Peter Čičko Mičuch
15.03.16,17:16
Rada by som sa informovala, kedže na bazare/bazosi ludia predávajú ich ERP ktoré boli odhlásené z dôvodu zrušenia živnosti, môžem si ja takúto pokladnicu kúpiť, následne registrovať a používať pri svojej živnosti? Ake náležitosti to môže obnášať?ďakujem za odpovede
mareko
15.03.16,16:24
Áno, môžeš si ju kúpiť a dať "vynulovať, vyčistiť" nastaviť a registrovať ...bude ako nová :). Servis ti dá novú knihu, registrovanú ..všetko potom ide ako pri novej kase :)
Peter Čičko Mičuch
16.03.16,08:08
Dakujem pekne :) . Teda ak som správne pochopil, po kúpe takejto odhlásenej pokladne sa mi v servise postarajú už o všetky potrebné záležitosti, ano?finančne sa to oplatí alebo nemáte s tým skúsenosti? Ďakujem
mareko
16.03.16,08:18
Áno, je to tak. Mám s tým skúsenosť, no bolo to dávno, nepamätám koľko. Vtedy sa to samozrejme oplatilo. Servis poskytne informáciu o cene za preregistráciu pokladne aj telefonicky.
Anik
16.03.16,09:28
Môcť môžeš
Ja osobne by som starú registračnú pokladňu nekupovala nakoľko sú neustále zmeny v nárokoch na registračné pokladne musia spĺňať určité parametre -podmienky, ktoré tie staršie už pomaly nemusia ani stíhať.
Nevyužívam registračnú pokladňu
Pre mňa platí a samozrejme ostatný s tým nemusia súhlasiť
Nie sme taký bohatý aby sme kupovali lacné veci.
Ingrid Ondruskova
16.03.16,09:36
Naša firma ušetrila kopec prachov tým, že tržby evidujeme cez daňový úrad on-line, čiže nepotrebujeme fyzicky REG.POKL.ako takú+servis =rozumej peniaze okolo toho / pre naše potreby to stačí /treba zvážiť koľko tržieb do mesiaca je potrebných.../
Peter Čičko Mičuch
16.03.16,09:57
až takú starú som nemyslel, r.v. tak 2015 možno 14 s platným certifikátom. Na internete ich je veľa a našliel som servis v ZA ktorý mi je ochotný poradiť. Teraz je hlavné koľko všetky tie náležitosti okolo budú stáť :)
Peter Čičko Mičuch
16.03.16,09:58
Podľa info, ktoré som si pozisťoval ja ju budem potrebovať :)
Peter Čičko Mičuch
16.03.16,10:00
Na základe Vašej pomoci som sa skontaktoval s jedným pánom , ktorý robí servis a vie mi poradiť aj všetko vybaviť :) ešte raz ďakujem
Ingrid Ondruskova
16.03.16,12:21
áno väčšina firiem potrebuje kasu ale ide o to, koľkokrát do mesiaca berieš cash, ale asi podnikáš v maloobchode a máš denne 100 zákazníkov.. O.K. .vtedy je najlepšia klasická reg.pokl.
mareko
16.03.16,12:52
Nie je za čo, s radosťou :)