daniella39
21.03.16,20:08
Moja maminka má 84 rokov a bolia ju kríže a noha až do kolena, chcela ísť k lekárovi ale ako nasadala do taxíka spadla, potom keď vystupovala na polikliniku, spadla na prvom schode schodiska. K lekárovi sa nakoniec nedostala. Môže to súvisieť s zacviknutím nervu tieto pády?. Na bolesť v uvedených oblastiach sa sťažuje už dlhšie. Ďakujem za odpoveď. Daniella
buchač
21.03.16,19:16
Pád z ničoho nič v podstate neexistuje.....a pri takomto veku už obzvlášť nie.
Píšeš síce o nejakých problémoch, no tie môžu ale nemusia byť príčinou.
Tých okolností a možností je habadej...do aleluja...no presnejšie by odpovedal reálny lekár z pohľadu do zdravotnej karty...

Doktor Internet je len taký informatívny...a ja by som na neho veľmi nestaval...
arizona
21.03.16,19:24
Pricin moze byt vela,my mozeme len hadat
Na vine moze byt chrbtica,nizky tlak,osteoporoza,chybajuce vitaminy,chvilkova slabost,zacviknuty nerv atd,atd.
Praveze v tej chvili mala ist k lekarovi,ten by zistil viac
Anika61
22.03.16,12:24
S maminkou v takom veku a zvlášť pri bolestiach pohybového aparátu ku lekárovi treba ísť s doprovodom...teda rozhodne nemala ísť sama.Človek v takomto veku môže mať okrem iného aj poruchy rovnováhy a myslim,že vám nemusim písať že pád a zlomenina v tomto veku má vo väčšine pripadov fatálne následky.Daniellka zoberte mamku na vyšetrenia,choďte s ňou.