Miriam.x
12.06.06,13:11
Tohto roku sme sa nechali "ukecať" a ideme so známymi na Rhodos do hotela Montemar River Blue. Skúsila som si nájsť nejaké recenzie na internete a bolo ich tam dosť negatívnych :confused: , tak z toho začínam mať strach. Nemáte niekto skúsenosti s týmto hotelom??
luebchenko
23.08.06,11:52
Ja zasa hľadám akékoľvek informácie o lokalite Platanis (resp. Adelianos Campos) pri meste Retymno na ostrove Kréta. Chceme ísť do hotela Seafront. Na Kréte som už bola, v oblasti Stalida-Malia, tam si to viem predstaviť, ale toto čo hľadám je na západnej časti severného pobrežia. Vopred vdaka za každé info.
DankaP
23.08.06,12:01
fipina
06.09.06,08:54
Ktorá cestovka sa špecializuje na Grécko (okrem Grékov), prípadne s ktorou máte dobré skúsenosti?
Hľadám tichšie prostredie, s možnosťami prechádzok,celodenných výletov (napr. loďou) a zábavy, obchodmi a reštauráciami. Ubytovanie na súkromí typu štúdio pre dve osoby s vlastnou kuchynkou a soc. zariadením, do 300 m od čistej pláže (najlepšie Rhodos, Kréta, Chalkidiki, Nei Pori).
Veľmi pekne prosím skúsených o pomoc.
Vopred srdečná vďaka.
ata111
11.09.06,13:53
Ak už nie je neskoro, prispejem svojími čerstvým postrehmi.Dnes som priletela z Kréty, letovisko Hersonissos - najväčšie letovisko na Kréte/východ. Dovolenka nemala chybu. Hotel Glaros***/Kartágo môžem odporúčať pre výbornú kuchyňu i ubytko. Je treba sa pripraviť už na príjemné sviežejšie počasie, dnes sme na Kréte nechali zamračené, to trva max.2 dni, ale včera na južnej Kréte pražilo, spálite sa, je stále treba používať min faktor 6. Noci sú chladnejšie, klíma zbytočná. Výborné výlety na Elafonisi, či ostrov Spinalonga a nehovoriac o ostrove Santorini. Zábava ako v Grécku, skôr prechádzky, výlety či pesedenie v taverničkách. Pivo cca 2-3 EUR, kokteil 3-5 EUR,frape 3-5 EUR, večera 7 a viac EUR. V marketoch o dve tretiny lacnejšie. Kto ste si ušetrili dovolenku, choďte, teraz je to príjemné i na pešie turistikovanie s využítím miestnej dopravy. Ani sa mi nechce veriť, že som už tu doma medzi vami, poraďáci a včera o takom čase som si ešte ;) užívala teplúčke more.;)