ondrej7
18.03.16,19:55
Ahojte, mam nizku drevenu stenu, na ktorej je polozena terasa. Chcel by som pridat zvonka zeminu, aby sa to cele znizilo. Teraz betonovy zaklad siaha nad teren, na nom su na ipe smrekove hranoly. Po zvyseni zeme sa drevo dostane pod uroven zeme. Cim by sa to dalo zaizolovat? Z vnutornej strany je to odvetravane. Zvazoval som tekutu gumu z www.tekutaguma.sk, ale trochu ma odradza, ze vlastne o tom vyrobku neviem najst nic nikde inde ako na stranke predajcu. Ani neviem zistit kto to vlastne vyraba.
Dakujem za rady
buchač
18.03.16,19:04
Keď nevieš nájsť, tak si na tom dosť biedne s používaním internetom... :rolleyes:
Nie jeden produkt existuje...snáď nájdeš...;)

Ale inak ? Velkom pekne zaobalená reklama....:D
marleau
19.03.16,08:02
Potrebuješ tam izoláciu proti mechanickému poškodeniu, teda nopovú fóliu. Pod ňou to zaizoluj čím chceš.
ondrej7
20.03.16,12:41
ak si na tom s pouzivanim internetu lepsie, privital by som radsej nejaky konstruktivny komentar nez len prazdne reci

naozaj som na nete o vyrobku z vyssie spomenutej stranky nic nenasiel. tam sa tvaria ze je to z kanady. cakal by som teda ze o tomto konkretnom produkte najdem nieco aj na nejakej zahranicnej stranke a nie len sk/cz. a nic.
nejde tu o ziadnu reklamu - zvazujem kupu tejto izolacie a nie som si vobec isty ci s tym budem spokojny. dufal som ze sa ozve niekto kto s tym ma skusenosti a nie len taketo vyryvanie
ondrej7
20.03.16,12:41
s nopovou foliou som ratal, zabudol som to uviest do otazky. vdaka za odpoved