Timush
25.03.16,21:16
Keď zaúčtujem platbu kartou napr. tankovanie cez interný doklad, tento svieti v evidencii ako ,,neuhradené". Viete prečo to môže byť? Každý jeden ID mám neuhradený, aj keď to boli platby kartou. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Antonia Jendrišáková
26.03.16,04:13
Skús účtovať úhradu tak, že v banke na symbole lupa klikneš, keď otvorí doklady zadáš druh dokladu a okruh, nastavíš sa na uhrádzaný ID a dáš OK.
Timush
26.03.16,21:04
Pre platby kartou bude teda v poriadku, ak dam tymto sposobom uhradu z hladiska uctovneho aj danoveho? Ak ano tak fajn, ale mne svieti v ID napr. aj zakladne imanie. Mam tusim 353/411 a aj ID na predpisy miezd. Nie je mozne niekde nastavit, ze ID su vytvorenim aj uhradene, aby nesvietili?
Antonia Jendrišáková
27.03.16,04:45
Mzdy účtujem cez ID okruh IDV tam mi ostávajú ako neuhradené. Platby účtujem výplata mzdy banka, pokladnica. Neuhradené, uhradené ID Ti neprenesie do ďalšieho roka. Platby kartou METRO účtujem v DF. Jednoduchšie sa mi zadávajú ku nim úhrady, máme ich dosť veľa. Platby kartou cez IDX účtujem len doklady z registračnej pokladnice dodávateľa, ku ktorým nemám fa. ZI máš zaúčtované úhrady 211, 221/353 splatené sumy ? Pri úhrade PK si skontroluj zaúčtovanie či máš správne, napr. IDX 501/231AÚ ku nemu úhrada 231AÚ/221.