Jarko Sakak
09.03.16,19:51
Ahoj...rootol som telefon a vymazal nejake veci ktore su potrebne k spravnemu fungovaniu...je treba novy software na novo alebo sa to da nejako zachranit inak???
viktorviktor
09.03.16,19:26
najskôr sa urobí záloha systému až potom sa laboruje, daj to servisu, buď rád že ti funguje
misoft
09.03.16,19:28
No ak si si rootol mobil a hrabal si sa v ňom - tak si si dodrbal Android s aplikáciami a nastaveniami pre daný telefón.
Buď tam flešneš nový Android - alebo nakluš do servisu, nech ti ho tam nahodia. Ovšem- ak si mal ešte telefón v záruke - rootom si o záruku prišiel.
KoxXxo
09.03.16,20:31
aký?
thriler1011
13.03.16,09:11
Stále si môžeš flashnúť stock rom a software bude ako pred tým. Akurát si tým vymažeš všetky nastavenia, užívateľské dáta a pod. Zopár týchto vecí sa dá ale vyriešiť cez backup.
Taktiež sa mi to už stalo a niekedy som to vedel vyriešiť "iba" spätným nainštalovaním aplikácie (problémom je len nájsť konkrétnu verziu).
Všetci, čo ti tu píšu o servise píšu bludy. Ja som mal mobil po experimentovaní často v stave, že po zapnutí sa mi akurát asi len zaplo podsvietenie obrazovky. Vždy som si to vedel vyriešiť. A nezabúdaj, že Google je tvoj kamarát, angličtina tiež, stačí len vedieť ako hľadať :)