Oliverka
10.03.16,09:22
Prosím o názor. Zamestnanci majú dohodnutý prac. pomer na 40 hodín týždenne, odmeňovaní sú hodinovou sadzbou podľa odpracovaných hodín. Pracujú v obchode, ktorý má otvorené 14 hodín denne. Ako si upravia medzi sebou zmeny, necháva zamestnávateľ na nich - nemajú nariadené pracovať nerovnomerne, nikto im nenariaďuje, kto má kedy prísť do práce. FPČ majú vypočítaný ako rovnomerný 5 dní po 8 hodín. Nad rámec FPČ sa im odpracované hodiny zaplatia ako odmeny. Pri dovolenke sa im prepláca 8 hodín.
Moja otázka: Zamestnanec v mesiaci pracoval v 12-hod zmene (na základe vlastného rozhodnutia) a čerpal dovolenku. Preplatiť 8 hodín alebo 12? Ešte doplním, že nerovnomerný pracovný čas nie je stanovený vopred na daný rok, zamestnávateľ dostane výkaz dochádzky až spätne za uplynulý mesiac. Nie je preto možné prepočítať nárok na dovolenku, ako sa prepočítava na dní pri nerovnomernom pracovnom čase podľa počtu pracovných zmien za rok.

Ďakujem.
fortunka
10.03.16,08:29
Podla mna malo informacii: Pocet odpracovanych dni/pocet odpracovanych hodin.. z toho kolko nadcasov... musi byt podla dochadzky jasne. Ostanu dni ked je DV a tu by som nesla podla planu cize 12h (lebo to je v podstate 1,5 dna DV) ale ja by som to brala bud ako "nejake volno"-tj miesto nadcasovych hodin, neviem ako sa vyjadrit :) alebo 8 hodinovu DV ako je vo FPČ.
Oliverka
10.03.16,08:44
Nemám možnosť nejako s výkazom dochádzky "pracovať". Napr. tento mesiac zamestnanec odpracoval 144 hodín + čerpal 2 dni dovolenky. Tých 144 sa mu normálne zaplatí a otázka zostáva, či dovolenku odpísať ako 2 krát 8 alebo 2 krát 12 hodín. Roky preplácame dovolenku 1 deň = 8 hod, teraz sa objavil jeden zamestnanec, ktorý trvá na 12 hodinách za deň dovolenky. V konečnom dôsledku je to jedno, stále bude mať nárok na rovnakých 5 týždňov, asi chce vidieť na páske väčšiu sumu alebo čo. Takýchto prevádzok máme x, pracujú za rovnakých podmienok, zmeny rôzne podľa vlastného uváženia. Obávam sa, že budeme mať v tom chaos - tým preplácame 8 hodín za deň, tomu 12...
fortunka
10.03.16,08:49
Ale pochybujem ze je to mozne, ved nech sa vyjadri niekto kto s tym ma skusenosti, podla mna je danych 8 hodin na den a hotovo, s tym kolko si on urci to nic nema.... urcite ide len o sumu ;)
Oliverka
10.03.16,09:01
To, že zmeny si stanovujú zamestnanci sami, zdôrazňujem len preto, aby bolo jasné, že zamestnávateľ im nenariadil nerovnomerný pracovný čas. Ďakujem za názor, súhlasím s tebou.
fortunka
10.03.16,09:04
ja to poznam, my sme toto riesili pred mesiacom kvoli priepustke ku lekarovi, ked si to mylia s dovolenkou a celodennou ;)
ivka70
10.03.16,09:42
Ak sa smerom navonok tvarite, ze pracuju 5 dni v tyzdni po 8 hodin, tak mu dovolenku musis preplacat 8 hodinami.
Ak by to totiz malo byt viac, musela by si prepocitavat narok na dovolenku, ten by bol nizsi ako 20 ci 25 dni pri 12 hodinovych zmenach.

Velmi by ma zaujimalo, ak opri takomto neriadeni pracovnych zmien preplacate sviatky a priplatoky za sviatky ....
kopretinka
10.03.16,10:47
nemôžete jednému platiť 12 hodín a ostatným 8....alebo môžete,ale potom tomu 12hodinovému musíte znížiť počet dní...
fortunka
10.03.16,12:17
Inak ako pise ivka7, tak to tomu zamestnancovi mozes vysvetlit, lebo dovolenka ma20/ 25tyzdnov, ale den 8 hodin, cize ak chce 12 hodinovy DV den, tak sa mu to prepocita na menej dni... ;) Lepsie by som to nenapisala :D
veronikasad
10.03.16,12:31
fortunka, aj ja by som chcela 20/25 týždňov dovolenky ...
fortunka
10.03.16,12:38
4/5 :)))) no... pardooon :)))