viac. Hamblivá.
sito
05.03.16,20:01
A je to tu!
buchač
05.03.16,20:15
Akurát pozerám priebežné výsledky na Narkóze...
lujza.j
05.03.16,20:26
Aj ja...
vlado 33
05.03.16,20:28
Preboha........ voľby? Zas som to po*ral, bol som na rybách. Nabudúce si už fakt musím dať poznámku do kalendára. Dúfam, že slovenskí voliči aj bez môjho hlasu, rozhodli správne. Teším sa na výsledky volieb, čí také alebo onaké.