MADMAZEL
15.03.16,03:11
Kto mi poradi,ako mam cez stranku FS podat odklad danoveho priznania pravn,osob ?? ak idem cez vseobecne podanie tak po vyplneni udajov mi nechce pridat prilohu (nascenovane tlacivo OZNAMENIE O PREDLZENI LEHOTY NA PODANIE DP). Alebo vypisovat len priamo do textu vseobecneho podania ze davame odklad ?? Ma s tym niekto skusenost ?
avalik
15.03.16,04:19
ak chces pridar prilohu, daj si vyplneny formular skontrolovat, po kontrole - a mas zaskrtnute, ze sucastou podania je priloha, sa ti nastavi moznost pridat prilohu.

nie je ale nutne posielat prilohu, mozes cele oznamenie dat priamo do textu vseob. podania a podpisany dokument od konatela si priloz k vytlacenemu a odoslanemu podaniu
KEJKA
15.03.16,06:07
ja nepodávam ako prílohu, text oznámenia píšem priamo do formulára, podpíšem - uvediem meno konateľa. Potom podpíšem ZEPom a odošlem. Ešte predtým formulár uložím aj vytlačím do .pdf. Ten posielam mailom konateľovi - pre úplnosť účtovnej dokumentácie to môže vytlačiť a podpísať, netreba osobitný papier.
Betina2
24.03.16,09:04
Dúfam, že mám dobrý postup: Katalóg formulárov/Správa daní/Podanie pre FS/Všeobecné podanie pre FS SR/ otvoriť formulár Všeobecné podanie-Správa daní/v ňom vyplniť Orgán FS=Správa daní, atď, oblasť podania=Správa daní, Agenda=Daň z príjmov PO, Typ podania=Oznámenie......do textu vpíšem stručne text a prikladám prílohu. Hádam je to ok... Vyjadrite sa prosím, či postupujem správne.
Žabinka
24.03.16,09:07
môžeš aj bez prílohy.. len napíšeš do textu, že oznamuješ odklad podania dp..
kn-alka
24.03.16,09:07
aj tak je to správne, ale nemusíš prikladať prílohu, text podania úplne stačí
el.podania sú podaním automaticky aj podpísané
Betina2
24.03.16,09:36
Vďaka :)