Kath5Cas
08.03.16,12:24
Mám telefón SONY SP a chystám sa ho reklamovať kvôli častému prehrievaniu, šetrič mi po nabití vždy preskočí z 1 minútového intervalu do 30 sekundového, sekanie, samovoľné reštartovanie. a Kedže je to okolo 3 vád, mohla by som žiadať už aj vrátenie peňazí respektíve výmenu tovaru ?
ivka70
08.03.16,11:33
Pocet zavad nema vplyv na vratenie penazi pocas reklamacie.
Muselo by ist o 2x opakovanu reklamaciu tej istej chyby, aby bol zakonny narok na vratenie alebo musi byt telefon posudeny ako neopravitelny a predajca ho nevie vymenit za rovnaky telefon.
misoft
08.03.16,12:11
Nuž - toto nie sú tri súčasné chyby. Sekanie, reštartovanie - je to skôr chyba v OS. Prehrievanie - môže byť práve spôsobené tou chybou softvéru. Ak je v záruke - reklamácia. Nárok ešte nemáš. Ak by si pre ROVNAKÉ chyby reklamovala tretíkrát - vtedy už hej.
Kath5Cas
08.03.16,16:07
Práveže pri reklamačných informáciách je napísané, ak sú súčasne 3 a viac chýb existuje možnosť pri oprávnenej na vrátenie peňazí.
Kath5Cas
08.03.16,16:09
a keď mi niekto zavolá a mne nepríde ani správa a nijaké upozornenie že mi niekto volal to je chyba čoho ? alebo keď mi nechce pomaly ani zapnúť klávesnicu alebo len na krátku dobu
sosak
08.03.16,16:25
Neinštalovala si nejakú aplikáciu do telefónu?
Kath5Cas
08.03.16,17:11
to je aká nejaká ? samozrejme že mám aplikácie v mobile nainštalované, ktoré v ňom predtým neboli.
arizona
08.03.16,17:23
Reklamuj ho. Pravdepodobne ti preinstaluju softver....
ivka70
08.03.16,18:04
To vsetko moze byt prejav jednej chyby, ktoru mozu odstranit za 10 minut.
Reklamuj a pockaj na stanovisko.
Kath5Cas
08.03.16,19:05
takže nemám k tej reklamácií pridať, že kedže sa jedná o viaceré chyby, žiadam o vrátenie peňazí alebo podobne... či mám to skúsiť ?:D
misoft
08.03.16,19:06
Nechce, nejde, nedá sa.... všetko ovláda operačný systém (Android) - ten je v mobile len jeden... Takže v rámci reklamácie ti "preinštalujú" OS (a možno ti dajú modernejší, poslednú verziu, ktorú mobil podporuje.
Kath5Cas
08.03.16,19:07
takže nemám k tej reklamácií pridať, že kedže sa jedná o viaceré chyby, žiadam o vrátenie peňazí alebo podobne... či mám to skúsiť ?:D
ivka70
08.03.16,19:13
Ak sa chces strapnit, pridaj. Ale predavajuci nie je na hlavu padnuty, aby na to skocil a nevedel. posudit chybu/y.
sosak
08.03.16,20:01
Keď pred inštaláciou neboli problémy a po inštalácii sa problémy vyskytli, tak niektorá môže spôsobovať vyťažovanie procesora, tým vzniká vyššia teplota a problémy, ktoré popisuješ. Najjednoduchšie je uviesť telefón do výrobných nastavení. Ak potom sú naďalej také isté problémy, tak je vadný telefón.
misoft
14.03.16,15:32
Ty len pri uvádzaní chyby povieš všetko, čo ti nerobí a má robiť. Toto zapíšu do reklamačného protokolu. A podľa toho budú hľadať chybu (i keď tuším, ako to vyriešia - novým nahraním OS. Ak máš tam SD kartu, SIM - vyber. A dúfam, že kontakty máš na SIM karte - opravou v telefóne prídeš o všetko....
buchač
14.03.16,15:49
Preštuduj si niečo o reklamačnom poriadku...dobre urobíš.
Presnejšie § 627
http://www.zakonypreludi.sk/zz/1964-40#cast8
dmc
14.03.16,17:18
............to si pisal ked si sa pozrel do zrkadla ?
buchač
14.03.16,17:20
Ty si myslíš, že reklamačný poriadok sa netýka operátorov ?

Ono je to aj tak jedno. Kto chce, prečíta si a rozhodne sa sám...a utvorí si aj obraz - názor, že kto má pravdu.

Ty si svoje mysli aj naďalej...alebo radšej nemysli.

...a skľudni hormón !
Kath5Cas
24.03.16,09:50
_Kupujúci má právo na výmenu tovaru alebo právo na odstúpenie od zmluvy (vrátenie peňazí) aj vtedy, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre väčší počet vád vec riadne užívať. Pre účely reklamácie sa za väčší počet rôznych odstrániteľných vád považuje výskyt viac ako troch rôznych odstrániteľných vád súčasne._ toto je z ich reklamačného protokolu, takže aj za viac vád súčasne môžem reklamovať a teraz sa mi k tomu ešte pridalo aj to že mi striedavo nefunguje reproduktor pri pesničkách a videách a ide iba so zapojenými slúchadlami, a keď k tomu pridám to reštartovanie, prehrievanie a neustále menenie toho času šetriča obrazovky, myslím si že som sa priblížila k tým 3 vadám dosť
Kath5Cas
24.03.16,09:51
teraz sa mi k tým vadám ešte pridalo aj to že mi striedavo nefunguje reproduktor pri pesničkách a videách a ide iba so zapojenými slúchadlami, a keď k tomu pridám to reštartovanie, prehrievanie a neustále menenie toho času šetriča obrazovky, myslím si že som sa priblížila k tým 3 vadám dosť
faro1
24.03.16,10:25
K tým vadám si ešte pripíš poškriabaný kryt telefónu , uzlík a vodičoch slúchatka, zapatlané sklo od špinavých prstov, a máš hneď 7-8 odstrániteľných a neodstrániteľných vád!!!!!!
Kath5Cas
24.03.16,11:19
to možno robíte vy, ale ja píšem iba chyby, ktoré majú zmysel ...
misoft
26.03.16,10:21
Píšeš somariny! Pre všetkých platí jeden zákon, teda nik si ho nemôže upravovať. A to, čo si písal - to je vyslovene riadna volovina ( o tej baterke). Teba by som v kráme teda nechcel, ani keby si mi za to platil!
mareko
26.03.16,10:33
ko si dopadla s tou reklamáciou?