buchač
30.07.16,11:29
poistku na byt? nech sa prihlasi ten, komu pomohla.

Napríklad mne...;)
Na chalupe som mal udalosť...vyplatené love pokryli jej odstránenie a zvyšok som mal ako predplatné na pár rokov dopredu.......a nebol to žiaden podvod.

No hej...ale nebavím sa o Lelkeš onej, ale o Allianze.
U Lelkeša mám šmarené auto, šak nebudem platiť zákonnú viac, ako je nutné.
Nandrolon
30.07.16,09:33
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
buchač
30.07.16,10:03
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
Ja sa na určité veci pozerám inak.

Poistku platím cca 120€ / rok...kvartálne to vychádza na 30 éčiek. Myslím si, že to ma nejak nezabije. Nevraviac už o tom, že v poistke mám zahrnuté aj vedľajšie budovy, náradie, ošatenie....atď.
Horšia vec je potom tá, že ak nemá jeden poistku a dôjde k udalosti, tak MUSÍ kešovať niekedy aj tisíce.

Otázka ďalšia.
Koľko si videl a čítal prípadov, kde došlo k niečomu a majitelia nehnuteľností nemali poistku ?....no vila jak sviňa postavená.
Toť nedávno sa kdesi na juhu napikoval vetroň do strechy. Majitelia mali dom poistený...ale ak by nie, solídne by sa krútili, jak z problému.
Alebo koľko domov už vyhorelo a celá dedina robila skladačku.

Záver ?
Ja dám ročne 120€ na poistku a spím kľudne...koľkí túto sumu prechlastajú, prefajčia, do automatov šmaria ???
pavol54
30.07.16,14:17
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
Ja sa na určité veci pozerám inak.

Poistku platím cca 120€ / rok...kvartálne to vychádza na 30 éčiek. Myslím si, že to ma nejak nezabije. Nevraviac už o tom, že v poistke mám zahrnuté aj vedľajšie budovy, náradie, ošatenie....atď.
Horšia vec je potom tá, že ak nemá jeden poistku a dôjde k udalosti, tak MUSÍ kešovať niekedy aj tisíce.

Otázka ďalšia.
Koľko si videl a čítal prípadov, kde došlo k niečomu a majitelia nehnuteľností nemali poistku ?....no vila jak sviňa postavená.
Toť nedávno sa kdesi na juhu napikoval vetroň do strechy. Majitelia mali dom poistený...ale ak by nie, solídne by sa krútili, jak z problému.
Alebo koľko domov už vyhorelo a celá dedina robila skladačku.

Záver ?
Ja dám ročne 120€ na poistku a spím kľudne...koľkí túto sumu prechlastajú, prefajčia, do automatov šmaria ???
máš pravdu okrem toho lietadla, tam plní poisťovňa z poistky lietadla. Strhlo mi pri víchrici škridly zo strechy a ten likvidátor začal počítať škridly, že vraj v najlepšom prípade 800 Sk,a ja mu nato že ako ich vymeniť keď je podkrovie zateplené a či ich všetky spočítal aj tie puknuté. Nakoniec sklopil uši a hovorí tak doneste faktúru od firmy ktorá to bude realizovať nakoniec z toho bolo takmer 23000 Sk ale dnes už som v mínuse
buchač
30.07.16,15:28
máš pravdu okrem toho lietadla, tam plní poisťovňa z poistky lietadla.
Mne je šuma fuk, kto to zaplatí.
ALE ja mám vždy pravdu, viď argumentácia

Havária spôsobila na streche také rozsiahle škody, že jej oprava nebola možná a bolo ju treba kompletne vymeniť. „Klientom sme poskytli poistné plnenie vo výške primeraných nákladov na obnovenie strechy v aktuálnych cenách nových materiálov, s výnimkou častí, ktoré si klient dal vyhotoviť, no neboli súčasťou pôvodnej strechy,“ vysvetľuje Jozef Hrdý, riaditeľ likvidácie škôd Allianz - SP. Dnes sa vďaka odškodneniu manželia Strieškovci tešia z úplne novej strechy. "Poisťovňa nám uhradila kompletné škridlové pokrytie na celú strechu, podbitie, časť krovu aj všetky montážne práce,“ vysvetľuje majiteľka domu a dodáva: „Presvedčili sme sa, že na poistení sa neoplatí šetriť. Ak človek nemá poistku, môže sa len báť, čo všetko sa môže stať.“ Poistenie proti pádu lietadla je súčasťou všetkých troch modulov poistenia nehnuteľnosti, ktoré Allianz – SP ponúka. „Hoci sa to nezdá, riziko pádu lietadla nie je ničím výnimočným a je zahrnuté už v najlacnejšom, základnom module poistenia stavby,“ vysvetľuje riaditeľka manažmentu produktov Allianz – SP Andrea Leskovská.


https://www.allianzsp.sk/lietadlo-na-streche
Nandrolon
31.07.16,10:41
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
Ja sa na určité veci pozerám inak.

Poistku platím cca 120€ / rok...kvartálne to vychádza na 30 éčiek. Myslím si, že to ma nejak nezabije. Nevraviac už o tom, že v poistke mám zahrnuté aj vedľajšie budovy, náradie, ošatenie....atď.
Horšia vec je potom tá, že ak nemá jeden poistku a dôjde k udalosti, tak MUSÍ kešovať niekedy aj tisíce.

Otázka ďalšia.
Koľko si videl a čítal prípadov, kde došlo k niečomu a majitelia nehnuteľností nemali poistku ?....no vila jak sviňa postavená.
Toť nedávno sa kdesi na juhu napikoval vetroň do strechy. Majitelia mali dom poistený...ale ak by nie, solídne by sa krútili, jak z problému.
Alebo koľko domov už vyhorelo a celá dedina robila skladačku.

Záver ?
Ja dám ročne 120€ na poistku a spím kľudne...koľkí túto sumu prechlastajú, prefajčia, do automatov šmaria ???
s tym vetronom si uplne vedla. ak by majitelia nemali poistku, tak to zacvaka poistovna vetronara. oni maju vsetci do jedneho poistky, nakolko bezne pristavaju "hocikde" a aj polnohospodarom sa plati z tejto poistky. je to ako PZP u auta. z tej sa tiez plati iba skoda sposobena druhemu...
pavol54
31.07.16,11:13
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
Ja sa na určité veci pozerám inak.

Poistku platím cca 120€ / rok...kvartálne to vychádza na 30 éčiek. Myslím si, že to ma nejak nezabije. Nevraviac už o tom, že v poistke mám zahrnuté aj vedľajšie budovy, náradie, ošatenie....atď.
Horšia vec je potom tá, že ak nemá jeden poistku a dôjde k udalosti, tak MUSÍ kešovať niekedy aj tisíce.

Otázka ďalšia.
Koľko si videl a čítal prípadov, kde došlo k niečomu a majitelia nehnuteľností nemali poistku ?....no vila jak sviňa postavená.
Toť nedávno sa kdesi na juhu napikoval vetroň do strechy. Majitelia mali dom poistený...ale ak by nie, solídne by sa krútili, jak z problému.
Alebo koľko domov už vyhorelo a celá dedina robila skladačku.

Záver ?
Ja dám ročne 120€ na poistku a spím kľudne...koľkí túto sumu prechlastajú, prefajčia, do automatov šmaria ???
s tym vetronom si uplne vedla. ak by majitelia nemali poistku, tak to zacvaka poistovna vetronara. oni maju vsetci do jedneho poistky, nakolko bezne pristavaju "hocikde" a aj polnohospodarom sa plati z tejto poistky. je to ako PZP u auta. z tej sa tiez plati iba skoda sposobena druhemu...
necítil si v tom článku od all silnú reklamu? Primäť ostatných aby využívali šírku ich možností, zaujímavé že som nevidel možnosti poistiť dom proti búračke autom (logicky že?)
Nandrolon
31.07.16,11:24
ja som ten clanok ani necital... ak niekto vie, ako sa likviduju udalosti, tak bud dostane par eur na zalepenie oci, alebo ma v kapse obalku pre likvidatora a do nej mu vlozi 10-30% "kešu orechov" vopred. podla toho, ake velke gule ma likvidator a nakolko sa citi "okradnut" svojho chlebodarcu.
buchač
31.07.16,11:30
V porovnaní s Bratislavou si cestujúci v Brne zaplatia za hodinový lístok o 28 centov menej. Pri 90-minútovom základnom lístku ušetria cestujúci v Brne až 80 centov.

Napriek tomu 15-minútový základný cestovný lístok vychádza zas lacnejšie v Bratislave, o štyri centy.

Za hodinovú cestu si návštevník v Bratislave zaplatí 1,20 eura. V Prahe však cestujúci za jazdu hromadnou dopravou trvajúcu hodinu a pol zaplatí o dva centy menej.
http://bratislava.sme.sk/c/20220817/cestovne-listky-v-bratislave-su-drahe.html?ref=trz
---------------------
Týý môj oný....to že jaká onačina...

Centové záležitosti a článok jak hovado.
...už len metro nadrbať do Blavy ... do toho škaredého malomesta.
misoft
31.07.16,11:33
Ak myslíš toto http://www.topky.sk/cl/10/1538289/Spoved-muza--ktory-videl--ako-sa-vetron-ruti-na-dom--Pilot-krical-zo-vzduchu-po-ludoch-na-zemi - dostali podľa odhadu škody - teda nie na celú strechu, len na obnovu a opravu poškodených častí strechy.
misoft
31.07.16,11:34
V porovnaní s Bratislavou si cestujúci v Brne zaplatia za hodinový lístok o 28 centov menej. Pri 90-minútovom základnom lístku ušetria cestujúci v Brne až 80 centov.

Napriek tomu 15-minútový základný cestovný lístok vychádza zas lacnejšie v Bratislave, o štyri centy.

Za hodinovú cestu si návštevník v Bratislave zaplatí 1,20 eura. V Prahe však cestujúci za jazdu hromadnou dopravou trvajúcu hodinu a pol zaplatí o dva centy menej.
http://bratislava.sme.sk/c/20220817/cestovne-listky-v-bratislave-su-drahe.html?ref=trz
---------------------
Týý môj oný....to že jaká onačina...

Centové záležitosti a článok jak hovado.
...už len metro nadrbať do Blavy ... do toho škaredého malomesta.
Pýtajú sa Bratislavčana turisti: A máte u vás metro?
Odpoveď: Ani centimetro.....
:D
pavol54
31.07.16,11:52
Ak myslíš toto http://www.topky.sk/cl/10/1538289/Spoved-muza--ktory-videl--ako-sa-vetron-ruti-na-dom--Pilot-krical-zo-vzduchu-po-ludoch-na-zemi - dostali podľa odhadu škody - teda nie na celú strechu, len na obnovu a opravu poškodených častí strechy.
Aj škridla by sa musela dodať poškodenému taká istá ako bola pôvodná (A KTO má na sklade škridlu ktorá sa už roky nevyrába?) len sa nesmieš nechať OJE ..Ať, a tá práca montérov vo výške tiež nie je minimálna mzda, niekedy demontáž poškodeného sa nedá bez poškodenia iného, a potom koľko stojí m2 škridle pálenej toho typu a koľko m2 poplastovaného plechu? NEBOJ poisťovňu vyšlo lacnejšie nový plech ako uvedenie do pôvodného stavu a potom robili ramená akí frajeri.
bjuty smis
31.07.16,13:35
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
Ja sa na určité veci pozerám inak.

Poistku platím cca 120€ / rok...kvartálne to vychádza na 30 éčiek. Myslím si, že to ma nejak nezabije. Nevraviac už o tom, že v poistke mám zahrnuté aj vedľajšie budovy, náradie, ošatenie....atď.
Horšia vec je potom tá, že ak nemá jeden poistku a dôjde k udalosti, tak MUSÍ kešovať niekedy aj tisíce.

Otázka ďalšia.
Koľko si videl a čítal prípadov, kde došlo k niečomu a majitelia nehnuteľností nemali poistku ?....no vila jak sviňa postavená.
Toť nedávno sa kdesi na juhu napikoval vetroň do strechy. Majitelia mali dom poistený...ale ak by nie, solídne by sa krútili, jak z problému.
Alebo koľko domov už vyhorelo a celá dedina robila skladačku.

Záver ?
Ja dám ročne 120€ na poistku a spím kľudne...koľkí túto sumu prechlastajú, prefajčia, do automatov šmaria ???
s tym vetronom si uplne vedla. ak by majitelia nemali poistku, tak to zacvaka poistovna vetronara. oni maju vsetci do jedneho poistky, nakolko bezne pristavaju "hocikde" a aj polnohospodarom sa plati z tejto poistky. je to ako PZP u auta. z tej sa tiez plati iba skoda sposobena druhemu...
necítil si v tom článku od all silnú reklamu? Primäť ostatných aby využívali šírku ich možností, zaujímavé že som nevidel možnosti poistiť dom proti búračke autom (logicky že?)
To mas kryte PZP..
pavol54
31.07.16,14:31
otazka znie, ak by si si pocas celeho obdobia trvania poistky odkladal to poistne do "ponozky", ci aj tak by si bol v pluse...
Ja sa na určité veci pozerám inak.

Poistku platím cca 120€ / rok...kvartálne to vychádza na 30 éčiek. Myslím si, že to ma nejak nezabije. Nevraviac už o tom, že v poistke mám zahrnuté aj vedľajšie budovy, náradie, ošatenie....atď.
Horšia vec je potom tá, že ak nemá jeden poistku a dôjde k udalosti, tak MUSÍ kešovať niekedy aj tisíce.

Otázka ďalšia.
Koľko si videl a čítal prípadov, kde došlo k niečomu a majitelia nehnuteľností nemali poistku ?....no vila jak sviňa postavená.
Toť nedávno sa kdesi na juhu napikoval vetroň do strechy. Majitelia mali dom poistený...ale ak by nie, solídne by sa krútili, jak z problému.
Alebo koľko domov už vyhorelo a celá dedina robila skladačku.

Záver ?
Ja dám ročne 120€ na poistku a spím kľudne...koľkí túto sumu prechlastajú, prefajčia, do automatov šmaria ???
s tym vetronom si uplne vedla. ak by majitelia nemali poistku, tak to zacvaka poistovna vetronara. oni maju vsetci do jedneho poistky, nakolko bezne pristavaju "hocikde" a aj polnohospodarom sa plati z tejto poistky. je to ako PZP u auta. z tej sa tiez plati iba skoda sposobena druhemu...
necítil si v tom článku od all silnú reklamu? Primäť ostatných aby využívali šírku ich možností, zaujímavé že som nevidel možnosti poistiť dom proti búračke autom (logicky že?)
To mas kryte PZP..
TAK isto je krytie povinným poistením lietadiel
buchač
31.07.16,14:34
ja som ten clanok ani necital... ak niekto vie, ako sa likviduju udalosti, tak bud dostane par eur na zalepenie oci, alebo ma v kapse obalku pre likvidatora a do nej mu vlozi 10-30% "kešu orechov" vopred. podla toho, ake velke gule ma likvidator a nakolko sa citi "okradnut" svojho chlebodarcu.

Ako sa likvidujú, to predsa vieme...likvidátor nebude riskovať zamestnanie pre pár šupov v obálke. Ak áno, tak je dilino.


Ak myslíš toto http://www.topky.sk/cl/10/1538289/Spoved-muza--ktory-videl--ako-sa-vetron-ruti-na-dom--Pilot-krical-zo-vzduchu-po-ludoch-na-zemi - dostali podľa odhadu škody - teda nie na celú strechu, len na obnovu a opravu poškodených častí strechy.

Dlabte na padnuté lietadlo, chytili ste sa len tejto konkrétnej udalosti.
Lenže ako často padne lietadlo na dom ?

Mne išlo predsa o niečo iné.
Tvrdím len to, že je vždy lepšie mať poistenie nehnuteľností ako nie.
Lietadlo sa ako tak môže vyhnúť nejakému domčeku. No nemyslím si, že povodeň alebo oheň sa vyhnú nepoisteným domom....či ?

Koľko dostali za tú strechu ?
Dostali podľa výšky poistenia, druhu poistky a platenia poistky...capisci ???
pavol54
31.07.16,15:12
ja som ten clanok ani necital... ak niekto vie, ako sa likviduju udalosti, tak bud dostane par eur na zalepenie oci, alebo ma v kapse obalku pre likvidatora a do nej mu vlozi 10-30% "kešu orechov" vopred. podla toho, ake velke gule ma likvidator a nakolko sa citi "okradnut" svojho chlebodarcu.

Ako sa likvidujú, to predsa vieme...likvidátor nebude riskovať zamestnanie pre pár šupov v obálke. Ak áno, tak je dilino.


Ak myslíš toto http://www.topky.sk/cl/10/1538289/Spoved-muza--ktory-videl--ako-sa-vetron-ruti-na-dom--Pilot-krical-zo-vzduchu-po-ludoch-na-zemi - dostali podľa odhadu škody - teda nie na celú strechu, len na obnovu a opravu poškodených častí strechy.

Dlabte na padnuté lietadlo, chytili ste sa len tejto konkrétnej udalosti.
Lenže ako často padne lietadlo na dom ?

Mne išlo predsa o niečo iné.
Tvrdím len to, že je vždy lepšie mať poistenie nehnuteľností ako nie.
Lietadlo sa ako tak môže vyhnúť nejakému domčeku. No nemyslím si, že povodeň alebo oheň sa vyhnú nepoisteným domom....či ?

Koľko dostali za tú strechu ?
Dostali podľa výšky poistenia, druhu poistky a platenia poistky...capisci ???
ja som dostal za strechu a toľko čo ma stála oprava(po víchrici) ani nepípli, čo sa týka výšky poistenia nemôže byť podpoistený a ak by aj bol tak vyplatia len alikvotnu časť
lujza.j
31.07.16,15:31
Fuhá...hned som taka spokojnejsia:eek:
http://x.topky.sk/cl/10/1564881/Velitel-kuklacov-sa-rozhovoril-o-policajtoch--Teroristicky-utok-by-zvladli-lavou-zadnou
buchač
31.07.16,16:04
Fuhá...hned som taka spokojnejsia:eek:
http://x.topky.sk/cl/10/1564881/Velitel-kuklacov-sa-rozhovoril-o-policajtoch--Teroristicky-utok-by-zvladli-lavou-zadnou

Som si prečítal, preletel diskusiu...dobré komenty...:D
lujza.j
31.07.16,17:38
Zazila so ich "akciu" no s panom bohom.....:(
buchač
31.07.16,18:25
Dva názory dvoch prezidentov...ani jedného nejak nemusím, no s jedným súhlasím a s druhým nie.

Ktorý je ktorý ?

Zeman: Ľudia by sa mali ozbrojiť. Postavme ploty a deportujme migrantov
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/400647-zeman-ludia-by-sa-mali-ozbrojit-postavme-ploty-a-deportujme-migrantov/

Andrej Kiska: Najjednoduchšie sa popularita získava strachom
http://domov.sme.sk/c/20227065/andrej-kiska-najjednoduchsie-sa-popularita-ziskava-strachom.html
pmajap
31.07.16,18:42
Ja s Kiskom nesúhlasím, západná Európa je už prakticky mŕtva, už by mohol otvoriť oči a pozrieť na národ.
buchač
31.07.16,19:29
Ja s Kiskom nesúhlasím, západná Európa je už prakticky mŕtva, už by mohol otvoriť oči a pozrieť na národ.
Však veď aj ja...;)
Zeman je síce číslo samo o sebe...ALE momentálne dobre hovorí.

Páni z EU chcú silou mocou odzbrojiť súkromné osoby a ešte aj iné huncútstva vymysleli...napríklad znehodnotiť historické zbrane nevyčísliteľnej hodnoty.
Škoda reči na hento...
buchač
01.08.16,10:50
Bundeswehr bude cvičiť nasadenie proti teroristom v Nemecku
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/400720-bundeswehr-bude-cvicit-nasadenie-proti-teroristom-v-nemecku/

Čo na to povedať...???
Hlavne, že Merkelka neustále vyhlasuje, že problém okolo utečencov zvládne.

Neverím, že ona ostane pri moci po budúcich voľbách...už sa k nej chrbtom obracajú aj vo vlastných radoch v jej strane.
...ostatne, aj Fico pomaly, ale isto vyhára...
misoft
01.08.16,11:59
Aspoň že tá von der Leyenová má hlavu na správnom mieste....
buchač
01.08.16,14:35
Keď som videl pri demonštrácii odhodlanie tých naturalizovaných turkov a ich potomkov hájiť recepa (čo navštívili svoju "Veľkú mamu" tak prstom na mape), tak neviem na ktorej strane bude tých 5 mil turkov či koľko ich tam je. pochybujem že za Nemecko

...a situácia pekne graduje.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/400678-turecko-hrozi-do-oktobra-bez-viz-do-eu-inak-skonci-migracna-dohoda/
buchač
01.08.16,17:28
Päť najtemnejších miest bývalého ZSSR
http://cestovanie.sme.sk/c/20228261/pat-najtemnejsich-miest-byvaleho-zssr.html

Diskusia k článku sa vyvinula presne tak, ako som po prečítaní (vysoko tendenčného) článku aj očakával.
pmajap
01.08.16,19:56
:D rehocem sa, potešilo že aj bratia si to super do-volili
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/73084/vlada-by-mela-brat-mene-lsd.html
taiko
02.08.16,05:05
:D rehocem sa, potešilo že aj bratia si to super do-volili
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/73084/vlada-by-mela-brat-mene-lsd.html
Co sa clanku tyka. No ja neviem, hodnotit niekoho podla tweetu ? Ts Ts Ts
Ale aspon super prispevok k diskusii tam bol:
"...Žádný národ na světě si nemůže zvolit lepší vládu, než je on sám. To je vědecky dokázáno. "
Nandrolon
03.08.16,08:21
Ľ-SNS má zase parádnu reklamu zadarmo.
http://www.topky.sk/cl/10/1565565/Tvrda-rana-pre-Kotlebove-hliadky--zeleznice-zakrocili--FOTO-Okamzita-reakcia-poslanca-LSNS-
- stačí, ak si prestanú hovoriť "hliadky" a môžu im ostatní ..........
Ináč by mohli na základe tohoto a BEZ PRÍČINY vyhodiť z vlaku HOCIKOHO Z NÁS, čo samozrejme nikto nemôže. V opačnom prípade nechcem vidieť ten súdny rozsudok...
Zase jeden "nevykonateľný pamflet"...
misoft
03.08.16,08:32
Ľ-SNS má zase parádnu reklamu zadarmo.
http://www.topky.sk/cl/10/1565565/Tvrda-rana-pre-Kotlebove-hliadky--zeleznice-zakrocili--FOTO-Okamzita-reakcia-poslanca-LSNS-
- stačí, ak si prestanú hovoriť "hliadky" a môžu im ostatní ..........
Ináč by mohli na základe tohoto a BEZ PRÍČINY vyhodiť z vlaku HOCIKOHO Z NÁS, čo samozrejme nikto nemôže. V opačnom prípade nechcem vidieť ten súdny rozsudok...
Zase jeden "nevykonateľný pamflet"...
Žiaľ - oni sa prejavujú i inak - týmto (a toto podľa nového vo vagónoch nemá byť):
Nandrolon
03.08.16,08:46
... Zabudol som napísať, že musia nahodiť zelené tričká bez textu a znakov...
misoft
03.08.16,08:51
... Zabudol som napísať, že musia nahodiť zelené tričká bez textu a znakov...
Aj tak.... "zakázané vykonávať činnosti, ktoré nesúvisia s hromadnou osobnou dopravou a poskytovaním služieb spojených s prepravou verejnosti, a to ani s platným cestovným dokladom..." - teda pokiaľ budú chodiť po vlaku hore-dole - prosím, prechádzajte sa. Ale akonáhle budú niekoho upozorňovať, obťažovať a pod. - poletia z vlaku ako špinavé prádlo.
kukučka
03.08.16,09:21
To sa najnovšie budú kontrolovať tričká? Dúhové sú vhodné?
misoft
03.08.16,09:35
Asi ani tie :D. Ale tieto asi budú akceptovať.....
https://image.zootlab.cz/cache/fit/640x480/9/2/3/9/6/1/923961.jpeg
korela
03.08.16,11:41
Ako rada by som bola v niektorých situáciách prítomnosti džentlmenov. Verím, že to vravím aj za iné ženy, deti, školákov, nevynímajúc starých ľudí.
Z MHD človek môže aspoň na najbližšej zastávke vystúpiť.
buchač
03.08.16,15:10
Možno príde čas, korela, že nastúpi do autobusu hliadka džentlmenov a slušní cestujúci sa potichu a nenápadne začnú vytrácať.:D

...ach jo...
Jeden za 18 a druhý 20-2...
Jak ten vtip.

"Dežo...a jedol si už halušky...?"
"Ja nie, ale môjmu bratrancovi to vravel jeho strýko, že ich videl na obrázku..."
korela
03.08.16,16:34
Dúfam, že to bola iba rečnícka otázka.
pavol54
03.08.16,16:55
Dúfam, že to bola iba rečnícka otázka.
však ma poznáš "Kto nesúhlasí s mojim názorom alebo si dovolí mať iné myslenie je buď boľševik, komunista alebo absolvent VUML-u toť citácia iných diskutérov"
korela
03.08.16,16:56
Možno príde čas, korela, že nastúpi do autobusu hliadka džentlmenov a slušní cestujúci sa potichu a nenápadne začnú vytrácať.:D
Vieš, ono je to teraz tak, že teraz ... sa slušní cestujúci potichu a nenápadne vytrácajú (začnú vytrácať).
A je to jedno, či sedíš v metre u susedov, alebo kdekoľvek inde.
Pred rokmi kopol synovi v MHD do členka sudca, čo býval pár ulíc od nás. Neuvoľnil mu miesto. Preťažená školská taška, bolo mu už ráno zle. O dva dni sa ocitol po príchode do nemocnice okamžite na stole (nie s nohou). Dieťa anjel.
Na rozdiel od dnešnej väčšiny, ak treba, vonku pri konflikte vždy zakročím. Aj zavolám našim okrskárom, ak je to u nás. Keby to robil každý, toľko stupídnej rozpínavosti by nebolo.
A chlapi nič. Kde sú?
bjuty smis
03.08.16,17:02
Päť najtemnejších miest bývalého ZSSR
http://cestovanie.sme.sk/c/20228261/pat-najtemnejsich-miest-byvaleho-zssr.html

Diskusia k článku sa vyvinula presne tak, ako som po prečítaní (vysoko tendenčného) článku aj očakával.

čo je na tom článku vysoko tendenčné ?
buchač
03.08.16,17:02
Na rozdiel od dnešnej väčšiny, ak treba, vonku pri konflikte vždy zakročím.
http://67.media.tumblr.com/tumblr_mccqlwjJ7S1ry5nic.gif



:D :D :D :D :D
jar88
04.08.16,05:00
Keď povie Kotleba to isté čo Zeman, alebo naopak, samozrejme to nie je to isté.
No samozrejme, že to nemôže byť to isté.:) Veď sa vždy vyjadrujú tak akosi "štandardne". Zámerne neurčito a hlavne, nie jednoznačne, ale vždy všeobecne.
Následne si to každý preloží do takého významu, aký mu pasuje. Každý to potom chápe po svojom a nikomu z nich nepríde, že vlastne počúval bludy. On (poslucháč - adresát) ich vlastne ani nepočúval, lebo neboli vôbec vyslovené, on si ich totiž vytvára a domýšľa sám.:---
buchač
04.08.16,05:14
Na rozdiel od dnešnej väčšiny, ak treba, vonku pri konflikte vždy zakročím.
...

Sledujem, že som vyfasoval :rolleyes::cool:...ale šak aj to je názor.
Takže poďme na to inak.

Špecifikuj výraz konflikt !
Lebo v súvislosti s vyššie uvedenými príspevkami okolo hliadok by ma to teda aj vcelku zaujímalo.
...a za konflikt určite nepovažujem kopnutie mladého gentlemana do nohy.
taiko
04.08.16,08:28
my sme nemohli a Albánsko mohlo vystúpiť? Ešte sa neprestalo dymiť z pušiek po IISV a už Churchil brúsil šable aj s Amíkmi na ďalší konflikt tak netáraj. Takú hlúposť "nevstupujú vojská národné, len vojská NATO majú nejaké zvláštne identifikačné znaky? vojaci skladajú prísahu NAT-u a to sú aké z marsu? Ozaj NATO je štát? Podľa akýchsi konvencii vojak musí byť označený znakmi štátu inak je terorista
zhodou okolnosti som sa vcera bavil s kolegom holandanom o tom ako bol na "vojne" v Nemecku. A cuduj sa svete. Hovoril mi, ze po zakladnom vycviku sa mohol rozhodnut, ci chce sluzit v NL ako vojak NL armady, alebo ci chce ist do zahranicia a odbit si zakladnu vojensku sluzbu ako vojak NATO. A on isiel do Nemecka an vojensku zakladnu, ktorej najvyssi velitel bol holandan, ale spadala pod velitetstvo NATO.
Ergo usudzujem, ze existuju nejake dohody a ze existuje nieco ako NATO armada.
pavol54
04.08.16,09:07
my sme nemohli a Albánsko mohlo vystúpiť? Ešte sa neprestalo dymiť z pušiek po IISV a už Churchil brúsil šable aj s Amíkmi na ďalší konflikt tak netáraj. Takú hlúposť "nevstupujú vojská národné, len vojská NATO majú nejaké zvláštne identifikačné znaky? vojaci skladajú prísahu NAT-u a to sú aké z marsu? Ozaj NATO je štát? Podľa akýchsi konvencii vojak musí byť označený znakmi štátu inak je terorista
zhodou okolnosti som sa vcera bavil s kolegom holandanom o tom ako bol na "vojne" v Nemecku. A cuduj sa svete. Hovoril mi, ze po zakladnom vycviku sa mohol rozhodnut, ci chce sluzit v NL ako vojak NL armady, alebo ci chce ist do zahranicia a odbit si zakladnu vojensku sluzbu ako vojak NATO. A on isiel do Nemecka an vojensku zakladnu, ktorej najvyssi velitel bol holandan, ale spadala pod velitetstvo NATO.
Ergo usudzujem, ze existuju nejake dohody a ze existuje nieco ako NATO armada.
Armáda je súčasťou štátu, len štát môže mať armádu NATO nie je štát(zatiaľ)
jar88
04.08.16,09:34
Na aký konkrétny konflikt si brúsili šable?
Veď USA boli vždy mimo vojenských sporov. Aj druhá svetová išla mimo nich. Teda do chvíle, než boli sami vojensky napadnutí. (Lusitánia a Perl Harbur) Nezasahovať, bola ich štátna doktrína.
Oni nikdy nepotrebovali vojny. Vždy vedeli zarábať aj bez nich.:D Veď ty sám si sa tu neraz ponosoval, že nadnárodné korporácie a neokolonializmus a tak podobne. Musíš si vybrať, či sa zmocňujú svetového bohatstva vojenskou silou, alebo pomocou nevýhodných obchodných dohôd. Používať jedno aj druhé je hlúposť. Veď ak niekoho viem podrobiť vojenskou silou, vezmem si čo chcem a nebudem to predsa od porazených kupovať. To nedáva zmysel.
Rovnako platí, že ak viem od niekoho výhodne nakúpiť a aj mu výhodne predať, nebudem s ním o to viesť vojnu. Snáď mi nechceš tvrdiť, že ropu od arabov nakupujú preto, že na nich vojensky nemajú.
-----------------------
Proti Nemecku a Japonsku zasiahli pre to isté, ako proti Iraku. Američania dobre vedeli, že po Európe by nebola na rade Afrika, Južná Amerika, či Austrália. Nemecko a Japonsko by vybudovalo takú armádu, že by sa Amerika neubránila. No a to isté platí aj na Irak pod rukou Sadáma Husajna.
--------------------------
To isté platí o rozpínavosti kapitalizmu a socializmu. Kapitalizmus sa nesnaží rozpínať, je všade, kde sa nevotrel socializmus. Takže, rozpínavosť je na strane socializmu a komunizmu a kapitalisti si svoje len bránia. Oni nemajú záujem bojovať, chcú len slobodne žiť a podnikať. Podnikať s každým, kto o to má záujem. Ropu nakúpia od toho, kto im ju predá a pšenicu predajú tomu, kto si ju chce kúpiť.:)
nepíšem neužitočné len zhodnotím jednou vetou : Zase táraš bez znalosti veci vytrhneš a pospájaš do jedného celku nesúvisiace skutočnosti ešte daj ZHN Saddama Husejna

Bez akých "znalostí"?
A čo znamená tá skratka "ZHN" Husajna?
jar88
04.08.16,09:41
Pali54, viem, že miluješ sliepkovaječné argumenty.:---
Vieš, ako také argumenty vznikajú?:)
Jednoducho začneš od prostriedka.
Niekde v dobe medzi znáškou vajíčka a vyliahnutim kuriatka. A to, že je aj nejaká evolúcia, to ťa jednoducho nezaujíma.
Potom jednoznačne musí prísť tá múdra debata, či vajce bez sliepky, alebo sliepka bez vajca.:D
misoft
04.08.16,10:15
Armáda je súčasťou štátu, len štát môže mať armádu NATO nie je štát(zatiaľ)
NATO je organizácia. Združuje vojenské zložky členských štátov pod jedno velenie. Takže armáda NATO neexistuje, ale existuje spoločná skupina (jednotky) z členských štátov pod zástavou NATO - každá jednotka (národná) má svojho veliteľa (svojho), ktorý potom postupuje podľa nariadení velenia NATO (spoločného).

Stále si mýlite pojmy a dojmy.

To isté sa týka i vojenskej sily pod zástavou OSN. Na rozdiel od NATO, sú označení emblémami OSN a svojej krajiny. U akcií NATO žiadne označenie NATO na uniformách nie je.

A čo sa príspevkov jar88 (ktoré prečítam, len ak ich niekto iný cituje, pretože pre svoje dušenvé zdravie som si ho zablokoval) - ten "Truhlík" niekedy píše tak, ako keby sa lysohlávkami napchal do prasknutia - bez hlavy a päty, miešajúc slivky s hruškami a pridávajúc k tomu cvikľu..... :D:D
pavol54
04.08.16,12:04
Na aký konkrétny konflikt si brúsili šable?
Veď USA boli vždy mimo vojenských sporov. Aj druhá svetová išla mimo nich. Teda do chvíle, než boli sami vojensky napadnutí. (Lusitánia a Perl Harbur) Nezasahovať, bola ich štátna doktrína.
Oni nikdy nepotrebovali vojny. Vždy vedeli zarábať aj bez nich.:D Veď ty sám si sa tu neraz ponosoval, že nadnárodné korporácie a neokolonializmus a tak podobne. Musíš si vybrať, či sa zmocňujú svetového bohatstva vojenskou silou, alebo pomocou nevýhodných obchodných dohôd. Používať jedno aj druhé je hlúposť. Veď ak niekoho viem podrobiť vojenskou silou, vezmem si čo chcem a nebudem to predsa od porazených kupovať. To nedáva zmysel.
Rovnako platí, že ak viem od niekoho výhodne nakúpiť a aj mu výhodne predať, nebudem s ním o to viesť vojnu. Snáď mi nechceš tvrdiť, že ropu od arabov nakupujú preto, že na nich vojensky nemajú.
-----------------------
Proti Nemecku a Japonsku zasiahli pre to isté, ako proti Iraku. Američania dobre vedeli, že po Európe by nebola na rade Afrika, Južná Amerika, či Austrália. Nemecko a Japonsko by vybudovalo takú armádu, že by sa Amerika neubránila. No a to isté platí aj na Irak pod rukou Sadáma Husajna.
--------------------------
To isté platí o rozpínavosti kapitalizmu a socializmu. Kapitalizmus sa nesnaží rozpínať, je všade, kde sa nevotrel socializmus. Takže, rozpínavosť je na strane socializmu a komunizmu a kapitalisti si svoje len bránia. Oni nemajú záujem bojovať, chcú len slobodne žiť a podnikať. Podnikať s každým, kto o to má záujem. Ropu nakúpia od toho, kto im ju predá a pšenicu predajú tomu, kto si ju chce kúpiť.:)
nepíšem neužitočné len zhodnotím jednou vetou : Zase táraš bez znalosti veci vytrhneš a pospájaš do jedného celku nesúvisiace skutočnosti ešte daj ZHN Saddama Husejna

Bez akých "znalostí"?
A čo znamená tá skratka "ZHN" Husajna?
ZHN aj nabíjač UK(univerzálneho guľometu) vedel že Zbrane Hromadného Ničenia Však hovorím nerozumieš a robíš truhlíka
erzet
04.08.16,14:16
Dnešné slávnosti

Bol. To je lepšie, že si ma nevidela ako, videla som Ťa tam, ale neosloví ma. No keď sa hanbí
babka - ježibabka
04.08.16,16:48
Dnešné slávnosti

Bol. To je lepšie, že si ma nevidela ako, videla som Ťa tam, ale neosloví ma. No keď sa hanbí
Alebo kto neskoro chodí, sám sebe škodí. Ty si bol v piatok a ja v sobotu :D:D:D
alaya1
05.08.16,05:54
Letko
05.08.16,06:56
Pesnička od Mafia corner po šarišsky - žeby hit na sezónu 2016/2017?

https://www.youtube.com/watch?v=AUOJ6qW0DGY
buchač
05.08.16,09:03
Pesnička od Mafia corner po šarišsky - žeby hit na sezónu 2016/2017?
Jésus máriška.....

Rap po slovensky je o ničom...
Rap po šarišsky ???...no nič, beriem šranek a idem dakde hlboko do lesa...
Hit ???...ale šak neblázni...iba ak dakde okolo Šariša...
pavol54
05.08.16,09:21
Pesnička od Mafia corner po šarišsky - žeby hit na sezónu 2016/2017?
Jésus máriška.....

Rap po slovensky je o ničom...
Rap po šarišsky ???...no nič, beriem šranek a idem dakde hlboko do lesa...
Hit ???...ale šak neblázni...iba ak dakde okolo Šariša...
Tak sa s nami snáď aspoň rozlúčiš či, a čo akú kytku ti poslať?:)
babka - ježibabka
05.08.16,09:24
Pesnička od Mafia corner po šarišsky - žeby hit na sezónu 2016/2017?
Jésus máriška.....

Rap po slovensky je o ničom...
Rap po šarišsky ???...no nič, beriem šranek a idem dakde hlboko do lesa...
Hit ???...ale šak neblázni...iba ak dakde okolo Šariša...
Tak sa s nami snáď aspoň rozlúčiš či, a čo akú kytku ti poslať?:)
Načo kytka a aké lúčenie. Veď on ide chystať drevo na zimu do krbu. :D Si ho zas zle prečítal.
babka - ježibabka
05.08.16,09:26
A pošli hríby ak nejaké nájdeš.
buchač
05.08.16,10:53
Načo kytka a aké lúčenie. Veď on ide chystať drevo na zimu do krbu. :D Si ho zas zle prečítal.

Drevo som vláčil minulý týždeň...pekne je pod prístreškom poukladané. Rezať budem neskôr (pri solídnej hudbe...žiaden prešovčan mi nebude ujúkať, ešte by som si do nohy šľahol so sthillkou), najprv pôjde do krbu staré.

Na hubách som bol včera...nič moc (nevystihol som vhodnú chvíľu kvôli inej robote)...po vysušení zostalo za hrsť, na jednu slabšiu kapustničku.
Tweety
05.08.16,11:49
pavol54
05.08.16,15:18
Pesnička od Mafia corner po šarišsky - žeby hit na sezónu 2016/2017?
Jésus máriška.....

Rap po slovensky je o ničom...
Rap po šarišsky ???...no nič, beriem šranek a idem dakde hlboko do lesa...
Hit ???...ale šak neblázni...iba ak dakde okolo Šariša...
Tak sa s nami snáď aspoň rozlúčiš či, a čo akú kytku ti poslať?:)
Načo kytka a aké lúčenie. Veď on ide chystať drevo na zimu do krbu. :D Si ho zas zle prečítal.
myslel že píše štranek - to je povraz
kukučka
05.08.16,18:26
Jedno jak druhé, žije ešte? Nechce sa mi skladať na veniec. :---
misoft
05.08.16,18:28
A šak sa nebojte..... ja ho skontrolujem - šak mi sľúbil, že mi chalupu ukáže.
buchač
05.08.16,18:34
Jedno jak druhé, žije ešte? Nechce sa mi skladať na veniec. :---

Pošleš bonboniéru...:D


A šak sa nebojte..... ja ho skontrolujem - šak mi sľúbil, že mi chalupu ukáže.

Šranek mám aj pre Teba...;)
misoft
06.08.16,09:51
Už som sa bál, že mňa si vynechal :D
bjuty smis
06.08.16,11:31
Ing. Ľubomír Janoška
06.08.16,11:52
To jsme zase jednou něco vyvinuli... Ďalší vynikajúci systém v službách štátu, tentokráte ČR.
Systém pre hlásenie porušovania rýchlosti. ŠPZ/EVČ prepísané, namiesto vodiča mimozemšťan.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/hackeri-zmarili-mereni-rychlosti-na-d1-zmenili-znacky-z-ridicu-udelali-alzu/
zk24
06.08.16,12:38
Toto ma vzdy nahneva. Motyla v ceskom OBI 209 Kcs, teda cca 8eur. Ta ista v slovrnskom Obi 21,99 eur... Je to to iste cislo vyrobku.... Samozrejme ze toto je len prve co som hladala... Je to tak vo vacsine obchodov a eshopov....
Nandrolon
06.08.16,12:59
No, najlacnejšie pravé slovenské maslo, mlieko, pivo /zlatý bažant/ kúpiš v Čechách.... Ja sa smejem na tom už niekoľko rokov...
Darmo, slovenskí obchodníci sú kúzelníci...
misoft
06.08.16,13:15
To jsme zase jednou něco vyvinuli... Ďalší vynikajúci systém v službách štátu, tentokráte ČR.
Systém pre hlásenie porušovania rýchlosti. ŠPZ/EVČ prepísané, namiesto vodiča mimozemšťan.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/hackeri-zmarili-mereni-rychlosti-na-d1-zmenili-znacky-z-ridicu-udelali-alzu/
A všimni si, čo tam za EČV hodili! Bardejov! Takže Policie ČR zašle niekomu na Slovensko pekný pokutový pozdrav (a možno ten, čo má takéto číslo ani nikde nebol) a on bude musieť dokazovať, že to nie je on.
misoft
06.08.16,13:17
Toto ma vzdy nahneva. Motyla v ceskom OBI 209 Kcs, teda cca 8eur. Ta ista v slovrnskom Obi 21,99 eur... Je to to iste cislo vyrobku.... Samozrejme ze toto je len prve co som hladala... Je to tak vo vacsine obchodov a eshopov....
Ale veď to je "normál".....
Ak v Čechách dajú cenu 100 Kč, na Slovensku pre Obi je kurz 10:1 - teda 10€.
zk24
06.08.16,13:18
To jsme zase jednou něco vyvinuli... Ďalší vynikajúci systém v službách štátu, tentokráte ČR.
Systém pre hlásenie porušovania rýchlosti. ŠPZ/EVČ prepísané, namiesto vodiča mimozemšťan.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/hackeri-zmarili-mereni-rychlosti-na-d1-zmenili-znacky-z-ridicu-udelali-alzu/
A všimni si, čo tam za EČV hodili! Bardejov! Takže Policie ČR zašle niekomu na Slovensko pekný pokutový pozdrav (a možno ten, čo má takéto číslo ani nikde nebol) a on bude musieť dokazovať, že to nie je on.

To ten bardejovcan uz neobhaji. Je tam zachyteny na fotke.... Pekne cela tvar, aj s uzmevom...Neodskriepitelny dokaz ....:D
lujza.j
06.08.16,13:20
Sak to alza panak:D
misoft
06.08.16,13:27
Veru, veru....
Je to on
http://objevit.cz/img/2015/09/alza-ruce-dole-640x360.jpg
a je z Bardejova a má auto ECV BJ335BV...... :D:D:D
(Mimochodom - našťastie táto značka ešte v skutočnosti nebola pridelená).

Ale týmto sa poukazuje, ako to majú "zabezpečené". Ak to majú i naši takto, šikovný hacker tam dohodí napr. číslo svojho zlého šéfa, ex-, suseda a je vystaráno.... :D
buchač
06.08.16,14:05
Toto ma vzdy nahneva. Motyla v ceskom OBI 209 Kcs, teda cca 8eur. Ta ista v slovrnskom Obi 21,99 eur... Je to to iste cislo vyrobku.... Samozrejme ze toto je len prve co som hladala... Je to tak vo vacsine obchodov a eshopov....
TY tomu predsa nechápeš. ;)

Veď si predstav, že akú vzdialenosť musia prekonať kamióny ďalej na Slovensko z Nemecka...a keby to záležalo aj od výšky vzdialenosti, tak v Bláááve by produkty boli lacnejšie ako niekde inde na Slovensku.

Takému konaniu, činnosti sa vraví podnikanie na Slovensku.
misoft
06.08.16,18:22
Jj... už som sa s podobným stretol - pri syroch.... MI vyrábali svoje syry (i teraz vyrába Bell v MI) - vozili sa po celom Slovensku. A div sa svete! V BA, ZV, BB, KE, PO boli lacnejšie ako v mieste, kde sa vyrábali, teda v MI.
zk24
06.08.16,18:45
Toto ma vzdy nahneva. Motyla v ceskom OBI 209 Kcs, teda cca 8eur. Ta ista v slovrnskom Obi 21,99 eur... Je to to iste cislo vyrobku.... Samozrejme ze toto je len prve co som hladala... Je to tak vo vacsine obchodov a eshopov....
TY tomu predsa nechápeš. ;)

Veď si predstav, že akú vzdialenosť musia prekonať kamióny ďalej na Slovensko z Nemecka...a keby to záležalo aj od výšky vzdialenosti, tak v Bláááve by produkty boli lacnejšie ako niekde inde na Slovensku.

Takému konaniu, činnosti sa vraví podnikanie na Slovensku.

Raz som takto konfrontovala Yves Rocher s porovnaním výrobkov medzi Bratislavou a Viednou. Každý jeden výrobok bol 3x drahší u nás, naozaj každý. Mi odpísali, že to preto lebo maju v Poluse drahšie nájomné ako v centre Viedne :)
lujza.j
06.08.16,18:54
Pozor v tej kozmetike su konzervanty...ktorych sa treba v kozmetike vyvarovat....neviem ci si nehovoria prirodna kozmetika
buchač
06.08.16,18:59
Raz som takto konfrontovala Yves Rocher s porovnaním výrobkov medzi Bratislavou a Viednou. Každý jeden výrobok bol 3x drahší u nás, naozaj každý. Mi odpísali, že to preto lebo maju v Poluse drahšie nájomné ako v centre Viedne :)
Som spomenul, že určité veci objednávam zo zahraničia k tej mojej záľube.
Porovnaj ceny...jedného z výrobkov.

Originál
http://www.aliexpress.com/item/Leathercraft-Tool-Leather-Edge-Slicker-Round-Wood-Multi-Size-Leather-Burnisher-BHU2/32241670962.html?spm=2114.13010608.0.76.fCySSn

Slovenský predajca, ale výrobok ten istý a to doslovne
http://www.hobby-koza.sk/Vyhladzovac-hran-d39.htm?tab=description

Podotýkam, že skoro každý predajca na Slovensku funguje cez eshop, takže ten tovar má narvatý niekde v skrini, v izbe, v garáži...čiže žiadne vedľajšie náklady, ako sú pri kamennom obchode.

Jáááj, aby som nezabudol...poštovné z Číny platí odosielateľ a nie ako je to u nás, že ho zacvaká objednávateľ....
Serem ja zvysoka na takýchto slovenských "podnikateľov"...nedám veru zarobiť !!!
Ing. Ľubomír Janoška
07.08.16,08:09
To jsme zase jednou něco vyvinuli... Ďalší vynikajúci systém v službách štátu, tentokráte ČR.
Systém pre hlásenie porušovania rýchlosti. ŠPZ/EVČ prepísané, namiesto vodiča mimozemšťan.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/hackeri-zmarili-mereni-rychlosti-na-d1-zmenili-znacky-z-ridicu-udelali-alzu/
A všimni si, čo tam za EČV hodili! Bardejov! Takže Policie ČR zašle niekomu na Slovensko pekný pokutový pozdrav (a možno ten, čo má takéto číslo ani nikde nebol) a on bude musieť dokazovať, že to nie je on.

To ten bardejovcan uz neobhaji. Je tam zachyteny na fotke.... Pekne cela tvar, aj s uzmevom...Neodskriepitelny dokaz ....:D

sranda, ako sa tí bardejovčania všetci podobajú, ako mimozemšťanské vajce mimozemšťanskému vajcu :D
lujza.j
07.08.16,08:20
Potesilo....bratova dcerka stastlivo na svete:)
A ja po 2tyzdnovom "detoxe"co s decko davam....som lavou zadnou obliekla motivacne gate:)...este 2 tyzdne co ostavaju dame....
misoft
07.08.16,08:21
Že oné.... bratovi oné.... gratulírujeme..... a oné.... i tebe gratulírujeme k tomu...onému....:D
jar88
08.08.16,05:29
Potešilo ma, že už je to vonku.
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/8-aut-ktera-si-kupte-radeji-stara-nez-nova/?2
Jedným z nich, je aj BMW radu 3. A to
Přidejte si k tomu naprosto nesmyslné a radost z jízdy devastující záležitosti jako nepochopitelně dlouhé převody u verzí, u kterých to čekáte nejméně (325i, 330i) a máte před sebou něco, co si náročnější zákazníci řady 3 po zkušebních jízdách s díky odmítali koupit.
A to porovnávajú Z 4 s E 46.
Pritom E36-ka, strčí E 46 v každom ukazovateli do vrecka.:)
Nandrolon
08.08.16,06:11
Najlepšie si je kúpiť 25 ročné auto "za dobrú cenu a malým nájazdom :-)))" a potom sa pri havárii čudovať, že okrem NEvystrelenia airbagov /kde radšej bol urobený elektronický bypass "šikovným obchodníkom"/ sa to rozpadne na prvočinitele.
jar88
08.08.16,07:20
Najlepšie si je kúpiť 25 ročné auto "za dobrú cenu a malým nájazdom :-)))" a potom sa pri havárii čudovať, že okrem NEvystrelenia airbagov /kde radšej bol urobený elektronický bypass "šikovným obchodníkom"/ sa to rozpadne na prvočinitele.

Vidím, že sa dobre pamätáš na svoju otázku, "čo je na tej E36ke také výnimočné". Ale tebe to veľmi ťažko objasním.:--- Tak to nechám tak.
------------------
PS:;)
Nandrolon
08.08.16,07:36
Ja netvrdím nebodaj, že E36-ka bola zlá, alebo nevydarená.
Len si myslím že zase nejaký autobazár, tipujem AAA si zaplatil reklamu.
Jedno mi ale v tom článku to najpodstatnejšie chýba.
Od koho kúpiť to auto? Lebo každý jeden jediný čo predáva ojazdené auto sa snaží čo najviac toho zatajiť, oklamať, naryžovať.
Preto sa pýtam, OD KOHO kúpiť kvalitné ojazdené auto? Osobne by som si kúpil jedine sám od seba, alebo od mojej manželky. Ale musel by som ho aj ja a aj manželka kúpiť ako NOVÉ v autosalóne.
Samozrejme ak človek uplatní zdravý rozum a nejako prekusne to riziko a nebude mu vadiť, že aj tak bude na 99,9% "trošku oklamaný", a stojí to za tie prachy, tak kľudne.
Nikdy by som ale v autobazári nekúpil nič veľké, teda žiadne auto na diaľkové trasy, žiadnu manažérsku limuzínu.
Doteraz sa smejem keď vidím kupovať obrovské autá na diaľkové trasy, vek okolo 10 rokov a na tachometri do 100 000 km.
Jedine, že by si ho niekto kúpil na jazdenie a následne jazdil autobusom. :-))
Sám som kupoval v minulosti auto v autobazári, ale aj keď mi slúžilo ďalších 10 rokov, nikdy som si naivne nemyslel že som kúpil nebodaj niečo BEZ stočených kilometrov...
Ale cena bola dobrá, vek prijateľný, stav bez známky korózie, tak prečo nie.
Ing. Ľubomír Janoška
08.08.16,10:03
Potrebovali sme poslať balíček do Rakúska, na dobierku. Slovenská pošta najprv oznámila, že nepoistí, lebo balíček nie je zabalený v papieri. Balíček bol zabalený v kartónovej krabici, ale kartón asi nie je papier. Po skúsenostiach so Slovenskou poštou prelepený a previazaný špagátom. Nepomohlo. Potom nám Slovenská pošta oznámila, že do Rakúska sa nedá poslať na dobierku. Voľný pohyb tovaru v EÚ ako vyšitý.
Vybrali sme sa do Rakúska, balíček sme podali na Rakúskej pošte, nebolo treba prebaľovať ani doobaľovať, Rakúska pošta doručila na druhý deň dobierku a peniažky poslala medzinárodnou sepa platbou na účet v banke na Slovensku. Poštovné tretinové oproti slovenskému.

Aby náhodou niekoho nenapadlo porovnávať služby Slovenskej pošty a Rakúskej pošty, dopĺňam, že pani nás vybavila v angličtine. A cez obednú prestávku.

Darmo. Ako hovorí Baránek: Keby na Slovensku nebola mamutia korupcia, patrili by sme medzi najbohatšie štáty sveta.
jar88
09.08.16,04:54
:)


Darmo. Ako hovorí Baránek: Keby na Slovensku nebola mamutia korupcia, patrili by sme medzi najbohatšie štáty sveta.
Veľmi výstižné a pravdivé.:)
Hlavne to pomenovanie, "mamutia korupcia". Už nám zostáva len zistiť a odstrániť,
na základe čoho to tu vzniká a budeme naozaj jeden z najbohatších štátov sveta.
Nandrolon
09.08.16,05:12
Jar88 - ale to by muselo 99% obyvateľstva vykapať na nejakú epidémiu. :-)))
buchač
09.08.16,05:20
Už nám zostáva len zistiť, na základe čoho to tu vzniká...

TY to nevieš ?...NO NEVERÍM !
Rozpisovať sa nejak nemá význam...