konicek
13.03.16,21:02
Ahojte,mam taky problem ze mam suche viecka,bola som uz u koznej a povedala mi aby som si nemalovala oci, a dala mi masticku hydrokortison, ja som ju samozrejme neposluchla lebo nosim okuliare a ked si oci nenamalujem tak mi oci zanikaju.. Ide o to ze mam stale tie viecka suche , niekedy teda.. Lenze teraz moje oci vyzeraju niekedy tak ako keby boli tie viecka padnute ma viac vrstiev to oko akokeby.. myslite si ze je to z tej suchej koze? Alebo je to spadnute viecko?
arizona
13.03.16,20:09
My si mozeme mysliet hocico.
Ale ak chces predist buducim problemom so zrakom,posluchaj radsej radu lekarky,ktora ta vysetrovala.

Radsej mat oci nenamalovane a zdrave,ako oslepnut,nemyslis?
Ak bez malovania nemozes vydrzat,zozen si nejaku prirodnu kozmetiku bez chemie,mozno to pomoze
lujza.j
13.03.16,20:29
Prepac.....toto si nalicena ci monokel....asi mas alergiu na nejaku zlozku z tvojich licidiel....mast od koznej by som si ja nedala....to skorej modru indulonu....
Alebo nejaky olej....vsetko lepsie ako kortikoid
konicek
13.03.16,21:26
Pocula som ze su aj nieco ako protialergicke licidla..myslim ze dermacol ma, co tak skusit tie vyrobky?
faro1
14.03.16,04:41
Keď ti sú milšie namaľované oči ako zdravie, tak sa nečuduj že máš suché viečka. Skús použiť : http://www.esi-kosmetika.cz/produkt/1580/krem-na-okoli-oci-aloe-vera-aloe-dermal-esi