ALžbeta70
24.02.16,19:39
Prosím poraďte mi aká je liečba, doktor mi dal hormonálne tabletky antikoncepciu, že mi to vraj pomôže , ja si myslím, že by mi len škodili zdraviu. Na internete som hľadala ale nič som nenašla. Neviete mi poradiť či je to správna liečba prikladám prílohu.
arizona
24.02.16,18:42
Alzbetka,zmaz si prilohu,lebo tam mas osobne udaje, to nie je vhodne vesat na verejny web. To moze hocikto zneuzit!!! Osobne udaje si premaz a pridaj prilohu nanovo.
ivka70
24.02.16,19:48
Prilohu som ti zmazala, pridaj si ju opat, ako pise arizona, bez osobnych udajov.
veronikasad
24.02.16,19:55
ivka70
25.02.16,06:37
To je pravda, ale ked uz velmi chce, nech to zadava aspon bez osobnych udajov. Aj ked je otazka, ci jej niekto odpovie.
buchač
25.02.16,07:18
ivka70 (Dnes 08:37) To je pravda, ale ked uz velmi chce, nech to zadava aspon bez osobnych udajov. Aj ked je otazka, ci jej niekto odpovie.
=========================

Niet na čo - respektíve nebolo na čo odpovedať.
Pokiaľ som si pozrel prílohu pred výmazom, tak šlo o výsledky zo sterov (?) a iných. Celkovo tam bolo zo 3-4 skupiny hodnôt.
----------------------------------------

Citujem :

"...doktor mi dal hormonálne tabletky antikoncepciu, že mi to vraj pomôže , ja si myslím, že by mi len škodili zdraviu. Na internete som hľadala ale nič som nenašla..."

O aké tabletky ide ?
Tri stránky antikoncepcie sú k dispozícii....
https://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/indikacne-skupiny/17/antikoncepcne-pripravky.html