korela
26.02.16,22:28
Veľvyslanectvo USA zorganizuje verejnú diskusiu v Trnave o menšinách

Diskutovať sa bude o každodenných dopadoch príslušnosti k menšine a najčastejších stereotypoch.
.
Trnava 26. februára (TASR) - Veľvyslanectvo USA na Slovensku v spolupráci s Nadáciou otvorenej spoločnosti usporiada v utorok (1.3.) v Trnave verejnú diskusiu s názvom „Afroameričania, Rómovia, Moslimovia. Ako sa im žije?". TASR informovala Natália Pindrochová z veľvyslanectva USA.

Diskusia, ktorú otvorí trnavský primátor Peter Bročka, sa bude konať v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva 1. marca o 17.30 h.
http://www.teraz.sk/regiony/velvyslanectvo-usa-diskusia-trnava/183801-clanok.html
buchač
26.02.16,22:39
Najprv sa LEN opýtam :

...a Ty ideš ???

Predpokladám, že ani veru nie...tak druhá otázka znie :

...prečo provokuješ ?
sito
26.02.16,22:51
misoft
26.02.16,22:53
Hmmmmm..... Amerykánci....akurát tí idú diskutovať o menšinách... najskôr nech sa pozrú u seba, ako to je s menšinami. Ako to je s ich pôvodným obyvateľstvom.... Ako sa im "žije". A potom nech si robia diskusie.
KoxXxo
27.02.16,03:50
Ako sa sa žije majorite ich asi moc netrápi.
buchač
27.02.16,07:25
Niekto chce byť zasa zaujímavý a vyčnievať nad ostatných..? :rolleyes:


Nasrať na veľvyslanectvo USA a ich pindy + miešanie sa do vnútorných záležitostí hociktorej krajiny...lebo záujem USA.

Tých slniečkárov, nadácií a iných pochlebovačov nakopať do patričných miest a odstrihnúť od štátnych príspevkov.

-------------------------------------




korela
Mám pocit, že sme fakt už niekde, kde sme nechceli byť, a to ešte nie je po.
Fu!
http://www.porada.sk/t279787-p6-uz-viem-koho-budem-volit.html#post2830783



Máš pravdu, fakt sme niekde, kde sme nechceli byť ...a to ešte nie je po.

...fakt FUJ !!!
korela
27.02.16,10:32
Buchač, ja som reagovala na príspevok s vulgarizmom od vlada33. Žiaľ, necitovala som príspevok. Niekto ho neskôr zmazal. Teraz je môj úplne mimo kontextu.
Ďakujem, že si sa uchýlil k zneužitiu môjho príspevku. O čo ti ide?
buchač
27.02.16,11:25
Buchač, ja som reagovala na príspevok s vulgarizmom od vlada33. Žiaľ, necitovala som príspevok. Niekto ho neskôr zmazal. Teraz je môj úplne mimo kontextu.
Ďakujem, že si sa uchýlil k zneužitiu môjho príspevku. O čo ti ide?

Aj keď nedošlo k citácii, to neznamená, že som nepochopil...tých ostatných neriešim.

Kontext ? Ajajajáááá...veru nie je mimo kontextu...veru nie.
Všetko zo všetkým súvisí.
Mám vysvetliť svoj názor ? Mne to nerobí problém. Ale Ty si neopovedala na moje otázky. Zopakujem ?


Najprv sa LEN opýtam :
...a Ty ideš ???
Predpokladám, že ani veru nie...tak druhá otázka znie :
...prečo provokuješ ?
Ak zodpovieš, tak sa môžeme na danú tému baviť. Pridám aj tretiu otázku :
Aký máš názor na danú problematiku ?
Katy a R
27.02.16,11:42
Fakt nechápem,. čo tu riešite chlapci ... je to "TIP" - pozvánka na podujatie.

juraj, prečo by ti korela mala odpovedať na tvoje otázky, je to jej vec resp je každého vec, či tam pôjde, alebo nie.
a tebe nikto tvoje názory neberie
KoxXxo
27.02.16,12:03
ja si počkám až bude téma: "Iračania, Lýbijčania, .... Ako sa im žije po humanitárnom bombardovaní".
buchač
27.02.16,12:10
Fakt nechápem,. čo tu riešite chlapci ... je to "TIP" - pozvánka na podujatie.

juraj, prečo by ti korela mala odpovedať na tvoje otázky, je to jej vec resp je každého vec, či tam pôjde, alebo nie.
a tebe nikto tvoje názory neberie

Hm...šak dobre.
Ale uznaj, že každá otázka má mať aj svoj význam....či ako to nazvať.

Podujatie je v Trnave. Kto a koľkí sa ho zúčastnia ?
Preto sa pýtam korely, či naň pôjde...predsa len to má bližšie ako ja...

...a vieš, hentú tému a či "problematiku" otvárať v tejto dobe pred voľbami je vyslovene provokačné.

...a čo má hentá téma s kultúrou spoločné, tak to vie iba a len korela. Lebo podľa mňa teda ide o silne politickú problematiku.
KoxXxo
27.02.16,19:24
toto videjko asi pustia na úvod:
https://www.youtube.com/watch?v=i9tju_EmJ60