nela52
06.03.16,19:26
Prosím vás ako urobím úplne jednoduchú omáčku k mäsu... Tak ako to robia v reštaurácii. (mäso s ryžou)
Ďakujem
ivka70
06.03.16,18:35
Tak, ze maso dusis, napr. na cibulke a ak chces, na konci dusenia maso vyberies a stavu zahustis ( zasmazkou, mukou, skrobom, nastruhanym zemiakom, ale aj zeleninou napr.). Maso pocas dusenia mozes podlievat vyvarom, vodou, vinom, ochucujes korenim. Ak chces omacku uplne jemnu, mozes ju po zahusteni a prevareni aj rozmixovat. Potom do nej maso vratis.

Termin maso s ryzou je tak siroky, ze sa k tomu da len takyto popis, nic konkretne :)
buchač
06.03.16,18:39
Ivka

Doma neurobíš takú omáčku, akú dostaneš v reštike...;)
To sa proste nedá, neexistuje !

Podrobnosti sa mi nejak nechce rozpisovať...ale šak sa skús zamyslieť. :)

...a ozaj...podlievanie mäsa nejakým vývarom je síce populárne, no robí to len kuchársky neznaboh.
Prečo tak robia šéfkuchári ? Tak to by som aj ja rád vedieť.
nela52
06.03.16,18:40
Ako sa robí ta zasmazka?
Ďakujem
ivka70
06.03.16,18:42
Vies, ja to nerobim, ani nezahustujem mukou a pod. ale viem si predstavit, ze pre kuchara- zaciatocnika to moze byt problem a podlievat potrebuje.
Kazdopadne sa to da aj tak.
ivka70
06.03.16,18:44
avalik
06.03.16,19:24
naklepes maso, napr. bravcove kare, osolis, okorenis obalis v hladkej muke, das opiect z oboch stran na olej/mast podlejes vodou, zakryjes pokrievkou a dusis do makka - to je zaklad

obmeny su napr:
- pridas rascu - mas bravcove na rasci
- maso potries horcicou - bravcove na horcici
- pridas kecup/paradajky
- po opeceni maso vyberies na taniier podusis cibulu alebo por vratis maso, podlejes ....
- k cibuli pridas aj sampinony alebo ine huby ...
- ku koncu dusenia pridas nakrajane kysle uhorky - to je "na znojemsky sposob"
- na cibulu pridas este papriku a paradajky - to je "na bulharsky sposob"

ak sa ti zda omacka riedka, tak ju zaprasis mukou, cez sitko,aby sa ti nevytvorili hrudky - a za staleho miesania varis este 10 minut
alebo trochu solamylu/maizeny rozmiesas v stamprliku studenej vody a pridas do omacky .... tu ti ale staci minutka, nevaris dlhsie
buchač
06.03.16,19:43
....a kurčáááááá ??? ;) :D
Kristina27
06.03.16,19:59
Ja zvyknem robiť syrovu omáčku tak že rozpustim taveny syr v pochutkovej smotane s trochou pretlacenym cesnakom a vegetou.
avalik
06.03.16,20:18
hore pisem maso, tak si to zamen za kuracie, morcacie, telacie, ....
avalik
06.03.16,20:33
ano, dalsie varianty su so smotanou, jogurtom, ... rozne syry, kokosove mlieko, ovocie, lekvare a dzemy ale aj orechy
kopretinka
06.03.16,21:56
google nefunguje??????
Aanika
07.03.16,11:39
nam chuti omacka ....mäsko necham trosku pripiect,nie spalit, vyberiem ho z panvice,pridam cervene vinko,podla potreby,neprehanam s mnozstvom,zahustim solamylom a dochutim,ked vypnem pridam este pretlaceny cesnak. Do vypeku mozes pridat aj paradajkovy pretlak,nechat prevriet a dochutit.