Juro88
17.03.16,17:25
Zdravím, potreboval by som sa poradiť ohľadom bicích nástrojov.
Chcel by som si ich kúpiť, konkrétne tak aby tam bol ten základ (kopák, kotol, rytmičák, cca 2 prechody, cca 2 činely, hajtka). Moc sa v tom však nevyznám - chcel by som sa poradiť aká značka je dobrá, kde kúpiť atď.
Cenovo aby som sa určite zmestil do cca 300 eur. Bicie by slúžili na občasné zahratie pre mňa a prípadne rodinných príslušníkov.

Upresňujem, že išlo by o mechanické bicie, o elektrické nemám záujem.

Ďakujem
Chobot
17.03.16,17:45
Tak tu si určite na tom najpovolanejšom fóre pre takúto otázku. :D :D

Medzi ekonómmi, účtovníkmi a mzdárkami sa to len tak hemží bubeníkmi.

Leda, možno buchač používal nejaké tie bicie nástroje na neposlušné decká. :)

Ale aby si nepovedal, tu ti dám tip na niektoré fóra, kde ti skôr poradia, než na porade:

http://forum.lidlmusic.sk/

http://forum.muziker.sk/

Alebo choď do nejakej predajne hud. nástrojov. Alebo si vyhľadaj inzeráty.
osky
17.03.16,17:47
no ja som teda hudobnik aj vystudovany,ale v tomto ti neporadim-je to daleko od mojho fachu :-D
jedine co ti poradim,skor ako zacat s bicimi,treba trochu ovladat iny nastroj-lebo bicie su ani neni nastroj v Tom pravom zmysle slova-je to skor rytmicky doprovod,taky exluzivnejsi doplnok...

ale ked ich zhanas,tak toto asi vies...
ekopo
17.03.16,18:00
Hral som na bicích asi 15 rokov po svadbách a zábavách v časoch dávno minulých. Mal som bicie zn. AMATI (výber nebol).
300 € ? myslím že skôr 600 je reálna cena za jednoduchšiu súpravu napr. zn Pearl. TAMA resp,. Sonor.... Osobne by som zvážil elektriku.
No a teraz sa 25 rokov trápim s účtovníctvom.............búcham už len do klávesnice (ale rytmicky :-)
Juro88
17.03.16,18:25
Som vyštudovaný právnik aj ekonóm, ale príspevok som dal do kategórie "Hudba", teda tam kam patrí, takže by malo byť všetko ok. Vďaka za zaslané linky, určite ich pozriem...
Juro88
17.03.16,18:26
Skončil som klavír na zuš, v minulosti som si párkrát na bicích zahral, tak čosi viem, ale až tak sa v tom nevyznám, v značkách atď...
Juro88
17.03.16,18:28
Na elektrických som nikdy nehral, tak neviem... Akustické by skôr chcel skôr, na tých som si párkrát zahral. Chcel by som nejakú jednoduchú súpravu 300, 400 eur max...
Kabaka123
17.03.16,19:01
chobot :):):)
osky
17.03.16,21:51
hm,chapem.zial,v tomto sa nevyznam ani ja.