Jata
10.06.06,13:51
prosím o radu,
zákazníkovi sme zhotovili dielo za dohodnutú cenu, ktorú sme aj vyfaktúrovali (účtujeme sp.B, tj. 504/321).
Niečo sa však pokafralo a museli sme chybu na naše náklady odstrániť..
Mám použitý materiál dať tiež na 504? na tejto zákazke sme vlastne boli stratoví (obchod.marža je mínusová)..:confused:
alebo aký účet sa použije v takomto prípade za materiál naviac...:eek:
vďaka
MMM
10.06.06,12:15
Nerozumiem celkom Tvojej otazke. Pri sposobe B mas predsa material uz pri nakupe vsetok uctovany 501/321 a len na konci roka upravujes stav.
A reklamaciu by som uctovala znizenim vynosov, cu mas zrejme uz zauctovane, ked Ti vysla minusova marza.
A ak ste na opravu toho "diela" nakupovali tzv. naviac material dala by som ho normalne na MD 501 a Dal 321.
Paula
10.06.06,14:18
Nerozumiem celkom Tvojej otazke. Pri sposobe B mas predsa material uz pri nakupe vsetok uctovany 501/321 a len na konci roka upravujes stav.
A reklamaciu by som uctovala znizenim vynosov, cu mas zrejme uz zauctovane, ked Ti vysla minusova marza.
A ak ste na opravu toho "diela" nakupovali tzv. naviac material dala by som ho normalne na MD 501 a Dal 321.
Účtovanie zníženia výnosu vidím iba v prípade, ak sa na základe reklamácie vystaví odberateľovi dobropis. Marža je u zadávateľa otázky mínusová vďaka náprave dodatočnej "zrady" - náklady na zhotovenie diela prekročili výnos.
Inak, súhlasím s tým, že materiál bol už pri nákupe v nákladoch, resp. sa dokupoval a bol do nákladov daný a nie je potrebné ho účtovať inak, ako na 501.