FijO
13.06.06,18:20
Dobrý deň.
Priateľke navrhol zamestnávateľ, aby si našla inú prácu (inak by jej onedlho zrušil pracovné miesto). Priateľka si na jeho prekvapenie našla prácu skôr s nástupom na 18teho... nakoľko má ešte 3dni dovolenky a v práci ju potrebuje (a nechce jej preplácať dovolenku), tak jej navrhol, že ukončí prac. pomer k 20temu (z toho piatok, pondelok a utorok bude mať dovolenku).

Moja otázka:
Nebude mať moja priateľka problém v novom zamestnaní...keď ju zamestnávateľ 18teho prihlási ...pričom zmluvu v staršom zamestnaní má do 20teho? :(

Ďakujem za promptnú odpoveď.
Zoltán Kovács
13.06.06,16:24
Dobrý deň.
Priateľke navrhol zamestnávateľ, aby si našla inú prácu (inak by jej onedlho zrušil pracovné miesto). Priateľka si na jeho prekvapenie našla prácu skôr s nástupom na 18teho... nakoľko má ešte 3dni dovolenky a v práci ju potrebuje (a nechce jej preplácať dovolenku), tak jej navrhol, že ukončí prac. pomer k 20temu (z toho piatok, pondelok a utorok bude mať dovolenku).

Moja otázka:
Nebude mať moja priateľka problém v novom zamestnaní...keď ju zamestnávateľ 18teho prihlási ...pričom zmluvu v staršom zamestnaní má do 20teho? :(

Ďakujem za promptnú odpoveď.

Podľa aktuálneho znenia Zákonníka práce môže mať súbežne viac pracovných pomerov. Žiadna sankcia z toho nie je. Na tých pár dni bude aspoň dvakrát poistená.
Stina
13.06.06,16:28
Nakoľko podľa ZP môžeš mať aj viac pracovných pomerov, určite nebude problém. Veď každý zamestnávateľ ju musí mať prihlásenú, takže bude prihlásená od 2 zamestnávateľov súčasne.