Ivana M
09.03.16,15:09
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či v účtovnom programe POHODA , hlavný admin vidí aktivitu zamestnanca, ktorý sa pohybuje v rôznych agendách programu, či je vidno aj presne kedy naposledy navštívil agendu, alebo či je práve v agende a podobne.?
Ďakujem vopred za odpoveď
Žanet
09.03.16,22:49
U nás to máme nastavené cez prístupové práva. Každý vstupuje pod svojou značkou iba tam kde to má sprístupnené. Mám zapnutú aj históriu opráv v globálnych nastaveniach. No a potom mám v agendách kde potrebujem sledovať cez stĺpce označené napr. Vytvoril, editoval, uložené a vytvorené. Potom sa to dá pekne filtrovať. Neviem o tom žeby sa dalo odsledovať aktivitu kedy niekto iba navštívil nejakú agendu ale nič tam neuložil. To podľa mňa nezaznamená, aspoň o tom ja neviem. Možno ti to pomôže.
Luci
10.03.16,09:01
Tak ako píše "Žanet", je možné:

- nastaviť prístup LEN do jednotlivých agend pre konkrétnych zamestancov je možné cez prístupové práva. Práva môžu mať rôzne úrovene, napr. práva len na čítanie, len na zápis, na zápis a modifikáciu vlastných (vytvorených daným užívateľom), žiadne práva a pod.), dá sa zakázať napr. export záznamov ...
Práva sa dajú nastaviť aj pre rôzne firmy osobitne.

- Admin v POHODE nevie sledovať "návštevnosť" užívateľov v jednotlivých agendách. Vie sledovať históriu záznamov, len ak konkrétny užívateľ urobí nejakú zmenu a zmenu uloží. Jediné čo je vidieť hneď po otvorení programu na ploche, vidieť, ktorí užívatelia sú aktuálne prihlásení.

Záleží na tom, čo tým sleduješ.....

Ak má niekto nadefinovaný prístup do agendy Mzdy , je úplne zbytočné zisťovať, kedy túto agendu otvoril nie?
Ivana M
10.03.16,14:04
Ďakujem! :)
Ivana M
10.03.16,14:07
Ďakujem ! :)