comodo
10.03.16,06:43
Vedeli by ste mi poradiť čo najmenší typ kombi WC ? Chcem vymeniť misu vo WC kde bola doteraz nadrzka hore , ale dokopy je to dlhé voči tej starej. Odpad je smerom nadol. Každy čo predáva chváli iba svoje a rozmery cudzích nevie.
Consultix
10.03.16,14:20
Preco chces zo zasady to zmenit na kombi, ked Ti nevychadza odpad?
comodo
11.03.16,15:46
Poloha odpadu mi navadi , ten prerobim. Ale celkovy rozmer je vacsi. Zavesny system je tiez velky. Pri rekonsrtuci WC tak predsa nebudem davat znova nadrzku a trubky po stene. Preto. Ztial co som hladal je nejmensi jeden typ od KOLO.
Consultix
11.03.16,15:53
Ak ale mas odpad smerom dole, tak poloha WC je fixna a zmenis ju len posunutim samotneho odpadu v podlahe. Ak sa tam nezmestis s combi WC, tak skus dat nadrz na stenu, ale vo vyske tesne nad misou. Nebudes mat ruru na stene a usetris na hlbke nadrze, ktora moze byt hoco aj len 100mm.
Liptáčik
11.03.16,18:05
Ja som chcela tiež menší typ. Poradili mi ho v predajni, ktorá má veľký sortiment. Neviem, či môžem menovať predajcu, takže zatiaľ len toľko. Doklady od svojho nemám, neviem ho tu uviesť. Fundovaný predajca Ti určite poradí.
comodo
11.03.16,18:09
dakujem za snahu. Ak mozem poprosit meno toho predajcu ako sukromnu spravu.Tu hore si klikni na comodo a tam sa torozbali. Dik.
Zajtra mozno skocim na vystavu do Nitry. Ktovie ci tam tiez nieco nebude.