buchač
03.05.16,09:30
Ako sa k tým zásielkam dostane Slovenská pošta?
Snáď len nie zákonom NR.:)
Nechaj tak...nerieš...nemám chuť na hľadanie linkov a vysvetľovať...
Realizuj sa sám....hľadaj si odpovede.
Nandrolon
03.05.16,07:31
Teraz je taký stav, že colníci môžu kontrolovať všetko.
Ak odhadnú, že samotný tovar je do 22 eur, pustia to bez poplatku.
Ak odhadnú, že tovar je od 22 eur do 150 eur, kontaktujú príjemcu aby zaslal doklady, na základe ich /ak je samotný tovar do 22 eur bez poštovného/ vyrúbia DPH 20% tak, že zoberú hodnotu tovaru + cenu poštovného a z toho dorubia 20% DPH.
Ak odhadnú, že tovar je nad 150 eur, kontaktujú príjemcu so žiadosťou o doklady a ak je tovar skutočne nad 150 eur, vyrúbia clo + DPH z celej sumy.
Ak tovar ide nejakou súkromnou spoločnosťou typu gls, spoločnosť môže ešte žiadať poplatok za colné zastupovanie.
jar88
03.05.16,07:49
Teraz je taký stav, že colníci môžu kontrolovať všetko.
Ak odhadnú, že samotný tovar je do 22 eur, pustia to bez poplatku.
Ak odhadnú, že tovar je od 22 eur do 150 eur, kontaktujú príjemcu aby zaslal doklady, na základe ich /ak je samotný tovar do 22 eur bez poštovného/ vyrúbia DPH 20% tak, že zoberú hodnotu tovaru + cenu poštovného a z toho dorubia 20% DPH.
Ak odhadnú, že tovar je nad 150 eur, kontaktujú príjemcu so žiadosťou o doklady a ak je tovar skutočne nad 150 eur, vyrúbia clo + DPH z celej sumy.
Ak tovar ide nejakou súkromnou spoločnosťou typu gls, spoločnosť môže ešte žiadať poplatok za colné zastupovanie.

Ten stav, že colník môže kontrolovať všetko, tu bol vždy.:)
No a colný poplatok si platil aj predtým. Len si o tom nevedel.
jar88
03.05.16,07:50
Mňa by skôr zaujímalo, čo ten článok chcel čitateľom povedať.?:confused:
misoft
03.05.16,08:16
Chlapci, chlapci...... toto blbé EÚ "nariadenie" sa týka krajín tretej strany - teda Čína, USA, Turecko (nie je členom colnej únie v EÚ), Honkongu atď..... Ak bude e-shop v EÚ, tak to až také horúce nebude.....
Nandrolon
03.05.16,08:52
Jar88 - ja nepíšem že colníci niekedy nemohli kontrolovať všetko, čítaj pozornejšie.
Colný poplatok som neplatil, ináč by som o tom vedel...
jar88
03.05.16,09:27
Jar88 - ja nepíšem že colníci niekedy nemohli kontrolovať všetko, čítaj pozornejšie.
Colný poplatok som neplatil, ináč by som o tom vedel...
Možno áno a možno aj nie.:)
--------------------------------
Čo myslíš, kto by robil obchod, ak by na ňom nezarobil?
Ak dostaneš tovar bez toho, že platíš dopravu a clo, predajca ti to zaúčtuje priamo do ceny daného tovaru.
Colník to vidí priamo v JCD a ty ani nemusíš vedieť, že ho Fedex vystavil.:)
jar88
03.05.16,09:32
Jar, ak potrebuješ nejakého prekladača, alebo vysvetľovača tak sa opýtaj vnučky. Jedine ona s tebou dokáže fundovane a zrozumiteľne komunikovať vzhľadom na jej vek :-)))))))))))))))

Ja nepotrebujem prekladača na článok zo "sme".:) Ja si rovno skontrolujem zákon. No a zatiaľ som nezistil, že by sa nejako menil.
------------------------------------
Preto sa pýtam, čo vám ten článok dal vedieť.
Nandrolon
03.05.16,10:07
buchač
03.05.16,12:28
Ja nepotrebujem prekladača na článok zo "sme".:) Ja si rovno skontrolujem zákon. No a zatiaľ som nezistil, že by sa nejako menil.
------------------------------------
Preto sa pýtam, čo vám ten článok dal vedieť.
Ty si normál ???
Šak všeliaké onačiny zo sprostých hláv EU sú nad zákonmi štátov v EU.
...dokonca sú aj nad ústavami...
buchač
03.05.16,13:40
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/391930-brusel-navrhne-pokutu-za-odmietnutie-kvot-250-tisic-eur-za-neprijateho-utecenca/
pavol54
03.05.16,14:00
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/391930-brusel-navrhne-pokutu-za-odmietnutie-kvot-250-tisic-eur-za-neprijateho-utecenca/
Ktovie koľko vyjde prevádzka bývalého rekreačného zariadenia Sereď na osobu
pavol54
03.05.16,17:42
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/391930-brusel-navrhne-pokutu-za-odmietnutie-kvot-250-tisic-eur-za-neprijateho-utecenca/
Ktovie koľko vyjde prevádzka bývalého rekreačného zariadenia Sereď na osobu
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP
buchač
03.05.16,18:10
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP

Inak, neviem o tom, že by také niečo bolo ešte schválené...návrh hej, aj to pretláčanie zo strany USA...
Ale šak niečo nové pod slnkom ? To len slniečkári sú mimo...
buchač
03.05.16,18:40
Mrazy napáchali miliónové škody, Matečná navrhne kompenzácie
http://ekonomika.sme.sk/c/20154453/skody-sposobene-mrazmi-sa-odhaduju-na-365-milionov-eur.html?ref=trz

Ďalšia blbosť zo strany politikov...
Odpovede sú v diskusii k článku.
misoft
03.05.16,19:00
No v tej diskusii mnohí mali pravdu....
jar88
04.05.16,03:51
Mrazy napáchali miliónové škody, Matečná navrhne kompenzácie
http://ekonomika.sme.sk/c/20154453/skody-sposobene-mrazmi-sa-odhaduju-na-365-milionov-eur.html?ref=trz

Ďalšia blbosť zo strany politikov...
Odpovede sú v diskusii k článku.
Pod toto by som sa vedel aj podpísať.:)
-------------------------------------------------
A potom niekto este bude hovorit, ze "kapitalizmus" nefunguje. Aky kapitalizmus, prosim vas? Ved tu stat drzi za rucicku kadejakeho nimanda, ktory by v realnom dravom trhovom systeme neprezil ani 5 minut. A potom sa cudujeme, ze "komunisticka" Cina je uz na mile popredu pred "kapitalistickou" Europou - ta "koministicka" Cina ma lepsie fungujuci volny trh ako cela "kapitalisticka" Europa.
.
Statna podpora roznych segmentov trhu tento trh neuveritelne deformuje, v dosledku coho pretrvava abnormalna neefektivita a nekonkurencieschopsnost slovenskych podnikatelov. To naozaj musi skolabovat cela spolocnost, aby tento chory system skoncil?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/#ixzz47evBMQXI
------------------------------------------------

A nielen že domáci trh deformuje, ale priam degeneruje. Následne celá spoločnosť degeneruje a ovládnu ju prispôsobiví Vietnamci, Kórejci a tak ďalej.:)
jar88
04.05.16,04:05
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP

Inak, neviem o tom, že by také niečo bolo ešte schválené...návrh hej, aj to pretláčanie zo strany USA...
Ale šak niečo nové pod slnkom ? To len slniečkári sú mimo...

TTIP je iba dohoda o obchode. O tom, ako si môžeme vzájomne pomôcť. Čo treba na jednej a druhej strane v normách upraviť. Čo je možné a účelné a čo nieje možné, lebo to nieje účelné.
----------------------------
Napríklad, či budeme vyrábať oceľový čap v palcoch, alebo centimetroch, alebo čo znamená slovo právo v EÚ a čo v USA. Ak sa na tom a nimi nedohodneme, budeme stagnovať ďalej. :)
pavol54
04.05.16,04:15
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP

Inak, neviem o tom, že by také niečo bolo ešte schválené...návrh hej, aj to pretláčanie zo strany USA...
Ale šak niečo nové pod slnkom ? To len slniečkári sú mimo...
Ak bude niečo schválené, tak protesty už budú zbytočné, bude ako s tým štrajkom učiteľov "Čo sa neprišlo s pripomienkami pred schválením"
Nandrolon
04.05.16,04:18
Ja tvrdím už odjakživa že všetky podpory, dotácie sú nespravodlivé. Či už firmám, živnostníkom, alebo bežným občanom /sociálne dávky a pod.../
Prospech má iba veľmi malé promile ľudí, ktoré sa k nim dostanú. Ostatní sú vždy poškodení, lebo oni sa im na to musia skladať.
pavol54
04.05.16,04:21
Mrazy napáchali miliónové škody, Matečná navrhne kompenzácie
http://ekonomika.sme.sk/c/20154453/skody-sposobene-mrazmi-sa-odhaduju-na-365-milionov-eur.html?ref=trz

Ďalšia blbosť zo strany politikov...
Odpovede sú v diskusii k článku.
Pod toto by som sa vedel aj podpísať.:)
-------------------------------------------------
A potom niekto este bude hovorit, ze "kapitalizmus" nefunguje. Aky kapitalizmus, prosim vas? Ved tu stat drzi za rucicku kadejakeho nimanda, ktory by v realnom dravom trhovom systeme neprezil ani 5 minut. A potom sa cudujeme, ze "komunisticka" Cina je uz na mile popredu pred "kapitalistickou" Europou - ta "koministicka" Cina ma lepsie fungujuci volny trh ako cela "kapitalisticka" Europa.
.
Statna podpora roznych segmentov trhu tento trh neuveritelne deformuje, v dosledku coho pretrvava abnormalna neefektivita a nekonkurencieschopsnost slovenskych podnikatelov. To naozaj musi skolabovat cela spolocnost, aby tento chory system skoncil?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/#ixzz47evBMQXI
------------------------------------------------

A nielen že domáci trh deformuje, ale priam degeneruje. Následne celá spoločnosť degeneruje a ovládnu ju prispôsobiví Vietnamci, Kórejci a tak ďalej.:)
tiež si myslím že nejakých nimandov by štát nemal podporovať, napríklad kozmický výskum, alebo CERN čo z toho máme, však nech to financujú podnikatelia a budú si môcť odpočítať 25% nákladov z daní(aj to je vlastne podpora) alebo napríklad mimovládky financované z rozpočtu tiež poriadni nímandi
buchač
04.05.16,04:25
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP

Inak, neviem o tom, že by také niečo bolo ešte schválené...návrh hej, aj to pretláčanie zo strany USA...
Ale šak niečo nové pod slnkom ? To len slniečkári sú mimo...
Ak bude niečo schválené, tak protesty už budú zbytočné, bude ako s tým štrajkom učiteľov "Čo sa neprišlo s pripomienkami pred schválením"

Ale šak ja Ti nebránim štrajkovať, pripomienkovať, zdôvodňovať...snaž sa, staraj sa, bojuj proti schváleniu...
Nandrolon
04.05.16,04:26
ešte tu chýba odluka cirkvi a odluka športu od štátu a bude štátny rozpočet plný.
pavol54
04.05.16,05:56
ešte tu chýba odluka cirkvi a odluka športu od štátu a bude štátny rozpočet plný.
a odluka politických strán od štátneho rozpočtu.
pavol54
04.05.16,05:57
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/391930-brusel-navrhne-pokutu-za-odmietnutie-kvot-250-tisic-eur-za-neprijateho-utecenca/
Ktovie koľko vyjde prevádzka bývalého rekreačného zariadenia Sereď na osobu
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP

To o akej ekonomickej okupácii píšeš?
Veď je snáď normálne, že ak sa raz dohodneme, že začneme hrať futbal , budeme hrať futbal. A je snáď každému jasné, že sa dohodneme na pravidlách a nie že ukončíme zápas práve vtedy, keď dáme prvý gól. Alebo že po prvom góle nasadíme do brány šesť brankárov a do obrany pridáme pätnásť obrancov s bakuľami.:)
čo miešaš futbal s ekonomikou a politikou síce ak nie je argument alebo je argumentačná prehra tak šup prilepiť inú tému a jedeš
Nandrolon
04.05.16,06:04
ešte tu chýba odluka cirkvi a odluka športu od štátu a bude štátny rozpočet plný.
a odluka politických strán od štátneho rozpočtu.
aj to nejako zregulovať.
jar88
04.05.16,06:36
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/391930-brusel-navrhne-pokutu-za-odmietnutie-kvot-250-tisic-eur-za-neprijateho-utecenca/
Ktovie koľko vyjde prevádzka bývalého rekreačného zariadenia Sereď na osobu
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP
TTIP nieje žiadna okupácia.:) Trepeš bludy.
Je to len dohoda medzi USA a EÚ o podmienkach vzájomne výhodných pravidiel. Pritom vyjednávanie, určite nieje v žiadnom prípade možné vykladať, ako diktát, či dokonca za ekonomickú okupáciu.
---------------------------------------------
To že som ti dal príklad zo športu, ešte neznamená, že chcem prejsť na debatu o pravidlách cestnej dopravy.:D
Žabinka
04.05.16,06:52
BXLmiami
04.05.16,06:54
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
Žabinka
04.05.16,07:04
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? :eek: nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..
Nandrolon
04.05.16,07:11
Mna vždy štvalo a bolo mi na smiech, niekedy až na grcanie ako sú tie deti zneužívané na osobnú propagáciu, na vyvolanie rozruchu, na podporu predaja určitých výrobkov.
Všimnite si, ako sú umelo vtláčané do reklám na tovary a služby všetkého možného druhu. Darmo, na deti sú ľudia veľmi citliví, takže ich pchajú do každej riti, len aby dosiahli ten svoj cieľ ako vytiahnúť čo najviac financií za ten svoj tovar, službu.
Toto bolo určite tiež účelové a nie náhodné...
BXLmiami
04.05.16,07:12
Ono to je ako s imigrantmi,pravdu majú oni a bodka a všetci čo nesúhlasíme s takýmto postupom sme zaostalí,netolerantní,xenofobni a ja neviemčoešte.Proste chcú aby sme prestali rozmýšľať a prestali mať vlastný názor,lebo ten ich je správny.No lenže toto sa ani komunistom za 40 rokov nepodarilo.
Je poslankyna a má byť vzorom pre dodržiavanie zákonov.To je aký prísľub do buducna-voľte ma a ja sa postarám že zákon nebude musieť byť dodržaný?
lujza.j
04.05.16,07:16
Predstavujem si seba....kedysi davno ako "žabka" v dopravnej akcii....zastavim auto a v klokane decko:eek:...ano chore aj pre mna..."damam" to prasi ma tie ich gebuľe....jedna lepsia ako druha....lepsia poslanecka keška ako materská...
Oliwa
04.05.16,07:33
Ak sa v konkrétnom prípade pani poslankyňa unúvala do parlamentu, nechápem, ak už nemala po ruke babku, dedka, príbuzných, ani ochotných susedov či kamarátky, prečo si nezabezpečila na tú hodinku babysitting? To akože všetky bratislavské študentky či opatrovateľky boli obsadené?

Ak sa rozhodnú uprednostniť kariéru pred materstvom, tak z tej poslaneckej kešky by nemali mať problém zaplatiť si starostlivosť o dieťa... Ako ostatné kariérychtivé matky. Neviem, koľko je zamestnávateľov na Slovensku, ktorí toto akceptujú... Môj subjektívny názor - dieťa na pracovisku nemá čo hľadať a nielen preto, že rozptyľuje pozornosť matky...
Si predstavte matky za pásom v našich automobilkách...:rolleyes::(
kukučka
04.05.16,08:42
Vždy hovorím, že rodičia sa málo zaujímajú, čo sa deje v školách, nenápadne, potichúčky.
Jedna matka sa ozvala, kde boli ostatné? Zrejme pozerajú farmu, alebo zámeny manželiek?
Toto je síce od susedov, ale...len čítajte až do konca.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/05/01/boj-a-bij-zemana-do-hlavy/
jar88
04.05.16,08:43
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? :eek: nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..

Neviem či ťa považovať za modernú, alebo staromódnu, ale ja si ešte z detstva pamätám, ako kedysi ženičky nosili detičky na pole.:--- Okopávali kukuricu, cukrovú repu a podobne a dieťa bolo v noši.:) Staršie boli niekde na medzi, alebo v chládku pod nejakou čerešňou. Tak to robili tie "staromódne" mamky, ale časom sa našli aj modernejšie a tie začali chodiť do fabriky, lebo tam boli moderné jasle, ktoré fungovali už od pol šiestej ráno a brali aj detičky od šesť mesiacov.:D
-------------------------
Mamičky sa už nemuseli venovať detičkám a nejakej "blbej" výchove a mohli sa naplno venovať práci a podávať "plný výkon". (nemôže podať maximálny pracovný výkon)
jar88
04.05.16,08:50
Ak sa v konkrétnom prípade pani poslankyňa unúvala do parlamentu, nechápem, ak už nemala po ruke babku, dedka, príbuzných, ani ochotných susedov či kamarátky, prečo si nezabezpečila na tú hodinku babysitting? To akože všetky bratislavské študentky či opatrovateľky boli obsadené?

Ak sa rozhodnú uprednostniť kariéru pred materstvom, tak z tej poslaneckej kešky by nemali mať problém zaplatiť si starostlivosť o dieťa... Ako ostatné kariérychtivé matky. Neviem, koľko je zamestnávateľov na Slovensku, ktorí toto akceptujú... Môj subjektívny názor - dieťa na pracovisku nemá čo hľadať a nielen preto, že rozptyľuje pozornosť matky...
Si predstavte matky za pásom v našich automobilkách...:rolleyes::(
Ešte si zabudla spomenúť "supermodelku" na móle s harantom v šatke. Veď aj to je pracujúca ženička a tiež má rovnaké pracovné práva, ako napríklad šička.
-----------------------------------------
Len sa mi akosi zdá, že si zabudla že aj poslankyňa môže konať na základe najlepšieho vedomia a svedomia. Pritom mi je jasné, že zrovna teba, ako svojho voliča, pravdepodobne nesklamala.
jar88
04.05.16,08:58
Mna vždy štvalo a bolo mi na smiech, niekedy až na grcanie ako sú tie deti zneužívané na osobnú propagáciu, na vyvolanie rozruchu, na podporu predaja určitých výrobkov.
Všimnite si, ako sú umelo vtláčané do reklám na tovary a služby všetkého možného druhu. Darmo, na deti sú ľudia veľmi citliví, takže ich pchajú do každej riti, len aby dosiahli ten svoj cieľ ako vytiahnúť čo najviac financií za ten svoj tovar, službu.
Toto bolo určite tiež účelové a nie náhodné...
A ty sa ako bezbranný nemáš ako ochrániť.:)
Ako mi to trhá nervy :D jááj:o júúúj:---
Nandrolon
04.05.16,09:06
ja sa nepotrebujem chrániť. Mám ešte funkčný a odolný mozog proti tejto primitívnej mediálnej masáži. Len sa vždy so ženou smejeme, že dívaj, zase tam tie decká natrepali. Síce nemajú s výrobkom nič spoločné, ale na labilnejší mozog to zapôsobí...
V takýchto reklamách to funguje ako na tých "masážnych" sedeniach šmejdov, pyramíd a podobných sračiek.
Vždy sa podvedome narába s najzákladnejšími emóciami.
pavol54
04.05.16,09:09
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
Správne sa musíš vyjadrovať "Na vlne IN", a budeš akceptovaná inak si AUT. Bola by sranda keby si všetci poslanci chceli doniesť naraz všetkých svojich neplnoletých, alebo lekárka do ordinácie(najlepšie gynda alebo urolo) alebo vodička autobusu dieťa do kabínky policajtka na zásah a pod. Chudery nemôžu si na tú hodinku poveriť asistentku(dobre platenú) postrážením
lujza.j
04.05.16,09:11
Decka v reklame ..."citove vydieranie"...uz som to tu niekedy pisala......alebo reklamy na hracky v case kedy to iba deti.....
jar88
04.05.16,09:16
Vždy hovorím, že rodičia sa málo zaujímajú, čo sa deje v školách, nenápadne, potichúčky.
Jedna matka sa ozvala, kde boli ostatné? Zrejme pozerajú farmu, alebo zámeny manželiek?
Toto je síce od susedov, ale...len čítajte až do konca.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/05/01/boj-a-bij-zemana-do-hlavy/

Čítal som až do konca a už to mám aj v záložkách.:---
pavol54
04.05.16,09:19
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? :eek: nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..

Neviem či ťa považovať za modernú, alebo staromódnu, ale ja si ešte z detstva pamätám, ako kedysi ženičky nosili detičky na pole.:--- Okopávali kukuricu, cukrovú repu a podobne a dieťa bolo v noši.:) Staršie boli niekde na medzi, alebo v chládku pod nejakou čerešňou. Tak to robili tie "staromódne" mamky, ale časom sa našli aj modernejšie a tie začali chodiť do fabriky, lebo tam boli moderné jasle, ktoré fungovali už od pol šiestej ráno a brali aj detičky od šesť mesiacov.:D
-------------------------
Mamičky sa už nemuseli venovať detičkám a nejakej "blbej" výchove a mohli sa naplno venovať práci a podávať "plný výkon". (nemôže podať maximálny pracovný výkon)
aj teba brávali takto ? Ty si musel byť rovesníkom pomerne staršej generácie, či nebodaj o tebe to Sládkovič písal? Združstevňovanie prebehlo v podstate v podstate bolo ukončené okolo roku 1950 - 52 ( i keď nikdy nebolo ukončené, boli súkromní poľnohospodári až do revolúcie ) a tam už žiadne deti cez pracovnú dobu nemohli s matkou trvale byť
BXLmiami
04.05.16,09:31
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.
Žabinka
04.05.16,09:43
Ja už tie komentáre v novinách nemôžem čítať.Všetky komentáre a novinári ako ovce bez rozmyslu nabehli na ochranu nejakej poslankyne a jej dieťaťa a nikto nerozmýšľa ako to,že poslankyna
1- nepozná zákony
2-domáha sa ich porušovania
3-novinári podporuju porušenie zákona.
4-miesto aby šla normálne pracovať mieni tam isť na 10 minut.
Choré.
tak toto sa mi tiež nepáči.. čo má čo robiť tak malé dieťa v parlamente, ale aj v akejkoľkek inej práci? :eek: nechápem.. či som staromódna, ale keď žena chce pracovať, nech pracuje.. keď chce mať dieťa, nech sa oň stará.. ale nie v práci, lebo som presvedčená, že nemôže podať maximálny pracovný výkon s dieťaťom v práci..

Neviem či ťa považovať za modernú, alebo staromódnu, ale ja si ešte z detstva pamätám, ako kedysi ženičky nosili detičky na pole.:--- Okopávali kukuricu, cukrovú repu a podobne a dieťa bolo v noši.:) Staršie boli niekde na medzi, alebo v chládku pod nejakou čerešňou. Tak to robili tie "staromódne" mamky, ale časom sa našli aj modernejšie a tie začali chodiť do fabriky, lebo tam boli moderné jasle, ktoré fungovali už od pol šiestej ráno a brali aj detičky od šesť mesiacov.:D
-------------------------
Mamičky sa už nemuseli venovať detičkám a nejakej "blbej" výchove a mohli sa naplno venovať práci a podávať "plný výkon". (nemôže podať maximálny pracovný výkon)
nuž ak toto chceš porovnávať, k tomu sa ani nejdem vyjadrovať.. ale iba sa mi potvrdilo to čo si už dlhšie myslím..
bjuty smis
04.05.16,09:57
lujza.j
04.05.16,10:05
Hajzel:(
srska
04.05.16,10:49
Hajzel:(
čierny hajzel
bjuty smis
04.05.16,10:52
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
pmajap
04.05.16,11:23
srska je tu:):):):) ...veru potešilo
srska
04.05.16,11:33
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
zo Štefanovičovej nech mi dajú 50 litrov a beriem si 1 km hranice pod kontrolu :)
bjuty smis
04.05.16,11:53
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
zo Štefanovičovej nech mi dajú 50 litrov a beriem si 1 km hranice pod kontrolu :)

no...ja tiež rozmýšlam navrhnúť manželke, že ked dajú tých 250 000 na hlavu, jednu - dve mladé utečenky by sme prichýlili...
pavol54
04.05.16,11:59
Hajzel:(
na oplátku by mal dostať tyčou po hlavičke, prechodom do vyšších tónin by stratil potrebu presadiť svoju potrebu
pavol54
04.05.16,12:01
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
zo Štefanovičovej nech mi dajú 50 litrov a beriem si 1 km hranice pod kontrolu :)

no...ja tiež rozmýšlam navrhnúť manželke, že ked dajú tých 250 000 na hlavu, jednu - dve mladé utečenky by sme prichýlili...
myslím si že manželka by skočila za keňanom pre roxor ( pre istotu)
bjuty smis
04.05.16,13:13
dobre myslíš :)
sito
04.05.16,13:27
..šiš, Mária? Na čo všetko máme, keď sme spolu, svoji.

https://www.youtube.com/watch?v=46Sucom3f1I

..šiš, Mária! Myslí ten tvor ako myslel vtedy? Ozaj sme svoji? Či netvor, nič?
pavol54
04.05.16,14:17
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/clanok/391930-brusel-navrhne-pokutu-za-odmietnutie-kvot-250-tisic-eur-za-neprijateho-utecenca/
Ktovie koľko vyjde prevádzka bývalého rekreačného zariadenia Sereď na osobu
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP
TTIP nieje žiadna okupácia.:) Trepeš bludy.
Je to len dohoda medzi USA a EÚ o podmienkach vzájomne výhodných pravidiel. Pritom vyjednávanie, určite nieje v žiadnom prípade možné vykladať, ako diktát, či dokonca za ekonomickú okupáciu.
---------------------------------------------
To že som ti dal príklad zo športu, ešte neznamená, že chcem prejsť na debatu o pravidlách cestnej dopravy.:D
šach si niekedy hral? Vraj podporuje myslenie a rozvíja logické uvažovanie skús niečo s tým robiť.
pavol54
04.05.16,17:10
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
jar88
05.05.16,05:04
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.

Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente.:) To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?:)
misoft
05.05.16,05:18
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
Pali - kde si nabral tých päť rokov? Je to stanovená pevná suma 250000€. A ja sa len modlím, aby to neschválili, pretože okamžite sa to premietne do systému 250000€/ROK!!!!
A až potom si môžeš povedať "No neber to!". Pretože to nebude 4000€ nákladov, ale 20000€.
jar88
05.05.16,05:35
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
Pali - kde si nabral tých päť rokov? Je to stanovená pevná suma 250000€. A ja sa len modlím, aby to neschválili, pretože okamžite sa to premietne do systému 250000€/ROK!!!!
A až potom si môžeš povedať "No neber to!". Pretože to nebude 4000€ nákladov, ale 20000€.
A tiež sa nepovedalo, koľko krát ročne ti toho istého môžu prideliť, či ponúknuť.:---
jar88
05.05.16,05:47
Z čoho vlastne pramení "právo únie"?:)
Právo vydávať doporučenia, rozhodnutia a nedaj bože nariadenia a povinnosti štátom, ktoré v konečnom dôsledku "majú akúsi povinnosť" prijať zákony, ktorými prenášajú povinnosť na vlastných občanov.?
----------------------------------------------
Sme ešte slobodní a svojprávni ľudia? A ak áno, tak v akom rozsahu, alebo v akom ponímaní svojprávnosti človeka?:)
buchač
05.05.16,05:50
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.

Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente.:) To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?:)
Kristušátazapádmindenit......

Decko v šatke nejakej pridrbanej ženskej - poslankyne, ktorej (chúďatenku) nedovolili voliť ?
Dokonca zájsť do histórie a dôvodiť, že onehdá matky tak mali deti na chrbáte (prsiach) a dokonca aj s tým batôžkom na poli makali ???
Trochu veľký rozdiel ?
Terajšia poslankyňa vedela, že je tehotná...nemusela ísť kandidovať...mohla doma sedieť na teplej eržike a brať len materskú.
Tie ženy v minulosti, ak by nešli na pole, tak by v zime umreli od hladu.
---------------------------------------
Prijebaní poslanci EU ???
Nesranduj človeče....od tých buzerantov v poslednej dobe nejak nič múdre nevyšlo.
Posledné info vraví o schválení určitých onačín pre Turecko a Albánsko...
bjuty smis
05.05.16,06:00
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.

Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente.:) To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?:)


pekné, pekné....
a teraz k realite :

pani poslankyna je nenažratá...
jar88
05.05.16,06:04
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
pavol54
05.05.16,06:04
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
Pali - kde si nabral tých päť rokov? Je to stanovená pevná suma 250000€. A ja sa len modlím, aby to neschválili, pretože okamžite sa to premietne do systému 250000€/ROK!!!!
A až potom si môžeš povedať "No neber to!". Pretože to nebude 4000€ nákladov, ale 20000€.
včera večer v nejakých tele info
pavol54
05.05.16,06:08
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní
Žabinka
05.05.16,06:12
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
a na túto múdrosť si ako prišiel, dlho si musel nad tým rozmýšľať?
pavol54
05.05.16,06:13
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.

Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente.:) To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?:)
Kristušátazapádmindenit......

Decko v šatke nejakej pridrbanej ženskej - poslankyne, ktorej (chúďatenku) nedovolili voliť ?
Dokonca zájsť do histórie a dôvodiť, že onehdá matky tak mali deti na chrbáte (prsiach) a dokonca aj s tým batôžkom na poli makali ???
Trochu veľký rozdiel ?
Terajšia poslankyňa vedela, že je tehotná...nemusela ísť kandidovať...mohla doma sedieť na teplej eržike a brať len materskú.
Tie ženy v minulosti, ak by nešli na pole, tak by v zime umreli od hladu.
---------------------------------------
Prijebaní poslanci EU ???
Nesranduj človeče....od tých buzerantov v poslednej dobe nejak nič múdre nevyšlo.
Posledné info vraví o schválení určitých onačín pre Turecko a Albánsko...
Ďuri však sa nerozčuľuj, veď sú rodiny kde sú obaja manželia tehotní, a potom sú aj takí čo sú súčasne predsedovia strán a popri tom stíhajú robiť niekoľko ťažkých funkcii (poslanec europarlamentu, poslanec NR, a ešte spústu iných naraz)
buchač
05.05.16,06:22
Ďuri však sa nerozčuľuj, veď sú rodiny kde sú obaja manželia tehotní, a potom sú aj takí čo sú súčasne predsedovia strán a popri tom stíhajú robiť niekoľko ťažkých funkcii (poslanec europarlamentu, poslanec NR, a ešte spústu iných naraz)
Ja sa nerozčuľujem....nadávam si len tak cvične.
Už sa veľmi nerozčuľujem, škodí to pleti...;) :D

Ak sú obaja manželia tehotní ?
Ja by som to nazval nenormálnosťou...ale budúce okolie decka sa im raz "poďakuje"...zasratý a rozmaznaný fracek z takéhoto prostredia vzíde...

Tažkí funkcionári na našej politickej scéne ?
To sú iní "nadľudia"....a podľa toho sa aj správajú...no občas padnú a hubu rozbijú na paštéku. Poniektorým by bolo potrebné pomôcť k tej paštéke na hube primeraným spôsobom - bejzbolkou...
jar88
05.05.16,06:39
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní

Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.:)
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?:D
To čo už by bolo za vykorisťovanie?:)
misoft
05.05.16,08:06
včera večer v nejakých tele info
Všade bolo info.... o 250000, ale nikde sa roky nespomínali. Len sumička za "odmietnutú" osobu....
I preto sám veľký Kali musí zabojovať, aby ho neprehlasovali - lebo nie každému sa takáto "politika" Bruselu - skôr povedané vydieranie a nátlak - páči. A hádam najväčšiu radosť z toho by mali Dojčlanderi, Osterajchovia a Olivovníci z juhu.... lebo im by tie prachy šli (zase).....
jar88
05.05.16,08:30
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní

Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.:)
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?:D
To čo už by bolo za vykorisťovanie?:)
Nuž niekto s tým bytostne nesúhlasí a tak sa rozhodol dať mínusku.
Skúsim doplniť a som zvedavý, či zas dostanem mínusku.
-------------------------------------------------------
Aj tí čo žijú z dôchodkov a aj z výsluhových dôchodkov, žijú zo svojho a nie z našich daní.:)
pavol54
05.05.16,08:40
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní

Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.:)
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?:D
To čo už by bolo za vykorisťovanie?:)
Nuž niekto s tým bytostne nesúhlasí a tak sa rozhodol dať mínusku.
Skúsim doplniť a som zvedavý, či zas dostanem mínusku.
-------------------------------------------------------
Aj tí čo žijú z dôchodkov a aj z výsluhových dôchodkov, žijú zo svojho a nie z našich daní.:)
tí čo žijú z dôchodkov žijú z našich odvodov nie daní, výsluhové dôchodky sú z odvodov pochádzajúcich z našich daní( ako u všetkých čo sú zamestnancami štátu) mínusky dávajú debili, ktorí nevedia inak vyjadriť nesúhlasný názor
jar88
05.05.16,08:45
Šengen by mal platiť pre občanov štátov, ktoré sa na tom dojednali. Nemalo by to platiť pre každého človeka rovnako.
----------------------------------------------
No a malo by byť samozrejmé, že ak niekomu udelia azyl v Nemecku, má azyl v Nemecku a nie na Slovensku a opačne.:)
pavol54
05.05.16,08:47
včera večer v nejakých tele info
Všade bolo info.... o 250000, ale nikde sa roky nespomínali. Len sumička za "odmietnutú" osobu....
I preto sám veľký Kali musí zabojovať, aby ho neprehlasovali - lebo nie každému sa takáto "politika" Bruselu - skôr povedané vydieranie a nátlak - páči. A hádam najväčšiu radosť z toho by mali Dojčlanderi, Osterajchovia a Olivovníci z juhu.... lebo im by tie prachy šli (zase).....

No a ešte by to prospelo aj referendu v UK.:) Angličania budú asi nadšení z azylového konania podľa pravidiel únie. Ešte k tomu, ak ho nebudú schvaľovať ich vlastní úradníci, ale napríklad nejaký Maďar, či Bulhar.:D
Mám veľký problém, ak Británia vystúpi z únie aký bude rokovací jazyk napr predsedníckej krajiny (lebo teraz je anglický)
teraz by mal niekto vyhlásiť referendum o vystúpení z EU s odvolaním sa na 250 000 čo myslíte ako by dopadlo?
jar88
05.05.16,08:48
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní

Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.:)
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?:D
To čo už by bolo za vykorisťovanie?:)
Nuž niekto s tým bytostne nesúhlasí a tak sa rozhodol dať mínusku.
Skúsim doplniť a som zvedavý, či zas dostanem mínusku.
-------------------------------------------------------
Aj tí čo žijú z dôchodkov a aj z výsluhových dôchodkov, žijú zo svojho a nie z našich daní.:)
tí čo žijú z dôchodkov žijú z našich odvodov nie daní, výsluhové dôchodky sú z odvodov pochádzajúcich z našich daní( ako u všetkých čo sú zamestnancami štátu) mínusky dávajú debili, ktorí nevedia inak vyjadriť nesúhlasný názor

Už sa konečne nauč, že ten, kto žije zo svojho príjmu a je nepodstatné či zo mzdy, dôchodku a tak ďalej, žije zo svojho.
pavol54
05.05.16,09:28
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní

Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.:)
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?:D
To čo už by bolo za vykorisťovanie?:)
Nuž niekto s tým bytostne nesúhlasí a tak sa rozhodol dať mínusku.
Skúsim doplniť a som zvedavý, či zas dostanem mínusku.
-------------------------------------------------------
Aj tí čo žijú z dôchodkov a aj z výsluhových dôchodkov, žijú zo svojho a nie z našich daní.:)
tí čo žijú z dôchodkov žijú z našich odvodov nie daní, výsluhové dôchodky sú z odvodov pochádzajúcich z našich daní( ako u všetkých čo sú zamestnancami štátu) mínusky dávajú debili, ktorí nevedia inak vyjadriť nesúhlasný názor

Už sa konečne nauč, že ten, kto žije zo svojho príjmu a je nepodstatné či zo mzdy, dôchodku a tak ďalej, žije zo svojho.
aj Slota žije z peňazí ktoré si zobral z peňaženky položenej na nočnom stolíku ktorú mu tam položila manželka. zase prekrúcaš DEBATU?
pavol54
05.05.16,09:32
včera večer v nejakých tele info
Všade bolo info.... o 250000, ale nikde sa roky nespomínali. Len sumička za "odmietnutú" osobu....
I preto sám veľký Kali musí zabojovať, aby ho neprehlasovali - lebo nie každému sa takáto "politika" Bruselu - skôr povedané vydieranie a nátlak - páči. A hádam najväčšiu radosť z toho by mali Dojčlanderi, Osterajchovia a Olivovníci z juhu.... lebo im by tie prachy šli (zase).....
Najprv továrne
potom práca za desatinu ich minimálne mzdy
teraz nový zdroj ošklbania
Tá prehratá vojna nás vychádza čím ďalej tým drahšie
jar88
05.05.16,10:44
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.:)
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní

Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.:)
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?:D
To čo už by bolo za vykorisťovanie?:)
Nuž niekto s tým bytostne nesúhlasí a tak sa rozhodol dať mínusku.
Skúsim doplniť a som zvedavý, či zas dostanem mínusku.
-------------------------------------------------------
Aj tí čo žijú z dôchodkov a aj z výsluhových dôchodkov, žijú zo svojho a nie z našich daní.:)
tí čo žijú z dôchodkov žijú z našich odvodov nie daní, výsluhové dôchodky sú z odvodov pochádzajúcich z našich daní( ako u všetkých čo sú zamestnancami štátu) mínusky dávajú debili, ktorí nevedia inak vyjadriť nesúhlasný názor

Už sa konečne nauč, že ten, kto žije zo svojho príjmu a je nepodstatné či zo mzdy, dôchodku a tak ďalej, žije zo svojho.
aj Slota žije z peňazí ktoré si zobral z peňaženky položenej na nočnom stolíku ktorú mu tam položila manželka. zase prekrúcaš DEBATU?
Pavol54, na tvoju "logiku" a "protiargumenty" fakt nemám.
Ale aj tak si myslím, že napríklad buchač, žije zo svojho dôchodku a nie z našich odvodov a daní.:D
buchač
05.05.16,11:01
Ale aj tak si myslím, že napríklad buchač, žije zo svojho dôchodku a nie z našich odvodov a daní.:D

Hehehe...keby len ....;)
lujza.j
05.05.16,11:02
Ale aj tak si myslím, že napríklad buchač, žije zo svojho dôchodku a nie z našich odvodov a daní.:D

Hehehe...keby len ....;)
:)
jar88
05.05.16,11:15
Inak táto téma, akosi stratila úroveň a tak zatiaľ končím.:)
buchač
05.05.16,11:49
Inak táto téma, akosi stratila úroveň a tak zatiaľ končím.:)
Prečo LEN zatiaľ ??? ;) :D :D :D
misoft
05.05.16,12:43
tí čo žijú z dôchodkov žijú z našich odvodov nie daní, výsluhové dôchodky sú z odvodov pochádzajúcich z našich daní( ako u všetkých čo sú zamestnancami štátu) mínusky dávajú debili, ktorí nevedia inak vyjadriť nesúhlasný názor
Čiastočne máš pravdu.... sme platení štátom, ale nie zo sociálneho.. ale z rozpočtu obrany!
A za ďalšie.... pokiaľ sme "pracovali" - teda slúžili vlasti, neplatili pre nás žiadne zákonníky práce (na rozdiel od civilných robošov), nepoznali sme pojem nadčas, práca v sobotu, vo sviatok.
A za posledné - vtedy sme odvádzali i vyššie odvody do sociálneho (teda nie do rozpočtu obrany), ale keď sme šli do dôchodku, tak nám to nezohľadnili (až pred pár rokmi uznali, že nás pekne oserkali).
Takže Pali - zo štátneho sa vyčlení na sociálne a na obranu - a civili dostávajú zo sociálneho (čo je samostatná kapitola) a výsluhoví z obrany (tiež samostatná kapitola).
A keď sa dvíha sociálne, tak to neplatí pre obranu, tá môže i pár rokov stagnovať (žiaľ, už sme to dávnejšie zažili!!! - 4 roky sa nehlo u obrany hore - nevalorizovalo, pričom civilní dôchodci mali stále valorizáciu).
lujza.j
05.05.16,13:05
.
willma
05.05.16,13:19
.
Lujza je to podvod
misoft
05.05.16,13:19
pavol54
05.05.16,13:23
Inak táto téma, akosi stratila úroveň a tak zatiaľ končím.:)
kúpim fľašu ako kapurkovú (východniari vedia o čom hovorím) ale sľúb že sa nevrátiš kým problematiku nedoštuduješ
misoft
05.05.16,13:27
Pali - poznáme, i ja mu jednu pošlem.....:D
pavol54
05.05.16,13:38
tí čo žijú z dôchodkov žijú z našich odvodov nie daní, výsluhové dôchodky sú z odvodov pochádzajúcich z našich daní( ako u všetkých čo sú zamestnancami štátu) mínusky dávajú debili, ktorí nevedia inak vyjadriť nesúhlasný názor
Čiastočne máš pravdu.... sme platení štátom, ale nie zo sociálneho.. ale z rozpočtu obrany!
A za ďalšie.... pokiaľ sme "pracovali" - teda slúžili vlasti, neplatili pre nás žiadne zákonníky práce (na rozdiel od civilných robošov), nepoznali sme pojem nadčaš, práca v sobotu, vo sviatok.
A za posledné - vtedy sme odvádzali i vyššie odvody do sociálneho (teda nie do rozpočtu obrany), ale keď sme šli do dôchodku, tak nám to nezohľadnili (až pred pár rokmi uznali, že nás pekne oserkali).
Takže Pali - zo štátneho sa vyčlení na sociálne a na obranu - a civili dostávajú zo sociálneho (čo je samostatná kapitola) a výsluhoví z obrany (tiež samostatná kapitola).
A keď sa dvíha sociálne, tak to neplatí pre obranu, tá môže i pár rokov stagnovať (žiaľ, už sme to dávnejšie zažili!!! - 4 roky sa nehlo u obrany hore - nevalorizovalo, pričom civilní dôchodci mali stále valorizáciu).
Mne o tých sobotách a nedeliach hovor niečo, ale mal som smolu býval som v jednom vchode s majorom z OVS a žena :"Prečo tento je doma ako hodinky o 16,15 a ty si taký neschopný alebo čo? Miloval som keď v nedeľu na obed(nie raz) aktivovali veliteľa skupiny velenia a riadenia mobilizácie a pohotovosť sa počítala po nadviazaní kontaktu z bunkra SVRM , čo sa týka dôchodku som napísal že všetci zamestnanci štátu(NIELEN vojaci ale aj učitelia, skrátka a iní) sú platení z daní a z toho majú dôchodky a ako to kto potom rozdeľoval neriešim, štát nemá iný príjem ako dane
misoft
05.05.16,13:44
Ovšem to čo štát dostal - delil po svojom. Takže tí čo dreli i v So,Ne sviatok - boli označovaní za darmožráčov. Ale keď sa niekde potôčik vylial, odrazu boli ako anjeli.....
A pohotovosť.... ani mi nevrav. Nechodil som síce do bunkra, ale hotovostná jednotka - i 5x do mesiaca. Takže len doma sedieť, nikam si nemohol (ani na ten poondiaty nákup).

A keď prišla kalamita (v zime snehová) - tak sme sa "zabávali" na cestách....
buchač
05.05.16,16:45
Příští starosta Londýna může být muslim. Sadiq Khan je favoritem voleb

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/pristi-starosta-londyna-muze-byt-muslim-sadiq-khan-je-favoritem-voleb-1292278#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Kráľ Artuš s čardejom Merlinom sa musia točiť v hroboch jak ventilátor na najvyššom stupni otáčok...
misoft
05.05.16,17:14
Tak, tak... a z Big Benu sa stane maximešita......
Nandrolon
06.05.16,09:34
Cúvať musíš iba vtedy, ak niekde zájdeš.
Ja som nikde nezašiel, tak ani cúvať nemusím.
Zase pletieš piate cez deviate.
bettylou
06.05.16,10:42
Bol som minulý týždeň ožratý a tak ma žena vyhodila spať k rexovi do koterca. Musím sa s ňou udobriť , aby ma pusila späť. Čože, mne sa tam dobre spí, ale Rexo už na mňa voľajako zazerá... :D
pavol54
07.05.16,03:19
Umenie je : vyjadrovať sa hrubo a sprosto (v knižke, v divadelnom predstavení)
Po naštudovaní a osvojení si tohoto umenia je vyjadrovanie v intenciách vulgarizmov a sprostého vyjadrovania je primitivizmus: mladé florbalistky pri debate(a asi nielen) s novinárom
Niektorým umelcom by mali mlátiť po prstoch aby mali tých umeleckých vyjadrení čo najviac.(Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici)
jar88
07.05.16,05:24
Umenie je : vyjadrovať sa hrubo a sprosto (v knižke, v divadelnom predstavení)
Po naštudovaní a osvojení si tohoto umenia je vyjadrovanie v intenciách vulgarizmov a sprostého vyjadrovania je primitivizmus: mladé florbalistky pri debate(a asi nielen) s novinárom
Niektorým umelcom by mali mlátiť po prstoch aby mali tých umeleckých vyjadrení čo najviac.(Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici)
Aspoň vieš, ako málo stačí, aby si sa aj ty, mohol považovať za umelca.:D Stačí vymeniť, alebo inak použiť slovíčko a si namiesto babráka, čo sa vie tresnúť cez palec, vlastne umelec.:)
pavol54
07.05.16,06:50
Umenie je : vyjadrovať sa hrubo a sprosto (v knižke, v divadelnom predstavení)
Po naštudovaní a osvojení si tohoto umenia je vyjadrovanie v intenciách vulgarizmov a sprostého vyjadrovania je primitivizmus: mladé florbalistky pri debate(a asi nielen) s novinárom
Niektorým umelcom by mali mlátiť po prstoch aby mali tých umeleckých vyjadrení čo najviac.(Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici)
Aspoň vieš, ako málo stačí, aby si sa aj ty, mohol považovať za umelca.:D Stačí vymeniť, alebo inak použiť slovíčko a si namiesto babráka, čo sa vie tresnúť cez palec, vlastne umelec.:)
No vidíš ale ty si na to ešte nedorástol, inak si klamár ktorý ma sklamal, sľúbil si že odchádzaš z témy, čo ťa zase dohnalo sem, slabá možnosť sebarealizácie? Doma ti nedovolia hovoriť čo? (Však samé hlúposti, kto na to má mať uši)
misoft
07.05.16,09:43
.....................Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici..........
:D
Celý JA!
bettylou
09.05.16,08:02
pohádky z lesa 2, potešili, po dlhej dobe som natrafila na pekne spracovanú tému
evuš
11.05.16,04:34
taiko
11.05.16,06:50
Zase ma raz nepotesili slovenski podnikatelia. Tentokrat z oblasti vyroby kartonovych obalov. Potrebujem kartonove krabice a z dvoch firiem v BB mi telefon nezdvihaju v dvoch firmach. Dokonca ani zanzan=mnik nemaju, aby som im odkaz nechal, aby mi spat zavolali. Ubohi slendriani :(

A zase budu plakat, ako im podnikanie na SK nejde.
bjuty smis
11.05.16,07:00
mna potešil nový termín dokončenia dialnic

"Nový termín pre slovenských vodičov: všetky diaľnice budú v roku 2100"

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy/660602-novy-termin-pre-slovenskych-vodicov-dialnica-bratislava-kosice-bude-hotova-o-sedem-rokov
taiko
11.05.16,07:13
mna potešil nový termín dokončenia dialnic

"Nový termín pre slovenských vodičov: všetky diaľnice budú v roku 2100"

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy/660602-novy-termin-pre-slovenskych-vodicov-dialnica-bratislava-kosice-bude-hotova-o-sedem-rokov
jezis marjaaa, to je ale vuuuuuuuul :D
jar88
11.05.16,08:07
Zase ma raz nepotesili slovenski podnikatelia. Tentokrat z oblasti vyroby kartonovych obalov. Potrebujem kartonove krabice a z dvoch firiem v BB mi telefon nezdvihaju v dvoch firmach. Dokonca ani zanzan=mnik nemaju, aby som im odkaz nechal, aby mi spat zavolali. Ubohi slendriani :(

A zase budu plakat, ako im podnikanie na SK nejde.
V tejto brandži to na Slovensku bolo vždy také biedne.
Dosť záleží na tom, aké a koľko ich potrebuješ. Ak ich potrebuješ na zákazku (je jedno či potrebuješ 50, alebo 20 000 kusov), potrebuješ výrobcu a rovnako ho potrebuješ, ak je dôležitá cena za kus. Iné je, ak si vieš vybrať zo sortimentu štandardne vyrábaných krabíc. Tie si vieš zaobstarať aj cez obchodníkov na internete.
---------------------------------------------------------
Inak vždy, keď som si overoval kvalitu, cenu a spoľahlivosť, Moravské firmy nikto nevedel nijako prekonať. Pritom sa mesačne jednalo o 30 až 50 000 zákazky ( jedná sa o objem zákazky vyjadrený v korunách, nie v kusoch )
jar88
11.05.16,08:16
mna potešil nový termín dokončenia dialnic

"Nový termín pre slovenských vodičov: všetky diaľnice budú v roku 2100"

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy/660602-novy-termin-pre-slovenskych-vodicov-dialnica-bratislava-kosice-bude-hotova-o-sedem-rokov
jezis marjaaa, to je ale vuuuuuuuul :D
Keby len on.:)
Tu je celý systém postavený na hlavu. Je to ukážka neschopnosti štátu a jasný dôkaz, že štát je ten najneschopnejší z najneschopnejších v akomkoľvek podnikaní, spravovaní, či hospodárení.
Ak by to nebudoval štát, mohli sme už dávno jazdiť a určite aj za pätinu terajšej ceny.:)
------------------------
A to nemyslím iba z BA do KE a späť, ale kompletnú cestnú a diaľničnú sieť.
bettylou
11.05.16,11:49
pobavilo, zaujalo

Ako predchádzať zubným kazom
By : catca | 1 Comment | On : júl 29, 2013 | Category : Zdravie

Kedysi dávno sedeli vo vlaku kupé starká, mladík a zopár ďalších ľudí. Mladík sa neustále chytal za líca. Jeho výraz tváre napovedal, že ho poriadne bolia zuby.
Ako čas plynul a mladík sa zdal byť na tom stále horšie a horšie, zrazu sa ozvala starká a následne medzi ňou a mladíkom prebehol tento rozhovor:
Starká: „Mladý pán, zuby vás bolia z toho, že robíte všetko naopak“, zašamrotala si popod nos starká.

Mladík: „Naopak? Čo robím naopak?“

Starká: „No, ráno keď sa osprchujete, tak si určite najprv uterákom utriete tvár a až potom ruky.“

Mladík: „No, áno, tak to robím. A čo je na tom zlé?“

Starká: „Čo je zlé? No predsa to, že to robíte naopak. Ak by ste si vždy utreli najprv ruky a až potom tvár, zuby by vás teraz neboleli…“

Pointa príbehu

Ak si po sprche najprv utriete tvár, tak súčasne pri tom, ako držíte v ruke uterák, si utriete aj ruky. Tie si potom už zvlášť neskôr neutriete, lebo sú už suché. A práve tu je jadro problému. Ani netušíte čo si tým vlastne spôsobujete…

Pri utieraní rúk sa tu vychádza z princípu akupresúrnych bodov. Ruka je po chodidlách druhé miesto na tele s najväčším počtom takýchto bodov. Každý z nich je spojený s niektorým vnútorným orgánom v tele. A následne každý orgán je nervovými a energetickými dráhami prepojený s niektorým zo zubov.

Dôkladným utieraním rúk si zároveň masírujete aj celú paletu akupresúrnych bodov. Tie následne posilňujú vnútorné orgány. No a tie spätne ovplyvňujú a utužujú vaše zuby.

Rovnaký efekt by ste dosiahli aj nie doslovným utieraním rúk, ale pravidelnou dennou masážou uvedených bodov na rukách.


:)
taiko
11.05.16,12:21
Zase ma raz nepotesili slovenski podnikatelia. Tentokrat z oblasti vyroby kartonovych obalov. Potrebujem kartonove krabice a z dvoch firiem v BB mi telefon nezdvihaju v dvoch firmach. Dokonca ani zanzan=mnik nemaju, aby som im odkaz nechal, aby mi spat zavolali. Ubohi slendriani :(

A zase budu plakat, ako im podnikanie na SK nejde.
V tejto brandži to na Slovensku bolo vždy také biedne.
Dosť záleží na tom, aké a koľko ich potrebuješ. Ak ich potrebuješ na zákazku (je jedno či potrebuješ 50, alebo 20 000 kusov), potrebuješ výrobcu a rovnako ho potrebuješ, ak je dôležitá cena za kus. Iné je, ak si vieš vybrať zo sortimentu štandardne vyrábaných krabíc. Tie si vieš zaobstarať aj cez obchodníkov na internete.
---------------------------------------------------------
Inak vždy, keď som si overoval kvalitu, cenu a spoľahlivosť, Moravské firmy nikto nevedel nijako prekonať. Pritom sa mesačne jednalo o 30 až 50 000 zákazky ( jedná sa o objem zákazky vyjadrený v korunách, nie v kusoch )
nejde o to, co ja potrebujem, ale o to ako sa takzvani prepytujem "podnikatelia" spravaju
lujza.j
11.05.16,12:44
http://www.cas.sk/clanok/397611/nevinny-vylet-sa-skoncil-nestastne-matej-landl-mal-tazku-havariu-v-hornej-dolnej/
Hmm..aka fajnova predvadzacka...no nekup ju....poplataju, prestreknu ako nova:D
alaya1
11.05.16,13:00
http://www.cas.sk/clanok/397611/nevinny-vylet-sa-skoncil-nestastne-matej-landl-mal-tazku-havariu-v-hornej-dolnej/
Hmm..aka fajnova predvadzacka...no nekup ju....poplataju, prestreknu ako nova:D
Tuto situaciu si predstavit v nejakej "ludovej" znacke auta. Fatalne nasledky. Moj muz zazil podobne, tiez ho auto zachranilo.
alaya1
11.05.16,13:02
lujza.j
11.05.16,13:17
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach:D
lujza.j
11.05.16,14:49
http://x.topky.sk/cl/13/1545553/OZNAM-na-petrzalskom-panelaku-vyvolal-silne-vasne--Rodeny-Bratislavcan-sa-pustil-do-vychodniarov
alaya1
11.05.16,14:52
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach:D

Kazdy voci kazdemu, vsade a vzdy :).
buchač
11.05.16,14:52
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach:D

Pravdivá, veru pravdivá diskusia.
Redaktorka jedno napísala a druhé sa stalo....drísta íííčoviny.
Ak by sa stretli na normálnej ceste v bežnej premávke...pri rýchlosti oboch vozidiel cca 80 km/h ? Landl by chlastal inak a v inej Hornej - Dolnej...

Nevraviac už o iných aspektoch samotnej nehody ako takej...ktož vie, ako sa to všetko prihodila.
buchač
11.05.16,15:00
http://x.topky.sk/cl/13/1545553/OZNAM-na-petrzalskom-panelaku-vyvolal-silne-vasne--Rodeny-Bratislavcan-sa-pustil-do-vychodniarov

Lui...
Blava jedna a Východ je dosť široký pojem.
Blavák zadre L IX. čo je síce časť KE asi ako vzor bordelu u cigánov, lebo oni hádžu všetko von oknom.

Ja ako košičan môžem nadávať tiež (veď aj nadávam ;) :D :D :D) na tých vychodňarov - rusnakov, zemplinčanov, spišakov, šarišanov...a veru, že je aj za čo....
lujza.j
11.05.16,15:13
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach:D

Pravdivá, veru pravdivá diskusia.
Redaktorka jedno napísala a druhé sa stalo....drísta íííčoviny.
Ak by sa stretli na normálnej ceste v bežnej premávke...pri rýchlosti oboch vozidiel cca 80 km/h ? Landl by chlastal inak a v inej Hornej - Dolnej...

Nevraviac už o iných aspektoch samotnej nehody ako takej...ktož vie, ako sa to všetko prihodila.
To patrilo k oznamu na brane v petržke.....nie k nehode herca:)
lujza.j
11.05.16,15:18
Prekvapilo....doma kupene omalovanky uz dlhsie....akoze pre dospelakov...antistresove......:)teda vie to pekne drapnut....este ze dva zosity....sa nemusime s deckom bit...:D....len tri sady ceruziek veru malo....
misoft
11.05.16,15:32
http://x.topky.sk/cl/13/1545553/OZNAM-na-petrzalskom-panelaku-vyvolal-silne-vasne--Rodeny-Bratislavcan-sa-pustil-do-vychodniarov

Lui...
Blava jedna a Východ je dosť široký pojem.
Blavák zadre L IX. čo je síce časť KE asi ako vzor bordelu u cigánov, lebo oni hádžu všetko von oknom.

Ja ako košičan môžem nadávať tiež (veď aj nadávam ;) :D :D :D) na tých vychodňarov - rusnakov, zemplinčanov, spišakov, šarišanov...a veru, že je aj za čo....
Hehehe...... a ja zase okrem Bratislavčanov i na Trnavčanov, Košičanov, Vranovčanov, Humenčanov, Trebišovčanov... a veru, aj tu je za čo.... :D:D:D

Každý sa nejako baví.....
buchač
11.05.16,16:07
buchač
11.05.16,17:15
Keď hento v Nemecku schvália, ako dlho bude trvať, pokiaľ nezaznie podobný beťársky návrh v našom parlamente ???

http://ekonomika.sme.sk/c/20161006/nemecko-chce-rozsirit-myto-pre-nakladiaky-na-vsetky-cesty-1-triedy.html
lujza.j
11.05.16,17:44
Ale zas nemci maju ozajstne cesty.....
....dan za vóz tam platia seci.....
Tu by mali platit nam,ze sa dobrovolne ideme ohrozit.....na toto co ma byt cesta
jar88
11.05.16,19:51
http://x.topky.sk/cl/13/1545553/OZNAM-na-petrzalskom-panelaku-vyvolal-silne-vasne--Rodeny-Bratislavcan-sa-pustil-do-vychodniarov

Lui...
Blava jedna a Východ je dosť široký pojem.
Blavák zadre L IX. čo je síce časť KE asi ako vzor bordelu u cigánov, lebo oni hádžu všetko von oknom.

Ja ako košičan môžem nadávať tiež (veď aj nadávam ;) :D :D :D) na tých vychodňarov - rusnakov, zemplinčanov, spišakov, šarišanov...a veru, že je aj za čo....
Hehehe...... a ja zase okrem Bratislavčanov i na Trnavčanov, Košičanov, Vranovčanov, Humenčanov, Trebišovčanov... a veru, aj tu je za čo.... :D:D:D

Každý sa nejako baví.....

A či sme v pra ľe sé? :eek:
BXLmiami
12.05.16,10:20
Pobavilo Sme,že centy za článok.No môžu čakať :-))).
Ing. Ľubomír Janoška
12.05.16,10:37
Dnes mi prišlo oficiálne lajstro zo Sociálnej poisťovne, ktoré mi ponúka unikátnu príležitosť, aby som ako konateľ a spoločník nabonzoval svoju s. r. o., že za mňa málo odvádza do čiernej diery.
Na Slovensku sme mali k 31.12.2015 vyše 230-tisíc s. r. o. a a. s., niektoré z nich zamestnávajú viacerých spoločníkov alebo akcionárov. Možno 230-tisíc krát vyhodené peniaze za poštovné a tlač, možno 300-tisíc, možno viac. Nevadí, vyberieme na sociálnom poistení.

Absurdity Unlimited.
Dáša_
13.05.16,17:13
lujza.j
13.05.16,18:41
Dnes sa mi stalo....videla som pana precedu.....ako sportuje....tak dietne....chodza s palickami....labroš tiez bol...aj jeho "tieň"....
misoft
13.05.16,18:53
http://www.uspesne-podnikanie.sk/podavate-zakaznikom-fernet-s-citronom-dostanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....
Plátok citrónu má mať hrúbku 3,4mm, priemer rezu minimálne 35mm, farba má byť citrónovo žltá.....:D:D
kopretinka
13.05.16,21:37
http://www.uspesne-podnikanie.sk/podavate-zakaznikom-fernet-s-citronom-dostanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....

Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
Dáša_
14.05.16,03:26
http://www.uspesne-podnikanie.sk/podavate-zakaznikom-fernet-s-citronom-dostanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....

Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
a dokážeš si predstaviť, že takto ti budú nosiť miešané nápoje? po surovinách a až pred tebou to zmiešajú? Zober si také polulárne limonády, kde je všeličo, ovocie, cukor, citr=on, ľad..... Alebo také nápoje, ktoré sa pretrepávajú v rôznych šejkroch?

Mmch, také zvesti idú o kontrolóroch, že s obľubou si objednávajú lepkavé nápoje a tie potom premeriavajú - časť bsahu ostane na pohári, keď si prelievajú do svojej odmerky a tak je pokuta istá.
sito
14.05.16,04:10
Dáša, a vieš si predstaviť, čo sa bude diať, že keď si niekto objedná, objednáš, guľáš ...

... kvetinku za to ...
pavol54
14.05.16,05:21
http://www.uspesne-podnikanie.sk/podavate-zakaznikom-fernet-s-citronom-dostanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....

Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
a dokážeš si predstaviť, že takto ti budú nosiť miešané nápoje? po surovinách a až pred tebou to zmiešajú? Zober si také polulárne limonády, kde je všeličo, ovocie, cukor, citr=on, ľad..... Alebo také nápoje, ktoré sa pretrepávajú v rôznych šejkroch?

Mmch, také zvesti idú o kontrolóroch, že s obľubou si objednávajú lepkavé nápoje a tie potom premeriavajú - časť bsahu ostane na pohári, keď si prelievajú do svojej odmerky a tak je pokuta istá.
si si istá že novinári v honbou za senzáciu v novinách píšu vždy celú pravdu?
buchač
14.05.16,06:16
http://www.uspesne-podnikanie.sk/podavate-zakaznikom-fernet-s-citronom-dostanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....

Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
a dokážeš si predstaviť, že takto ti budú nosiť miešané nápoje? po surovinách a až pred tebou to zmiešajú? Zober si také polulárne limonády, kde je všeličo, ovocie, cukor, citr=on, ľad..... Alebo také nápoje, ktoré sa pretrepávajú v rôznych šejkroch?

Mmch, také zvesti idú o kontrolóroch, že s obľubou si objednávajú lepkavé nápoje a tie potom premeriavajú - časť bsahu ostane na pohári, keď si prelievajú do svojej odmerky a tak je pokuta istá.

Máš jedno...indegrediencie sa dajú aj tak pančovať...
Si neviem predstaviť, že by čašník doniesol na tácke to a hento v jednotlivých pohárikoch, plus ľad a ako bónus šejkr...nech sa pán zákazník realizuje sám. :D :D :D
Ono by sa jeden obabral, polial, vylial, o chuti ani nevravím....a kde by sa vyšplhali ceny za zvýšené náklady....a za to všetko by mal zákazník ešte aj sprepitné nechať.;)

Ono je to všetko na jedno kopyto.
Dopraváci robia akcie - pohon na šoférov, lebo prekračujú rýchlosť...a furt sa nejaký zabije práve pri tej fasa rýchlosti.
Kontrolóri robia tie nárazovky v podnikoch....a furt nájdu nekalých podnikateľov.

Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?
Tweety
14.05.16,06:33
jar88
14.05.16,07:17
http://www.aktuality.sk/clanok/338272/podvodnici-opat-v-akcii-schovavaju-sa-za-vymahacov-nezaplatenych-uctov/#
Pekné,:)
a naši niektorí "najlepšie radiaci" poraďáci im to svojimi, akože radami, ešte uľahčujú.
Čo asi také napadne nejakého "právneho analfabeta", ak si prečíta na Porade vetu, že oni to majú právne premakané a ak nezaplatíš, zaplatíš o penále viac.:)
Dáša_
14.05.16,07:42
Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?

ja osobne mám pocit, že všetky zákony sa ani dodržiavať nedajú. Priznám sa, že ja osobne ignorujem minimálne dva. O ktorých viem. A isto je mnoho takých, čo ani vďaka porade nepoznám.

Jeden z tých dvoch je ten o povinnej zdravotnej službe :D
buchač
14.05.16,07:47
Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?

ja osobne mám pocit, že všetky zákony sa ani dodržiavať nedajú. Priznám sa, že ja osobne ignorujem minimálne dva. O ktorých viem. A isto je mnoho takých, čo ani vďaka porade nepoznám.

Jeden z tých dvoch je ten o povinnej zdravotnej službe :D
Ja ich ignorujem asi viac...a radšej nešpecifikujem...;) :D :D :D
misoft
14.05.16,07:55
Tých zákonov, ktorých je škoda dodržiavať, alebo "dodržiavať" na "vlastné riziko" je celá kopa - vďaka pos(r)lancom v parlamente.... odtrhnutých často od reality....
buchač
14.05.16,09:10
Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?

Jeden z tých dvoch je ten o povinnej zdravotnej službe :D

Spomínaš zdravie ???
Aké je toto dodržiavanie zákonov, čo sa zdravia týka ???

http://kosice.korzar.sme.sk/c/8187686/syn-prednostu-kliniky-vykonava-chirurgicke-zakroky-aj-po-verdikte-sudu.html
http://kosice.korzar.sme.sk/c/8174782/sud-v-protekcnej-kauze-jenca-rozhodol-ak-chce-diplom-musi-spat-do-skoly.html?ref=avizocl

Poženiem do extrému.
Mladý stihol ukončiť školu za 4 roky...dobre, beriem, možno by sa aj dalo. Síce si to neviem predstaviť, ale beriem.


Diplom zo zubného lekárstva nemá. Jenča absolvoval v odbore všeobecného lekárstva, atestáciu z tvárovo–čeľustnej chirurgie si dokončuje.

Ono papier je iba papier, možno je mladý aj bez neho šikovný.
ALE čo by sa dialo, ak by niekomu jedným zlým rezom vykrivil úsmev nadobro ???
Ing. Ľubomír Janoška
14.05.16,09:31
Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?

ja osobne mám pocit, že všetky zákony sa ani dodržiavať nedajú. Priznám sa, že ja osobne ignorujem minimálne dva. O ktorých viem. A isto je mnoho takých, čo ani vďaka porade nepoznám.

Jeden z tých dvoch je ten o povinnej zdravotnej službe :D
Druhý by mohol byť o archíve a registratúre?
Dáša_
14.05.16,11:04
Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?

ja osobne mám pocit, že všetky zákony sa ani dodržiavať nedajú. Priznám sa, že ja osobne ignorujem minimálne dva. O ktorých viem. A isto je mnoho takých, čo ani vďaka porade nepoznám.

Jeden z tých dvoch je ten o povinnej zdravotnej službe :D
Druhý by mohol byť o archíve a registratúre?

tak tri :D
BXLmiami
15.05.16,04:56
Ergo, keby sa dodržiavali zákony a predpisy, tak by to inak vyzeralo....ale takto ?

Jeden z tých dvoch je ten o povinnej zdravotnej službe :D

Spomínaš zdravie ???
Aké je toto dodržiavanie zákonov, čo sa zdravia týka ???

http://kosice.korzar.sme.sk/c/8187686/syn-prednostu-kliniky-vykonava-chirurgicke-zakroky-aj-po-verdikte-sudu.html
http://kosice.korzar.sme.sk/c/8174782/sud-v-protekcnej-kauze-jenca-rozhodol-ak-chce-diplom-musi-spat-do-skoly.html?ref=avizocl

Poženiem do extrému.
Mladý stihol ukončiť školu za 4 roky...dobre, beriem, možno by sa aj dalo. Síce si to neviem predstaviť, ale beriem.


Diplom zo zubného lekárstva nemá. Jenča absolvoval v odbore všeobecného lekárstva, atestáciu z tvárovo–čeľustnej chirurgie si dokončuje.

Ono papier je iba papier, možno je mladý aj bez neho šikovný.
ALE čo by sa dialo, ak by niekomu jedným zlým rezom vykrivil úsmev nadobro ???
slo by to na triko sefa kliniky.Lekar bez atestacie pracuje pod dozorom.Alebo mas pocit ze zacina dnom atestacie?
buchač
15.05.16,05:24
Ono papier je iba papier, možno je mladý aj bez neho šikovný.
ALE čo by sa dialo, ak by niekomu jedným zlým rezom vykrivil úsmev nadobro ???
slo by to na triko sefa kliniky.Lekar bez atestacie pracuje pod dozorom.Alebo mas pocit ze zacina dnom atestacie?
Veď vravím, že papier je len papier. Na druhej strane ale ani dozor pacientovi nezabezpečí určité riziko. No a v konečnom dôsledku sa pacienta podarí dokaličiť aj samotnému profesorovi....lebo aj to sa už stalo (viď situácia okolo bývaleho prezidenta Obuvníka).

Lenže tu som spomínal situáciu okolo konkrétneho mladého, kde tie okolnosti až príliš zaváňajú všeličím, len nie kóšer štúdia na danej fakulte...a mladý, syn šéfa kliniky je len vrchol ľadovca.
Holt, klasika na našich vysokých školách...známosti, úplatky, preplnené VŠ školy, príliš veľa absolventov, odchod do zahraničia...
babka - ježibabka
15.05.16,07:16
Pôvodne som nechcela reagovať. Možno má mladý vzťah k zubárčine. Mala som dlhé roky jedného zubára. Jeho syn je tiež zubár. Raz som u neho bola a práve tam jeho syn praxoval. Ako na potvoru sa mu niečo na mne nepodarilo. Pri opätovnej návšteve ho otec tak zvozil ako malé decko. A veru pomohlo. Počula som o ňom, že je veľmi dobrý odborník. A podobný prípad som zažila aj u automechanika, že tatko syna zvozil, keď nerobil podľa jeho predstavy. Takže niekedy to dopadne aj dobre.
kopretinka
15.05.16,07:24
http://www.uspesne-podnikanie.sk/podavate-zakaznikom-fernet-s-citronom-dostanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....

Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
a dokážeš si predstaviť, že takto ti budú nosiť miešané nápoje? po surovinách a až pred tebou to zmiešajú? Zober si také polulárne limonády, kde je všeličo, ovocie, cukor, citr=on, ľad..... Alebo také nápoje, ktoré sa pretrepávajú v rôznych šejkroch?

Mmch, také zvesti idú o kontrolóroch, že s obľubou si objednávajú lepkavé nápoje a tie potom premeriavajú - časť bsahu ostane na pohári, keď si prelievajú do svojej odmerky a tak je pokuta istá.
nehovorím o miešaných nápojoch v šejkri,hovorím o cole s rumom,vodke s džúsom,o ľade...čítaj.
kopretinka
15.05.16,07:30
Dáša_
15.05.16,10:26
Pozorujem dva týždne jahody. Taé, čo sa predávajú vonku. Chodila som okolo stánku minulý týžden - mali akciu 4€/kg. Potom sme išli okolo cez víkend. Zase mali akciu - 4,5€ kg.
Potom som bola na inom mieste v našom meste. Tam, kde predavajú zeleninu tí, čo sa tvária, že sú to ich prebytky :D no veríme, im, veríme :D Tu mali začiatkom mája slovenské jahody!!! Nekup to, keď stoja iba 7€/kg. A na druhý deň už iba vo vedľajšom stánku, ešte výhodnejšia cena slovenských jahôd 8€/kg. Nekup to :D

No ale pointa ešte len prichádza. Zjavne stánkar z prvého stánku sa bol prejsť v meste, lebo pochopil, že čarovným slovíčkom "slovenské" sa cena mení. A tak cestou okolo už visí ceduľka 5€/kg. A nakoľko čas sú peniaze, pri spiatočnej ceste o 20 minút je už suma 5,5€/kg.

Nuž, nechcem im blížiť a snáď mi tu niekto potvrdí, že už teraz, na začiatku mája sa zberajú na slovensku jahody vo veľkom. A nie sú dovážané zo Spanielska. Vlastne, mne je to možno aj jedno, ja zatiaľ jahody nekupujem, ešte je na ne čas.
pavol54
15.05.16,12:29
Pozorujem dva týždne jahody. Taé, čo sa predávajú vonku. Chodila som okolo stánku minulý týžden - mali akciu 4€/kg. Potom sme išli okolo cez víkend. Zase mali akciu - 4,5€ kg.
Potom som bola na inom mieste v našom meste. Tam, kde predavajú zeleninu tí, čo sa tvária, že sú to ich prebytky :D no veríme, im, veríme :D Tu mali začiatkom mája slovenské jahody!!! Nekup to, keď stoja iba 7€/kg. A na druhý deň už iba vo vedľajšom stánku, ešte výhodnejšia cena slovenských jahôd 8€/kg. Nekup to :D

No ale pointa ešte len prichádza. Zjavne stánkar z prvého stánku sa bol prejsť v meste, lebo pochopil, že čarovným slovíčkom "slovenské" sa cena mení. A tak cestou okolo už visí ceduľka 5€/kg. A nakoľko čas sú peniaze, pri spiatočnej ceste o 20 minút je už suma 5,5€/kg.

Nuž, nechcem im blížiť a snáď mi tu niekto potvrdí, že už teraz, na začiatku mája sa zberajú na slovensku jahody vo veľkom. A nie sú dovážané zo Spanielska. Vlastne, mne je to možno aj jedno, ja zatiaľ jahody nekupujem, ešte je na ne čas.
Slovenské jahody, slovenské dyne, slovenské nové aj skoré zemiaky. Nemám námietky proti dovozovému sortimentu aj cenám, kto chce nech kúpi, ale som proti podvodom(ono sú to také malé podvodíky za pár ečiek, oproti podvodným údajom napr pri nákupe CT kde by som za ten rozdiel ceny kúpil zeleninu na viac rokov) Ale povedz im že klamú, že ešte nemôže byť ponúkaný tovar ani keby bol pestovaný "na radiátore v obývačke" Zákon o tvorbe cien neporušili. lebo platí cena dohodou.
Najmä po tých mrazoch z 26 apríla by si mali napísať:"Maruškine slovenské...."
lujza.j
15.05.16,13:32
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...
bjuty smis
15.05.16,14:07
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
pavol54
15.05.16,14:25
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
ešte napíš aké mlieko (nemusíš výrobcu, len typ spracovania)
pavol54
15.05.16,14:32
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...
O tom čo nájdeš v regáli nerozhoduje výrobca či pestovateľ ale nákupca už som písal niekoľkokrát. Paradox výrobca a pestovateľ sú vždy identifikovateľní aj malý predavač, musí mať aj menovku na predajnom mieste (ak donesie nejaký šmejd tak si ho kupujúci zapamätajú), nákupca do siete je anonymný a len on vie koľko si strčil do kapsy za uprednostnenie dodávateľa.
bjuty smis
15.05.16,14:32
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
ešte napíš aké mlieko (nemusíš výrobcu, len typ spracovania)

salco...alebo, ked chceš kakaový, si daj pikao....
babka - ježibabka
15.05.16,15:01
Pred chvíľou ma prekvapila neterka. Priniesla mi sladkosť. Roládu a medový krémeš. Posielam.
lujza.j
15.05.16,17:11
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
Kvaka
15.05.16,17:25
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
Tiež tento kilový kupujem, už dávno, iba biely, akurát u nás za 2€, tiež Selce. Máte prirážku za centrum? :) U nás je taký stánok so syrmi, aj maslo domáce tam kupujeme, občas ovčí syr a bryndzu iba tam. Jogurtík je smotanový, biely, hladký, je vynikajúci.
pavol54
15.05.16,17:30
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
logicky že tam nemôžu byť konzervanty, lebo tie by "potvorky" čo zabezpečujú proces kysnutia a iných procesov zavraždili skôr ako by sa pustili do práce. inak na to mlieko som sa pýtal preto, lebo z trvanlivého mám taký pocit že okrem horkej hmoty nič sa nedá urobiť, osobne ak si chcem dať dobré kyslé mlieko tak si kúpim levmilk v tých plastových fľašiach tam je záruka je to asi technológiou pasterizácie
lujza.j
15.05.16,17:37
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
Tiež tento kilový kupujem, už dávno, iba biely, akurát u nás za 2€, tiež Selce. Máte prirážku za centrum? :) U nás je taký stánok so syrmi, aj maslo domáce tam kupujeme, občas ovčí syr a bryndzu iba tam. Jogurtík je smotanový, biely, hladký, je vynikajúci.
Ano aj ja...v takom stanku na sidliskovom trgu:) dam orechove musli,skoricu....niekedy drobne ovko...med....mnam
misoft
15.05.16,18:00
No takže...... moja dvojdňová práca je u konca - a takto som to zosmolil :D: Dlažba položená, soklíky obložené, zašpárované, zasilokónované.
alaya1
16.05.16,04:59
Potesilo, ze menej je niekedy viac. Zajtra hlasia prizemne mrazy a je som este nic nevysadila :).
alaya1
16.05.16,05:12
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

Lujza, to je tento jogurt?

http://www.lokapetit.sk/files/photo/2015-04/1411/61b957/555x555.jpg
lujza.j
16.05.16,05:48
Ano:)
alaya1
16.05.16,05:50
Ano:)
Tak u nas som taky nikde nevidela, kupujes v nejakom retazci?
lujza.j
16.05.16,06:05
Nie ...v stanku....na sidliskovom trgu....aj syry a ine mliecne vyrobky tam maju...
alaya1
16.05.16,06:12
Nie ...v stanku....na sidliskovom trgu....aj syry a ine mliecne vyrobky tam maju...

Nejaky stanok so mliecnymi vyrobkami je u nas v Tescu, pozriem, ci to je ta znacka.
BXLmiami
16.05.16,07:37
Popozerala som novinky,Sme blog sa zmenil na zdravú kuchársku knihu -pobavilo.Ale je fakt zaujímavé ako ľahko a lacno si môžu spraviť reklamu na Sme.
Nandrolon
16.05.16,07:41
Som sa nasmial,
https://drive.google.com/file/d/0B8Lu2buZ7MWpdUExb0ZlUjd2Y28/view
- v podstate nie je s čím nesúhlasiť :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nandrolon
16.05.16,08:02
Kukám že mínuskár už naspäť zobral mínusku alay1 /som sa čudoval za čo ju dostala/ a dal ju mne. Asi len nejaký nerozhodný a nechápajúci šulin, koho mi to len pripomína
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
misoft
16.05.16,08:21
Som sa nasmial,
https://drive.google.com/file/d/0B8Lu2buZ7MWpdUExb0ZlUjd2Y28/view
- v podstate nie je s čím nesúhlasiť :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Síce nie vo všetkom, ale v niečom pravdu má......
misoft
16.05.16,08:22
Kukám že mínuskár už naspäť zobral mínusku alay1 /som sa čudoval za čo ju dostala/ a dal ju mne. Asi len nejaký nerozhodný a nechápajúci šulin, koho mi to len pripomína
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Šak vieš, ja viem, on tiež asi vie....... Všetci vedia (alebo aspoň väčšina), kto je ten šulin.....
Oliwa
16.05.16,08:26
Kukám že mínuskár už naspäť zobral mínusku alay1 /som sa čudoval za čo ju dostala/ a dal ju mne. Asi len nejaký nerozhodný a nechápajúci šulin, koho mi to len pripomína
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Šak vieš, ja viem, on tiež asi vie....... Všetci vedia (alebo aspoň väčšina), kto je ten šulin.....
Ja neviem, a ani nechcem vedieť...:D nezaujíma ma...
Dáša_
16.05.16,08:31
Popozerala som novinky,Sme blog sa zmenil na zdravú kuchársku knihu -pobavilo.Ale je fakt zaujímavé ako ľahko a lacno si môžu spraviť reklamu na Sme.

by si kukula, čo urobí s čítanosťou receptov každá jedná raw divočina :D :D Myslím, že každý obor má svoje top témy, čo pritiahnu spoľahlivo :D
jar88
16.05.16,08:35
Som sa nasmial,
https://drive.google.com/file/d/0B8Lu2buZ7MWpdUExb0ZlUjd2Y28/view
- v podstate nie je s čím nesúhlasiť :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Už som ti ju dal aj ja.:D
Neskutočne sprosté, primitívne a úbohé vyjadrenia. Je na ňom viac, ako jasné, že je to vyznanie nemohúcneho chudáka, človeka, ktorý nevie, ako sa proti tomu všetkému účinne brániť. On vlastne len demonštruje svoju duševnú neschopnosť, identifikovať a pomenovať skutočnosti, ktorými ho štátna moc degradovala na svojho posluhovača. Posluhovača za byt a stravu.:)
------------------------------
Len hlúpo nadáva na to, že musí živiť všetku tú háveď a nevie, že to nemusí robiť. Nevie, že má svoje práva a nie tak ešte, aké má legálne možnosti.;)
Nandrolon
16.05.16,08:42
Jediné, čo mi vadí, sú tie prehnané vulgarizmy. Ináč som sa fakt nasmial nad niektorými výrokmi. Ale je v tom kus pravdy.
Predpokladám, že nad týmto hoci vulgárnym videom sa budú najviac pohoršovať jedine arogantné svine najhrubšieho zrna, ktoré v tom videjku presne opisuje.
Nandrolon
16.05.16,08:44
Kukám že mínuskár už naspäť zobral mínusku alay1 /som sa čudoval za čo ju dostala/ a dal ju mne. Asi len nejaký nerozhodný a nechápajúci šulin, koho mi to len pripomína
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Šak vieš, ja viem, on tiež asi vie....... Všetci vedia (alebo aspoň väčšina), kto je ten šulin.....
Ja tu registrujem dvoch ortodoxných :-))
Nandrolon
16.05.16,08:55
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
A plnotučného sušeného mlieka naviac do toho. Tá chuť sa nedá zabudnúť...
Nandrolon
16.05.16,08:59
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
logicky že tam nemôžu byť konzervanty, lebo tie by "potvorky" čo zabezpečujú proces kysnutia a iných procesov zavraždili skôr ako by sa pustili do práce. inak na to mlieko som sa pýtal preto, lebo z trvanlivého mám taký pocit že okrem horkej hmoty nič sa nedá urobiť, osobne ak si chcem dať dobré kyslé mlieko tak si kúpim levmilk v tých plastových fľašiach tam je záruka je to asi technológiou pasterizácie
Pavol, jogurty v jogurtovači urobíš v pohode aj z trvanlivého mlieka v krabici, no musíš tam pridať aspoň 1 biely "živý jogurt". Ideálne je mlieko z družstva, ale nie je problém aj to trvanlivé, plnotučné.
pavol54
16.05.16,10:24
Slovenske kuracie cecky...jeden cecek +-500g....sa volaju iba,ze tu vyrezane z brazilskeho mega kuriatka.....
Skorej uverim tete u mna na trgu,ze jagody mađare...ako sk....
Cesnak v at lidli....made in italy...krajina povodu kina....
Pali chcem aj si kupit sk produkty.....ale je to dost tazke.....tak aspon biely jogurt kg teglik mlekaren selce...

kúp si jogurtovač za 15 evri a potom za liter mlieka po 0,55
centa máš 7 fantastických jogurtov bez éček kedy cheš...
Bjuty....2,50..za kilko a fakt je dobry....pisu,ze bez konzervantov...
logicky že tam nemôžu byť konzervanty, lebo tie by "potvorky" čo zabezpečujú proces kysnutia a iných procesov zavraždili skôr ako by sa pustili do práce. inak na to mlieko som sa pýtal preto, lebo z trvanlivého mám taký pocit že okrem horkej hmoty nič sa nedá urobiť, osobne ak si chcem dať dobré kyslé mlieko tak si kúpim levmilk v tých plastových fľašiach tam je záruka je to asi technológiou pasterizácie
Pavol, jogurty v jogurtovači urobíš v pohode aj z trvanlivého mlieka v krabici, no musíš tam pridať aspoň 1 biely "živý jogurt". Ideálne je mlieko z družstva, ale nie je problém aj to trvanlivé, plnotučné.
môže byť,
Tweety
16.05.16,12:41
misoft
16.05.16,15:43
Žeby prvá lastovička? http://www.aktuality.sk/clanok/338851/komentar-jozefa-rajtara-lahke-zbohatnutie-z-dani-inych-s-krytim-roberta-fica/#
Lastovička? Len vrabček malý...... veľký Krahulec si na ňom zgustne, alebo ani pazúrom nehne.
misoft
17.05.16,16:25
http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropskaunie/_zprava/zeme-evropske-unie-rozhodnou-zda-zakazat-nejpouzivanejsi-herbicid-glyfosat--1590770

Pritom ešte ani nie je dokázané, či je, alebo nie je karcinogénny. Europor(l)ancom stačí povedať "pravdepodobne" a už im to stačí, aby to zakázali.

Len aby sme sa ešte nedožili toho, že niekto povie, že to, čo z človeka vypadne zadnou časťou von je pravdepodobne príčinou znečistenia pôdy a životného prostredia a Brusel zakáže ľuďom (s prepačením) SRAŤ!
Tweety
17.05.16,16:33
Ing. Ľubomír Janoška
17.05.16,16:46
http://pc.zoznam.sk/novinka/rychlovarne-kanvice-na-jesen-zrejme-koncia-uvazuje-o-tom-eu

Tak toto už regulátori naozaj prešvihli - že konvica má bežať 10 minút na 1kW namiesto 5 minút na 2kW, to už je na hospitalizáciu na psychiatrii.
lujza.j
17.05.16,16:47
To,ze banany na platazach aj s obyvatelstvom striekaju postrekom, ktory je v eu zakazany je ok..... f. BASF ma fajnu kešku....
pavol54
17.05.16,17:16
http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropskaunie/_zprava/zeme-evropske-unie-rozhodnou-zda-zakazat-nejpouzivanejsi-herbicid-glyfosat--1590770

Pritom ešte ani nie je dokázané, či je, alebo nie je karcinogénny. Europor(l)ancom stačí povedať "pravdepodobne" a už im to stačí, aby to zakázali.

Len aby sme sa ešte nedožili toho, že niekto povie, že to, čo z človeka vypadne zadnou časťou von je pravdepodobne príčinou znečistenia pôdy a životného prostredia a Brusel zakáže ľuďom (s prepačením) SRAŤ!
glyfosát je neselektívny herbicíd(neselektívny znamená že niečí všetko zelené pri dopade na pôdu sa rozkladá takže ho nemôžeme konzumovať) okrem GMO (napr kukurice) ktoré sú namodulované tak aby mu odolávali tak v ich tkanivách sa hromadí. takže EU s TTIP problém nemá ale má problém s glyfosátom ktorý ktorý sa viaže v tkanivách geneticky modifikovaných u nás zakázaných rastlín
pavol54
17.05.16,17:20
http://pc.zoznam.sk/novinka/rychlovarne-kanvice-na-jesen-zrejme-koncia-uvazuje-o-tom-eu

Tak toto už regulátori naozaj prešvihli - že konvica má bežať 10 minút na 1kW namiesto 5 minút na 2kW, to už je na hospitalizáciu na psychiatrii.
nech si ich strčia na škole mal každý rýchlovarný hrnček dva nerezové plechy proti sebe a káva bola hneď
babka - ježibabka
17.05.16,19:14
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
terezamaria
17.05.16,19:17
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Však im napíš debilom, že aká je skutočnosť, že sú viac jak trapní.....
babka - ježibabka
17.05.16,19:21
Terka mail sa mi vrátil. Napísala som, či čítajú, čo som im písala minule.
terezamaria
17.05.16,19:28
Terka mail sa mi vrátil. Napísala som, či čítajú, čo som im písala minule.
Tak si daj Olinka písomnú komunikáciu a pekne im to vytmav, daj tam číslo
účastníka, budú vedieť.....
babka - ježibabka
17.05.16,19:37
Terezka veď oni mi vlastne toto poslali na základe mojej predchádzajúcej komunikácie, kde som im všetko písala. Asi zruším telefón. Aj včera robili telefónom nejakú anketu. Som im to zložila. Nemajú čo robiť?
Tweety
18.05.16,06:40
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-trhaju-srdce-drasticke-odobratie-chlapca-z-vyucovania-minuta-po-minute/ Takýchto múdrych úradnikov my máme, hrozné.
kopretinka
18.05.16,07:05
lujza.j
18.05.16,07:28
lujza.j
18.05.16,07:29
Aha tak nic....v nadpise vulgarizmus....je to nefukcne
Ing. Ľubomír Janoška
18.05.16,08:35
:eek::eek:
http://az247.cz/konec-nedostatku-pitne-vody-rusti-vedci-vymysleli-susenou-vodu/

:D
Vodu v prášku vymyslel už pred 30 rokmi Duški Giertl. Zoberieš prášok, zaleješ vodou a máš vodu. A okrem toho vymyslel aj prášok v prášku - zoberieš prášok, zaleješ vodou a máš prášok.
aktaK
18.05.16,08:49
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401558/brutalny-zasah-v-skole-prvacika-z-brehov-odvliekli-priamo-z-vyucovania-ako-zlocinca/Takýchto úradnikov my máme, hrozné.

ked som to video dopozerala, tak som sa normalne rozplakala,
učitelka a riaditeľka robili čo mohli - palec hore,
ale ten .huj, čo to točil a rozpraval do toho, to je ľudský odpad,
nič viac mi nenapadá, dúfam že nie je zaplatený aj z mojich daní,
a hlavne dúfam, že to bude mať riadnu dohru!

https://www.facebook.com/Monika-Kozelov%C3%A1-chr%C3%A1ni-na%C5%A1e-pamiatky-a-zvierat%C3%A1-956307774462994/videos
jar88
18.05.16,08:55
:eek::eek:
http://az247.cz/konec-nedostatku-pitne-vody-rusti-vedci-vymysleli-susenou-vodu/

:D
Pekné a záslužné, len si zabudla priložiť objasnenie, aby tu nebolo veľa obetí projektu AZ247.
----------------------------------
AZ247 je čistá ironie a sarkazmus. Jedná se o parodii na nejmenované servery, které si hrají na "alternativní zpravodajství". Všechny naše zprávy jsou tedy kompletně vymyšlené. Neneseme žádnou odpovědnost za osoby, které zde zveřejněným zprávám uvěří a budou je dále šířit jakožto fakt.
Dáša_
18.05.16,09:29
bettylou
18.05.16,09:32
http://www.rozhlas.cz/zpravy/priroda/_zprava/1589784

hádam sa pohnú kus dopredu:cool:
Tweety
18.05.16,09:45
kopretinka
18.05.16,09:47
pavol54
18.05.16,16:19
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-trhaju-srdce-drasticke-odobratie-chlapca-z-vyucovania-minuta-po-minute/ Takýchto múdrych úradnikov my máme, hrozné.
Prečo išla matka do švajcu? Lebo v tomto štáte sa nemá šancu poriadne postarať o rodinu, tento štát sa ani normálnym spôsobom nevie postarať o to aby rodina žila spolu poznal som prípad keď bývalá svokra si presadila aby matke dieťa zobrali (Stará bosorka od šťastia nedožila cestu zo súdu domov šľahlo ju - v tom prípade Božie mlyny pracovali nadzvukovou rýchlosťou)
Dáša_
18.05.16,16:38
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-trhaju-srdce-drasticke-odobratie-chlapca-z-vyucovania-minuta-po-minute/ Takýchto múdrych úradnikov my máme, hrozné.
Prečo išla matka do švajcu? Lebo v tomto štáte sa nemá šancu poriadne postarať o rodinu, tento štát sa ani normálnym spôsobom nevie postarať o to aby rodina žila spolu poznal som prípad keď bývalá svokra si presadila aby matke dieťa zobrali (Stará bosorka od šťastia nedožila cestu zo súdu domov šľahlo ju - v tom prípade Božie mlyny pracovali nadzvukovou rýchlosťou)
hmm, toto dieťa má zasebou ťažší život - to nie je o tom, že matka išla tam, kde sa o ňu lepšie postarajú. To je podľa všetkého skôr o tom, že matra pochopila, že vo švajčiarsku dostane viac, keď bude mať dieťa. Dovtedy sa oň vlastne ani nestarala. Ak som to správne pochopila, dieťa je vlastne spackaná interupcia. Matka zdrhla a starala sa jej mama.
http://monikakozelova.blog.sme.sk/c/418647/maleho-prvacika-nasilim-odvliekla-socialka-rovno-z-triedy.html
bjuty smis
18.05.16,16:38
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-trhaju-srdce-drasticke-odobratie-chlapca-z-vyucovania-minuta-po-minute/ Takýchto múdrych úradnikov my máme, hrozné.
Prečo išla matka do švajcu? Lebo v tomto štáte sa nemá šancu poriadne postarať o rodinu, tento štát sa ani normálnym spôsobom nevie postarať o to aby rodina žila spolu poznal som prípad keď bývalá svokra si presadila aby matke dieťa zobrali (Stará bosorka od šťastia nedožila cestu zo súdu domov šľahlo ju - v tom prípade Božie mlyny pracovali nadzvukovou rýchlosťou)

lebo je fetačka a vo švajci robí štetku...
načo tu mudruješ, ked nevieš, o čo ide ??

p.s. pozdravuje ta sam hawkins..
Ing. Ľubomír Janoška
18.05.16,17:19
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.
Tweety
18.05.16,17:37
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-trhaju-srdce-drasticke-odobratie-chlapca-z-vyucovania-minuta-po-minute/ Takýchto múdrych úradnikov my máme, hrozné.
Prečo išla matka do švajcu? Lebo v tomto štáte sa nemá šancu poriadne postarať o rodinu, tento štát sa ani normálnym spôsobom nevie postarať o to aby rodina žila spolu poznal som prípad keď bývalá svokra si presadila aby matke dieťa zobrali (Stará bosorka od šťastia nedožila cestu zo súdu domov šľahlo ju - v tom prípade Božie mlyny pracovali nadzvukovou rýchlosťou)
Prečítaj si môj druhý príspevok. Nie je to tak, ako uvádzaš.
Ing. Ľubomír Janoška
18.05.16,18:15
Takže obchodníci nám stvorili konzumnú spoločnosť. Zrejme bez zákazníkov.
A ekonómovia, ktorí lížu päty vládnucim politikom a stále opakujú mantru SPOTREBA, tí sú kde?
http://www.aktuality.sk/clanok/338891/muzi-co-poblaznili-svet-tito-obchodnici-stvorili-konzumnu-spolocnost/
alaya1
18.05.16,18:38
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
misoft
18.05.16,18:40
Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK:
Si sa mala spýtať, že aký druhý doklad totožnosti. Že pas nemáš a jediný je predsa len OP.
A poslať kritiku na S-Telekom, že nepoznajú zákony o úradných dokladoch.
pavol54
18.05.16,19:35
Chúďa malé a aj tie ostatné deti, tiež trauma na celý život. http://www.cas.sk/clanok/401655/zabery-ktore-trhaju-srdce-drasticke-odobratie-chlapca-z-vyucovania-minuta-po-minute/ Takýchto múdrych úradnikov my máme, hrozné.
Prečo išla matka do švajcu? Lebo v tomto štáte sa nemá šancu poriadne postarať o rodinu, tento štát sa ani normálnym spôsobom nevie postarať o to aby rodina žila spolu poznal som prípad keď bývalá svokra si presadila aby matke dieťa zobrali (Stará bosorka od šťastia nedožila cestu zo súdu domov šľahlo ju - v tom prípade Božie mlyny pracovali nadzvukovou rýchlosťou)
hmm, toto dieťa má zasebou ťažší život - to nie je o tom, že matka išla tam, kde sa o ňu lepšie postarajú. To je podľa všetkého skôr o tom, že matra pochopila, že vo švajčiarsku dostane viac, keď bude mať dieťa. Dovtedy sa oň vlastne ani nestarala. Ak som to správne pochopila, dieťa je vlastne spackaná interupcia. Matka zdrhla a starala sa jej mama.
http://monikakozelova.blog.sme.sk/c/418647/maleho-prvacika-nasilim-odvliekla-socialka-rovno-z-triedy.html
No vidíš ja som popísal mne osobne známu situáciu zhodou okolností tiež matka išla do švajcu obtierať zadky aby mali z čoho žiť a zrazu sa na ňu manžel vykašlal a so svojou matkou ušili búdu Nepísal som "prečo išla TÁTO matka.."
Všeobecne voľakedy chodili otcovia od rodín na týždňovky aby uživili rodinu, dnes všeobecne matky opúšťajú deti aby uživili rodinu čo je to za systém výnimku v ňom tvoria matere ako táto.
Inak momentálne u mňa pracuje jedna čo jej zobrali dieťa do náhradnej výchovy a dnes ho silou mocou chce prinavrátiť, prečo jej ho zobrali? DROGY, prečo drogy? lebo priateľ otec dieťaťa ju navádzal - neodolala a nakoniec ju nechal. Sú takí čo jej zdvíhajú EGO "Neboj sa nedaj sa je to tvoje dieťa" Iní zase "Nechaj dieťa na pokoji za päť rokov si zvyklo na inú rodinu nebude šťastné" Kto je vinný ona, priateľ, či?
Ing. Ľubomír Janoška
19.05.16,08:47
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.
buchač
19.05.16,09:16
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.

No ja neviem, kto a ako.
ALE pokiaľ viem, tak v prípade úmrtia je potrebné ísť na pobočku osobne a predložiť náležité dokumenty...teda formálnu žiadosť a kópiu úmrtneho listu - overené mnou.
--------------------------------
Iný doklad totožnosti ? Aj to som už zažil.
ALE keď je niekomu zaťažko ukázať preukaz poistenca, vodičák ? Holt, čo už s takými ?

Ďalšia vec je, či jeden berie tovar na fyzickú alebo na právnickú osobu.
Ono si stačí len príslušné vyhľadať a čítať.....či ?
alaya1
19.05.16,10:01
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.


No, dostala so odpoved a kompenzaciu 10 eur :) :) :).
jar88
19.05.16,10:06
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.


No, dostala so odpoved a kompenzaciu 10 eur :) :) :).
Ha, Ha, Ha.:)
To nás maš za "ddddddd"?
alaya1
19.05.16,11:13
Ja nie, ale asi Telekom :).

" Ako kompenzaciu za toto nedorozumenie som Vam na Easy SIM kartu s cislom ............. navysila dnesnym dnom kredit o sumu 10,- EUR.

S uctou

Slovak Telekom, a.s.
Mgr..................
Tim reklamacii
Bajkalska 28,
817 62 Bratislava
<<http://www.telekom.sk>> ".
buchač
19.05.16,11:23
ked som to video dopozerala, tak som sa normalne rozplakala,
učitelka a riaditeľka robili čo mohli - palec hore,
ale ten .huj, čo to točil a rozpraval do toho, to je ľudský odpad,
nič viac mi nenapadá, dúfam že nie je zaplatený aj z mojich daní,
a hlavne dúfam, že to bude mať riadnu dohru!

https://www.facebook.com/Monika-Kozelov%C3%A1-chr%C3%A1ni-na%C5%A1e-pamiatky-a-zvierat%C3%A1-956307774462994/videos

Mladý skončil...

http://www.ta3.com/clanok/1084087/uradnik-sa-marcovej-ucitelke-vyhrazal-vazenim-to-teraz-hrozi-jemu.html
babka - ježibabka
19.05.16,15:08
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.

No ja neviem, kto a ako.
ALE pokiaľ viem, tak v prípade úmrtia je potrebné ísť na pobočku osobne a predložiť náležité dokumenty...teda formálnu žiadosť a kópiu úmrtneho listu - overené mnou.
--------------------------------
Iný doklad totožnosti ? Aj to som už zažil.
ALE keď je niekomu zaťažko ukázať preukaz poistenca, vodičák ? Holt, čo už s takými ?

Ďalšia vec je, či jeden berie tovar na fyzickú alebo na právnickú osobu.
Ono si stačí len príslušné vyhľadať a čítať.....či ?

Reagujem iba na zvýraznené. Toto všetko mám vybavené už rok. Práve pri zmene spôsobu fakturácie z papierovej na elektronickú som im poslala mail s uvedeným dátumom, menom pracovníčky a jej telef. číslom, ktorá so mnou uzatvorila novú zmluvu na moje meno. Tak preto ma to tak veľmi nasrdilo, keď mi poslali takú volovinu. Keby som im to tam nenapísala, uznám, že takúto ich reakciu som si zavinila sama.
buchač
19.05.16,15:11
Reagujem iba na....
Reagujem teraz len a len v súvislosti s Telekomom a dám otázku.

Čo alebo kto je Telekom ? ;)
babka - ježibabka
19.05.16,16:17
T - pevná linka. Zajtra príde syn domov a ideme rušiť linku. Už vlani boli inde, ako pred 10 rokmi, ledva sme ich našli a teraz sú vraj v Auparku. Idem špehovať susedin dekel :):):)
Ing. Ľubomír Janoška
19.05.16,16:35
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.


No, dostala so odpoved a kompenzaciu 10 eur :) :) :).
Zjavne sa zľakli mojich silných rečí :D :D :D
buchač
19.05.16,16:43
T - pevná linka.
Šak ja viem, o čo ide. ;)

Ja nič, ja muzikant...ale od doby, keď boli k dispo mobilné siete, čiže v začiatku Globtel a Eurotel, okamžite som strihal drát pevnej linky.
Eurotel, Telekom (vsio rovno = na hovno) v mojom prípade teda nehrozilo, nehrozí a ani nebude hroziť.
Ceny na trt, služby na dva trty...pokrytie mám na háku, to majú aj iní v pohode.
buchač
19.05.16,16:57
Pozrite si šesť najzaujímavejších vecí, ktoré chystá Google


http://tech.sme.sk/c/20168208/pozrite-si-sest-najzaujimavejsich-veci-ktore-chysta-google.html

Za nejakú dobu bude aj appka na spláchnutie hajzla ?
babka - ježibabka
19.05.16,17:45
Juraj nám tu predvádza také pekné veci, tak aby sa mu na chalupe lepšie pracovalo, posielam mu mysliveckú.
Žabinka
19.05.16,17:48
Prišla som sa sem pobaviť a iba som sa nasr..... Otvorila som nové maily. Z Telekomu. Nakoľko z dôvodu, že pre pár € treba otŕčať občiansky, pár krát mi poslal úhradu syn z jeho účtu. Dala som si preto posielať elektronickú faktúru a zároveň som ich upozornila, že manžel pred rokom zomrel a ešte v apríli minulého roku som zmenila fakturačné údaje posielajú stále na jeho meno. Teraz tu sadnem a mail: Miroslav je čas na nové veci. Má sa stať Dobrým anjelom. Čítajú tí blbci vôbec maily? Chcela som poslať odpoveď, nedoručilo im ju. Tuším si musím ísť hrknúť jak som najedovaná. Musela som sa s vami podeliť, aby ma to prešlo. Vŕŕŕŕŕŕŕ
Môžeme ich napadnúť za neoprávnené spracúvanie osobných údajov a za spracúvanie nesprávnych údajov. Aspoň schytajú pokutu. Nie som veľkým zástancom bonzovania, ale tu by som urobil výnimku.

Mna vytocili minuly tyzden. Az som napisala reklamaciu. Objednala som si nieco z ich eschopu a kurier to doniesol. Som ich klientom velmi vela rokov a este nikdy sa mi nestalo, zeby okrem obcianskeho preukazu chceli odomna aj iny doklad totoznosti.Ani pri objednavke tovaru som na to nebola upozornena. Kurier povedal, ze to ziada Telekom, na ich zakaznickej linke 3!!! operatorky mi dali uplne odlisne odpovede. Som zvedava, ako dopadne reklamacia aj ked viem, ze napisu, ze je vsetko OK: Buzeracia ako vysita.
To sadá tiež pekne napadnúť - spracúvanie osobných údajov, ktoré nie sú potrebné na dosiahnutie účelu spracúvania.


No, dostala so odpoved a kompenzaciu 10 eur :) :) :).
Zjavne sa zľakli mojich silných rečí :D :D :D
:D to už aj takto funguje? :D:D
buchač
19.05.16,18:01
Juraj nám tu predvádza také pekné veci, tak aby sa mu na chalupe lepšie pracovalo, posielam mu mysliveckú.

Noooo...niečo podobné mám tiež v pláne. Lenže plánov plno, len rúk a času nejak pomenej. Pľúca je tiež potrebné chrániť...to brúsenie parožia je jak tvrdé porno...;) :D
lujza.j
19.05.16,18:14
Dnes som decku...ze nech zhana zhody....pes nema co frezovat:D....len s biom sa nebavi....tak nevim..nevim....dal by dole aj tie.poharky:D
babka - ježibabka
20.05.16,08:43
Stihla som mať dnes už príjemné prekvapko. Asi nie som až taká potvora, keď okrem mňa na mňa aj niekto druhý myslí. :):) Pred chvíľou som odprevadila neterku - birmovné krstniatko. Priniesla mi ešte horúci pudingový koláč, vraj si ho mám pocukrovať, lebo na horúcom by sa cukor roztopil. Zajtra bude jarmok, príde jej návšteva, tak vypeká. :):):)
lujza.j
20.05.16,08:57
Revem:D
kopretinka
20.05.16,09:05
ja neviem,čo sa toto pred časom rozmohlo,maturanti chodia po uliciach a žobrú peniaze....že ich hanba nefackuje!
:mad:
Tweety
20.05.16,09:06
Maturanti chodili furt a stále. Je to taký maturitný rituál s tablom.
kopretinka
20.05.16,09:17
ja viem,že chodili,aj my sme chodili,ale nežobrali sme peniaze pri tom!
pozdravujem mínuskára,asi tiež žobral.
Žabinka
20.05.16,09:21
ja viem,že chodili,aj my sme chodili,ale nežobrali sme peniaze pri tom!
pozdravujem mínuskára,asi tiež žobral.
keď sme my chodili, žobrať sa nesmelo..:cool:
kopretinka
20.05.16,09:24
neviem,či sa smelo alebo nesmelo,nás to ani nenapadlo.Keď som to minule videla,ako sa doslova vrhajú na okoloidúcich ľudí....bolo to nechutné a normálne som sa zľakla,že čo chcú.teraz pred chvíľou pod oknami mojimi,chodili hore-dolu po hlavnej ulici...vrhali sa na dôchodcov,na autá,čo zastali na križovatke,že môžu prísť k úrazu oni alebo niekto iný,to ich nezaujímalo.
Oliwa
20.05.16,09:29
ja neviem,čo sa toto pred časom rozmohlo,maturanti chodia po uliciach a žobrú peniaze....že ich hanba nefackuje!
:mad:
Asi predpríprava na poberanie sociálnych dávok... Aj u nás tiahnu mestom... Keď zakotvia na tržnici a idú od stola k stolu, kde predávajú väčšinou dôchodcovia... :( Keď spustia tie rapkáče a tlampače okolo hláv... sú všetci celí bez seba...
Žabinka
20.05.16,09:34
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
wirgi
20.05.16,11:00
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..

Danka aj ja som včera pozerala ,bol v inkognito na jojke
misoft
20.05.16,16:05
ja viem,že chodili,aj my sme chodili,ale nežobrali sme peniaze pri tom!
pozdravujem mínuskára,asi tiež žobral.
Veď pracuje - včera to predsa bolo v "správach" na Srandičkách....:D
kopretinka
20.05.16,18:20
Otec Švajčiar prišiel s rozhodnutím švajčiarskeho súdu prevziať si maloletú Liel od matky.To čo je za blbosť?aký švajčiarsky súd? na Slovensku sa riadime švajčiarskym súdom???!!!
Dnes ďalšie odobraté dieťa:eek::eek:
http://www.hlavnespravy.sk/nevhodne-pre-slabsie-povahy-objavilo-sa-este-horsie-video-odoberania-dietata-na-slovensku-tentokrat-matke/784024
buchač
21.05.16,04:52
Poslankyňa Petrík prišla s výzvou „Vezmite svoje dieťa do práce“
http://www.etrend.sk/ekonomika/poslankyna-petrik-prisla-s-vyzvou-vezmite-svoje-dieta-do-prace.html

Slniečkári nemajú iné problémy na riešenie ???
jar88
21.05.16,11:12
Poslankyňa Petrík prišla s výzvou „Vezmite svoje dieťa do práce“
http://www.etrend.sk/ekonomika/poslankyna-petrik-prisla-s-vyzvou-vezmite-svoje-dieta-do-prace.html

Slniečkári nemajú iné problémy na riešenie ???
Ja si naopak myslím, že je to omnoho dôležitejšie riešiť, ako nejaké pokuty za rýchlosť, či nejaké hlúpe podmienky v zbrojných preukazoch.
-------------------------------
Napríklad toto:
...že deti musíme integrovať do spoločnosti, pretože patria aj medzi dospelých.....bariéry medzi rodinou a prácou sú umelé.... v minulosti mali naši predkovia deti na poliach (rozumej pri práci)....dieťa je vecou ženy a má byť s ním doma, nie je správny.
----------------------------
Ešte by som doplnil, že je doslova a do písmena choré, neustále presadzovať zažitú myšlienku, že matka malého dieťaťa má odložiť dieťa do škôlky, aby mohla ísť zarábať peniaze ako muž.
Iné je dať malému dieťaťu možnosť zaradiť sa v škôlke k rovestníkom a zároveň tým matke umožniť aj nejakú inú príležitosť na vlastnú, osobnú doplnkovú realizáciu. Veď aj žena má svoje potreby a práva.
jar88
21.05.16,11:24
Otec Švajčiar prišiel s rozhodnutím švajčiarskeho súdu prevziať si maloletú Liel od matky.To čo je za blbosť?aký švajčiarsky súd? na Slovensku sa riadime švajčiarskym súdom???!!!
Dnes ďalšie odobraté dieťa:eek::eek:
http://www.hlavnespravy.sk/nevhodne-pre-slabsie-povahy-objavilo-sa-este-horsie-video-odoberania-dietata-na-slovensku-tentokrat-matke/784024
A čo povieš na tento príspevok z debaty pod článkom:
------------------------------------------------------------
Jan Stifter

57983

Tak tenhle případ trochu znám. Otec je Švýcar českého původu.
Vzal si mladou moc hezkou Slovenku, která si myslela, ze tady bude mít
hodně peněz a nebude muset nic dělat. K tomu trochu lehčích mravů. Pole
výpovědí známých mu moc věrná nebyla. Nakonec bez vysvětlení odešla na
Slovensko a děti tady nechala. Po několika měsících soud rozhodl, že
děti do definitivního rozhodnutí zůstanou v péči otce. Matka dokonce
byla pochotna děti otci prodat za 100.000 CHF. Pak jí došlo, že může
vytřískat peněz víc a děti unesla na Slovensko. Odmítala je vrátit a
otci kontakt s dětmi znemožn'ovala. Před slovenským soudem se oba
nakonec dohodli, že matka bude mít děti do 2. ledna t.r. a pak je předá
otci. Jenze ona je ukryla a otec je nedostal. Po nekonečných soudních
tahanicích soud rozhodl, že je musí vydat, což se konečně stalo. Není to
dobrá žena, o svém manželovi si vymýšlela u soudu spoustu neskutečných
lží a děti manipulovala, až soud prohlásil, že jde o jejich duševní
zdraví. Takže ta paní, co píše ten blog, by si nejprve měla zjistit
fakta.
-----------------------------------------------------------------------
Pritom nijako nechcem zľahčovať doslova sprosté konanie úradov a ešte aj pod dohľadom našej polície. Veď aj tá má ľudí (a aj deti sú ľudia) chrániť a pomáhať im pred násilím. Myslím, že aj policajt by mal poznať hranicu, kde úradník a výkon úradného rozhodnutia prekračuje hranicu ľudskosti.
buchač
21.05.16,12:24
Jedno "lepšie" ako druhé...
Nejaká pinda - poslankyňa ide mentorovať aj s tými ostatnými prijebanými slniečKÁRMI s pridziganej strany SaS a celý parlament sa má teraz zosrať....
LEBO ONA JE MATKA a chce byť neustále so svojim deckom.
Prijebaný a pridziganý názor !!!
Aj iné matky by rady boli so svojimi ratolesťami....no sú nútené dávať deti do predškolských zariadení.
Pani poslankyňa je viac niekde v riti ako v parlamentnej sále. Keď sa jej už ráči na hlasovanie dôjsť, šak nech si zaobstará pestúnku..
---------------------------------------
Len tak mimochodom nadviažem na to Tvoje neustále útočenie na pracujúce matky....a len tak mimochodom spomeniem...
Moja staršia dievka mala platenú pestúnku...2 roky (dva roky ) sme platili mesačne 1.000 Kčs...a to sme mali dokopy príjem cca 3.000 čistého.
Takže jedna poslankyňa si nemôže - nevie - nedokáže zaplatiť pestúnku na dobu nevyhnutnú ???

Nech potom páli do teplej diery a nech sa nezviditeľňuje takými onačinami.

P.S.:
Za výrazy nedávam ani len sorry...a to som sa ešte miernil.
misoft
21.05.16,13:41
A za ďalšie..... tá oná... Petrík.... bola zvolená občanmi, aby ich zastupovala, aby pre nich pracovala. Ak sa chce starať o dieťa - nech sa stará, ale nie v PARLAMENTE! Nech zloží mandáta a vzdá sa poslaneckého miesta a nech sa venuje decku.
Ja byť s ňou, tak jej to do toho brýlatého ksichtu podám pekne po lopate a po slovensky - ako mi huba narástla....
pavol54
21.05.16,17:17
A za ďalšie..... tá oná... Petrík.... bola zvolená občanmi, aby ich zastupovala, aby pre nich pracovala. Ak sa chce starať o dieťa - nech sa stará, ale nie v PARLAMENTE! Nech zloží mandáta a vzdá sa poslaneckého miesta a nech sa venuje decku.
Ja byť s ňou, tak jej to do toho brýlatého ksichtu podám pekne po lopate a po slovensky - ako mi huba narástla....
Nevzrušuj sa, jej nejde o dieťa, ale o to realizovať sa provokáciami a zviditeľniť sa v médiách s nejakou Petríkou si aj poslanci vytierajú (asi jej pôrod švacol na mozog, vraj sa to niektorým ženám stáva)
Nandrolon
21.05.16,17:41
Pokial firma nema dobrovolne vytvoreny kutik pre deti, tak jednoznacne dieta a zvlast batola NEPATRI do prace. Nech sa dementi postavia aj na hlavu.
jar88
21.05.16,19:41
A za ďalšie..... tá oná... Petrík.... bola zvolená občanmi, aby ich zastupovala, aby pre nich pracovala.....

A tí ostatní? Tí nemusia pracovať pre občanov, ktorí ich volili?
Myslíš, že tí ostatní páni poslanci nejako pracujú? To akože vložiť kartu a následne zmačknúť gombíček je práca?
--------------------------------
Dúfam, že nie si tak naivný a nenapadlo ti snáď, že študujú zákony a uvažujú, čo svojim hlasovaním pôsobia.:)
misoft
21.05.16,20:58
Nevzrušuj sa, jej nejde o dieťa, ale o to realizovať sa provokáciami a zviditeľniť sa v médiách s nejakou Petríkou si aj poslanci vytierajú (asi jej pôrod švacol na mozog, vraj sa to niektorým ženám stáva)
Pravda, pravda..... pretože inak by sa tam stratila ako ho*no v tráve.... :D
Dáša_
21.05.16,20:59
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
videla som teraz opakovanie tej relácie. ale teda neviem. tie oči.... to neboli veru srandičky