dadia1
09.06.06,12:24
ahoj. nenajde sa tu niekto kto bol v Crikvenici konkretne hotel Zagreb?????
je to pomerne lacny hotel, ale zda sa celkom v pohode.

prosím ak tam uz niekto bol nech mi napise ake to bolo a aka bola strava.

dakujem. inak je to super lacna dovolenka pre ročov s jedným dietatkom do 12 rokov. dieta je uplne zadarmo a dospelý za dovolenku v júli s polpenziou zaplatí iba 6620,- SK

takze to vychádza ako super lacná dovolenka.

vdaka
mkatka
09.06.06,10:32
Ahoj, v Crikvenici som bola niekoľkokrát. Ubytovaní sme boli na súkromí, takže služby hotela nepoznám. Ale je tam krásne, pláže kamienkové, hneď v centre.
Môžem odporúčať.
tibor
09.06.06,12:39
no - bol som tam, síce neviem už meno toho hotela kde to bolo, ale bolo to tesne pred mostom na ostrov KRK. boli sme tam na prelome Augusta a Septembra - počasie nám nesadlo a hlavne ľudia v hoteli. boli tam 3 české autobusy s nami a čo tam robili pri raňajkách a večerách, kde mali byť švédske stoly bolo hanba slabé slovo. po 3 dňoch nám porcovali večere a bufet bol len šaláty...

výhodou je blízkosť Rijeky a Terstu, kde sme si počas nepriaznivého počasia urobili 2 výlety. Prajem ti, aby si mala teplé more, lebo tento rok v júli neviem či bude také na severe Croatie...
rada
09.06.06,16:34
Môj osobný názor. Crikvenica je pekné mesto, sú tam dobré hotely či pláže. Ale ani to mi nenahradzuje to, že sa tam cítim ako pri veľkom kanály. Totižto pred ňou je ostrov Krk. Keď more tak aj výhľad na otvorené more. Trocha poznám chorvátske pobrežie, je tam veľmi veľa ostrovov po celej jeho dĺžke, veď napokon sa Chorvátsku zvykne hovoriť ako o krajine tisícich ostrovov, ale pre mňa najhorší výhľad na more bol práve v Crikvenici. Ja osobne by som určite zvažovala aj keď to je veľmi výhodné. Ale môj osobný názor treba sa zariadiť podľa seba.
dadia1
12.06.06,05:11
a prosim nikto nebol konkretne v hoteli Zagreb??????????
zaujamala by ma aka je tam strava :-(
mlyn16
26.06.06,08:30
http://www.crikvenica.net/hoteli.htm

Boli sme 2x v Crikvenici ale v kempe. Okrem ukradnutia plávok a rôznych nafukovačiek v noci, nemáme žiadnu zlú skúsenosť. Kradnú, lebo takto nútia turistov ísť do ich obchodov na nákupy, to povedal ich policajt. Mimochodom od poisťovne, hoci sme mali doklad od polície, sme nedostali nič, lebo aj mokré plávky sme nemali mať v noci na žinke.
Krásna bola návšteva tunajšieho akvária a robia vynikajúci burek.
nykara
27.07.06,14:40
ja som bola v Crikvenici a presne v Hoteli Zagreb a mozem povedat ze sme presli cele chorvatsko a tam kde sme zostali posledne styri dni bolo krasne a ak sa pytas na stravu tak myslim si ze ta je na urovni a velmi chutna aj pre dospelych aj pre deti bolo nam tam fajn ak sa tam rozhodnes ist tak prajem prijemnu dovolenku a co najviac krasnych zazitkov :-))
Magma
15.08.06,11:01
Prosím nesmejte sa, ale skutočne potrebujem vedieť odpoveď od tých poraďákov, ktorí boli na dovolenke v Crikvenici alebo Selciach. Totiž či sa v blízkosti pláže nachádzajú verejné toalety? Ďakujem za informáciu.
mlyn16
15.08.06,11:09
V Selciach sú verejné WC na hlavnej pláži v zátoke. Je tam reštaurácia, ktorej pult je "loď na suchu" a oproti je niečo ako pizéria resp. jedáleň a zboku je vchod na WC. Príjemnú dovolenku.
korado
15.08.06,11:17
neviem kde je ten hotel, ale traba si dávať pozor na pláž, totiž v Crikvenici som sa stretla prvýkrát s platenou plážou, je tam aj neplatená ale treba si dávať pozor ako ďaleko od ubytovania korado
fajnovka
15.08.06,12:06
Ahoj
V tom hoteli som spala na infoceste - zdal sa mi dosť rušný, ale inak v pohode - je priamo v centre na promenáde. Pred ním je práve tá platená mestská kamienkovo piesková pláž.