Marek Stajanča
29.02.16,14:44
V posledných dňoch ma pár kolegov informovalo o vzniku www. sau . sk Zaregistroval som sa, ale už je z vás niekto členom? Na stránkach to vyzerá pekne, ale skúsenosti očakávam až po mojom prijatí za člena.
Ak je niekto z vás členom, prosím napíšte svoju skúsenosť. Ďakujem
Žabinka
29.02.16,14:03
to je čo za hlúposť.. ako tvoja otázka súvisí so súvisiacou otázkou Zákaz vrátenia vkladu spoločníkov?
Marek Stajanča
29.02.16,14:07
Som tu nový, preto sa ospravedlňujem, ak som urobil chybu. Bol som v presvedčený, že píšem novú otázku. Dá sa moja otázka presunúť ako nová otázka? Ďakujem
Mária27
29.02.16,16:03
Nie je to zas pre výber členských príspevkov? :)
karakul
29.02.16,18:15
... mne to pripadá ako upozornenie na existenciu daného webu...

Mária27 to presne vystihla...

Štandardné členské
Druh členského príspevku členský príspevokna rok 2016 zápisné/jednorázovo
Fyzická osoba (živnostník/nepodnikateľ) 238,-- € 29,--€
Právnická osoba - firma 298,--€ 29,--€

... docela pekné sumy, ja si neprosím.
azla
29.02.16,18:20
Presne tak. Dnes sa registroval na porade.
Dav
01.03.16,06:21
Neviem, či chce reklamu, alebo sa len normálne pýta, ako sme sa pýtali aj na sociálnej sieti, či je to naozaj, alebo len pre výhodný zárobok.
Môj názor : keby taká organizácia vznikla, a zastupovala naše záujmy, ojojoj, tešila by som sa. Ale :
Keď si niekto stanoví členské, založí občianske združenie, a jediný jeden príspevok nemá na finančnej správe, že je problém, že potrebuje výklad - to mi zaváňa čírym výpočtom, kde na trhu školení a zarábaní je voľné miesto. S ohľadom na vlastné záujmy, nie záujmy účtovníkov. Členské cca 250, členov chce 80 = 20.000 príjem pre združenie a pre členov nič. Ani referencie, ak ide o tie isté osoby, nie sú dobré - firmy v konkurzoch, žiadna sláva v registri závierok.
Takže podľa mňa - šikovný biznis pre zakladateľa.
Dav
01.03.16,06:22
ruky preč