dvojicka79
24.02.16,18:55
Dnes ma zaskočil jeden telefonát z obecného úradu našej obce - išlo o to, že sa pravdepodobne od pracovníčky SP vyzvedali, či som PN alebo nie. Je možné, že len tak telefonicky niekto zo zamestnancov Úpsvaru podá informácie o mojej PNke? Podľa mňa je to osobná vec každého z nás a zamestnanci Obecného úradu nemajú čo riešiť moju PN, pokiaľ nie som ich zamestnancom, alebo je to inak??
Mila123
24.02.16,17:59
čo máš spoločné s OÚ?
veronikasad
24.02.16,18:01
si poberatelom dávky v hmotnej núdzi = zúčastňuješ sa aktivačných prác v obci ?
dvojicka79
24.02.16,18:37
nie som, som zamestnaná v ZŠ v jednom meste vzdialenom 30km...ale pravdepodbne ide o tzv. politický ťah...len to ma napadlo, kedže som poslankyňou v tejto obci a zrejme daní ľudia nepotrebujú opozíciu na zasadnutí, ktoré je o dva dni, tak si zisťovali...
veronikasad
24.02.16,18:39
a čo s tým má UPSVaR ? Ako by mohol vedieť o tvojej PN-ke, keď tá sa odovzdáva do SP ?
veronikasad
24.02.16,18:44
Ak si PN, máš dodržiavať liečebný režim a nie zúčastňovať sa zasadnutia obecného zastupitelstva.
dvojicka79
25.02.16,14:59
To je v poriadku, to viem ako funguje, ako dodržiavať režima všetko okolo toho...no na druhej strane, keby som šla počas PN na zasadnutie, samozrejme budem pykať za to ja, nie obecný úrad....v prvom rade je to môj problém!!! Ale ja totiž už druhý týždeň pracujem, PN nie som, bola som, ale už mi PN skončila. Ale o to tu nejde, ide o to, či si vôbec môže niekto len tak zisťovať toto info, či som alebo nie som PN!
dvojicka79
25.02.16,15:01
Prepáčte, nevyjadrila som sa dobre....nie je to vec upsvaru ale SP...v otázke som to už opravila :)