taiko
09.06.16,07:07
jeden diskutujuci krasne vystihol, co si o homepatiii myslim aj ja.
" čo je ešte horšie ako homeopatia: zákaz homeopatie. "
Nandrolon
09.06.16,05:11
Podľa mňa sú homeopatiká sekundárne užitočné. Živia veľa ľudí, zamestnávajú pracovníkov...
Ale k veci.
Korela - ten cocculine a kinedryl sme skúšali viackrát opakovane, tak 2-3 x za rok, takže určite nemohla nastať situácia že po podaní kinedrylu už cocculine nemohol účinkovať.
Ešte raz opakujem, ja netvrdím, že homeopatiká neúčinkujú. Tvrdím, že neúčinkujú na každého a ten účinok je väčšinou zhodný so složením daného lieku.
O tom psovi si myslím, že by sa z toho dostal aj sám, iba so stravou a vodou.
Ďalšia vec je, že homeopatiká /a to som si nevymyslel/ sa najviac propagujú v súvislosti so smrteľnými ochoreniami /lebo nič iné liečiť nevedia/ ako je chrípka, nádcha a pichnutie v zadku.
Zaujímavé je, že na bežnú chrípku sa žiadne lieky neužívajú, antibiotiká sa priam zakazujú užívať kvôli mutácii vírusov.
Napr. chrípka sa lieči iba čajom a ležaním, ak sa ležať nedá, iba väčšie množstvo tekutín. Ak sa ale pozriem na sortiment homeopatík, tak majú milión liekov na chrípku. Len škoda, že tá chrípka prejme do týždňa sama, aj bez nich.
Na záver ešte raz ale napíšem presne to, čo tu píšem stále. Aj kozmodisk a pás dr. Levina funguje. Bohužiaľ nie u každého.
buchač
09.06.16,05:23
Podľa mňa sú homeopatiká sekundárne užitočné. Živia veľa ľudí, zamestnávajú pracovníkov...
Ale k veci.
....
Na záver ešte raz ale napíšem presne to, čo tu píšem stále. Aj kozmodisk a pás dr. Levina funguje. Bohužiaľ nie u každého.
Ono je to jedno v celom rozsahu.
Či ide o lieky alebo homeopatiká, všetko je na jednej úrovni. Tu ide len a len o prachsprostý a obyčajný biznis.
Lieky samotné sa nejak nemôžu propagovať, veď sú na recept. Záleží len od lekára, akú formu lieku dá....či originál alebo generikum.

Homeopatika donedávna neboli k dispo...takže liečitelia sa snažia dobehnúť zameškané.
Ing. Ľubomír Janoška
09.06.16,05:31
A takto vyzerá "vyvlastňovanie" a "verejné komunikácie" na Slovensku
http://bratislava.sme.sk/c/20185848/satinskeho-ulicu-zatarasili-mesto-uz-riesi-odstranenie-plota.html
alaya1
09.06.16,12:21
pavol54
09.06.16,14:56
misoft
09.06.16,15:02
Pche..... chýba len "T".... horšie by bolo, keby tam bolo "Č"......, :D:D:D
lujza.j
09.06.16,15:17
Jéžiši chlapi....:D...mate problemy....:--- ja som si nesimla nyč...
misoft
09.06.16,15:24
Ja? A problémy? Ale nyjéééé.... rehlím sa.......
buchač
09.06.16,15:41
... je preukázanie účinkov.

Recept na homeopatickou holubí polévku dle Jiřího Grygara:

Za slunečného poledne dejte vařit 10 galonů vody.
Až přijde do varu, pověste do okna kuchyně dva oškubané holuby tak, aby jejich stín dopadal přímo na hladinu kotle, a hodinu vařte.
Poté tento extrakt z holubího stínu zřeďte v poměru jedna kapka do desetilitrového roztoku a podávejte pravidelně třikrát denně
bjuty smis
09.06.16,16:18
Potesilo.....Nikdy nehovor nikdy.....plati v mojom pripade....cvicenie s trenerom..... na ktore som sa dala:)

dôchodcovia majú čas...ale že aj chuť ? :)
bjuty smis
09.06.16,16:22
homeopatia = placebo...
určite niekomu pomáha...tak isto, ako placebo...

takisto, ako niekomu pánbožko.....
misoft
09.06.16,16:52
misoft
09.06.16,17:04
Nuž... zajtra začínajú ME vo futbale vo Francúzsku. A bude ešte sranda.... vlaky - nejachajú, autobusy - jedine pešobus, letiská - jedine zahraničné lety, elektrina - len tak tak, smetie - všade po uliciach, benzín - už nie je, rafinérie nepracujú..... A k tomu ešte trochu veľa vody v Seine.....
korela
09.06.16,17:07
buchač
09.06.16,17:11
Nuž... zajtra začínajú ME vo futbale vo Francúzsku. A bude ešte sranda.... vlaky - nejachajú, autobusy - jedine pešobus, letiská - jedine zahraničné lety, elektrina - len tak tak, smetie - všade po uliciach, benzín - už nie je, rafinérie nepracujú..... A k tomu ešte trochu veľa vody v Seine.....
S francúzov si robia iné štáty prdel.
- že sú silní nacionalisti
- že sa do vojny nejak nikdy nehrnuli
- že ...a čo ja viem, čo ešte

ALE ak dôjde na lámanie chleba, ak im ide o vlastné záležitosti, o vlastné peňaženky, o ...atď ?
Holt, to tiahnu davy ulicami...to sú štrajky...a nie ako u nás.
Holt, aj odbory sú iné...nie ako u nás, ktoré idú ruka v ruke s politikmi.
Holt, aj o to ide, že francúz môže štrajkovať do aleluja a aj tak dostane plný plat, lebo z neho odvádza primeranú čiastku na tento účel....a nie ako u nás, kde štrajkujúci má okamžite na krku od sociálky po políciu.
Nandrolon
09.06.16,17:17
No nič, idem si ja užiť ten homeopatický tramal :-)))))))
misoft
09.06.16,17:18
A roxor nechceš? :D:D:D
Nandrolon
09.06.16,17:32
Zatiaľ nie, pes má ešte koterec dobrý, ale jedine, že by som ho niekomu pichol do zadku. Na to vám odpovedia tri holé ženy v bradatom lete :-)))))))))))
V čechách to dávajú ako "fousatý léto" :-)
ps: a čo sa tu furt navážate do homeopatov? však aj Jaro S. je známy celebritný homeopat :-))))))))
buchač
09.06.16,17:48
No nič, idem si ja užiť ten homeopatický tramal :-)))))))
Daj si aj za mňa. ;)
Potom si vsugeruj, že Ťa koleno nebolí...
Nandrolon
09.06.16,17:52
Mám dojem že po tramale si už vsugerovať nič nemusím :D
buchač
09.06.16,18:32
Mám dojem že po tramale si už vsugerovať nič nemusím :D
Mi hovor niečo...
Onehdá som bol z neho v peknom limbu...dva alebo tri dni, len tak hučalo.
Ale to nebol homofopatetický Tramal..;) :D
bjuty smis
09.06.16,19:10
Mám dojem že po tramale si už vsugerovať nič nemusím :D
Mi hovor niečo...
Onehdá som bol z neho v peknom limbu...dva alebo tri dni, len tak hučalo.
Ale to nebol homofopatetický Tramal..;) :D
fetaci.....
kopretinka
10.06.16,07:04
Mám dojem že po tramale si už vsugerovať nič nemusím :D
len aby si potom nemusel na odvykačku
babka - ježibabka
10.06.16,07:40
A taký obyčajný ataralgin by vám ani nestačil? No ja som zaostalá, nemám doma ani ružovú, či je červená? tabletku, čo má každý.
lujza.j
10.06.16,07:49
Babik.....ja nemam doma ruzovu:)ked mam silne krce...dam do huby aulin prasok trochu vody.zahrkam sa a hotovo:Dinak iba acylpos a finito
lujza.j
10.06.16,07:51
Nandy...ozaj nas oblubeny wobenzyn...ti nenanutili:D
Nandrolon
10.06.16,09:32
lujza. aulin ale v tabletkách mám aj ja. a wobenzym mi nenanútili. Mám niečo podobné na predpis /phlogenzym/, ale dávku iba 9 dní. Je to skoro rovnaké /aj rovnaký držiteľ registrácie/, ale nie je to hrsť tabliet denne. To by mohlo na počiatočné zhojenie stačiť. Trochu enzýmov treba, ale wobenzym určite nie. Následne už phlog. neplánujem.
babka - ježibabka
11.06.16,13:58
Potešila som sa, že som stihla ešte dnes obrať nejaké čerešne, lebo už zas (vŕŕŕŕŕŕ) leje. Napriek tomu, že tento rok bolo dosť mrazivo a stále leje mnoho čerešní zmrzlo a už hnijú sa mi ešte včera a dnes podaril nejaký úlovok.
lujza.j
12.06.16,10:24
buchač
12.06.16,15:41
Kedy sa niečo také začne diať aj pri "slovenskom mori", v krajinách bývalej Jugošky ?


Choďte domov! Niektorí Mallorčania majú turistov plné zuby
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/395857-chodte-domov-niektori-mallorcania-maju-turistov-plne-zuby/

Aj diskusia je vcelku pekná.
lujza.j
12.06.16,16:03
Nemaj strach tiez turistov "miluju"....mna by z turistov tiez trtlo....aj ma vlastne ide....lebo poniektori sa chovaju ako hovada...:( ceske,slovenke a polske skriekajuce decka....napr.
taiko
13.06.16,04:45
Nemaj strach tiez turistov "miluju"....mna by z turistov tiez trtlo....aj ma vlastne ide....lebo poniektori sa chovaju ako hovada...:( ceske,slovenke a polske skriekajuce decka....napr.
nuz ked nechces pocuvat deti, tak musis hladat " adults only " resorty :) http://www.melia.com/en/hotels/croatia/umag/melia-coral/index.html?idPrm=affilired&utm_source=affilired&utm_medium=affiliation&utm_campaign=always_on&utm_adg=affilired_alwayson
lujza.j
13.06.16,05:44
Tai....preto nelezim na plazi zadar-puntamika.....ale idem 5km od....kde som roky predtym chodila:) ......tam si aj zdriemnem...
....ja istru-umag..ee....istra bola vzdy plna talošov....a ja s pesom chodim takze na sukromi
alaya1
13.06.16,06:04
taiko
13.06.16,06:17
Ta krajina je tak uzasna a rozmanita, ze aj v plnej sezone kto chce, najde co hlada.
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13174028_1055305264560495_7472831590244279534_n.jp g?oh=af7106a8143c66a9eff273b43d5b7415&oe=58041E79
to asi hej, ale je tam drahooooooooooo. Len tak zo srandy som pozrel na ceny v tom adults only hoteli a kukam, ze za rovnake peniaze viem byt 2 tyzdne vo Vietname :) tuto http://www.vedanalagoon.com/index.php/gallery
alaya1
13.06.16,06:27
Kazdy podla chuti. Zrovna mna Vietnam nezaujima a v Chorvatsku nevyhladavam 4* hotel na predrazenej a pre mna neatraktivnej Istrii. Cenovo je pre nas zivot v Chorvatsku vyhodny a hlavne blahodarne posobiace more. Co asi vo Vietname nenajdes :).
taiko
13.06.16,06:29
Kazdy podla chuti. Zrovna mna Vietnam nezaujima a v Chorvatsku nevyhladavam 4* hotel na predrazenej a pre mna neatraktivnej Istrii. Cenovo je pre nas zivot v Chorvatsku vyhodny a hlavne blahodarne posobiace more. Co asi vo Vietname nenajdes :).
Pravda je, kazdemu podla chuti, ale preco myslis, ze napr vo Vietname nie je blahodarne more, ci je pre nas cenovo nevyhodny ?
Len som pisal, ze za podobne peniaze, co zaplatim v HR, viem ist do Vietnamu na taky isty cas a do podobneho hotela
alaya1
13.06.16,06:38
Nemyslim si to, ale viem, ze take mnozstvo prospesnych soli, ake obsahuje more v Ch. vo Vietname nie je. Tiez nie je Vietnam, ako Vietnam a tak isto aj Ch. Takze stastnu cestu kazdemu tam, kde sa citi dobre.
taiko
13.06.16,06:44
Nemyslim si to, ale viem, ze take mnozstvo prospesnych soli, ake obsahuje more v Ch. vo Vietname nie je. Tiez nie je Vietnam, ako Vietnam a tak isto aj Ch. Takze stastnu cestu kazdemu tam, kde sa citi dobre.
hmm, nuz veru zlozenie vody vo Vietname nepoznam :). Ale asi mas pravdu, ze som porovnal neporovnatelne
lujza.j
13.06.16,08:32
Kazdy podla chuti. Zrovna mna Vietnam nezaujima a v Chorvatsku nevyhladavam 4* hotel na predrazenej a pre mna neatraktivnej Istrii. Cenovo je pre nas zivot v Chorvatsku vyhodny a hlavne blahodarne posobiace more. Co asi vo Vietname nenajdes :).
Pravda je, kazdemu podla chuti, ale preco myslis, ze napr vo Vietname nie je blahodarne more, ci je pre nas cenovo nevyhodny ?
Len som pisal, ze za podobne peniaze, co zaplatim v HR, viem ist do Vietnamu na taky isty cas a do podobneho hotela
Tai...vies to je take to porovnavanie.....a ...ze je to "iba"HR....mne to nevadi....moj chlap minuly tyzden zapotitl,ze ci nepojdeme v zime na kubu....normalne sem se lekla:eek:ja.,ze ja neviem.....no ale mam sa vymacknut....nech nieco zacne hladat.....takze asi tak:Dked som sa postazovala pred rodinou kukali na mna,ze ci som kompletna...ze neviem ci chcem ist na kubu....
pavol54
13.06.16,08:33
na zamyslenie latinské preklady: vrana biela ( corvus alba) straka obyčajná (pica pica) AKO ľahko sa dá zmeniť pár písmen a sme pri časti tela(ruka ruka to nie je) a výkone povolania s ňou , že by Alan Suchánek :)
kukučka
13.06.16,08:49
lui, dovolenka na Kube? Pobalila by som sa 5 minút, ale nemám pas. :mee:

Pekne popísala a doložila svoju dovolenku poraďáčka ludmila, pohľadaj.
lujza.j
13.06.16,08:52
Kukuč..sak ani ja.....:)viem ze ludmila...pamatam aj som citala aj kuk..asi opat....lebo chlap...tam chce kym to tam nebude šecko amerikánske....
kukučka
13.06.16,09:07
To isté hovorím mojím princeznám, tá staršia však pokukuje na Nový Zéland. Snívajte s nami, ideme do Chorvátska.
lujza.j
13.06.16,09:25
Bojim sa,ze sa tomu nevyhnem:D
alaya1
13.06.16,11:15
Kazdy podla chuti. Zrovna mna Vietnam nezaujima a v Chorvatsku nevyhladavam 4* hotel na predrazenej a pre mna neatraktivnej Istrii. Cenovo je pre nas zivot v Chorvatsku vyhodny a hlavne blahodarne posobiace more. Co asi vo Vietname nenajdes :).
Pravda je, kazdemu podla chuti, ale preco myslis, ze napr vo Vietname nie je blahodarne more, ci je pre nas cenovo nevyhodny ?
Len som pisal, ze za podobne peniaze, co zaplatim v HR, viem ist do Vietnamu na taky isty cas a do podobneho hotela
Tai...vies to je take to porovnavanie.....a ...ze je to "iba"HR....mne to nevadi....moj chlap minuly tyzden zapotitl,ze ci nepojdeme v zime na kubu....normalne sem se lekla:eek:ja.,ze ja neviem.....no ale mam sa vymacknut....nech nieco zacne hladat.....takze asi tak:Dked som sa postazovala pred rodinou kukali na mna,ze ci som kompletna...ze neviem ci chcem ist na kubu....

Ja som toho pochodila, uz ma to nebavi, aj to uz nie je tak bezpecne, ako bolo niekedy. Miesto Kuby chod do Mexika, to je este celkom zaujimave. :) Na Kube jedna pekna plaz, inak retro :). ja uz sadnem do auta, odveziem sa do Ch. kedy chcem, na ako dlho chcerm, cez cestovky, bez organizovania mojho casu, vylozim nohy, vypnem hlavu a je mi fajn
lujza.j
13.06.16,11:37
Ja som v hr....spoko:)nikdy som neletela a este tak daleko....dajako ma to tam nelaka.....mozno aj preto ako si to opisala....lebo taku mam predstavu:( hmmm...ako vies,ze mechiko som mala tak dajako...uz davno v hlave:eek::)
buchač
13.06.16,11:42
....moj chlap minuly tyzden zapotitl,ze ci nepojdeme v zime na kubu....

Hajde na Kubu
http://www.infoglobe.sk/kuba-odporucania-a-bezpecnost/

Ešte lepšie je to v Mexicu
http://www.infoglobe.sk/mexiko-odporucania-a-bezpecnost/
--------------------------------------------
Nie je lepšie dostať po hube na Slovensku ? Aspoň sa jeden vie pekne, po slovensky, poďakovať...
alaya1
13.06.16,13:21
Ja som v hr....spoko:)nikdy som neletela a este tak daleko....dajako ma to tam nelaka.....mozno aj preto ako si to opisala....lebo taku mam predstavu:( hmmm...ako vies,ze mechiko som mala tak dajako...uz davno v hlave:eek::)



Vies co je fajnove, ale isto nie so slovenskymi cestovkami :)
lujza.j
13.06.16,14:08
Ja som v hr....spoko:)nikdy som neletela a este tak daleko....dajako ma to tam nelaka.....mozno aj preto ako si to opisala....lebo taku mam predstavu:( hmmm...ako vies,ze mechiko som mala tak dajako...uz davno v hlave:eek::)



Vies co je fajnove, ale isto nie so slovenskymi cestovkami :)
To je samozrejme ..este to tak:eek: :)
pavol54
13.06.16,18:29
za mojej mladosti sme pravidelne pozerali výcvikový film Limonádový Joe, objednávač filmov mal strašný prieser keď sme ho na vyvedení nemali. Dnešná americká mládež pozerá filmy so Segalom alebo Stalonem a pod, to sú jatky a potom že sú pod vplyvom extrémizmu, no keď si ho sami vyrábajú ale to by ma neštvalo viac to že nám toto extrémistické násilie je importované cez tieto krváky a potom sa pred naočkovaným debilom neubrániš
Dáša_
13.06.16,18:31
Ja som v hr....spoko:)nikdy som neletela a este tak daleko....dajako ma to tam nelaka.....mozno aj preto ako si to opisala....lebo taku mam predstavu:( hmmm...ako vies,ze mechiko som mala tak dajako...uz davno v hlave:eek::)



Vies co je fajnove, ale isto nie so slovenskymi cestovkami :)
To je samozrejme ..este to tak:eek: :)

baby, tak tu sa dá už povedať jediné: slovenské cestofky sú smŕŕŕŕŕŕť...... :D
buchač
13.06.16,18:43
baby, tak tu sa dá už povedať jediné: slovenské cestofky sú smŕŕŕŕŕŕť...... :D
Ja to viem aj inak.
Niekto je scestovaný po zahraničí až tak, že si pred ním aj pes sadne ... to aby sa dotyčný do riti nenapchal.
Niekto je scestovaný po zahraničí...no nepozná okolie vlastného bydliska...

...a nie je to smutné ?
korela
13.06.16,19:27
za mojej mladosti sme pravidelne pozerali výcvikový film Limonádový Joe, objednávač filmov mal strašný prieser keď sme ho na vyvedení nemali. Dnešná americká mládež pozerá filmy so Segalom alebo Stalonem a pod, to sú jatky a potom že sú pod vplyvom extrémizmu, no keď si ho sami vyrábajú ale to by ma neštvalo viac to že nám toto extrémistické násilie je importované cez tieto krváky a potom sa pred naočkovaným debilom neubrániš
Veď o to im ide, zasiahli celý svet. Pre mňa prestal Oscar existovať už dávno.
taiko
14.06.16,04:42
Kazdy podla chuti. Zrovna mna Vietnam nezaujima a v Chorvatsku nevyhladavam 4* hotel na predrazenej a pre mna neatraktivnej Istrii. Cenovo je pre nas zivot v Chorvatsku vyhodny a hlavne blahodarne posobiace more. Co asi vo Vietname nenajdes :).
Pravda je, kazdemu podla chuti, ale preco myslis, ze napr vo Vietname nie je blahodarne more, ci je pre nas cenovo nevyhodny ?
Len som pisal, ze za podobne peniaze, co zaplatim v HR, viem ist do Vietnamu na taky isty cas a do podobneho hotela
Tai...vies to je take to porovnavanie.....a ...ze je to "iba"HR....mne to nevadi....moj chlap minuly tyzden zapotitl,ze ci nepojdeme v zime na kubu....normalne sem se lekla:eek:ja.,ze ja neviem.....no ale mam sa vymacknut....nech nieco zacne hladat.....takze asi tak:Dked som sa postazovala pred rodinou kukali na mna,ze ci som kompletna...ze neviem ci chcem ist na kubu....
:) co robis, vsak Kuba moze byt paradna tiez. Nove tvare, nove jedla, nove mesta.
Jasne , ze to porovnanie, bolo take vseobecne. No ale uznaj. Srandovne, ze vies za rovnake prachy byt v HR aj 10000km daleko vo Vietname :)
Ja som v HR nikdy nebol, teda nemam na HR ziadny nazor. A uz vobec si nemyslim, ze je to iba HR. Len ja ked sa chcem zresetovat, pre mna je super, ked mozem ist ako keby na inu planetu. Vsetko uplne ine. Rec ina, architektura ina, jedla ine, krajina ina, ludia ini . A este ked je to za podobny peniaz, no nekup to :D
pavol54
14.06.16,05:55
baby, tak tu sa dá už povedať jediné: slovenské cestofky sú smŕŕŕŕŕŕť...... :D
Ja to viem aj inak.
Niekto je scestovaný po zahraničí až tak, že si pred ním aj pes sadne ... to aby sa dotyčný do riti nenapchal.
Niekto je scestovaný po zahraničí...no nepozná okolie vlastného bydliska...

...a nie je to smutné ?
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
taiko
14.06.16,06:15
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
pavol54
14.06.16,06:22
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má. Aké to môže byť obohatenie kultúry hlava na hlave na pláži, to môžem zažiť aj na Zlatých pieskoch alebo v Podhájskej či vo Vincovom lese
buchač
14.06.16,06:29
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má. Aké to môže byť obohatenie kultúry hlava na hlave na pláži, to môžem zažiť aj na Zlatých pieskoch alebo v Podhájskej či vo Vincovom lese
BINGO !!!
Nandrolon
14.06.16,06:31
pavol54 - je to aj preto, že niektorí sú presvedčení, že zahraničné hovno narozdiel od nášho vonia a bohužiaľ takých je dosť...
Keď vidím, za čo sú ochotní niektorí ľudia zaplatiť a ešte si na tom "mľaskať" je mi z toho na grc.
taiko
14.06.16,06:39
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má. Aké to môže byť obohatenie kultúry hlava na hlave na pláži, to môžem zažiť aj na Zlatých pieskoch alebo v Podhájskej či vo Vincovom lese
ach jaj Pali, ale vsak nie su vsetko plaze. Tam Ta naozaj maloco obohati
Ale mas pravdu v tom, ze mnohym ide iba o ukazovanie. Ina skupina zase travi cas zavistou, ze nemaju co ukazovat, no a my ostatni si diverzitu dojmov a zazitkov, ktoru cestovanie ponuka, uzivame :D
jar88
14.06.16,06:43
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
buchač
14.06.16,06:46
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
Nebuď na mladého prudký...nezávidˇ. ;)

Za naše vyštudoval, teraz berie veľké love v zahraničí...robí čáva. Takýchto je ajajáááj.
...a keď príde domov, tak využíva hotel Mama - Tata...
taiko
14.06.16,06:50
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
jezus no Ty si to zase posunul :) Ja teda neviem, ale nikto, koho poznam sa mi nejak zvlast nechvalil, kde bol, ani fotky sa nesnazil natlacit pred oci. Moji susedia ani kolegovia tiez netusia, kde som ja bol
Ono asi zavisi s kym sa clovek bavi ;) Takze povedat, ze sa chcu vsetci chvalit, je trosku demagogicke. Teba som napr tiez nepocul, nevidel, chvalit sa ;)
Okrem toho turistickemu businessu je jedno, s akou pohnutkou si na dovolenku isiel a ci sa Ty potom po dovolenke niekomu chvalis :)
jar88
14.06.16,06:56
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
Nebuď na mladého prudký...nezávidˇ. ;)
To nieje o závisti. Mám pobehaný skoro celý svet a nie za vlastné nasporené. Ja som jeden z tých, čo v žiadnom prípade nepôjde dovolenkovať do nejakého rezortu, či dokonca niekam na pláž.:)
-----------------
A naviac, keďže nepracujem, nemám ani nárok na dovolenku.:D Dovolenka je luxus, ktorý je mne odopretý.:---
Žabinka
14.06.16,06:56
my sme zmenili lokalitu HR na lokalitu GR kvôli tomu, že už som sa v HR cítila ako na Šírave.. a ja si chcem na dovolenke oddýchnuť, a nie počúvať cudzie problémy v slovenčine alebo češtine.. o to naozaj nemám záujem.. a nemyslím tým len na pláži, ale doslova všade.. v obchode, reštaurácii.. našťastie všetky cestovky a aj jedinci preferujú stredný prst Sithoniu, a známe veľké strediská.. do "mojej" oblasti sa ešte nedostali.. tá je výlučne grécka, a slovákov a čechov sme tam doteraz nestretli.. tým ale nechcem povedať, že sa mi HR ako krajina nepáči..
kukučka
14.06.16,07:11
Také niečo, že našinec zmrznutý spod Tatier a z ružbašskej studenej vody sa ide zohriať a zaplávať si kvôli zdraviu vás nenapadlo?
taiko
14.06.16,07:18
Také niečo, že našinec zmrznutý spod Tatier a z ružbašskej studenej vody sa ide zohriať a zaplávať si kvôli zdraviu vás nenapadlo?
Myslis to "morske oko" ? :)
taiko
14.06.16,07:23
Ten Prokopcak naozaj nie je kompletny :D
Uz bude fasizmom aj akupunktura :D
http://komentare.sme.sk/c/20189617/je-akupunktura-sarlatanstvo-alebo-naozaj-funguje.html
BXLmiami
14.06.16,07:25
Fakt neviem čo toto má znamenať,chlapec musel dostať balík.Alebo mu krivdim a len si takými bulvárnymi článkami zvyšuje čítanosť.
taiko
14.06.16,07:27
Fakt neviem čo toto má znamenať,chlapec musel dostať balík.Alebo mu krivdim a len si takými bulvárnymi článkami zvyšuje čítanosť.
alebo mu nejaky homeopat a akupunkurista potesili v trojke frajerku :D
kukučka
14.06.16,07:28
Nielen to, aj normálne kúpalisko, keď deti vyšli z vody, tak drkotali zubami.
jar88
14.06.16,07:30
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
jezus no Ty si to zase posunul :) Ja teda neviem, ale nikto, koho poznam sa mi nejak zvlast nechvalil, kde bol, ani fotky sa nesnazil natlacit pred oci. Moji susedia ani kolegovia tiez netusia, kde som ja bol
Ono asi zavisi s kym sa clovek bavi ;) Takze povedat, ze sa chcu vsetci chvalit, je trosku demagogicke. Teba som napr tiez nepocul, nevidel, chvalit sa ;)
Okrem toho turistickemu businessu je jedno, s akou pohnutkou si na dovolenku isiel a ci sa Ty potom po dovolenke niekomu chvalis :)
Dobre taiko, tak teda skoro všetci. Ja som reagoval hlavne na to, ako si popisoval to poznávanie iných kultúr a tak podobne, až po to obohatenie nejakou babkou v Kordikoch.
Nemyslím si však, že zrovna ty patríš do skupiny ľudí, ktorých niekedy obohatila nejaká babka z Kordilierov, alebo starček z Atlasu, či kšeftár z Barcelony, alebo Miami.
Takého obohatenia, sa ti v žiadnom prípade, cez cestovku nedostane. Na to treba inak.:) To čo si tu popisoval, boli iba frázy z nejakej namotávky na iný "lepší" štandard dovolenkovania. Napríklad, ako ten tvoj laik na Vietnam.:)
kukučka
14.06.16,07:31
Niekto má radosť aj z tridsať strieborných.
taiko
14.06.16,07:32
Dobre taiko, tak teda skoro všetci. Ja som reagoval hlavne na to, ako si popisoval to poznávanie iných kultúr a tak podobne, až po to obohatenie nejakou babkou v Kordikoch.
Nemyslím si však, že zrovna ty patríš do skupiny ľudí, ktorých niekedy obohatila nejaká babka z Kordilierov, alebo starček z Atlasu, či kšeftár z Barcelony, alebo Miami.
Takého obohatenia, sa ti v žiadnom prípade, cez cestovku nedostane. Na to treba inak.:) To čo si tu popisoval, boli iba frázy z nejakej namotávky na iný "lepší" štandard dovolenkovania. Napríklad, ako ten tvoj laik na Vietnam.:)
priznavam, pravdu mas, nachytal si ma. Pod silou takychto argumentov mi neostava nic ine, len sa sklonit a cusat ;)
taiko
14.06.16,07:34
Niekto má radosť aj z tridsať strieborných.
tych striebornych muselo byt podstatne viac, sudim podla intenzity :)
lujza.j
14.06.16,08:01
Zabka u mna zatal ta "sirava" nas pes v aute...nic moc aj ked je zapasany chce "soferovat" s "tatkom":Dked som bola pred rokmi postrcena od pepsi aby som isla sama s deckom a psom dostala som sa k tomuto ubytku.....je super...ale vedela som ,ze plaz nie je moja sialka kavy....sadneme do auta a ideme do nasej starej.dediny.....tam som doma a sama na plazi.....obchod po rokoch taky kde turista nepachne...a aj restiku taku mame odporucenu....lebo si to domaci dajako strazia.....silno im pomasti dusu ked vies ich rec.....si ich:) vediet rec ...nei iba turisticke slovká......
Nechce sa mi hladat nove ubytko....kvoli plazi ....ked si to viem poriesit takto.....a zadar je ako ja hovorim mesto kde dosoferujem aj sama:D
Co ma laka je hr vidiet z.lode....aj ked na lodi to nie je jednoduche.....
alaya1
14.06.16,08:12
Ja by som povedala, ze kto nechce nikde chodit, nech nechodi, kto sa chce tlacit na plazi, nech sa tlaci, kto chce letiet 10 hodin a kochat sa inymi kulturami, nech sa kocha , kto sa chce chvalit, nech sa chvali a kto chce zavidiet, tak nech mu to padne na zdravie :).
kopretinka
14.06.16,08:22
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má.
a furt dokola s tou istou fotografiou :D
buchač
14.06.16,08:36
Kedy sa niečo také začne diať aj pri "slovenskom mori", v krajinách bývalej Jugošky ?


Choďte domov! Niektorí Mallorčania majú turistov plné zuby
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/395857-chodte-domov-niektori-mallorcania-maju-turistov-plne-zuby/

Aj diskusia je vcelku pekná.

Jeden, jediný link o roztopašnosti turistov kade - tade po svete...a ajhľa, čo z toho vzniklo.

Debata (je to vlastne správny výraz ?) o tom, že kde kto chodí, kto na to má....a v neposlednej miere tí praví (taiko a alaya) vytiahli slovo "závisť".

Fujtajbl, chce sa mi zvracať z týchto chválenkárskych kydov...
lujza.j
14.06.16,09:04
No vidis to...ako to tu dopadne:Dako minule ked som....ze sa mi mina rum a olej,ze musim kupit v hr:--- sol este mam:D
taiko
14.06.16,09:14
No vidis to...ako to tu dopadne:Dako minule ked som....ze sa mi mina rum a olej,ze musim kupit v hr:--- sol este mam:D
jaaaj to si nemala, zase sa rozvinie 100 stranova debata o paleni alkoholu :D
jar88
14.06.16,09:40
No vidis to...ako to tu dopadne:Dako minule ked som....ze sa mi mina rum a olej,ze musim kupit v hr:--- sol este mam:D
jaaaj to si nemala, zase sa rozvinie 100 stranova debata o paleni alkoholu :D
Darmo sa navážaš tajko. Ty veľmi rád píšeš o veciach, ktoré sa ti nejako páčia a vôbec nehľadíš na to, či sú v poriadku, alebo nie. Viď svoj príspevok o poznávaní iných kultúr a tak ďalej a to v súvislosti s kúpenou dovolenkou.
Pritom je viac než jasné, že nič také v súvislosti s relax-dovolenkou nejestvuje. Je to len jeden z mnohých odrbov cestoviek, na ktorý si aj ty naletel.:)
lujza.j
14.06.16,09:46
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
taiko
14.06.16,09:49
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D
jar88
14.06.16,09:58
Kedy sa niečo také začne diať aj pri "slovenskom mori", v krajinách bývalej Jugošky ?


Choďte domov! Niektorí Mallorčania majú turistov plné zuby
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/395857-chodte-domov-niektori-mallorcania-maju-turistov-plne-zuby/

Aj diskusia je vcelku pekná.

Jeden, jediný link o roztopašnosti turistov kade - tade po svete...a ajhľa, čo z toho vzniklo.

Debata (je to vlastne správny výraz ?) o tom, že kde kto chodí, kto na to má....a v neposlednej miere tí praví (taiko a alaya) vytiahli slovo "závisť".

Fujtajbl, chce sa mi zvracať z týchto chválenkárskych kydov...

A čo sa ti na tej "v celku peknej diskusii" páčilo. Veď je dosť podobná tejto našej z ktorej sa ti chce blejt.
Vytiahli tu závisť a iný zas neskutočné pokrytectvo. Že by tu niekomu vadilo, že Malorka je v zárobkoch na turizme dosť veľkým hráčom? Alebo tá poznámka, že sa to už domácim až tak veľmi nepáči. To fakt hovorí za všetko. Je len málo domácich, čo sú proti turistom.
jar88
14.06.16,10:03
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D

A ako, keď nie cez cestovku? To len tak sadneš na vlak a ideš? Veď sa niekde učupím a dajako už prespím? To akože "batôškar" s paštikou v ruksáčiku?:D
BXLmiami
14.06.16,10:07
Predsa si vie zabezpečiť letenky aj hotel.
taiko
14.06.16,10:09
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D

A ako, keď nie cez cestovku? To len tak sadneš na vlak a ideš? Veď sa niekde učupím a dajako už prespím? To akože "batôškar" s paštikou v ruksáčiku?:D
Ale nieeee. My Ti pouzivame take vynalezy ako telefon a internet. neviem ci si uz o nich pocul.
Zavolame do hotela, zajedname izbu, zavolame do leteckej spolocnosti, kupime letenky, zavolame do restauracie zajedname stol, zavolame do lokalnej agentury a zajedname sprievodcu aj s autom a so soferom a tak podobne. Nuz a platime cez internet a kreditkou. To uz vies co je. Tu si mal prvy v Ceskoslovensku. ;)
lujza.j
14.06.16,10:11
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D
Tai...u nas gramotnost iba nemecka:Dtakze do daleka cez cestovku......
Henta sri lanka ak si pamatam 800e...
taiko
14.06.16,10:11
Predsa si vie zabezpečiť letenky aj hotel.
tak tak, boli sme hned druhi za Chuckom Norrisom, co sme to dokazali :D
taiko
14.06.16,10:13
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D
Tai...u nas gramotnost iba nemecka:Dtakze do daleka cez cestovku......
Henta sri lanka ak si pamatam 800e...
no nastastie mi vieme aj indiansku anglictinu tak sa da :) Cez cestovku sme boli prvy raz a potom uz nikdy. To je predrazene ako svina, niekedy aj 30%
jar88
14.06.16,10:30
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D
Tai...u nas gramotnost iba nemecka:Dtakze do daleka cez cestovku......
Henta sri lanka ak si pamatam 800e...
no nastastie mi vieme aj indiansku anglictinu tak sa da :) Cez cestovku sme boli prvy raz a potom uz nikdy. To je predrazene ako svina, niekedy aj 30%
Toto píšeš, ako ja o prvej kreditke. to aj ty si bol prvým klientom a ešte aj v prvej cestovke na svete? (Ja som totiž písal o mojej prvej kreditke a nie o prvej kreditke v Československu.)
taiko
14.06.16,10:44
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme :D
Tai...u nas gramotnost iba nemecka:Dtakze do daleka cez cestovku......
Henta sri lanka ak si pamatam 800e...
no nastastie mi vieme aj indiansku anglictinu tak sa da :) Cez cestovku sme boli prvy raz a potom uz nikdy. To je predrazene ako svina, niekedy aj 30%
Toto píšeš, ako ja o prvej kreditke. to aj ty si bol prvým klientom a ešte aj v prvej cestovke na svete? (Ja som totiž písal o mojej prvej kreditke a nie o prvej kreditke v Československu.)
ech do psej matere, zase si vyhral. Nebudem sa ja veru uz s Tebou za pasy chytat. Nacim mi opat bude len tisko svedomie si spytovat
jar88
14.06.16,11:15
Predsa si vie zabezpečiť letenky aj hotel.
Ale taiko tu písal, že si to vie objednať lacnejšie.:)
Dokonca tu spomínal, že Vietnam za cenu niekde na Balkán. Zrejme už veľmi dávno neobjednával letenku týždeň, dva pred termínom. No a objednať si ešte aj hotel na úrovni, tak to smekám. To ani Cuck Norris ešte nezvládol. Jedine ak, tak aspoň za dvojnásobnú cenu.:--- Ale Chuck Norris, zrejme na cenu, až tak nepozerá.:D
bjuty smis
14.06.16,13:49
jar,

čo to tu zas splietaš ?
ktorý blb si objednáva letenku týždeň pred dovolenkou ?
ty nie si schopný sám si objednať hotel v zahraničí ?

vidím, že ťa s tou kreditkou poriadne trafil medzi rohy :)))
jar88
14.06.16,14:52
jar,

čo to tu zas splietaš ?
ktorý blb si objednáva letenku týždeň pred dovolenkou ?
ty nie si schopný sám si objednať hotel v zahraničí ?

vidím, že ťa s tou kreditkou poriadne trafil medzi rohy :)))
A koľko teda, dva mesiace?
A to ti má akože urobiť dobrú cenu? Lepšiu, ako v cestovke v cene zájazdu?
Alebo ten hotel, ten si tiež vieš zabukovať za lepšiu cenu?
---------------------------------
Nie som zástanca cestoviek, ale tak, ako to popísal taiko, tak to určite nezvládneš lacnejšie a s určitou garanciou istoty.
misoft
14.06.16,14:55
jar,

..........................

vidím, že ťa s tou kreditkou poriadne trafil medzi rohy :)))
A čo keď nemá rohy, ale parohy? :D:D:D
jar88
14.06.16,15:13
A ešte drobnosť, bjuty.
Mám dokonalý prehľad o hoteloch v niektorých mestách. Tak povediac, že celoročný, lebo sa tým dosť intenzívne zaoberám a často ich aj využívam.
-----------------------------
Nie som žgrloš, ale zároveň nemám rád, ak ma niekto bezdôvodne odrbávaa o peniaze. To znamená, že zaplať o päťdesiatku viac, ako je nutné, veď si chmuľko zo Slovenska.
lujza.j
14.06.16,15:18
Pomoć:D
buchač
14.06.16,15:36
Môžete cestovať, že last minute z Viedne...;)
Ceny sú OD...:D :D :D

http://cestovanie.sme.sk/c/20189458/pat-tipov-na-dovolenku-za-patsto-eur-alebo-menej.html
Nandrolon
14.06.16,16:19
Ak niekto túži po mori, potom to chápem.
Za tých 500 eur je plne vybavená luxusná chata s krbom + drevom + podlahovkou elektrickou + elektrikou v horách s vykurovaným bazénom na pevné palivo + prístup vody z vrtu, pre deti kompletné ihrisko, strava v peši 500 m dostupnom **** hviezdičkovom hotely, prípadne dovoz jedla na chatu, neobmedzené množstvo dreva do vonkajšieho ohniska /otočný rošt/.
Ak sa ale chce niekto vyvaľovať na pláži a žrať do nemoty, toto sa nehodí, teda okrem toho jedla.
Je to ale ďaleko v ČR, slováci ešte na také poskytovanie služieb nedozreli.
taiko
14.06.16,17:02
Ak niekto túži po mori, potom to chápem.
Za tých 500 eur je plne vybavená luxusná chata s krbom + drevom + podlahovkou elektrickou + elektrikou v horách s vykurovaným bazénom na pevné palivo + prístup vody z vrtu, pre deti kompletné ihrisko, strava v peši 500 m dostupnom **** hviezdičkovom hotely, prípadne dovoz jedla na chatu, neobmedzené množstvo dreva do vonkajšieho ohniska /otočný rošt/.
Ak sa ale chce niekto vyvaľovať na pláži a žrať do nemoty, toto sa nehodí, teda okrem toho jedla.
Je to ale ďaleko v ČR, slováci ešte na také poskytovanie služieb nedozreli.
kde to take je? mozes dat linku? Veru lebo na SK taku fajnotu len s lupou treba hladat
Nandrolon
14.06.16,17:24
Linku nedám, lebo je to stále obsadené a ja ešte nemám vzhľadom na s voj stav v 2016 zarezervované.... Zatiaľ som PN a tam už je hlavná sezóna v apríli vypredaná iba v týždňových turnusoch...
Ale hovorím, ja potrebujem kopce, turistické trasy, cyklistické trasy, zarastené kopce, aj holé kopce na svahové vetrone...
Môžem povedať, že v blízkosti je Lesný bar a Praděd, ako aj PVE Dlouhé stráně...
So mnou by hocikto nevydržal, preto nechodím na klasické plážové grilovanie.
Ten "lesný bar" keby bol u nás, tak by to fungovalo 2-3 dni???
https://www.google.sk/search?q=lesn%C3%AD+bar+jesen%C3%ADky&biw=1680&bih=772&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjmkIH9jqjNAhVFM5oKHeytAOQQsAQIIg
misoft
14.06.16,17:34
...a pár kilometríkov i Rašeliniště Skřítek - čo je národná prírodná rezervácia.....
misoft
14.06.16,18:06
Čítam....čítam...... Zvýšenie tarifných platov pedagogických a odborných pracovníkov v školstve o 6%.... paráda....
Ups! Netýka sa to nepedagogických pracovníkov! Tí budú stále na chvoste... ale kontroly budú napr. za zle umyté schody džubkať ich....
Ako sa vraví (i moja 3/4 tak vraví) - aká pláca, taká práca!
Nandrolon
14.06.16,18:31
Misoft. Na slovenskú vždy nesie zodpovednosť najnižší zamestnanec.. Buchac ťa už hádam poučil.
misoft
14.06.16,19:32
Ja tomu vravím "systém padajúceho hovna......" (pardón :D)
jar88
15.06.16,10:04
Môžete cestovať, že last minute z Viedne...;)
Ceny sú OD...:D :D :D

http://cestovanie.sme.sk/c/20189458/pat-tipov-na-dovolenku-za-patsto-eur-alebo-menej.html
Dobre si dal.;)
Bol by som zvedavý, ako, kedy a kde by si niekto za tú cenu (do 500€), čo len letenku zohnal. Nie tak ešte aj s hotelom na 8 dní a 7 nocí.
A to by taiko chcel ešte aj kultúru ľudí spoznávať.
Taiko, píšeš o veciach o ktorých nemáš ani najmenší šajn. To poznávanie si žiada podstatne viac investícií a hlavne času.:)
lujza.j
15.06.16,10:14
Na 7noci:eek::Ddov.minimalne 2 tyzdne.....na menej sa neoplati ani balit:---
Nandrolon
15.06.16,10:31
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))
misoft
15.06.16,10:42
Ako som minule spomínal - Sociálka naháňala moju fazuľku s dokladmi. Naštastie pre ňu - všetky mala. Ale ako mi prezradila - idú po pánovi "podnikateľovi" - preto zháňajú všetkých, ktorí tam pracoval, aby zistili skutočný stav. Pán podnikateľ síce strhával to, čo mal, ale nič neodviedol. Neodvádzal dane, poistné, odvody - skrátka nič. A na krku má niekoľko exekúcii - dokonca založil dom svojich rodičov (chudáci rodičia - čoho sa dožili - môžu o strechu nad hlavou prísť). A pána podnikateľa nieto - zmizol....
jar88
15.06.16,11:00
Na 7noci:eek::Ddov.minimalne 2 tyzdne.....na menej sa neoplati ani balit:---
Skoro som sa došťal.:---
Tých 7 nocí tam uvádzajú pre orientáciu zákazníka.
Je to hotel, nie ROH ubytovňa.:D
jar88
15.06.16,11:03
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))

Presne tak.:) A frčíš, frčíš na dlh, ako Slovenský kráľ.:---
jar88
15.06.16,11:06
Ako som minule spomínal - Sociálka naháňala moju fazuľku s dokladmi. Naštastie pre ňu - všetky mala. Ale ako mi prezradila - idú po pánovi "podnikateľovi" - preto zháňajú všetkých, ktorí tam pracoval, aby zistili skutočný stav. Pán podnikateľ síce strhával to, čo mal, ale nič neodviedol. Neodvádzal dane, poistné, odvody - skrátka nič. A na krku má niekoľko exekúcii - dokonca založil dom svojich rodičov (chudáci rodičia - čoho sa dožili - môžu o strechu nad hlavou prísť). A pána podnikateľa nieto - zmizol....

Aspoň vidíš, aké to majú naši podnikatelia ťažké.:)
lujza.j
15.06.16,11:09
Na 7noci:eek::Ddov.minimalne 2 tyzdne.....na menej sa neoplati ani balit:---
Skoro som sa došťal.:---
Tých 7 nocí tam uvádzajú pre orientáciu zákazníka.
Je to hotel, nie ROH ubytovňa.:D
Zasnem.....ze by kupit dva pobyty za sebou?!sa nedosti.....ty vsadebolko a vsevedko:D
jar88
15.06.16,11:11
http://www.cas.sk/clanok/412334/robite-to-aj-vy-10-veci-podla-ktorych-spoznas-slovaka-na-dovolenke-v-zahranici/
Dovolenková sezóna sa pomaly začína a tisícky Slovákov si chodia oddýchnuť k moru. My ako turisti máme zopár charakteristík, podľa ktorých nás vedia už ľudia identifikovať. Aspoň jednu z týchto vecí ste spravili na dovolenke určite aj vy.
1. Jedlo na pláži

Spraviť si rožok so salámou, alebo zabaliť si len napríklad ovocie, je rozdiel. Keď budete počuť šuchotanie sáčku a uvidíte jedlo zabalené v servítke, ktorá je celá mokrá od masla, zbystrite pozornosť. Pravdepodobne pôjde o Slovákov. Paštéta a rožky sú taktiež častou voľbou.
jar88
15.06.16,11:18
Na 7noci:eek::Ddov.minimalne 2 tyzdne.....na menej sa neoplati ani balit:---
Skoro som sa došťal.:---
Tých 7 nocí tam uvádzajú pre orientáciu zákazníka.
Je to hotel, nie ROH ubytovňa.:D
Zasnem.....ze by kupit dva pobyty za sebou?!sa nedosti.....ty vsadebolko a vsevedko:D
Moja, veď píšem, že hotéél, to znamená, že sa ubytuješ podľa vlastnej vôle. A to aj na jeden jediný deň. Ale ak chceš, tak aj na dva, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 dní.:)
-----------------------
PS - tých 14 dní nieje konečný limit, dá sa aj ďalej pokračovať.
(to aby neprišlo k omylu, že len 14 dní):D
jar88
15.06.16,11:26
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))
Len aby to nevzala doslova a necestovala s debetkou a chlapom na Kubu.:)
------------------------
Tam potrebuje riadny bágel.:D Teda zatiaľ než tam nezavládne tá amerikanizácia.:)
Nandrolon
15.06.16,11:26
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))

Presne tak.:) A frčíš, frčíš na dlh, ako Slovenský kráľ.:---
Moj ty stary :-)))))))))))
Pomylil si si debetku s kreditkou. Na debetke mas prachy SVOJE.
A kreditka je uverova karta.
misoft
15.06.16,11:28
Moj ty stary :-)))))))))))
Pomylil si si debetku s kreditkou. Na debetke mas prachy SVOJE.
On si toho dosť mýli a dosť často ... skoro permanentne....



A doplním....... rečnícka otázka: Nie je náhodou omylom prírody? :D:D:D
jar88
15.06.16,11:29
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))

Presne tak.:) A frčíš, frčíš na dlh, ako Slovenský kráľ.:---
Moj ty stary :-)))))))))))
Pomylil si si debetku s kreditkou. Na debetke mas prachy SVOJE.
No jasné a preto s ňou ideš na debet.:D
Nandrolon
15.06.16,11:42
Ty si este nepocul, ze banky maju "obratene uctovnictvo"??
Debetna su tvoje prachy, viazana na ucet, kreditka je uverova, nemusi byt viazana k uctu...
Dostudovat !
lujza.j
15.06.16,11:42
Ale ten dabet dajako poznaá:D....jaj...co on nepozna:---
Žabinka
15.06.16,11:50
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))

Presne tak.:) A frčíš, frčíš na dlh, ako Slovenský kráľ.:---
http://www.sme.sk/c/3921630/debetna-a-kreditna-karta-rozdiely.html
Nandrolon
15.06.16,11:54
Ale ten dabet dajako poznaá:D....jaj...co on nepozna:---
Kua, ved oni vsetci cely zivot pouzivaju kreditky a potom menia simky kvoli exekutorom :-)))))
jar88
15.06.16,12:41
Ty si este nepocul, ze banky maju "obratene uctovnictvo"??
Debetna su tvoje prachy, viazana na ucet, kreditka je uverova, nemusi byt viazana k uctu...
Dostudovat !
Debetná karta
- vlastné peniaze
Debetná karta je vydaná k bežnému účtu, ktorý je vedený v banke. Znamená, že jej majiteľ u obchodníka alebo pri výbere hotovosti z bankomatu používa vlastné peniaze, ktoré má uložené na účte v banke. Klient zvyčajne platí tzv. účtovné poplatky za transakcie, ktoré touto debetnou kartou vykonáva.
Ak využíva povolené prečerpanie k účtu, tzv. kontokorent, môže pomocou karty čerpať peniaze až do povoleného limitu. Inými slovami, môže ísť do mínusu. Treba však počítať s tým, že po tom, čo bude mať na účte opäť dostatok peňazí (príde mu naň napríklad výplata), banka si dlžnú sumu stiahne a úročí ju vyšším, sankčným úrokom.


Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/3921630/debetna-a-kreditna-karta-rozdiely.html#ixzz4BeftB5pi
Debetná a kreditná karta – rozdiely
Platobné karty sa na prvý pohľad od seba nelíšia. Sú rovnako veľké, farebné, obsahujú logo banky a názov kartovej spoločnosti , ktorá ich vydala.

Platobné karty sa na prvý pohľad od seba nelíšia. Sú rovnako veľké, farebné, obsahujú logo banky a názov kartovej spoločnosti , ktorá ich vydala.

Buď sú hladké, čiže indentované, alebo s vystúpeným písmom, teda embosované. Môžu obsahovať magnetický prúžok alebo čip. Čo na karte nie je vidieť, je to, či je debetná alebo kreditná.


BRATISLAVA. Základné delenie platobných kariet je na debetné a kreditné. Hoci obidve umožňujú platiť za platby u obchodníkov alebo vyberať hotovosť z bankomatu, hlavný rozdiel je v tom, aké peniaze sa za nimi skrývajú.

Debetná karta

- vlastné peniaze

Debetná karta je vydaná k bežnému účtu, ktorý je vedený v banke. Znamená, že jej majiteľ u obchodníka alebo pri výbere hotovosti z bankomatu používa vlastné peniaze, ktoré má uložené na účte v banke. Klient zvyčajne platí tzv. účtovné poplatky za transakcie, ktoré touto debetnou kartou vykonáva.

Ak využíva povolené prečerpanie k účtu, tzv. kontokorent, môže pomocou karty čerpať peniaze až do povoleného limitu. Inými slovami, môže ísť do mínusu. Treba však počítať s tým, že po tom, čo bude mať na účte opäť dostatok peňazí (príde mu naň napríklad výplata), banka si dlžnú sumu stiahne a úročí ju vyšším, sankčným úrokom.

Ďalšou črtou debetných kariet je, že môžu byť embosované alebo indentované. Rozdiel je v tom, že embosované majú identifikačné údaje akoby zo zadnej strany vryté do karty, takže na vrchnej strane písmo vyčnieva. Charakteristické pre ne je, že sa dajú u obchodníkov použiť v tzv. žehličkách. Je to obdĺžnikový prístroj, do ktorého obchodník vloží kartu, vrchnou časťou prístroja po nej prejde zľava doprava a naopak. Odtlačí tak vystúpené údaje na karte na akúsi potvrdenku a na základe toho sa vykoná aj autentifikácia klienta. Občas takýto prístroj vidieť najmä v starších amerických filmoch, kde ich používajú obchodníci alebo na recepciách hotelov. Indentované karty sú hladké, identifikačné údaje o klientovi a karte sú na nej napísané plocho, nevyčnievajú. Väčšinou sa používajú na výber z bankomatov, ale môžu a aj sa využívajú i na platenie v obchodoch.

Kreditná karta

- úver pri ruke

Na rozdiel od debetnej karty je pre kreditnú kartu charakteristické, že klient nepoužíva vlastné peniaze, ale banka mu vlastne dáva úver. Stanoví mu určitý úverový rámec, ktorý môže čerpať podľa potreby a neplatí väčšinou účtovné položky. Tieto karty sú viac orientované na platenie cez POS terminály, je to výhodnejšie z hľadiska poplatkovej politiky, ale, samozrejme, možno nimi vyberať aj hotovosť z bankomatu.

Výhodou kreditných kariet je tzv. bezúročné obdobie. Počas neho klient čerpá úver zadarmo, keď splatí celú sumu, ktorú za toto obdobie vyčerpal. Každá banka ho má stanovené inak, pohybuje sa v rozpätí od 40 do 50 dní. Klient však úver môže uhradiť postupne ako určité percento z dlžnej sumy v podobe tzv. povinnej minimálnej splátky. Vtedy už banke platí úrok. Povinná minimálna splátka je vo väčšine bánk stanovená na 5 percent z dlžnej sumy, ale môže byť aj 10 percent. Prakticky vzápätí, ako klient splatí povinnú minimálnu splátku, môže čerpať peniaze opäť. Úver na kreditnej karte je totiž revolvingový, koľko sa splatí, toľko sa môže opäť čerpať.



Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/3921630/debetna-a-kreditna-karta-rozdiely.html#ixzz4Beg0KpF3
-----------------------------------------------

:D:--- Už ti je jasné, čo a kedy je výhodnejšie? Ty obrátené účtovanie?:)
Nandrolon
15.06.16,12:45
Vyhodnejsie je pouzivat vlastne prachy. Vzdy, ked ich clovek vlastni. Hadam ma nechces ucit o kartach prave ty :-)))))))))))
Ps: treba nastudovat aj "suvisiace poplatky", potom zistis, co je vyhodnejsie.
jar88
15.06.16,12:48
Na co balit ? Debetku das do kapsy :-))))))

Presne tak.:) A frčíš, frčíš na dlh, ako Slovenský kráľ.:---
http://www.sme.sk/c/3921630/debetna-a-kreditna-karta-rozdiely.html

Debetná karta
- vlastné peniaze
Debetná karta je vydaná k bežnému účtu, ktorý je vedený v banke. Znamená, že jej majiteľ u obchodníka alebo pri výbere hotovosti z bankomatu používa vlastné peniaze, ktoré má uložené na účte v banke. Klient zvyčajne platí tzv. účtovné poplatky za transakcie, ktoré touto debetnou kartou vykonáva.
Ak využíva povolené prečerpanie k účtu, tzv. kontokorent, môže pomocou karty čerpať peniaze až do povoleného limitu. Inými slovami, môže ísť do mínusu. Treba však počítať s tým, že po tom, čo bude mať na účte opäť dostatok peňazí (príde mu naň napríklad výplata), banka si dlžnú sumu stiahne a úročí ju vyšším, sankčným úrokom.


Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/3921630/debetna-a-kreditna-karta-rozdiely.html#ixzz4BehkftZp
No a toto sa ti na kreditke v žiadnom prípade nestane. Jednoducho na cestách čerpáš vlastne úver a následne ho bez poplatkov a úroku zaplatíš z účtu.:)
Jednoduché, či nie?
jar88
15.06.16,12:52
Vyhodnejsie je pouzivat vlastne prachy. Vzdy, ked ich clovek vlastni. Hadam ma nechces ucit o kartach prave ty :-)))))))))))
Ps: treba nastudovat aj "suvisiace poplatky", potom zistis, co je vyhodnejsie.

Samozrejme, že za vlastné a naviac v hotovosti je lepšie, ale koľko našincov ide za vlastné? Teda za vlastné hotové, nie budúce hotové.
taiko
15.06.16,12:58
Môžete cestovať, že last minute z Viedne...;)
Ceny sú OD...:D :D :D

http://cestovanie.sme.sk/c/20189458/pat-tipov-na-dovolenku-za-patsto-eur-alebo-menej.html
Dobre si dal.;)
Bol by som zvedavý, ako, kedy a kde by si niekto za tú cenu (do 500€), čo len letenku zohnal. Nie tak ešte aj s hotelom na 8 dní a 7 nocí.
A to by taiko chcel ešte aj kultúru ľudí spoznávať.
Taiko, píšeš o veciach o ktorých nemáš ani najmenší šajn. To poznávanie si žiada podstatne viac investícií a hlavne času.:)
fuuujha, nejak sa Ti to pletie. Kde som ja spominal 500EUR ?
Nandrolon
15.06.16,14:17
Jar, ani ked napises 5 stranovy ejakulat, neodvedies pozornost od faktu, ze si nevedel co je debetna karta ty supervelkopodnikatel :-))) a kto by uz nosil hotovost, ked devizy-predaj je vzdy vyhodnejsie ako valuty-predaj.
bjuty smis
15.06.16,17:01
Jar, ani ked napises 5 stranovy ejakulat, neodvedies pozornost od faktu, ze si nevedel co je debetna karta ty supervelkopodnikatel :-))) a kto by uz nosil hotovost, ked devizy-predaj je vzdy vyhodnejsie ako valuty-predaj.

človek sa učí celý život....:)
misoft
15.06.16,17:03
taiko
15.06.16,17:43
mimotemy
Toto si pozrite: Salina Turda
http://www.mojevideo.sk/video/f0e7/solna_bana_v_meste_praid_rumunsko.html
to je veru krasa, skoda ze som tam nebol, ked som tam bol :)
misoft
15.06.16,19:11
Nuž - vydeli to využiť vo svoj prospech. Byť taká baňa u nás - hneď by z toho možno bola skládka hazardous waste.
sito
15.06.16,20:18
Slaná?! V Prešove, u nás?
bjuty smis
16.06.16,09:20
jar88
16.06.16,09:53
Jar, ani ked napises 5 stranovy ejakulat, neodvedies pozornost od faktu, ze si nevedel co je debetna karta ty supervelkopodnikatel :-))) a kto by uz nosil hotovost, ked devizy-predaj je vzdy vyhodnejsie ako valuty-predaj.
Pointa bola v tom, že práve preto sú v debete.
Lebo práve tam ti vzniká možnosť čerpať naozaj "drahé" peniaze.
------------------------------
V tom je kreditka lacnejšia. Aj tá ti dá určitý debet a ak ho stihneš zaplatiť včas, máš to zadarmo na rozdiel od tvojej debetky.
-------------------------------------------------
Mne, nejaký priemerný účtovník nemá, ako dávať rozumy. Ja nepotrebujem dostávať "bankové produkty". Ja si viem sám zhodnotiť, kde a aké výhody mi kto a za čo ponúka. To sa o tebe povedať nedá.
jar88
16.06.16,10:04
Môžete cestovať, že last minute z Viedne...;)
Ceny sú OD...:D :D :D

http://cestovanie.sme.sk/c/20189458/pat-tipov-na-dovolenku-za-patsto-eur-alebo-menej.html
Dobre si dal.;)
Bol by som zvedavý, ako, kedy a kde by si niekto za tú cenu (do 500€), čo len letenku zohnal. Nie tak ešte aj s hotelom na 8 dní a 7 nocí.
A to by taiko chcel ešte aj kultúru ľudí spoznávať.
Taiko, píšeš o veciach o ktorých nemáš ani najmenší šajn. To poznávanie si žiada podstatne viac investícií a hlavne času.:)
fuuujha, nejak sa Ti to pletie. Kde som ja spominal 500EUR ?
Tajko,
dobre vieš, že tu nešlo o 500 €, ale o to, že cestovky sú podľa teba predražené. Buchač dal link, na dovolenku do 500€ aj s leteckou dplravou, tam a späť. Ty si dal (ako príklad), že balkán a vietnam za rovnakú cenu. Ale tiež si napísal, že sám si to vieš zabezpečiť lacnejšie o cca 30%.
Na to som ti napísal, že by som ťa chcel vidieť, ako si ty dokážeš zohnať za tú predraženú cenu zájazdu od cestovky, čo len letenku, alebo hotel.
---------------------------------
A vy na to, že internet, telefón a podobne.
(Ale čo cena a koordinácia v čase. A naviac, akú máš garanciu objednaného?)
buchač
16.06.16,10:11
Ale tiež si napísal, že sám si to vieš zabezpečiť lacnejšie o cca 30%.
Na to som ti napísal, že by som ťa chcel vidieť, ako si ty dokážeš zohnať za tú predraženú cenu zájazdu od cestovky, čo len letenku, alebo hotel.

Ale šak letenku za nižšiu cenu sa dá zohnať.
Ibaže ak sa povie "A", tak by sa malo v abecede aj pokračovať...ergo :
- lacnejšiu letenku zoženieš s celkom solídnym predstihom
- lacnejšiu letenku kúpiš priamo na letisku...ale to nejednom prípade ani jeden nevie, že kde vlastne pristane, kde vlastne bude dovolenkovať.
jar88
16.06.16,10:29
Ale tiež si napísal, že sám si to vieš zabezpečiť lacnejšie o cca 30%.
Na to som ti napísal, že by som ťa chcel vidieť, ako si ty dokážeš zohnať za tú predraženú cenu zájazdu od cestovky, čo len letenku, alebo hotel.

Ale šak letenku za nižšiu cenu sa dá zohnať.
Ibaže ak sa povie "A", tak by sa malo v abecede aj pokračovať...ergo :
- lacnejšiu letenku zoženieš s celkom solídnym predstihom
- lacnejšiu letenku kúpiš priamo na letisku...ale to nejednom prípade ani jeden nevie, že kde vlastne pristane, kde vlastne bude dovolenkovať.
Ale veď jasné, ale taiko tu deklaroval, že on si to vie zabezpečiť lacnejšie a naviac aj na presný čas a miesto.
-------------------------------
Ale pointa je niekde inde. Celá debata sa spustila tebou daným linkom na Malorku. A pointou toho článku bola nespokojnosť (akože všeobecne) domácich s chovaním mladých turistov. Pritom to nieje pravda, ale tu to každý zožral aj s navijakom.
Malorčania, ktorým vadí nočný život v centre to riešia inak, nie sťažnosťami. Tam je úplne bežné, že prenajmú niekomu svoj byt, napríklad za 1200€/mesiac a za 800€ idú bývať na kludnejšie miesto. Pritom sa na jednom byte v centre, dá s prehľadom zarobiť 3000 € mesačne. Za 4 mesiace ich sezóny to robí 10 000 € na jednom byte.
Pritom to isté platí aj o Barcelone, alebo Madride.
taiko
16.06.16,10:46
Tajko,
dobre vieš, že tu nešlo o 500 €, ale o to, že cestovky sú podľa teba predražené. Buchač dal link, na dovolenku do 500€ aj s leteckou dplravou, tam a späť. Ty si dal (ako príklad), že balkán a vietnam za rovnakú cenu. Ale tiež si napísal, že sám si to vieš zabezpečiť lacnejšie o cca 30%.
Na to som ti napísal, že by som ťa chcel vidieť, ako si ty dokážeš zohnať za tú predraženú cenu zájazdu od cestovky, čo len letenku, alebo hotel.
---------------------------------
A vy na to, že internet, telefón a podobne.
(Ale čo cena a koordinácia v čase. A naviac, akú máš garanciu objednaného?)
no tak kukaj, len tak namatkou
2ja ludia, ten isty hotel, v tom istom case, 2 mwsiace pred odletom - cestovka, alebo ja ?

pozn.
- ked idem sam nemam delegata, ale o delegatovi sa nezmienili ani v TUI
- ja mam odlet z Amsterdamu a oni z Viedne, ale to je max 150EUR na osobu za cestu z Viedne do AMS
- garanciou objednaneho je medzinarodna siet hotelov, renomovana letecka spolocnost, booking.com, spolocnost vydavajuca kreditne karty a celozemegulove cestovne poistenie za 90EUR na rok

2258EUR versus 3832EUR. Kolko % -ny je to rozdiel? Vplyv siveho ochlpenia chrbta u goril po 10 roku zivota ako argument nebudeme brat dufam do uvahy.
Nandrolon
16.06.16,11:55
Jar, ani ked napises 5 stranovy ejakulat, neodvedies pozornost od faktu, ze si nevedel co je debetna karta ty supervelkopodnikatel :-))) a kto by uz nosil hotovost, ked devizy-predaj je vzdy vyhodnejsie ako valuty-predaj.
Pointa bola v tom, že práve preto sú v debete.
Lebo práve tam ti vzniká možnosť čerpať naozaj "drahé" peniaze.
------------------------------
V tom je kreditka lacnejšia. Aj tá ti dá určitý debet a ak ho stihneš zaplatiť včas, máš to zadarmo na rozdiel od tvojej debetky.
-------------------------------------------------
Mne, nejaký priemerný účtovník nemá, ako dávať rozumy. Ja nepotrebujem dostávať "bankové produkty". Ja si viem sám zhodnotiť, kde a aké výhody mi kto a za čo ponúka. To sa o tebe povedať nedá.
Ja tiež nepotrebujem, aby mi priemerný starý looser dával rozumy, nie som otrok pôžičiek a je mi jedno ako výhodných
bjuty smis
16.06.16,12:20
jar
vidím, že v tých dovolenkách úplne tápeš..

1.dohodnem si s manželkou termín dovolenky, kedy nám to obom vyhovuje v práci
2. cca pol roka pred tým-v decembri -januári začnem sledovať ceny leteniek na cca 3-4
vytipované miesta....
3.ked je dobrá cena leteniek-aj spiatočných-kúpim ich.
tá cena býva okolo 100 evri za spiatočnu
4. tam, kde mám letenku najdem primerané ubytovanie...blízko letiska, blízko mora....

primerané znamená, že nemusím vyberať jak drbo z 3 predražených hotelov, čo mi ponúka cestovka a naozaj si vyberiem...neporovnatelne lacnejšie ubytovanie, nie neporovnatelne lacnejšie to isté ubytovanie...chápeme sa ????

a len k tým cenám leteniek....
boli sme na dovolenke-let bratislava -varna

zájazd stál pre 4 osoby 52 000 sk
kúpil som ho bez leteniek za cca 20 000 a letenky pre 4 osoby v januári za 12 000.sk...
jediná nevýhoda bola, že namiesto 12 dní bola dovolenka 11 dní...ale za 20 000 sk a trochu sledovania mi to stálo....




..
jar88
16.06.16,13:25
jar
vidím, že v tých dovolenkách úplne tápeš..

1.dohodnem si s manželkou termín dovolenky, kedy nám to obom vyhovuje v práci
2. cca pol roka pred tým-v decembri -januári začnem sledovať ceny leteniek na cca 3-4
vytipované miesta....
3.ked je dobrá cena leteniek-aj spiatočných-kúpim ich.
tá cena býva okolo 100 evri za spiatočnu
4. tam, kde mám letenku najdem primerané ubytovanie...blízko letiska, blízko mora....

primerané znamená, že nemusím vyberať jak drbo z 3 predražených hotelov, čo mi ponúka cestovka a naozaj si vyberiem...neporovnatelne lacnejšie ubytovanie, nie neporovnatelne lacnejšie to isté ubytovanie...chápeme sa ????

a len k tým cenám leteniek....
boli sme na dovolenke-let bratislava -varna

zájazd stál pre 4 osoby 52 000 sk
kúpil som ho bez leteniek za cca 20 000 a letenky pre 4 osoby v januári za 12 000.sk...
jediná nevýhoda bola, že namiesto 12 dní bola dovolenka 11 dní...ale za 20 000 sk a trochu sledovania mi to stálo....

..
Ale veď toto vám tu nikto neberie. To je úplne jasné. Teda aspoň tým normálnym.
Ale tu v tom tvojom prípade ide len a len o dosiahnutie dobrej ceny a nie o spoznávanie o ktorom písal taiko.
----------------------------------
Ale zopakujem ešte raz.
Buchač tu capol link na článok. Dvanásteho na strane 40. Teraz je 16 a sme na strane 45.
Ja som sa do tejto témy nijako nezapájal až prišla debata na dôvody dovolenkovania. Tam som sa pripojil k názoru, že je to iniciované túžbou pochváliť sa svojou výnimočnosťou.
Ďalšia moja reakcia bola až na tajkovu zmienku, že správne dovolenkovanie je o poznávaní a tak ďalej, s čím plne súhlasím.
Napísal som mu len toľko, že na poznávanie potrebuje podstatne viac, ako to čo napísal.
---------------------------------------
Na to ste mi začali podsúvať veci o ktorých som sa nijako nevyjadroval.
Mňa dovolenky hromadného typu akosi nezaujímajú. Ja netúžim váľať sa na pláži, ani chľastať v disko-bare, ani raz za rok si dávať hromadný hotelový bufet, plus limo zdarma. atd. atd.
-----------------------------------
No a dokonca to všetko začať plánovať už v zime.
jar88
16.06.16,13:33
Tajko,
dobre vieš, že tu nešlo o 500 €, ale o to, že cestovky sú podľa teba predražené. Buchač dal link, na dovolenku do 500€ aj s leteckou dplravou, tam a späť. Ty si dal (ako príklad), že balkán a vietnam za rovnakú cenu. Ale tiež si napísal, že sám si to vieš zabezpečiť lacnejšie o cca 30%.
Na to som ti napísal, že by som ťa chcel vidieť, ako si ty dokážeš zohnať za tú predraženú cenu zájazdu od cestovky, čo len letenku, alebo hotel.
---------------------------------
A vy na to, že internet, telefón a podobne.
(Ale čo cena a koordinácia v čase. A naviac, akú máš garanciu objednaného?)
no tak kukaj, len tak namatkou
2ja ludia, ten isty hotel, v tom istom case, 2 mwsiace pred odletom - cestovka, alebo ja ?

pozn.
- ked idem sam nemam delegata, ale o delegatovi sa nezmienili ani v TUI
- ja mam odlet z Amsterdamu a oni z Viedne, ale to je max 150EUR na osobu za cestu z Viedne do AMS
- garanciou objednaneho je medzinarodna siet hotelov, renomovana letecka spolocnost, booking.com, spolocnost vydavajuca kreditne karty a celozemegulove cestovne poistenie za 90EUR na rok

2258EUR versus 3832EUR. Kolko % -ny je to rozdiel? Vplyv siveho ochlpenia chrbta u goril po 10 roku zivota ako argument nebudeme brat dufam do uvahy.
A v čom máš to "kultúrne" spoznávanie.
To ti išlo o letušku, či recepčnú z daného hotela? Alebo o stretávanie Vietnamcov na ulici, v obchodoch, atd. atd.?
-----------------------------
No keby si sa tomu venoval, ako bjuty smis, mohol si to mať za 50 až 100€ na spiatočnú letenku a osobu, plus 25 až 35 dolárov na osobu a noc hotel v tom istom Hanoi, či Saigone.
taiko
16.06.16,17:04
Tajko,
dobre vieš, že tu nešlo o 500 €, ale o to, že cestovky sú podľa teba predražené. Buchač dal link, na dovolenku do 500€ aj s leteckou dplravou, tam a späť. Ty si dal (ako príklad), že balkán a vietnam za rovnakú cenu. Ale tiež si napísal, že sám si to vieš zabezpečiť lacnejšie o cca 30%.
Na to som ti napísal, že by som ťa chcel vidieť, ako si ty dokážeš zohnať za tú predraženú cenu zájazdu od cestovky, čo len letenku, alebo hotel.
---------------------------------
A vy na to, že internet, telefón a podobne.
(Ale čo cena a koordinácia v čase. A naviac, akú máš garanciu objednaného?)
no tak kukaj, len tak namatkou
2ja ludia, ten isty hotel, v tom istom case, 2 mwsiace pred odletom - cestovka, alebo ja ?

pozn.
- ked idem sam nemam delegata, ale o delegatovi sa nezmienili ani v TUI
- ja mam odlet z Amsterdamu a oni z Viedne, ale to je max 150EUR na osobu za cestu z Viedne do AMS
- garanciou objednaneho je medzinarodna siet hotelov, renomovana letecka spolocnost, booking.com, spolocnost vydavajuca kreditne karty a celozemegulove cestovne poistenie za 90EUR na rok

2258EUR versus 3832EUR. Kolko % -ny je to rozdiel? Vplyv siveho ochlpenia chrbta u goril po 10 roku zivota ako argument nebudeme brat dufam do uvahy.
A v čom máš to "kultúrne" spoznávanie.
To ti išlo o letušku, či recepčnú z daného hotela? Alebo o stretávanie Vietnamcov na ulici, v obchodoch, atd. atd.?
-----------------------------
No keby si sa tomu venoval, ako bjuty smis, mohol si to mať za 50 až 100€ na spiatočnú letenku a osobu, plus 25 až 35 dolárov na osobu a noc hotel v tom istom Hanoi, či Saigone.
no tak teda nic potom. Boze, ze sa ja furt Tebou necham vyprovokovat. Spochybnil si co som napisal (ze viem najst tu istu dovolenku o 30% lacnejsie ako predrazena cestovka),


Tajko,
dobre vieš, že tu nešlo o 500 €, ale o to, že cestovky sú podľa teba predražené..
tak som Ti to jednoznacne a nevyvratitelne dokazal a Ty zase o niecom inom rozpravas. ....Ze vraj v hlavom meste krajiny sa neda spoznavat kultura naroda. Nehovoriac o tom, ze som to vybral len namatkou, ako som bol byval pisal.
Ale tak mi treba. :). Uz som ticho.
jar88
17.06.16,07:54
Ale veď si najskôr dobre prečítaj, na čo vlastne reaguješ a až potom píš.:)
A naviac, vybral si si dobre drahú cestovku, síce nie najdrahšiu (cca za 6000€), ale naozaj drahú. Tiež som ti predsa písal, že turistický biznis je hlavne o dílovaní služieb iných.
kukučka
17.06.16,08:13
Pekná debata, ja o voze, ty o koze. :D :D :D
BXLmiami
17.06.16,08:51
Pobavili diskusie ako vždy :-)).Na Pravde zase diskutujú nad pohotovosťami a nevedia o čom.Smiešne:-)).
pepsikova
17.06.16,18:43
..a ja diskutujem sama so mnou, ..treba mi zreparovať kúpeľňu..nie prerobiť, ani inovovať, len slušne zreparovať...ja hovorím mne:"treba"..a mne hovorí mne:"veď hej, treba,ale nie si milionár!"..a ja hovorím mne: "aj za trochu peňazí može byť kopec muziky!"..(medzičasom som prebehla zo dvojo stavebnín a aktuálne letáky náležitých predajcov v blízkosti mňa-noo, ale také, ako ja chcem, som nenašla..a tak ja hovorím mne:"kašli na to"..a mne hovorí mne: "vymysli niečo!"..šmarjá, vraj vymysli!..uff!..
:)
korela
18.06.16,14:44
Nedávno tu spomenul Pavol drozdy. Ja si ich tiež užívam roky.
Dostala som pred týždňom avízo, že asi 21. 6. bude vtáctvo meniť perie a stíchne. U nás to stihli o tri dni skôr. To je priam prírodný úkaz!
Ráno neprirodzené hrobové ticho široko-ďaleko, skončili živé rána. Prvý individuálny štebot zaznel po 15. hod. V podstate je stále ticho.
kopretinka
19.06.16,12:08
o 6-tej som sa zobudila a prvé,čo som si uvedomila,bol vtáčí spev.Celý deň bez prestávky niečo spieva,dokonca okolo polnoci je tu počuť nejaké pískanie,asi sovy,tie sme tu zatiaľ nemali.
Spievať prestávajú po 24.6. (Ján berie vtáčikom píšťalky)
kopretinka
19.06.16,12:11
nechápem,prečo sa mi tam nedali nahrať fotky priamo do komentára,norrmálne som ich priložila a keď som odoslala koment,tak nič,iba text.....a nejde mi to ani cez formátovanie.
misoft
19.06.16,16:23
V komentároch sa fotky nezobrazujú, len odkazy na ich miesto uloženia.
kopretinka
19.06.16,18:47
nemyslím komentár v nejakej inej téme k odpovedi,myslím tu....veď taiko tu má vložené 3 fotky-16.06.16 20:04
misoft
19.06.16,19:38
Pokiaľ chceš sem vložiť fotku/obrázok z internetu, musíš to urobiť buď cez "formatovať" a cez ikonku obrázka (vlozíš tam odkaz na ten obrázok a ten sa zobrazí), alebo jeho kopírovaním a vložením, alebo "programátorsky". :D použitím TAGov. A to je [ img] adresa obrázku na nete [ /img] V TAGoch bez medzier!

Pokiaľ je to tvoj obrázok z počítača, tak to vkladáš ako "príloha, foto".
kopretinka
19.06.16,20:37
je to môj obrázok,normálne som ho vložila,aj som to videla,že tam je,ale keď som klikla na ODPOVEDAŤ a moja odpoveď sa zobrazila,tak obrázok tam nebol,iba text.
Šak to normálne robím,dávam foto do témy o mydlách a sú tam.......zase tu je niečo pokazené.
kukučka
19.06.16,21:53
...
buchač
20.06.16,14:02
Ty môj oný...to sa už odkedy príspevky mažú ???
Konkrétne ide http://www.porada.sk/t285956-zivot-na-svoj-sposob.html#post2867799

Príspevok samotný bol text jednej skladby od Landu.
Žeby sa patričný komentár k hodnoteniu nepáčil ...???

Fujtajbl...moderátori si teda fakt robia, čo len chcú. Na iných fórach sa aspoň zdôvodní konanie.
jar88
21.06.16,03:45
Sa ti čudujem, buchač.:)
Jedného potešilo, iného rozčúlilo. Ale ruku na srdce, veď tie tvoje múdrosti (akože rady), stáli za veľké guľové. (A nie len tie tvoje.)
Môj dom - moje pravidlá.:) To je zaostalosť sama.
Veď ten dom, má byť aj domovom, domovom aj pre detí. A nie žalárom a káznicou nejakého diktátora.
Správne je "náš dom" a tak aj "naše pravidlá".
------------------------------------
Odpovedali ste tam, a všetci ste sa zhodli a pritom ste ani nevedeli na čo vlastne odpovedáte. Čo sa vlastne dotyčná pýtala.:cool:
Teda všetci, až na pavla54. Ten jediný zareagoval, že doplniť nejasnú otázku.
buchač
21.06.16,04:21
Sa ti čudujem, buchač.:)
Jedného potešilo, iného rozčúlilo. Ale ruku na srdce, veď tie tvoje múdrosti (akože rady), stáli za veľké guľové. (A nie len tie tvoje.)
Môj dom - moje pravidlá.:) To je zaostalosť sama.
Veď ten dom, má byť aj domovom, domovom aj pre detí. A nie žalárom a káznicou nejakého diktátora.
Správne je "náš dom" a tak aj "naše pravidlá".
------------------------------------
Odpovedali ste tam, a všetci ste sa zhodli a pritom ste ani nevedeli na čo vlastne odpovedáte. Čo sa vlastne dotyčná pýtala.:cool:
Teda všetci, až na pavla54. Ten jediný zareagoval, že doplniť nejasnú otázku.

Hm...a čítal si vlastne ten text danej skladby od Landu...vieš vlastne, o ktorú sa jednalo ?
Tak čítaj... http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/landa-daniel/tata-26948 ... snáď pochopíš význam.
Na ten zvyšok ohľadom danej témy nejak nereagujem...to nemá absolútny význam.
-------------------------------------
Ale Ty si nepochopil to hlavné !!!
Nejde o to, či niekto a správne poradil..."moje múdrosti" nevynínajúc.
TU IDE O TO, ŽE NIEKTO Z MODERÁTOROV USÚDIL, ŽE MOJ PRÍSPEVOK NIE JE VHODNÝ !!!
Nuž sorry, ale toto je už iné ihrajkanie sa na pieskovisku...
jar88
21.06.16,05:01
Sa ti čudujem, buchač.:)
Jedného potešilo, iného rozčúlilo. Ale ruku na srdce, veď tie tvoje múdrosti (akože rady), stáli za veľké guľové. (A nie len tie tvoje.)
Môj dom - moje pravidlá.:) To je zaostalosť sama.
Veď ten dom, má byť aj domovom, domovom aj pre detí. A nie žalárom a káznicou nejakého diktátora.
Správne je "náš dom" a tak aj "naše pravidlá".
------------------------------------
Odpovedali ste tam, a všetci ste sa zhodli a pritom ste ani nevedeli na čo vlastne odpovedáte. Čo sa vlastne dotyčná pýtala.:cool:
Teda všetci, až na pavla54. Ten jediný zareagoval, že doplniť nejasnú otázku.

Hm...a čítal si vlastne ten text danej skladby od Landu...vieš vlastne, o ktorú sa jednalo ?
Tak čítaj... http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/landa-daniel/tata-26948 ... snáď pochopíš význam.
Na ten zvyšok ohľadom danej témy nejak nereagujem...to nemá absolútny význam.
-------------------------------------
Ale Ty si nepochopil to hlavné !!!
Nejde o to, či niekto a správne poradil..."moje múdrosti" nevynínajúc.
TU IDE O TO, ŽE NIEKTO Z MODERÁTOROV USÚDIL, ŽE MOJ PRÍSPEVOK NIE JE VHODNÝ !!!
Nuž sorry, ale toto je už iné ihrajkanie sa na pieskovisku...
Možno sa budeš čudovať, aj keď som naň nereagoval, ale čítal som ho. Ale tiež si v ňom napísal, že význam textu nemieniš rozoberať a objasňovať.
Je tak?
------------------------------------
To že ti niekto ten príspevok vymazal neriešim a nečudujem sa mu, skôr sa čudujem, že nevymazal aj ostatné, bezduché múdrosti.
Veď aj deti potrebujú mať "svoje" šťastie, šťastie podľa svojich pravidiel, či skôr bez pravidiel a podmienok. No a to, čo ste tam písali napovedá, že nemáte šajn o čom vlastne spieval.
buchač
21.06.16,05:21
To že ti niekto ten príspevok vymazal neriešim a nečudujem sa mu, skôr sa čudujem, že nevymazal aj ostatné, bezduché múdrosti.
Veď aj deti potrebujú mať "svoje" šťastie, šťastie podľa svojich pravidiel, či skôr bez pravidiel a podmienok. No a to, čo ste tam písali napovedá, že nemáte šajn o čom vlastne spieval.
No vidíš, neriešiš.
No dalo by sa aj inak povedať...ani ja neriešim tie Tvoje (na výmaz náležité) bezduché múdrosti.

Mne je jedno, že kto a ako vychováva svoje potomstvo. No som (a nie iba ja, ale aj odborníci) presvedčený, že výchova bez náležitých pravidiel nemá svoje opodstatnenie.
Vezmem si na pomoc "výchovu" podľa vzoru amerických pravidiel.
Všetko je povolené, samé objímanie, bozkávanie, prepáčovanie, atď...kde to končí, to všetci dobre vieme. Vedia to hlavne susedia, učitelia a okolie. Doma majú detičky "svoje" šťastie...a okolie je z nich nešťastné.
lujza.j
21.06.16,06:20
http://x.topky.sk/cl/10/1555983/PRAVE-TERAZ-Obrovska-tragedia--V-Srbsku-havaroval-autobus-s-dovolenkarmi--pat-mrtvych-Slovakov-
:(
jar88
21.06.16,06:36
Ale choď, čo sem pletieš Ameriku a ich spôsob výchovy?
Odvolávaš sa na odborníkov a pravidlá, ale stále si nechceš priznať, že žiadne pravidlá ti nepomôžu, ak nie sú prijaté a preto aj rešpektované.
Aj ten tvoj Landa vraví:
Dokud s tebou můžu chvíli po tvý cestě jít,
za ruku tě podržím, jestli budeš chtít.
vraví: "keď budeš chcieť", ale to je pre teba, asi menej dôležité. Pritom je to najdôležitejšia podstata výchovy.

No a umením výchovy, je práve tá schopnosť rodiča, vedieť, ako vyvolať v dieťati to chcenie. Vytvoriť ponukou jeho záujem a nie odpor, na dané pravidlo.
Vy vo všeobecnosti podporujete výchovu k potrebným pravidlám pomocou vydierania. Akosi si neviete uvedomiť, že ak niekoho mám rád, nekladiem si podmienky. No a asi budeš súhlasiť, že svoje deti milujeme také, aké sú. Teda, milujeme ich "bezpodmienečne". Ty musíš byť pre nich nedobytný hrad, ale jeho brána, tá musí byť bezpodmienečne otvorená. Otvorená bez podmienok a dokonca aj bez výčitiek a posmeškov.:)
jar88
21.06.16,08:30
Ešte mi tak napadlo, že som nedávno čítal jednu buchačovu radu v téme, ktorá bola o tom, či má pravdu sused, alebo my.
Jednalo sa o hydroizoláciu na základoch domu, ktorý pravdepodobne stojí priamo na hranici pozemku. Tam sa buchač vyjadril, že má zo zákona právo vstupovať na susedov pozemok.
Nuž môj ctený sused si to tiež tak vyložil a odmietol sa v prvom rade dohodnúť so mnou. Vraj on má právo zo zákona a vraj ho aj na súde na 100% obháji. On sa predsa nemá čo s kým dohadovať a jednoducho si u mňa postavia lešenie a idú na to.:) No a čuduj sa, súd mu to jednoznačne zamietol čo len prejednávať a odkázal ho na dohodu so mnou.:D
BXLmiami
21.06.16,09:46
Pobavil Zemanov prejav-že pachatelé dobra :-).
alaya1
21.06.16,09:54
Potesilo, ze v robote balim a letim na chalupu.
buchač
21.06.16,11:29
Ešte mi tak napadlo, že som nedávno čítal jednu buchačovu radu v téme, ktorá bola o tom, či má pravdu sused, alebo my.
Jednalo sa o hydroizoláciu na základoch domu, ktorý pravdepodobne stojí priamo na hranici pozemku. Tam sa buchač vyjadril, že má zo zákona právo vstupovať na susedov pozemok.
Nuž môj ctený sused si to tiež tak vyložil a odmietol sa v prvom rade dohodnúť so mnou. Vraj on má právo zo zákona a vraj ho aj na súde na 100% obháji. On sa predsa nemá čo s kým dohadovať a jednoducho si u mňa postavia lešenie a idú na to.:) No a čuduj sa, súd mu to jednoznačne zamietol čo len prejednávať a odkázal ho na dohodu so mnou.:D

Hm...ja som sa vyjadril, ALEBO som § zo zákona citoval ???
Pozor na slovíčka, ALE šak čítaj, aby nedošlo k nejakému omylu...
http://www.porada.sk/t285684-ma-pravdu-sused-alebo-my.html
Zákon je zákon...a že si ho Tvoj ctený sused zle vyložil, tak to je už iná káva...a ktožvie, ako to v tom Tvojom prípade bolo...Ty si vykladáš viacmenej všetko tak, ako to Tebe vyhovuje.

Nevraviac už aj o tom, že naši ctihodní v talároch si vykladajú zákony a §§§ tak, ako sa im zapáči, ako sa vyspia...lebo nie raz rovnaký problém a žaloba, no dva súdy rozhodnú úplne rozdielne. Takže týmto by som rozhodne neargumentoval.

Ale súhlasím s tým, že ctený sused nejednal správne, nakoľko poniektoré jednoduché záležitosti nie sú vôbec jednoduché a preto toľko jedincov končí jednoducho na súde, lebo sa jednoducho nevedia dohodnúť.
taiko
22.06.16,05:13
nepotesilo, tupac tupa :(, krasne zviera uplne zbytocne zomrelo, kvoli sprostosti a nadutosti cloveka
http://svet.sme.sk/c/20197148/po-slavnosti-olympijskej-pochodne-v-brazilii-zastrelili-jaguara-chcel-zautocit.html?ref=trz
Ing. Ľubomír Janoška
22.06.16,05:27
nepotesilo, tupac tupa :(, krasne zviera uplne zbytocne zomrelo, kvoli sprostosti a nadutosti cloveka
http://svet.sme.sk/c/20197148/po-slavnosti-olympijskej-pochodne-v-brazilii-zastrelili-jaguara-chcel-zautocit.html?ref=trz
vieme, že ľudia sú sprostí, ale - čo je veľa, to je naozaj veľa
misoft
22.06.16,08:49
Naštvalo a riadne!
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/8208593/mesto-vstupi-do-akciovej-spolocnosti-mestsky-parkovaci-system.html
O nás bez nás!
V BA EEI ryžuje, v KE bude ryžovať (ale tam sa občania aspoň o tom dozvedeli a skúsili to zvrátiť), v MI pekne potichúčky! Nik o tom nevedel, jednoducho mestskí posr(l)anci paprče dvihli.
Tweety
22.06.16,08:51
U nás aj protestovali a nepomohlo(zatiaľ) nič. Ďalšia schránková ryžovačná firma, šak čo iné sa dalo čakať zo smeru, len to.
misoft
22.06.16,09:14
Hele lidičkové.....
Leto sa blíži, užite si dovolenku... (hoci aj na malte)....
Mila123
22.06.16,09:24
misoft
22.06.16,10:04
Mládenci, keďže je veľké teplo, dajte si len jedno pivo....
Dáša_
23.06.16,09:34
no teda, to by som si v živote nemyslela, že dám zdieľať harabina :) aleteda len na FB

https://www.facebook.com/stefan.harabin.sudca/videos/1745478599062311/ (https://www.facebook.com/stefan.harabin.sudca/videos/1745478599062311/)
BXLmiami
23.06.16,10:12
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.
taiko
23.06.16,10:16
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.
hmm, pravda je. On im vsak nielen vidi do karat, on s nimi isty cas tie karty hral a vykrikuje teraz, ked ho odvrhli ;)
Tweety
23.06.16,10:21
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.
hmm, pravda je. On im vsak nielen vidi do karat, on s nimi isty cas tie karty hral a vykrikuje teraz, ked ho odvrhli ;)
Máš pravdu, a kde bol vtedy, keď s nimi vyl? Vtedy nevidel, nepočul, či?
Žabinka
23.06.16,10:25
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.
hmm, pravda je. On im vsak nielen vidi do karat, on s nimi isty cas tie karty hral a vykrikuje teraz, ked ho odvrhli ;)
Máš pravdu, a kde bol vtedy, keď s nimi vyl? Vtedy nevidel, nepočul, či?
ale to bolo vtedy, a teraz je teraz..;)
Tweety
23.06.16,10:25
Žabík, vari sme dnešní? Prečo všetci kričia až po funuse? Čím to asi len bude?.....
buchač
23.06.16,10:27
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.

Zabudol vôl, že teľaťom bol.

Radšej nedám na plno, čo si myslím...ešte by ma "najctihodnejší" stihol pohnať na súd.
;)
jar88
23.06.16,10:46
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.
hmm, pravda je. On im vsak nielen vidi do karat, on s nimi isty cas tie karty hral a vykrikuje teraz, ked ho odvrhli ;)
Máš pravdu, a kde bol vtedy, keď s nimi vyl? Vtedy nevidel, nepočul, či?
ale to bolo vtedy, a teraz je teraz..;)
Vtedy bol nad zákonom a teraz je pod zákonom.:---
Alebo, teraz sú už nad zákonom iní a to sa mu už nepáči.
Nuž, komu by sa to aj páčilo, však?:)
misoft
23.06.16,13:07
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.

Zabudol vôl, že teľaťom bol.

Radšej nedám na plno, čo si myslím...ešte by ma "najctihodnejší" stihol pohnať na súd.
;)
Šak možno napísať i takto: Na každé prasa voda sa varí.......
pmajap
23.06.16,13:56
Harabina absolutne nemám rada,ale je fakt,že vo väčšine vecí má pravdu.A vidí im do karát čo aký je nesympatický.
a ďalší bude Lexa, začne mútiť politické vody hneď ako vyhrá spor za únos prezidentovho syna, to ešte budú veci:)
Nandrolon
24.06.16,05:11
Potešilo ma, že briti konečne dostali rozum. Akurát pre nás to bude trošku horšie, ale čo by sme im my slováci nedopriali...
BXLmiami
24.06.16,05:52
No,zrejme sa vrátia naši ,,pracanti".
Dáša_
24.06.16,05:53
tak toto ma zabáva už pár dní - Kubovčík prerozprávava povinné čítanie. Človek konečne pochopí, o čo tam ide.
Mne sa najviac páči Rysavá jalovica (https://www.youtube.com/watch?v=XYOGgnDXCow&feature=youtu.be)

ale také Mor ho (https://www.youtube.com/watch?v=rfpofML0IMg) nemá chybu - fakt si to skúste vypočuť :D
buchač
24.06.16,06:07
Potešilo ma, že briti konečne dostali rozum. Akurát pre nás to bude trošku horšie, ale čo by sme im my slováci nedopriali...
Taký starý národ, takú históriu má za sebou....a až tak osprostel...
Kráľovnej (kráľovi) bude rozkazovať nejaký buzerantsko-alkoholický-nafetovaný-hipsterovský slniečkár...?

Nuž pekne veru dopadli.
Ale šak čo by sme im, my Slováci, nedopriali...;)
BXLmiami
24.06.16,06:23
:-).Výsledok skvelej práce Junckera,EU úradníkov,Merkelovej a rôznych slniečkárskych ,,osobností".Briti im vysvetlili že tlačiť do hlavy si nechajú len odtál potál :-).
alaya1
24.06.16,06:36
Potešilo ma, že briti konečne dostali rozum. Akurát pre nás to bude trošku horšie, ale čo by sme im my slováci nedopriali...
Mna to nepotesilo.
Žabinka
24.06.16,06:41
:-).Výsledok skvelej práce Junckera,EU úradníkov,Merkelovej a rôznych slniečkárskych ,,osobností".Briti im vysvetlili že tlačiť do hlavy si nechajú len odtál potál :-).
len človek by si myslel, že sa z toho poučia, a stupidy ako napr. výkon používaných vysávačov už nebudú riešiť, ale budú sa zaoberať podstatnými problémami.. no pochybujem, že to tak bude..
misoft
24.06.16,06:50
Potešilo ma, že briti konečne dostali rozum. Akurát pre nás to bude trošku horšie, ale čo by sme im my slováci nedopriali...
Ani nie rozum, skôr reakcia na niektorých eurošéfov, ktorí si zmysleli, že sú pápežskejší než pápež.

Ale čo z toho bude vyplývať?
Predpoklad (nemusí sa naplniť):
Rada EU bude musieť toto schváliť. OK - schvália. UK sa stane samostatným štátom v Európe.
Do dvoch rokov bude Škótsko požadovať odtrhnutie od British Commonwealth, Škóti totiž v EU chceli zotrvať. Ak sa im to podarí, bude to pokračovať North Ireland (Severné Írsko), ktoré sa bude chcieť pripojiť k Írsku. A to bude značiť rozpad British Commonwealth, pretože Austrália a New Zealand (Nový Zéland) si tiež povedia, že aj oni chcú byť samostatní a nie v područí His Majestic, Španieli začnú požadovať navrátenie Gibraltáru, Argentína zase bude chcieť Falklandy.
To bude po stránke politickej. Po stránke ekonomickej - už nebudú tak radi Briti investovať v iných štátoch, ak budú chcieť si udržať svoju ekonomiku. T.z. že i na Slovensku do dvoch rokov pri Nitre závod stáť nebude (a aká to bude rana pre Hranatého).
Do dvoch rokov sa bude na Ostrov chodiť len na pas (žiadny OP/ID), možno sa zavedú i víza (veď predsa imigranti), čo bude strašná smola pre našich Romulánov, smola pre iných, ktorí tam pracovali a pracujú. Nakoľko Briti si budú chrániť svoj pracovný trh, tak "cezpoľných" postupne vysáčkujú (už teraz z toho Poliaci majú bobky).

A ako sa spomínalo - dominový efekt. Češi tiež majú zajačie úmysly, Francúzi tiež, Gréci by chceli, ale sami sa pchajú k tomu, aby sa vypudili. A čo tu potom zostane?
Silný Deutschland und Osterreich, k tomu lenivé Italiano a ostatné slabé štátiky, ktoré budú musieť rozpočtovú dieru zaplátať.
Pretože EUrohujeri nemienia rozhadzovať na pí**viny, tak sa bude míňať a míňať a tí drobní budú platiť a platiť.
BXLmiami
24.06.16,06:53
:-).Výsledok skvelej práce Junckera,EU úradníkov,Merkelovej a rôznych slniečkárskych ,,osobností".Briti im vysvetlili že tlačiť do hlavy si nechajú len odtál potál :-).
len človek by si myslel, že sa z toho poučia, a stupidy ako napr. výkon používaných vysávačov už nebudú riešiť, ale budú sa zaoberať podstatnými problémami.. no pochybujem, že to tak bude..
Preboha už len to nám chýba,radšej nech riešia vysavače,lebo ak začnú riešiť vážne problémy spustia tretiu svetovú.Aj ked si myslím,že toto už Merkelová zvládla.
BXLmiami
24.06.16,06:57
Ale čo z toho bude vyplývať?
Predpoklad (nemusí sa naplniť):
Rada EU bude musieť toto schváliť. OK - schvália. UK sa stane samostatným štátom v Európe.
Do dvoch rokov bude Škótsko požadovať odtrhnutie od British Commonwealth, Škóti totiž v EU chceli zotrvať. Ak sa im to podarí, bude to pokračovať North Ireland (Severné Írsko), ktoré sa bude chcieť pripojiť k Írsku. A to bude značiť rozpad British Commonwealth, pretože Austrália a New Zealand (Nový Zéland) si tiež povedia, že aj oni chcú byť samostatní a nie v područí His Majestic, Španieli začnú požadovať navrátenie Gibraltáru, Argentína zase bude chcieť Falklandy.
To bude po stránke politickej. Po stránke ekonomickej - už nebudú tak radi Briti investovať v iných štátoch, ak budú chcieť si udržať svoju ekonomiku. T.z. že i na Slovensku do dvoch rokov pri Nitre závod stáť nebude (a aká to bude rana pre Hranatého).
Do dvoch rokov sa bude na Ostrov chodiť len na pas (žiadny OP/ID), možno sa zavedú i víza (veď predsa imigranti), čo bude strašná smola pre našich Romulánov, smola pre iných, ktorí tam pracovali a pracujú. Nakoľko Briti si budú chrániť svoj pracovný trh, tak "cezpoľných" postupne vysáčkujú (už teraz z toho Poliaci majú bobky).

A ako sa spomínalo - dominový efekt. Češi tiež majú zajačie úmysly, Francúzi tiež, Gréci by chceli, ale sami sa pchajú k tomu, aby sa vypudili. A čo tu potom zostane?
Silný Deutschland und Osterreich, k tomu lenivé Italiano a ostatné slabé štátiky, ktoré budú musieť rozpočtovú dieru zaplátať.
Pretože EUrohujeri nemienia rozhadzovať na pí**viny, tak sa bude míňať a míňať a tí drobní budú platiť a platiť.[/QUOTE]
Briti si poradia,horšie je že východnú europui chcú Rusi naspať.Nenadarmo všetci oligarchovia skončili VS v Petrohrade.
misoft
24.06.16,07:51
Nuž čo? Ešte sa "narehlíme"... až nám z toho šibať bude....
kukučka
24.06.16,07:57
Žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí.
pmajap
24.06.16,08:42
čo stenete, nám sa vrátia spoluobčania, už teraz nevedia po slovensky aj chlieb v obchode pýtali po anglikánsky, je ich dosť na OcU bude treba tlmočníka:D tam pôjdu naše dane
pavol54
24.06.16,09:30
Potešilo ma, že briti konečne dostali rozum. Akurát pre nás to bude trošku horšie, ale čo by sme im my slováci nedopriali...
Taký starý národ, takú históriu má za sebou....a až tak osprostel...
Kráľovnej (kráľovi) bude rozkazovať nejaký buzerantsko-alkoholický-nafetovaný-hipsterovský slniečkár...?

Nuž pekne veru dopadli.
Ale šak čo by sme im, my Slováci, nedopriali...;)
Ťažko sa znáša keď je kolonizátor(Anglicko) súčasne kolóniou(EU v ktorej vládne Nemecko), tak si nechajú radšej svoje blízke a vzdialené kolónie
misoft
24.06.16,09:36
...ktoré však dostali "impulz" a budú sa chcieť odtrhnúť, alebo iný si na ne bude nároky robiť....
pavol54
24.06.16,09:38
:-).Výsledok skvelej práce Junckera,EU úradníkov,Merkelovej a rôznych slniečkárskych ,,osobností".Briti im vysvetlili že tlačiť do hlavy si nechajú len odtál potál :-).
len človek by si myslel, že sa z toho poučia, a stupidy ako napr. výkon používaných vysávačov už nebudú riešiť, ale budú sa zaoberať podstatnými problémami.. no pochybujem, že to tak bude..
Preboha už len to nám chýba,radšej nech riešia vysavače,lebo ak začnú riešiť vážne problémy spustia tretiu svetovú.Aj ked si myslím,že toto už Merkelová zvládla.
Bohužiaľ pravdepodobnosť tvojho výroku sa blíži k "1", ako sa dá vystúpiť z NATO? lebo o vstupe doň sme nehlasovali ako o vstupe do EU
pavol54
24.06.16,09:43
Potešilo ma, že briti konečne dostali rozum. Akurát pre nás to bude trošku horšie, ale čo by sme im my slováci nedopriali...
Mna to nepotesilo.
To je ako s odchodom manželky "Odídem" -Neodídeš, neprežiješ, "ak sa nič nezmení odídem"
jedného dňa je byt a účet prázdny "Odišla neveril som"
Mám taký pocit že si všetci chytia nosy a budú rozmýšľať triezvejšie alebo nebudú a každý si povie dá sa
misoft
24.06.16,09:43
misoft
24.06.16,09:45
Bohužiaľ pravdepodobnosť tvojho výroku sa blíži k "1", ako sa dá vystúpiť z NATO? lebo o vstupe doň sme nehlasovali ako o vstupe do EU
https://www.smejemsa.sk/wp-content/uploads/2014/07/11.jpg
misoft
24.06.16,09:46
misoft
24.06.16,09:47
BXLmiami
24.06.16,09:51
Bohužiaľ pravdepodobnosť tvojho výroku sa blíži k "1", ako sa dá vystúpiť z NATO? lebo o vstupe doň sme nehlasovali ako o vstupe do EU[/QUOTE]
*
Reaguješ na mna?Vystupiť z NATO je posledná vec ktorú by som chcela.Rada by som dožila na Slovensku.
jar88
24.06.16,10:02
Nuž čo? Ešte sa "narehlíme"... až nám z toho šibať bude....
Myslím, že ten rehot skončí, akonáhle si uvedomíme, že sme zostali na Titaniku a Briti v záchranných člnoch za obzorom.:D
---------------------
Inak základná myšlienka EÚ (spoločný trh, voľný pohyb občanov, tovaru, služieb a kapitálu) mi bola vždy sympatická, ale to, čo z nej urobili eurohujeri, ju nevyhnutne pochová. Briti v referende jasne dali vedieť, že zatiaľ z nich neurobili jedno veľké, celistvé euro-stádo.:---
---------------------
Som zvedavý, akú vládu si zvolia a kedy a čím a či vôbec, na nich eurohujeri niekedy zaútočia. Zatiaľ tvrdia, že to, čo vyjednal Cameron je maximum. Preto som zvedavý, kam až v budúcnosti, EÚ pred UK zacúva.:)
lujza.j
24.06.16,10:04
Predseda narodnej rany:D:D....hovorkyna P NR SR....ked sa pomyli aj pravdu povie...
babka - ježibabka
24.06.16,10:26
Čo vás po politike, my to nezmeníme, na to sú tam naši zástupcovia a tí si urobia to čo budú chcieť. Nás sa pýtať nikto nebude. Dajte si radšej želé višňovo - malinové kocky s extra veľkými kúskami višní.
buchač
24.06.16,10:51
Myslím, že ten rehot skončí, akonáhle si uvedomíme, že sme zostali na Titaniku a Briti v záchranných člnoch za obzorom.:D

Tak nejako...??? ;)
pavol54
24.06.16,11:08
Bohužiaľ pravdepodobnosť tvojho výroku sa blíži k "1", ako sa dá vystúpiť z NATO? lebo o vstupe doň sme nehlasovali ako o vstupe do EU
*
Reaguješ na mna?Vystupiť z NATO je posledná vec ktorú by som chcela.Rada by som dožila na Slovensku.[/QUOTE]
Však sa chceme mať ako vo Švajčiarsku a oni nie sú v NATO ani Rakúšania sa neboja bez NATO dokonca ani Fíni tak kde je problém? v medzinárodných dohovoroch o neúčasti v blokoch
jar88
24.06.16,11:43
Bohužiaľ pravdepodobnosť tvojho výroku sa blíži k "1", ako sa dá vystúpiť z NATO? lebo o vstupe doň sme nehlasovali ako o vstupe do EU
*
Reaguješ na mna?Vystupiť z NATO je posledná vec ktorú by som chcela.Rada by som dožila na Slovensku.
Však sa chceme mať ako vo Švajčiarsku a oni nie sú v NATO ani Rakúšania sa neboja bez NATO dokonca ani Fíni tak kde je problém? v medzinárodných dohovoroch o neúčasti v blokoch[/QUOTE]
To akože vystúpenie z NATO, by malo byť "múdre rozhodnutie"?
Ty si naozaj myslíš, že na neutralitu, stačí nejaké rozhodnutie?:---
jar88
24.06.16,11:49
Myslím, že ten rehot skončí, akonáhle si uvedomíme, že sme zostali na Titaniku a Briti v záchranných člnoch za obzorom.:D

Tak nejako...??? ;)

Skoro tak, len s tým rozdielom, že DEPT by bola luxusnou výletnou loďou a zatiaľ ešte, by plávala v pokojných vodách.:)
misoft
24.06.16,12:29
Čo vás po politike, my to nezmeníme, na to sú tam naši zástupcovia a tí si urobia to čo budú chcieť. Nás sa pýtať nikto nebude. Dajte si radšej želé višňovo - malinové kocky s extra veľkými kúskami višní.
Dáme, dáme! Máš toho dosť pre všetkých? :D
pavol54
24.06.16,13:15
Angličtina už asi nebude rokovacím jazykom v EU to už by sa mohlo zaviesť rovno esperanto, latinčina alebo jazyk kmeňa Burundi
pavol54
24.06.16,14:58
Bohužiaľ pravdepodobnosť tvojho výroku sa blíži k "1", ako sa dá vystúpiť z NATO? lebo o vstupe doň sme nehlasovali ako o vstupe do EU
*
Reaguješ na mna?Vystupiť z NATO je posledná vec ktorú by som chcela.Rada by som dožila na Slovensku.
Však sa chceme mať ako vo Švajčiarsku a oni nie sú v NATO ani Rakúšania sa neboja bez NATO dokonca ani Fíni tak kde je problém? v medzinárodných dohovoroch o neúčasti v blokoch
To akože vystúpenie z NATO, by malo byť "múdre rozhodnutie"?
Ty si naozaj myslíš, že na neutralitu, stačí nejaké rozhodnutie?:---[/QUOTE]
ty tomu nerozumieš.
buchač
24.06.16,15:33
Mám taký pocit že si všetci chytia nosy a budú rozmýšľať triezvejšie alebo nebudú a každý si povie dá sa

Keď tak čítam vyjadrenia štátnikov ???
Každý sa vyjadril tak, či onak...ALE vyjadril sa k veci jasne a aj zrozumiteľne, zaujal postoj.

LEN ten náš pán prezident je nejak úplne mimo.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/397127-tusk-lidri-krajin-eu-su-po-brexite-odhodlani-udrzat-jednotu/
-----------------------------
...a úplne trápna je tá karikatúra, kde kráľovná rozhadzuje mozgy potetovaným fašistom. To chce autor naznačiť, že každý hlasujúci odídenec je ich prívržencom ???
pmajap
24.06.16,15:59
Nič sa nedeje, len briti to budú mať ťažšie a už im svitlo, dva roky budú padať vlády , Putin sa upije šampanským a Merkelová emigruje do oslobodeného Iraku:D
Nandrolon
24.06.16,16:22
Nechceli to iba mladí výrostkovia, ktorí sú superpodnikateľmi v štátoch EÚ, teda aj u nás + sú tam ešte dôchodci, ktorí využívajú recipročné zmluvy o zdravotnej starostlivosti, napr. v španielsku, ale na druhej strane tí "starší", ktorí sa pozreli okolo seba a videli samých "kozomrdov", a učiteľky v škôlkach dostali nariadenie aby sa ich deti neoslovovali "ty a tá" ale univerzálne, /slniečkári/, lebo však to dieťa sa môže vlastne rozhodnúť či je chlapec alebo dievča"...
Tí volili za vystúpenie, a ani sa im nečudujem.
PS: ale chápem, že tí, čo majú v anglicku/írsku nejakú rodinu sú proti. Sám by som možno tak uvažoval...
pavol54
24.06.16,16:49
Mám taký pocit že si všetci chytia nosy a budú rozmýšľať triezvejšie alebo nebudú a každý si povie dá sa

Keď tak čítam vyjadrenia štátnikov ???
Každý sa vyjadril tak, či onak...ALE vyjadril sa k veci jasne a aj zrozumiteľne, zaujal postoj.

LEN ten náš pán prezident je nejak úplne mimo.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/397127-tusk-lidri-krajin-eu-su-po-brexite-odhodlani-udrzat-jednotu/
-----------------------------
...a úplne trápna je tá karikatúra, kde kráľovná rozhadzuje mozgy potetovaným fašistom. To chce autor naznačiť, že každý hlasujúci odídenec je ich prívržencom ???
Prvé vyjadrenie ešte neznamená podrobnú analýzu a stanovenie nových úloh, musia niečo vymyslieť aby si zachránili kožu a zachovali tvár.
pavol54
24.06.16,16:53
Nič sa nedeje, len briti to budú mať ťažšie a už im svitlo, dva roky budú padať vlády , Putin sa upije šampanským a Merkelová emigruje do oslobodeného Iraku:D
tesne vedľa Iraku, ale deje, len nie je taký veľký buchot, Všetko je pominuteľné
pavol54
24.06.16,16:55
Nechceli to iba mladí výrostkovia, ktorí sú superpodnikateľmi v štátoch EÚ, teda aj u nás + sú tam ešte dôchodci, ktorí využívajú recipročné zmluvy o zdravotnej starostlivosti, napr. v španielsku, ale na druhej strane tí "starší", ktorí sa pozreli okolo seba a videli samých "kozomrdov", a učiteľky v škôlkach dostali nariadenie aby sa ich deti neoslovovali "ty a tá" ale univerzálne, /slniečkári/, lebo však to dieťa sa môže vlastne rozhodnúť či je chlapec alebo dievča"...
Tí volili za vystúpenie, a ani sa im nečudujem.
PS: ale chápem, že tí, čo majú v anglicku/írsku nejakú rodinu sú proti. Sám by som možno tak uvažoval...
lenže rozbehnutý proces schvaľovania TTIP je znova na začiatku čo je najvýraznejší plus BREXITU
buchač
24.06.16,18:10
Mám taký pocit že si všetci chytia nosy a budú rozmýšľať triezvejšie alebo nebudú a každý si povie dá sa

Keď tak čítam vyjadrenia štátnikov ???
Každý sa vyjadril tak, či onak...ALE vyjadril sa k veci jasne a aj zrozumiteľne, zaujal postoj.

LEN ten náš pán prezident je nejak úplne mimo.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/397127-tusk-lidri-krajin-eu-su-po-brexite-odhodlani-udrzat-jednotu/
-----------------------------
...a úplne trápna je tá karikatúra, kde kráľovná rozhadzuje mozgy potetovaným fašistom. To chce autor naznačiť, že každý hlasujúci odídenec je ich prívržencom ???
Prvé vyjadrenie ešte neznamená podrobnú analýzu a stanovenie nových úloh, musia niečo vymyslieť aby si zachránili kožu a zachovali tvár.

Sorry, ALE (nie iba) môj názor je ten, že náš prezident tú svoju tvár stratil dosť rýchlo po usadení do prezidentského kresla.

Ale je to iba môj názor a dodám ešte, že samostatné Slovensko ešte nemalo prezidenta, ktorý by si zaslúžil úctu celého národa.
misoft
25.06.16,08:02
Ale čo z toho bude vyplývať?
Predpoklad (nemusí sa naplniť):
Rada EU bude musieť toto schváliť. OK - schvália. UK sa stane samostatným štátom v Európe.
Do dvoch rokov bude Škótsko požadovať odtrhnutie od British Commonwealth, Škóti totiž v EU chceli zotrvať. Ak sa im to podarí, bude to pokračovať North Ireland (Severné Írsko), ktoré sa bude chcieť pripojiť k Írsku. A to bude značiť rozpad British Commonwealth, pretože Austrália a New Zealand (Nový Zéland) si tiež povedia, že aj oni chcú byť samostatní a nie v područí His Majestic, Španieli začnú požadovať navrátenie Gibraltáru, Argentína zase bude chcieť Falklandy.
To bude po stránke politickej. Po stránke ekonomickej - už nebudú tak radi Briti investovať v iných štátoch, ak budú chcieť si udržať svoju ekonomiku. T.z. že i na Slovensku do dvoch rokov pri Nitre závod stáť nebude (a aká to bude rana pre Hranatého).
Do dvoch rokov sa bude na Ostrov chodiť len na pas (žiadny OP/ID), možno sa zavedú i víza (veď predsa imigranti), čo bude strašná smola pre našich Romulánov, smola pre iných, ktorí tam pracovali a pracujú. Nakoľko Briti si budú chrániť svoj pracovný trh, tak "cezpoľných" postupne vysáčkujú (už teraz z toho Poliaci majú bobky).

A ako sa spomínalo - dominový efekt. Češi tiež majú zajačie úmysly, Francúzi tiež, Gréci by chceli, ale sami sa pchajú k tomu, aby sa vypudili. A čo tu potom zostane?
Silný Deutschland und Osterreich, k tomu lenivé Italiano a ostatné slabé štátiky, ktoré budú musieť rozpočtovú dieru zaplátať.
Pretože EUrohujeri nemienia rozhadzovať na pí**viny, tak sa bude míňať a míňať a tí drobní budú platiť a platiť.
Vtedy som napísal predpoklad. A tu http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/397127-tusk-lidri-krajin-eu-su-po-brexite-odhodlani-udrzat-jednotu/ sa to začína pomaličky vyjasňovať:

Skotští představitelé dali najevo, že budou usilovat o nové referendum o nezávislosti na Británii, které by jim umožnilo opětovné přistoupení k EU. Volání ke sjednocení s Irskou republikou zaznívá ze Severního Irska.
A to je len začiatok....
A to vtedy som ani netušil, aký bude výsledok referenda.
pavol54
25.06.16,08:18
Mám taký pocit že si všetci chytia nosy a budú rozmýšľať triezvejšie alebo nebudú a každý si povie dá sa

Keď tak čítam vyjadrenia štátnikov ???
Každý sa vyjadril tak, či onak...ALE vyjadril sa k veci jasne a aj zrozumiteľne, zaujal postoj.

LEN ten náš pán prezident je nejak úplne mimo.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/397127-tusk-lidri-krajin-eu-su-po-brexite-odhodlani-udrzat-jednotu/
-----------------------------
...a úplne trápna je tá karikatúra, kde kráľovná rozhadzuje mozgy potetovaným fašistom. To chce autor naznačiť, že každý hlasujúci odídenec je ich prívržencom ???
Prvé vyjadrenie ešte neznamená podrobnú analýzu a stanovenie nových úloh, musia niečo vymyslieť aby si zachránili kožu a zachovali tvár.

Sorry, ALE (nie iba) môj názor je ten, že náš prezident tú svoju tvár stratil dosť rýchlo po usadení do prezidentského kresla.

Ale je to iba môj názor a dodám ešte, že samostatné Slovensko ešte nemalo prezidenta, ktorý by si zaslúžil úctu celého národa.
Ja som reagoval na vetu "Keď tak čítam vyjadrenia štátnikov", Nie na prezidenta svojich voličov
buchač
25.06.16,11:39
Ale je to iba môj názor a dodám ešte, že samostatné Slovensko ešte nemalo prezidenta, ktorý by si zaslúžil úctu celého národa.

By som rád vedieť názor dotyčného, ktorý s mojím nesúhlasí.

Kováč, Schuster, Gašparovič, Kiska...ktorý čo zrobil - zviditeľnil niečo pre Slovensko ???

Kováč únosom svojho syna ? Veď mladý má toľko masla na hlave, že to nie je pekné...

Schuster snáď tou dvoplatničkou a inými onačinami ? Jeho syna nemienim rozoberať..

Gašparovič snáď ? Že bolo naň určité podozrenie ohľadom poľovačky s určitým koncom ? Jeho syn je už iný level...zaradil by som do kategórie chrapúňov...

Kiska ? Pche...ten sa zatiaľ pchá do nesprávnej riti....a jeho synátor zatiaľ kšeftuje so zbraňami.

----------------------------------------------------------------

Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať |...;)
pavol54
25.06.16,11:51
k poslednej vete ...S Ukrajinou, ktorá priamo podporuje pravicových extrémistov(S ktorými sa nemá problém stretnúť), len tak na okraj, jeho najväčší hriech je že sa odmietol stretnúť so zástupcom cca 200 000 voličov (ktorých od ignoroval) ALE AJ ONI SÚ OBRAZOM POLITIKY NAJVYŠŠÍCH, apropo nemám rád Pašku a ty máš o ňom asi väčší prehľad, ale keď ho vyštval s fleku mafián Suchánek,kvôli CT prečo teraz tento mafián po prevalení inej kauzy s CT neopustí parlament aj so svojimi donormi? Aj to je jeden argumentov pre voličov Kotlebu (všetci kradnú tento asi nebude)
pmajap
25.06.16,12:32
Posuniem dosť zaujímavý článok, najhoršie na ňom je, že je na 90%pravdivý
http://necenzurovane.net/kovac/labus6.html
buchač
25.06.16,13:28
Posuniem dosť zaujímavý článok, najhoršie na ňom je, že je na 90%pravdivý
http://necenzurovane.net/kovac/labus6.html

Nebuď labuť ...ako si dovoľuješ takto očierniť jedného nášho prezidenta ? ;) :D
To všetko nie je predsa pravda...
...a ani ostatné skutočnosti o tých druhých.
Sa čudujem nad tou neobjektívnosťou hodnotiteľa a nad tou zaujatosťou voči mne.

Pokrytectvo miesto poriadneho názoru - diskusie a protiargumentácie...
sito
25.06.16,15:28
Posuniem dosť zaujímavý článok, najhoršie na ňom je, že je na 90%pravdivý
http://necenzurovane.net/kovac/labus6.html

Nebuď labuť ...ako si dovoľuješ takto očierniť jedného nášho prezidenta ? ;) :D
To všetko nie je predsa pravda...
...a ani ostatné skutočnosti o tých druhých.
Sa čudujem nad tou neobjektívnosťou hodnotiteľa a nad tou zaujatosťou voči mne.

Pokrytectvo miesto poriadneho názoru - diskusie a protiargumentácie...

maja, možno si to mohla stihnúť, bol taký film " Nevinní so špinavými rukami" Myslíš, že je aj taká možnosť, že človek so špinavými rukami môže byť čistý, ak si ruky zašpinil poctivou prácou? Olej, zem, hnojivo, hovno?

https://www.youtube.com/watch?v=PQpp5LEEaj0
pmajap
25.06.16,16:34
sitko videla som druhý diel "Špinavci s umytými rukami";)
sito
25.06.16,17:02
sitko videla som druhý diel "Špinavci s umytými rukami";)

Ale to nie je druhý diel. Večná realita, budúcnosť.
pavol54
25.06.16,17:42
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko
pmajap
25.06.16,18:21
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
babka - ježibabka
25.06.16,18:34
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
Ako na ostro? Pod nimi holá riť? :D:D:D
misoft
25.06.16,18:38
Keby len riť, ale i bimbas.....:D:D:D
pavol54
25.06.16,18:39
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
Ako na ostro? Pod nimi holá riť? :D:D:D
Však ju už máme (ten prepych čo máme za nesplatený úver alebo hypotéku je vari niečo iné? - nezaplatíš splátku a máš holú riť)
misoft
25.06.16,18:41
Však ju už máme (ten prepych čo máme za nesplatený úver alebo hypotéku je vari niečo iné? - nezaplatíš splátku a máš holú riť)
A aj keď ju zaplatíš - i tak budeš mať holú onú...... r*ť :D
babka - ježibabka
25.06.16,18:42
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
Ako na ostro? Pod nimi holá riť? :D:D:D
Však ju už máme (ten prepych čo máme za nesplatený úver alebo hypotéku je vari niečo iné? - nezaplatíš splátku a máš holú riť)
Ale ešte nemáš sukňu. A už so sprostosťami končím. Nepila som. Pekný zvyšok večera.
pavol54
25.06.16,18:43
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
dievča, dievča ty si lepšia ako ten Slováčisko čo aj pri Niagaroch myslí na sex, treba rýchlo vyhlásiť doma večierku
pmajap
25.06.16,18:49
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
Ako na ostro? Pod nimi holá riť? :D:D:D
takto Olinka:D bimbas jeho veličestva
http://www.topky.sk/cl/100314/1323074/Zabudnite-na-holy-zadok-Harryho--Princ-Philip-vytasil-nahy-predok-
buchač
25.06.16,18:51
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
dievča, dievča ty si lepšia ako ten Slováčisko čo aj pri Niagaroch myslí na sex, treba rýchlo vyhlásiť doma večierku

Pali, Pali...To je ako v tom vtipe.
Kedy je muž v prechode ?
Keď mu práca vonia a "eržika" smrdí...;)

Ty si na tom ako ??? ;)
pavol54
25.06.16,18:57
vyzerá to tak že čoskoro budeme ako únia po vzore Ruska anektovať Škótsko

:D super možno presadia nosenie sukní a naostro
dievča, dievča ty si lepšia ako ten Slováčisko čo aj pri Niagaroch myslí na sex, treba rýchlo vyhlásiť doma večierku

Pali, Pali...To je ako v tom vtipe.
Kedy je muž v prechode ?
Keď mu práca vonia a "eržika" smrdí...;)

Ty si na tom ako ??? ;)
dobre a ty? Ja sa priebežne preventívne starám o prostatu aby som nemusel používať tie tabletky
buchač
25.06.16,19:04
dobre a ty? Ja sa priebežne preventívne starám o prostatu aby som nemusel používať tie tabletky

...a poviem Ti ?
Mne, človeče, vonia jedno aj druhé...;) :D :D :D
sito
25.06.16,19:13
Keby len riť, ale i bimbas.....:D:D:D

Aká sukňa, aká? Kilt, aby nemali holú riť. No prišiel BRIT zobral im kilt, čo im zostalo? Hola riť! Sľuboval im hory - doly a zostal im ..... holý. A že vraj sú skúpy?