Nokerla
27.02.16,22:47
Preco nezrusite tie otravne reklamy ? Clovek sem ide poradit a stale opakujuce sa reklamy akurat odradia, aby sem clovek co i len nakukol. Kde je ta Porada co fungovala pred xy rokmi ? Chapem, ze je to o peniazoch z reklamy, ale toto uz hranici so zdravym rozumom.
buchač
27.02.16,21:54
Podnikateľ - konateľ nepozná ABP - Adblock Plus???

Je viacero odkazov, kde sa dá stiahnuť a následne nainštalovať.
Zvládneš to ?
Ak áno, budeš happy...a nebudeš mať tie reklamy.

https://www.google.sk/search?client=opera&q=adblock&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl
Nokerla
27.02.16,21:57
Ano, poznam, ale kvoli Porade to nebudem instalovat do NB a na ziadnej inej stranke nepotrenujem AdBlock.
Inak dik za pomoc.
Dáša_
27.02.16,22:01
neviem, či je to množstvom príspevkom, počtom bodov alebo čím, ale ja mám pocit, že nevidím v podstate žiadnu reklamu. Teda okrem reklamy na poradu.
buchač
27.02.16,22:02
Pfúúúú...tak to sa potom veľmi málo pohybuješ po nete...lebo takýchto vyskakovačiek je do bludu...a všade.

Ale šak rob, ako myslíš.
arizona
27.02.16,22:03
Myslim, ze clenovia s vacsim poctom bodov maju tu vyhodu,ze nevidia reklamu
arizona
27.02.16,22:04
to akoze inde ti reklamy nenabiehaju? Myslim, ze na Porade to je este vzdy o dost miernejsie ako inde...
veronikasad
27.02.16,22:11
Veľmi otravné reklamy vyskakujú aj mne, keď chcem nakuknúť ako neprihlásená ...
Kabaka123
28.02.16,07:47
ja mám Adblocker a nevidím žiadnu reklamu..., ale na prehladači, kde nie je Adblocker, tam reklamu vidím, ale len reklamu na poradu... myslím, že mi tam vyskakuje drak
Kabaka123
28.02.16,07:49
tak to je fakt sila... :) to som sa pobavila... :)
buchač
28.02.16,07:59
arizona (Včera 23:04) to akoze inde ti reklamy nenabiehaju?
=====================================

Vcelku ani nie...

Dokonca sa mi stalo, že niektoré stránky žiadajú o odstránenie ABP, lebo sa nemôže zobraziť celý obsah stránky...;)
Túdle...zruším akurát ich.

Jasné, že sa niečo vyskytne...ale to bude tou platenou reklamou, alebo čo ja viem.

ALE je rozdiel medzi prehľadávačmi.
Otvoril som si tú istú stránku (kde teraz píšem) v Opere a v Firefoxe.
Opera nedáva žiadnu reklamu...Firefox vyhodí reklamu na Poradu.
To isté sa deje aj pri iných stránkach, mám to overené.
Firefox natiahne síce stránku rýchlejšie, no Opera je pre mňa lepšia.....a Chromý ? Ten nemá prístupové práva do mojej mašiny - považujem za neskutočnú ujovinu, ktorá je nepriehliadna jak stará kuwa.
Kabaka123
28.02.16,09:01
buchač... arizona reagovala na Nokerlu...
misoft
28.02.16,09:17
Na hranici so zdravým rozumom? Ty a podnikateľ to nechápeš?
Že vraj kvôli Porade nebude ABP inštalovať.... a inde vraj nepotrebuje. To vykladaj tým, čo seno žerú....
Okrem ABP je i uBlock Origin - ten je dokonca dôraznejší ako ABP.

Ale keď nechceš reklamy - tak potom nelez na stránky, kde tie reklamy sú - teoreticky - nelez vôbec na internet.....
Kabaka123
28.02.16,11:28
to je ako nenastriekať sa repelentom kvôli komárom... však načo... :)
buchač
28.02.16,11:34
Alebo ísť trtkať bez primerosu a spoľahnúť sa, že to ostane bez následkov...;)
Nokerla
01.03.16,21:13
Misoft
Ad1, pouzivam Firefox, ci to robi aj na inych prehliadacoch, neviem.
Ad2, Mnou navstevovane stranky nepotrebujem blokovat reklamy a ani mi ziadne nenaskakuju ako tu. Neviem na ake stranky lezieš ty, ze reklamy potrebujes blokovat.
Ad3, Nikdy som nemal nainstalovany program na blokovanie reklam, kedze som to nepotreboval, ty chytrak.