mackakoll
26.02.16,17:49
Kupila som si Huawei P7 z Ciny a nie je na nom google ale nejaka cinska napodobenina. Nastavila som na nom slovencinu ale ostatne aplikacie su same cinske somariny a neviem preco mi tam este nefunguje fotak. Foti len predna kamera. Nejde mi tam ani pridat googlovy ucet. Zevraj tam mam nejaku azijsku verziu. Co s tym?
buchač
26.02.16,17:01
Co s tym?
Čo s tým?
snáď to spôsobí
náhodný dotyk cudzích chladných hviezd
Čo s tým?
máš len jednu z ciest
Tak sa netráp viac
Tak sa netráp viac

;) :D
dmc
26.02.16,17:10
reklamuj :) ved hadam je v zaruke :)
misoft
26.02.16,18:04
Čo bude reklamovať, kde bude reklamovať? V Číne? Veď píše, že si objednala Huawei z Číny - a tak jej poslali čínsky s čínskymi aplikáciami a čínskymi popismi.
misoft
26.02.16,18:07
Čo s tým? Teraz už nič, nauč sa po čínsky. A googlovský účet? Veď Čína má cenzurovaný internet. Takže prihlasovanie je zablokované.
Čo s tým II.? Buď vyšmariť, alebo nový OS (Android) pre toho Huja Veja....
dmc
26.02.16,18:55
Ved ja viem čítat - Jasne ze v Cine. Ved ho tam kupila..tak kde inde by reklamovala :) .....moze este v cinskej trznici
viktorviktor
26.02.16,19:15
na každom mobile z Číny by mala byť okrem obrázkového písma aj angličtina a na väčšine čo ponúkajú pre Slovensko je aj slovenčina
skús podržať dlhšie Power tlačidlo /zapínanie/ displej zhasne, tlačidlo pusti, po chvíli sa mobil reštartuje, / alebo vyber baterku, chvílu počkaj a znovu vlož, zapni/ keď tam nebude angličtina, daj ho do servisu aby ti tam dali nový firmware for Huawei Ascend P7...... nie aby to robil čo sa nevyzná , urobí ti z neho podložku pod knihovňu, vždy pri objednávke treba pozerať či má aj jazyk ktorému rozumieš

pozri aj tu
http://androidforum.cz/huawei-ascend-p7-f1053.html?sid=7cc241714dea5a6e3b5e50b5f3f73689


ešte môžeš zakázať všetky aplikácie ktoré nechceš mať, tiež tie "čínske", najlepšie ja nainštalovať Nod pre android - plnohodnotnú skúšobnú verziu, ten ti najde všetky pytliacke programy čo číňan nainštaloval tak tie zakáž taktiež, tiež zakáž app DU batery, vyber baterku, založ a telefon by mal pracovať k spokojnosti

už je dávno po funuse a k inému mobilu, ale predsa možno niekomu pomôže
http://androidforum.mojandroid.sk/upravene-rom/lenovo-p700i-row-rom-t4247.html
misoft
26.02.16,20:01
:D
Taserda
02.03.16,16:55
Objednával som od Číňanov tiež a predajca sa ma spýtal či mi má nainštalovať Googla. Asi si ten predajca váži zákazníkov zo Slovenska, alebo nás má za hlúpich? Určite to prvé.
buchač
02.03.16,17:15
Pre hodnotiteľa (v tejto súvislosti = debil) , ktorý nepochopil, dám vysvetlenie.

Len dilino si kúpi mašinku z Číny od neovereného predajcu.
Positive feedback je v tomto prípade absolútne nezaujímavým faktom.
Lebo mašinka mimo EU v určitej hodnote podlieha dani a aj DPH.
Suma sumárum celková suma bez záruky (záruka na takú diaľku je fakt o ničom) je na trt.
Za tie isté love si kúpim kvalitnú mašinu so zárukou aj na Slovensku.
viktorviktor
03.03.16,19:52
v google play stiahnuť app google