Elizanika
10.03.16,13:29
Menila som program ohľadom telefonovania na paušál aj s kúpou telefónu. Predajca mi urobil okamžitú zmenu programu, nie od nasledujúceho fakturačného obdobia. Neupozornil ma, že sa tým navýši suma faktúry. Pričom som mu zdôrazňovala, že faktúra po zmene nesmie byť vyššia ako predošlá. Vie mi niekto poradiť, ako mám postupovať? Ako mám riešiť svoju situáciu? Ďakujem Eli
Consultix
10.03.16,15:05
Predpokladam, ze poskytovatel nezmenil program v rozpore so zmluvou/dodatkom, ktory si podpisala. Kedze je to podpisane, je to platne a ucinne. Ponaucenie: treba citat zmluvu, nie verit predajcom.
Na druhej strane, operator vacsinou vyjde v ustrety, ak podas reklamaciu, ale narok na upravu programu asi nemas, ak teda nedoslo zo strany poskytovatela k omylu (myslym tym systemovu chybu, nie nepresnu unformaciu od predajcu)...
Treba ale skusit.
mahony1
26.03.16,19:36
Ak tento rozhovor s predajcom prebiehal cez telefon na oficialnej linke a bol nahravany, zavolaj na zakaznicku linku a poziadaj ich o preverenie zaznamu z daneho rozhovoru - daj im datum a hodinu, kedy prebiehal. Dnes ta uz kazda zakaznicka linka upozornuje, ze rozhovor bude v zaujme skvalitnenia sluzieb nahravany - tak konecne by si to mohla vyuzit vo svoj prospech :-) Ja som takto uz 2X vyriesil svoj problem. Ak vsak taky zaznam neexistuje, tak nemas velmi cim argumentovat...