emanuelaela
04.03.16,09:28
Rada by som sa opytala ake mate skusenosti s lekarmi, sestrickami a celkovym pristupom a riesenim personalu ku pacientom?
Moja mama je onkologicky pacient a uz jej zacal 3. proces chemoterapie uz 3. rokom. Od aplikovania 1. davky momentalnej liecby ma problem s crevami, ma obrovske bolesti a nemoze ani jest ani pit. Jej onkologicka ju nikdy neposlala ani jej nepredpisala infuzie hoci sa jej stazuje na problemy ani ju nikdy neposlali na dalsie vysetrenie aby zistili co je pricinou bolesti ci ma zapal alebo co. Bavila sa s jednou pacientkou zo Ziliny a ta je povedala ze je bezne ked chodia onko pacienty na infuzie ked maju zaludocne problemy a s vyprazdnovanim. Ze ju zaraza ako s nou doktorka komunikuje. Nechceli jej posunut dalsiu davku chemo koli cakajucemu vysetreniu, ktore si sama vyziadala aby ju poslali lebo zevraj na Heydukovej maju tak strasne plno pacientov ze nemozu pockat niekolko dni. Mate aj vy podobne skusenosti?
demeter
08.03.16,06:46
Ja tam chodim od 2014,operovali ma tam a tiež som tam ležala keď som chodila na ožiare,so sestričkami,s lekarmi i s ostatnym personalom som bola velmi spokojna,boli velmi prijemny.Prajem vašej mame vela sil a aby sa drzala.