wATAw
25.02.16,22:18
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci je vobec mozne dostat fotky zo stareho mobilu do pc. Jedna sa o stare typy mobilov, ktore este neboli na pamatovu kartu a nemali zabudovane bluetooth. Dokonca ani cez kabel nie je mozne ich pripojit k pc, pretoze mali nabijacku urcenu len do elektr. zasuvky a internet nepodporovali. Jedina moznost je infra, lenze to uz je v sucasnej dobe passe. Existuje teda nejaka moznost dostat tie fotky odtial? A ak hej, aka? :)
buchač
25.02.16,21:33
Presný typ mobilu ?
arizona
26.02.16,04:13
Skus niekde po bazaroch pohladat starsi typ mobilu,ktory mal infra,ale uz aj bluetooth.. Ak ti tie fotky stoja za to,obetuj par eur a kup si ho.
Cez infra presunies do neho a dalej z neho cez bluetooth do novsieho zariadenia.
jslancik
26.02.16,05:50
Neverim, ze existoval mobil, ktory by mal fotak a nedal sa pripojit k pocitacu. A wap podporovala kazda sunka uz pred erou fotoaparatov. Jasne, ze tam nemozes cakat wifi :-)
A infra nie je uplne pase. Pohladaj starsi notebook, alebo si infra dokup. Stalo to par eur. Na fotkach ti ocividne zalezi.
buchač
26.02.16,06:52
Neverim, ze existoval mobil, ktory by mal fotak a nedal sa pripojit k pocitacu.
========================
Presne.
mareko
26.02.16,07:38
Mňa napadá jednoduchá možnosť, poslať fotky ako mms do nového telefónu. Predpokladám, že keď má foťák, tak podporuje mms - ky ....
Budys
07.03.16,12:58
alebo sa skúste pripojiť na internet poslať cez email
fortunka
07.03.16,13:38
DATOVY KABEL, bol ku kazdemu mobilu ;) pripojis k PC a stiahnes... to len dnes sme rozmaznany usbckom v nabijacke :D
vlado 33
07.03.16,17:32
Nepochopil som tvoju odpoveď. Ku ktorému mobilu bol aj dátový kábel, ku každemu? začni spomínať.
fortunka
07.03.16,18:30
spominam a mala som ku vsetkym ak nie vo vybave tak sa dal kupit ;) a tu jje dokonca rec o takom co ma fotak...