Bianka Byba Tóth
18.03.16,23:20
Mam problem ,vybrala som telefon z Orangeu,a na fakture mi prislo ze cely musim vyplatit.

Ahojte,poradte mi,vcera 17.3 .2016 som vybrala novy telefon z Orange, Samsung grand,mam pausal delfin za 20 eur ale ja mam isic a mam 5eur zlavu. Telefon stoji 160 eur,ale aj nato som dostala zlavu. Tym padom stoji len 116 eur. Povedali mi, ze mesacne k pausalu budem 5,50 navyse platit - s tym ani nemam problem. Prisla mi faktura s 140 eurami za telefon 116 plus pausal (spolu s tym 5.50tom) a 23 eur. A to je tak rozpisane, a teraz co? Musim vyplatit aj telefon ,celu sumu? Ci je tam len vyznacene? Poradte mi dakujem krasne :*
arizona
18.03.16,22:31
Chod so zmluvou do "oringu", tam ti to vysvetlia.
My nevieme,na com ste sa dohodli,ani nevieme co si podpisala. Z tvojho prispevku sa ani diva svina nevysomari,takze tazko radit
buchač
18.03.16,22:50
Čo divá sviňa...zo zadania je z toho jeden jak ten jeleň.
Nedáva to absolútny zmysel.

Včera vybrala nový telefón a už došla aj nová faktúra....???
To je čo za blbosť ?
Faktúra príde až v nasledujúce účtovné obdobie...čo sa nového mobilu týka.
ivka70
18.03.16,23:38
Mas ISIC, to znamena, ze si studentka. Kde, prosim ta, studuju osoby s takymto pisomnym prejavom a znalostou gramatiky?
misoft
19.03.16,15:29
Pochybujem, že je to faktúra! Je to zmluva. Tam je rozpísané všetko, paušál, telefón (cena), ako sa bude platiť.... A navyše - faktúra za telefón nechodí PRED koncom zúčtovacieho obdobia - ale PO účtovacom období... Pomýlila si si pojmy a dojmy.... a ani ISIC ti v tom nepomohol....
Dav
19.03.16,15:47
Kľud, zhlboka dýchať. Orange má novú módu, vraj musí vystaviť daňový doklad na celú sumu. Ale platiť to netreba, platí sa tak, ako sa dohodlo pri uzatváraní zmluvy. Treba im pre každý prípad podať reklamáciu faktúry na ich stránke, alebo volať na zákaznícku linku.
P.S: Osobná skúsenosť.
Dav
19.03.16,15:49
Ale majú trochu pomýlené pojmy s dojmami v Orangeu, fakt hodia faktúru na celú sumu, aj keď dohodnú s klientom splátky
arizona
20.03.16,06:46
To maju aku novinku?Ak aj napisu celu sumu, musi byt niekde napisana aj dohoda a vycislenie splatok, nie?