elPi
01.06.04,03:14
Vo FS č. 20/2003 boli uverejnené opatrenia MF, ktorými sa:
- menia a dopĺňajú postupy účtovania v podvojnom účtovníctve
- opravujú chyby z postupov účtovania v PÚ aj v JÚ uverejnených vo FS č. 1/2003

( 5.1.Lenin povedal: učiť sa, učiť sa, učiť sa ...):D
janetta
02.09.04,10:08
Vo FS č. 20/2003 boli uverejnené opatrenia MF, ktorými sa:
- menia a dopĺňajú postupy účtovania v podvojnom účtovníctve
- opravujú chyby z postupov účtovania v PÚ aj v JÚ uverejnených vo FS č. 1/2003

( 5.1.Lenin povedal: učiť sa, učiť sa, učiť sa ...):D
Ahoj, nemôžem si stiahnuť potrebné informácie ohľdom tejto témy. Natiahne mi celý súbor, otváram si ho v Power Pointe, ale vypisuje mi, že správa je príliž dlhá na jej zobrazenie, pomôžte prosím. Zdraví Janetta.
vladan
02.09.04,10:11
tak skús Acrobat Reader
Hlinkovx
02.09.04,10:55
Ako ti môže pdf súbory, naťahovať cez powerpoint.
bea
02.09.04,11:27
Veď nemôže!
Hlinkovx
02.09.04,11:38
však mne je to jasné, že nemôže
ak ti to náhodou ešte nefunguje, skus si to uložiť na plochu a dať si vlastnosti dokumentu - otvoriť v programe - vyhľadaj si acrobat reader a musí to ísť, pravdaže ak máš acrobat reader nainštalovaný.
alexxandra
18.09.04,13:13
Ahojte. Vieme nieco blizsie o tom,ze sa zrusilo podvojne ucto pre DPHckarov od roku 2005? Cislo ciastky zakona by pomohlo. Vdaka.
Dudo
18.09.04,14:10
Ahojte. Vieme nieco blizsie o tom,ze sa zrusilo podvojne ucto pre DPHckarov od roku 2005? Cislo ciastky zakona by pomohlo. Vdaka.
pozri sa na tuto linku:

http://www.porada.sk/showthread.php?t=1864&highlight=prechod
stahus
12.04.05,07:41
halo halo halo ja tomu nechapem,
vsak vsetky tieto postupy su uz stare ci nie? Mohol by mi niekto poradit ako sa dostat k aktualnym postupom uctovania pre podnikatelov. Este by som dodala, ze nemam ziadne podklady/t.j. ziadne stare zakony/ tak ak mi date prosim Vas nejake doplnenie postupov tak si prosim aj predchadzajuce znenie. Mozno tomu nechapem ako to funguje, tak prosim vysvetlite mi to.

Tak ak je nejaky zakon vydany v roku 2003 a bolo asi cca 5 novelizacii, tak staci mat tu poslednu a prepisat ten pôvodny zakon z roku 2003 alebo ten co bol opraveny 4. novelizáciou?

Pre toto nechapem ziadnemu zakonu, ziadnym postupom. Prosim pomozte

Alebo aspon nejake brozury kde mam zarucene aktualne info a niesu drahe. Dakujem Vam velmi pekne :D

__________________________________________________ ______________________

messenger: hstanka20@hotmail.com
evina
12.04.05,07:46
www.justice.sk (http://www.justice.sk) kliknúť na zákony vpravo hore a dostaneš sa do súboru JASPI - aktualizované zákony atď.